Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9 ... 14  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 5 z 14]

101[O-S-W] By Maximus - Page 5 Empty Re: [O-S-W] By Maximus Nie Cze 06, 2010 6:37 pm

SmokuXD

SmokuXD
Observer
Observer
No to tak
Włosy sam styl jest zwykły tzn. ludzki ,a nie kosmicznego wojownika ja bym jeszcze je tak lekko podrasował. To samo tyczy się cieni. Ubranie przypomina mi tego kolesia co me ten zegarek i się zmienia w kosmitów. Cienie na tej kamizelce zmieniłbym gdzie, nie gdzie i troszkę poprawił. Nogi jakoś mi się nie podobają lepsze są z innego sh, co do cieni to samo się tyczy co do kamizelki. Ramię jeżeli Ci się takie podoba to spoko xd Co do transów ominął bym ten trzeci, bądź drugi wg. mnie jeden z nich jest nie potrzebny. Ocena 3/5

1kp

102[O-S-W] By Maximus - Page 5 Empty Re: [O-S-W] By Maximus Nie Cze 06, 2010 7:31 pm

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
[O-S-W] By Maximus - Page 5 Wipaw

No to jak Smoku mi pomógł to powstał update Maximusa :P


1. Normal, ale to nie znaczy, że jest słaby :D
2. Zrzuca z siebie koszulę, która bardzo dużo waży i zwiększa siłę 3x
3. Zdenerwowany, ma porwaną koszulkę i przez zdenerwowanie jego siła wzrasta 5x
4. Staje się taki gdy ktoś zabije bliską mu osobę, rozrywa wtedy koszulkę siłą woli, a jego siła wzrasta 10x. Rozwala wtedy wszystko co napotka na swojej drodze, a nawet atakuje swoich :P

103[O-S-W] By Maximus - Page 5 Empty Re: [O-S-W] By Maximus Nie Cze 06, 2010 7:42 pm

Krycha95

Krycha95
Don
Don
Oparek nieźle się prezentuje , włoski są dobre popraw tylko trochę cienie.Cienie ręki trochę zbyt duże , spodnie łądne popraw troszkę cienie. NO więc oparek ładnie się prezenutję, koszula jest niezła ale pierwsza trochę słaba. Popracuj trochę i będze dużo lepiej wiem , że stać cię na to.
7,8\10

104[O-S-W] By Maximus - Page 5 Empty Re: [O-S-W] By Maximus Pon Cze 07, 2010 8:45 pm

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
Eloszka!

Zostaje przy tamtym spricie i nie będę robić tego, bo mi za ciężko i tak już się męczyłem nad tym w czarnym stroju, a do niego dużo spritów zrobiłem. Będę robić w końcu v.gifa i nie przejmować się tym spritem. Może kiedyś go skończę :P A do tego bez koszulki w dwu kolorowych spodniach to może jakieś transy zrobię.

Pozdro.

105[O-S-W] By Maximus - Page 5 Empty Re: [O-S-W] By Maximus Sro Cze 09, 2010 5:36 pm

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
Sry za double ale chciałem temat odświeżyć :P

[O-S-W] By Maximus - Page 5 Wipdodruyny

106[O-S-W] By Maximus - Page 5 Empty Re: [O-S-W] By Maximus Sro Cze 09, 2010 6:09 pm

Sezu

Sezu
Shaman
Shaman
No a więc tak. Zacznę od 'normal form'. Nie jest aż tak źle. Włosy gdyby nie kilka kosmyków wyglądały by bardzo fajnie. I coś mi się nie widzi jego lewa ręka. Chodzi mi o cieniowanie na niej. Klata taka podstawowa. Mógłbyś dodać na niej czarne kontury gdzieniegdzie, aby tak podkreślić niektóre mięśnie. Spodnie już się wypowiadałem co do nich.
No to teraz Demon. Ogólnie włosy są nieco zmienione, lecz nadal te kontury jakoś w środku dziwacznie wyglądają. Wydaje się jakbyś po prostu za dużo tych kosmyków tam wrzucił. Mięśnie ręki tutaj wyglądają nieco lepiej, lecz z tak szeroką klatą wydaje się jakby był bardziej grubszy niż powinien. Taki grubasek się z niego zrobił. Tutaj także mógłbyś dodać te czarne kontury w kilku miejscach. Spodnie jakoś tak dziwacznie dobrane do koloru skóry. Może gdybyś te białe nogawki dał 'pourywane' i dodał jako tako 'krótkie spodenki' a zamiast tego białego to skórę tą czerwoną. Może by wyglądało o niebo lepiej.
Szkoda, że skrzydła nie Twoje ;s Może postaraj się zrobić własne.

3kp

107[O-S-W] By Maximus - Page 5 Empty Re: [O-S-W] By Maximus Sro Cze 09, 2010 6:59 pm

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
[O-S-W] By Maximus - Page 5 Wipdodruyny

Poprawiony po Seza wskazówkach :P

Proszę o oceny!

108[O-S-W] By Maximus - Page 5 Empty Re: [O-S-W] By Maximus Sro Cze 09, 2010 7:10 pm

Filike

Filike
Zbanowany
Zbanowany
Muahahaha! Znowu ja ^^. Pierwszy OPAR? Moja ocena jest ciągle niezmienna czyli taka jak na gg. Ocenię Ci tego mHroczneego Demona Muahahaha! Cóż. Włosy widzę, sąpodniesione bardziej. Cieniowanie jest.. Dobre. Skrzydła! OjakurczepieprzesądTyjewytrzasnąłeśojawalewtfomgzonk.! ZAJE******.! Cóż, klata też dobra i jej cieniowanie. Zaastrzeżenie mam do nóg. Są za grube. Spróbuj je "lekko odchudzić" Moja ocena narazie 8/10.

109[O-S-W] By Maximus - Page 5 Empty Re: [O-S-W] By Maximus Nie Cze 13, 2010 10:37 am

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
[O-S-W] By Maximus - Page 5 Wipdodruyny

To na razie wszystkie transy Maximusa, chyba, że wymyślę jakiś jeszcze ale to będzie już po Demonie :D

110[O-S-W] By Maximus - Page 5 Empty Re: [O-S-W] By Maximus Nie Cze 13, 2010 10:44 am

Krychu269

Krychu269
Paramecia User
Paramecia User
ja pierwszy ci ocenie

Dobre kolory dobrałeś do tego drugiego transa ładna klata ładne skrzydła włosy są dobrze zrobione ładnie kosmyki cienie też są bardzo dobre klata jest dobrze zrobiona cienie rąk mogą być ładny ten jakby seledynowy kolor rękawiczki też są fajnie zrobione buty są jak buty spodnie są fajnie zrobione mają dobre cienie czas na diabełka Diabeł ma fajne nogi dobrze pocieniowane ładne są mięśnie spodenki są dobrze zrobione widać że się rozerwały bo były za małe xD

ocena: 9/10

/f
KP: 1
gramatyka.. ;s

111[O-S-W] By Maximus - Page 5 Empty Re: [O-S-W] By Maximus Nie Cze 13, 2010 10:49 am

Smeagoul

Smeagoul
Saiyan
Saiyan
No to tak najpierw normal:
Ładne cieniowanie, włoski też niczego sobie tylko jak dla mnie ręka ma za duży odstęp od nóg 8/10.
Demon:
No ten prezentuje się jeszcze lepiej. Ładnie dobrane kolorki, włoski bardziej spiczaste i ten uśmieszek. Skrzydełka też ładnie dopasowane ;p. 9/10
Przemiana w Demona? :
Tego nie będę oceniał bo to poprostu normal ze skrzydelkami zrobiony cały na czerwono ;p.
Ocena łączna: 8.5/10.

1kp

112[O-S-W] By Maximus - Page 5 Empty Re: [O-S-W] By Maximus Pon Cze 14, 2010 6:15 pm

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
Doszedł NEW!
[O-S-W] By Maximus - Page 5 Wipdodruyny

Oceniać!

113[O-S-W] By Maximus - Page 5 Empty Re: [O-S-W] By Maximus Wto Cze 15, 2010 7:08 am

Tuffle

Tuffle
First Child
First Child
Powiem ci Maximusie,te demony to wporzo pomysł,ale ten najnowszy Undead Demon to naprawdę coś,włosy są dopasowane w każdym stopniu do base,ładnie wykonane ciało tego diabła,skrzydła twoje jak są twoje masz 10 bo skrzydła naprawdę ci wyszły,cienie na nich są naprawdę dobre,Dobra Praca.
Ocenka 9/10

1kp

114[O-S-W] By Maximus - Page 5 Empty Re: [O-S-W] By Maximus Wto Cze 15, 2010 2:01 pm

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
Niestety skrzydła nie moje :(
Miał nazywać się Apocalipse Maximus, ale jak go nazwałeś Undead Demon to mi się bardziej spodobało :D
Zostaje Undead Demon Maximus :D

Od razu nazwę wszystkie:
1. Maximus
2. Half-Demon Maximus
3. Demon Maximus
4. Undead Demon Maximus

Więcej nie będę mu robić transów bo to chyba wystarczająco dużo :D

115[O-S-W] By Maximus - Page 5 Empty Re: [O-S-W] By Maximus Sro Cze 16, 2010 4:22 pm

Dubrix

avatar
Second Child
Second Child
otóż Obiecałem że ci ocenie a zapomniałem xD.

Maximus Nr 1.
Głowa- Włoski mają bardzo ładne ułożenie ale cieniowanie na nich jest takie średnie więc mógł byś je poprawić , Cieniowanie skóry wydaje mi się bardzo ładnie i takie jest.

Klatki niestety ci nie ocenię bo jest ona z Base i tylko lepiej pocieniowana ;].

Spodnie no na Spodnie miałeś bardzo fajny pomysł i chyba wyszedł ci w 90% bo czegoś mi w nich brakuje nie wiem zbytnio czego. Cienie na nich są nawet dobre.
Na rękach nie podobają mi się rękawiczki może dlatego że to base ma brzydkie ręce :/.


Half-Demon Maximus.

ogólnie to samo tylko szkoda że skrzydła nie twoje :(


Demon Maximus:
Włoski tutaj się troszkę zmieniły ale cienie na nich nie nie podoba mi się pierwszy kosmyk włosków od głowy:/ Popraw to jakoś.

Tułów - nono Czy demonek troszkę przypakował na siłowni xD ?? Klatka piersiowa może jest z base ale jest bardzo ładnie zaznaczona tak że wydaje się że muskulatura demonka jest jeszcze większa. Cienie na niej są b.dobre. i Bardzo ładnie zaznaczyłeś na ręce mięśnie. Rękawiczki w tej formie mi się podobają i to bardzo ;].

Nogi - Nogi mi się podobają ze względu na to że przypominają nogi od demona a nie człowieka. Dobrze postrzępione są spodenki , dobrze że zaznaczyłeś mu kolana :).

Skrzydła - To co Up.

Undead Maximus:

Prawie wszystko to co napisałem wyżej tylko jest inny kolor i popraw prawą rękę bo ten mięsień co tam chciałeś zaznaczyć nie wyszedł ci :(.


Ogólna ocenka 8/10


/f
KP: 3

116[O-S-W] By Maximus - Page 5 Empty Re: [O-S-W] By Maximus Sro Cze 16, 2010 7:50 pm

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
No mięsień poprawiłem :D

Tak się zastanawiałem czy jak skończę sprity do tych to czy nie zacząć tego projektu:
[O-S-W] By Maximus - Page 5 19407524521033606280

Co myślicie?

A! Nie wiem jeszcze co z tym:
[O-S-W] By Maximus - Page 5 Wip

117[O-S-W] By Maximus - Page 5 Empty Re: [O-S-W] By Maximus Czw Cze 17, 2010 7:07 am

Tuffle

Tuffle
First Child
First Child
Powiem ci szczerze Maximusie te 1 pracę są dużo lepsze mam na myśli tą[O-S-W] By Maximus - Page 5 19407524521033606280,sprit by z niego pasował tylko że znowu demon zrób z niego coś innego,może jakiegoś Ice-Man ;] czy coś ;p.
W sumie z tej drugiej pracy nierób sprita ponieważ nic niema ciekawego ;p,w tych wipach.
No to tyle ocenka za 1 prace.8+/10,a za 2 7/10 nie podoba mi się te base.

/f
KP: 1

118[O-S-W] By Maximus - Page 5 Empty Re: [O-S-W] By Maximus Czw Cze 17, 2010 3:59 pm

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
Poprawiłem go i co teraz o nim myślicie??


[O-S-W] By Maximus - Page 5 Wippk

1. Normal, ale to nie znaczy, że jest słaby :D
2. Zrzuca z siebie koszulę, która bardzo dużo waży i zwiększa siłę 4x
3. Staje się taki gdy ktoś zabije bliską mu osobę, rozrywa wtedy koszulkę siłą woli, a jego siła wzrasta 10x. Rozwala wtedy wszystko co napotka na swojej drodze, a nawet atakuje swoich :P



Ostatnio zmieniony przez Brajan dnia Pią Cze 18, 2010 6:45 am, w całości zmieniany 1 raz

119[O-S-W] By Maximus - Page 5 Empty Re: [O-S-W] By Maximus Czw Cze 17, 2010 8:07 pm

Dubrix

avatar
Second Child
Second Child
A więc ocenie ci tylko tego 3 bo innych już oceniałem ;]

Włoski zostały bez zamiany.
Kolor oczy nie pasuje do tego oparka nie wiem czemu lepiej było by gdyby były całe białe lub coś w tym stylu.Klatka piersiowa nie pasuje do rąk ja bym na twoim miejscu poćwiczył i spróbował zrobić własną klatkę piersiową.I cienie na klatce zmień bo są bardzo Brzydkie :/
Spodnie spodnie ci chyba wyszły najlepiej ale cieniowanie 2 Tonowe jest niestety na całym Oparku to Jest Wielki minus :/

Ogólnie ten opar wyszedł ci najgorzej :/ 6/10

/f
KP: 1

120[O-S-W] By Maximus - Page 5 Empty Re: [O-S-W] By Maximus Pią Cze 18, 2010 6:49 am

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
[O-S-W] By Maximus - Page 5 Wiph

1. Normal, ale to nie znaczy, że jest słaby :D
2. Zrzuca z siebie koszulę, która bardzo dużo waży i zwiększa siłę 4x
3. Staje się taki gdy ktoś zabije bliską mu osobę, rozrywa wtedy koszulkę siłą woli, a jego siła wzrasta 10x. Rozwala wtedy wszystko co napotka na swojej drodze, a nawet atakuje swoich :P
4. Tak samo jak 3 ale siła wzrasta 20x xD

Myślę, że się wam teraz spodoba :D

Chcę pokazać, że dwu tonowe też jest fajne :D

121[O-S-W] By Maximus - Page 5 Empty Re: [O-S-W] By Maximus Pią Cze 18, 2010 11:23 am

Halls

Halls
Logia User
Logia User
No więc zaczynamy :

1. Włosy są dobre i cienię również, spodnie są dobrze pocieniowane. Butki do za dużo co nie mam oceniać bo butki to jak każde butki, problem tkwi w lewej ręce ponieważ przybliżyłem a tam jakaś szara kropka -.-. Cienie twarzy już nie najlepiej ale może już być.

2. Tutaj problem najwięcej tkwi w podkoszulku (dlaczego ?), ponieważ ona jest ogółem źle pocieniowana, resztę nie mam co oceniać bo jest tak samo jak w 1.

3. Na początek co się zdziwiłem to była klata, nie wiem czemu ale jakoś ona mi się nie podoba, cienią ręki (zapomniałem dopisać w 1) można dużo zarzucić ponieważ nie widać mięśni. Reszta jest git.

4. Na sam początek kiedy go zobaczyłem WTF ???, najgorszy ze wszystkich, ręce są do :cenzura:, ja bym radził ci go zmienić wszystko bo taka gruba ręka do takiej małej dłoni :lol2:. Reszta jest git.

Do poprawy klatka piersiowa, mięśnie dłoni, ta kropka co zobaczyłem na dłoni i ten ostatni opar 4. Proszę cię żebyś poprawił.

Ocenka za wszystkie razem wynosi 32/40

/f
KP: 1

122[O-S-W] By Maximus - Page 5 Empty Re: [O-S-W] By Maximus Pią Cze 18, 2010 12:26 pm

Mor

Mor
Bronze Saint
Bronze Saint
Sory, ale to jest dziwne. jest koszulka, a pod nią pod koszulek, a sory już nic. Cieniowanie jest spox tylko jedynie nie widać go na koszulce owszem na drugiej pracy widać, ale na pierwszej nie widać. Buty są takie nie jakie w środku biały, a na bokach niebieski.
Ocena za 1 i 2
6.6/10

Forma złości ładna cieniowanie skóry spox i klata jest taka ciemna i taka pogrubiona, że nie można powiedzieć, że jest słaba.

Ocena za 3 i 4
7.9/10

/f
KP: 1

123[O-S-W] By Maximus - Page 5 Empty Re: [O-S-W] By Maximus Pon Cze 21, 2010 10:52 am

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
Oto new wip/opar.

[O-S-W] By Maximus - Page 5 Newwip

Proszę o ocenki! Mówcie co poprawić!

Edit!!

Który jest lepszy?? Chodzi tu o włoski.

[O-S-W] By Maximus - Page 5 Newwip

Proszę oceniać!

124[O-S-W] By Maximus - Page 5 Empty Re: [O-S-W] By Maximus Pon Cze 21, 2010 7:33 pm

Krycha95

Krycha95
Don
Don
Ten po lewej nie jest najgorszy, ale włosy , nie za bardzo ci się udały, myślę , że ten po prawej jest dużo lepszy, włosy lepiej się prezentują trzymaj się tego stylu.
Ubranie nie jest złe , spodnie nieźle ci wyszły ale popracuj trochę nad cieniami koszuli , i popraw te paski na spodniach.
8\10

125[O-S-W] By Maximus - Page 5 Empty Re: [O-S-W] By Maximus Pon Cze 21, 2010 7:40 pm

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
Jak ja mam je poprawić jak tam tylko jeden pixel odległości! Mniejszego odstępu nie da rady zrobić, a jeden pasek nie wygląda tak fajnie jak to :P

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 5 z 14]

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9 ... 14  Next

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.