Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 12 ... 17  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 7 z 17]

166Mostek - Page 8 Empty Re: Mostek Pią Gru 24, 2010 9:48 am

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
Viego i holo-Damensaya dotarli na mostek.
Sprawa załatwiona, jest spokój, prawda?
- Tak. Dlatego lecimy gdzieś w kosmos.
Hm? Po co?
- Jest coś co muszę zrobić... No i przyda nam się chwila spokoju od tej planety. Otwórz port energetyczny.
Po c... To jest połączenie energetyczne z Sol?
- Tak. Zbierałem tą energię do walki, ale teraz wykorzystamy ją do zasilenia napędu bez potrzeby podłączania mnie. No i przyda to się jako źródło mocy, gdy będziemy daleko od jakiejkolwiek gwiazdy. Nie będziemy musieli wykorzystywać TEGO źródła mocy. A wystartujemy korzystając z żagla, Unicron też zebrał trochę energii. Czyż nie, Unicronie?
W rzeczy samej. Macie ustalony kierunek lotu? Nie wiem, jak bardzo mam się obrócić.
- Nie, po prostu gdzieś w przestrzeń, ale fajnie by było zobaczyć jakieś ciekawe obiekty. Zwykle, gdy podróżujemy między wymiarami, zwiedzamy tylko odpowiednik Terrei, bo tam i tak się dzieją wystarczająco ciekawe rzeczy.
Damensaya otworzyła koło Viega port energetyczny. Gdy nić stała się całkiem widoczna, Viego umieścił jej koniec w porcie. Wskaźniki energii na ekranie ukazywały coraz większy wzrost jej zapasów.
Możemy ruszać?
- Nie. Najpierw sprawdź, czy nikogo nie ma na pokładzie.
Rozpoczynam skan.
Holo-Damensaya uniosła się w powietrzu i wyglądała, jakby używała Worldwide Reading. Po chwili opadła na podłogę.
Souji Tendou, odpoczywa po treningu w pokoju rekreacyjnym.
//Niestety, to jedyne wyjście//
- Wpuść gaz usypiający, zabieram go na planetę. Jaki był jego adres?
Sweet Street 5. Przygotować kapsułę?
- Nie trzeba. (wyjął Linker) Dam radę.
Viego poszedł do pokoju rekreacyjnego, przyczepiając Linker do paska. Aktywował na WDG pojawienie się Dimenbookera i Jigendrivera.

167Mostek - Page 8 Empty Re: Mostek Pią Gru 24, 2010 10:07 am

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
Doleciawszy z powrotem do Latającego Miasta, zatrzymał się na górnym pokładzie, skąd śluzą wszedł prosto na mostek. Wewnątrz dezaktywował Linker.
- Załatwione. Unicronie, masz ciekawe współrzędne?
Tak, wgrałem je do waszego systemu.
- Nsaya-chan, ustaw statek w tamtym kierunku i otwórz żagiel energetyczny.
Robi się.

//
Pozostałe posty równoczesne z tym:
https://anrevosprites.forumpl.net/t2702-ogolny-stan-latajcego-miasta#34794
https://anrevosprites.forumpl.net/t2235-nowy-ksiyc-terry#34795
//

- No, lecimy!

168Mostek - Page 8 Empty Re: Mostek Nie Gru 26, 2010 11:17 am

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
Opuściliśmy grawitacyjne sąsiedztwo Sol i sąsiadujących z nim gwiazd.
- Doskonale. Poinformujesz mnie, jak coś się będzie działo. Idę do W.O.R.L.D. Potem popracuję nad Linkerami C i Y i nad jakimś projektem, który na bank mi przyjdzie do głowy.
Wyszedł z mostka, udał się do systemu W.O.R.L.D.

//Już przechodzenia przez główny pokład nie będę pisał, w najbliższym czasie tylko ja tu będę pisał nie licząc NPC, więc szkoda spamu//

169Mostek - Page 8 Empty Re: Mostek Nie Sty 23, 2011 2:36 pm

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
Wchodzi na mostek. Pojawia się holo-Damensaya.
[color=yellow]I jak?[/color
- Bardzo dobrze. Zbiorniki energii załadowane?
Do pełna, w końcu dłuższą chwilkę spędziłam na orbicie.
- Super. Lecimy w stronę najbliższego układu planetarnego, potem kolejnego. Najlepiej, żeby były zamieszkałe.
Mamy dobre koordynaty.
- Dobra, odpal silniki.
Latające Miasto włączyło silniki i po osiągnięciu prędkości ucieczki odleciało z otoczenia gwiazdy.
Wszystko wygląda jak po staremu.
- Tym lepiej.

170Mostek - Page 8 Empty Re: Mostek Pon Sty 24, 2011 12:16 pm

NPC

NPC
NPC
NPC
W pewnym momencie poczułeś dziwną energię na jednej z pobliskich planet. Nie była to KI, reiatsu czy jakaś znana Ci ogólnie energia, dlatego wydawała się dosyć dziwna.

Planeta: Eufui

171Mostek - Page 8 Empty Re: Mostek Pon Sty 24, 2011 12:40 pm

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
- Ciekawe.
Wyjął WDG i przeskanował odczyty energii - również nie znalazł pasującego wzoru.
- Ciekawsze. Nsaya-chan, kurs na tamtą planetę. Są o niej jakieś dane?
W naszej bazie danych nie ma żadnych, sprawdzę Bibliotekę Quinta*.
- Jak to dobrze, że w każdym świecie jest mniejszy lub większy dostęp do tej bazy danych...
Jedynie nazwa: Eufui
- No nic, wygląda na to, że sami będziemy musieli coś dopisać.
Latające Miasto leci w kierunku Eufui.
__________________________________________

//
Biblioteka Quinta - baza danych gromadzonych przez najwyżej rozwinięte cywilizacje danych światów oraz przez Jigen Tankenka, w każdym świecie zawiera informacje właśnie na jego temat. Dane są przenoszone piątym oddziaływaniem, które działa w pięciowymiarowej przestrzeni, stąd nazwa - Quinta. To coś jak uniwersalna Wikipedia i przewodnik turystyczny dla Jigen Tankenka w jednym. Część tych danych przenika przestrzeń cały czas, jednak potrzebny jest odpowiedni odbiornik... albo specjalne umiejętności i skupienie.
//

172Mostek - Page 8 Empty Re: Mostek Pon Sty 24, 2011 2:03 pm

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
//
https://anrevosprites.forumpl.net/t2702-ogolny-stan-latajcego-miasta
//

- Dziwnie wygląda ta planeta, nie?
Trochę. Nie codziennie widzi się planetę z własnym dyskiem akreacyjnym.
//Bo z obrazka wynika, że to dysk wokół planety, nie gwiazdy.//
Sprawdzam powierzchnię planety i atmosferę, tak dla pewności.
- Dobrze. Lecisz ze mną na powierzchnię planety?
Hm?
Viego włożył pustą kartę JigenRide do slotu w głównym komputerze, po chwili wyszła z niego karta z wizerunkiem holo-Damensayi.
- Skoro dało się sprowadzić Gyuahena, to czemu nie?
Hmmm... Dobrze. Będzie ciekawie opuścić mój statek.
- Problem może być tylko taki, że zmaterializowanie od zera będzie zużywać trochę mojej energii. Może nie użyję tej karty od razu, przenieś swoją świadomość operacyjną do WDG. A w międzyczasie, czekając na wyniki badań...
Włożył do slotu kartę ArmoRide i wprowadził do niej dane Latającego Miasta oraz Programu Armada.
- To się może przydać.
Schował obie karty do kieszeni.

173Mostek - Page 8 Empty Re: Mostek Pon Sty 24, 2011 6:41 pm

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
//
NPC napisał:Mimo że planeta na taką nie wygląda to istnieje na niej życie. Sam możesz na niej swobodnie wylądować nie obawiając się o to że coś Ci się stanie..
Więc rozumiem, że wszystko jak na razie sprzyja życiu.
//

Jest stała powierzchnia, a atmosfera zdatna do oddychania. Jest tlen, więc prawa fizyki sprzyjają pirokinezie.
- Świetnie. Jak tam transfer?
5 sekund. 4... 3... 2... Ruszajmy.
Holo-Damensaya zniknęła, jej głos zaczął wydobywać się z WDG.
Wszystko w porządku, tylko trochę dziwnie tak siedzieć w ciasnej przestrzeni...
- To tymczasowe. Chwila...
Wyjął coś z kieszeni //niewielki obiekt// i przymocował do swojego drugiego kręgu szyjnego //obrotnik//
- Nie mam ochoty cały czas się skupiać na generowaniu odpowiedniego pola, które będzie przekazywać dane z mojego mózgu do WDG, więc podłączyłem sobie przekaźnik. Powinnaś otrzymywać dane z moich zmysłów.
Test zakończony, wszystko gra. Wchodzimy w atmosferę.
Latające Miasto weszło w atmosferę i wytracało wysokość aż do ok. 10 km n.p.m. //bo przewiduję, że są tu morza. Jak nie, to jak na Marsie, "poziomem morza" jest średnia wysokość na powierzchni. Tylko wtedy życie miałoby troszkę przewalone...//
Na tej wysokości Viego otworzył wyjście i wyskoczył.

174Mostek - Page 8 Empty Re: Mostek Czw Mar 24, 2011 4:10 pm

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
//Wiecie, że nie lubię nabijać niepotrzebnych postów, więc piszę tu również, co się działo po drodze z doku na mostek//

Gdy właz się zamknął, Damensaya zaczęła się rozpadać w pył poczynając od dołu. Tuż przed zniknięciem głowy powiedziała:
Będę na mostku.
Po zniknięciu Viego ruszył na mostek. Na miejscu stała już Damensaya, ale jako hologram.
- Oszczędna coś jesteś. Nie spodobało ci się posiadanie materialnego ciała?
Mnie to i tak wszystko jedno. Skoro na pokładzie mogę się materializować jako hologram, ciało mi nie jest potrzebne. Kojarzysz tą zasadę, brzytwa... jak mu tam było?
- Tamten facet się nazywał Ockham. Brzytwa Ockhama. Nie przejrzałaś sobie jeszcze wszystkich informacji z tamtego wymiaru? Warto, choć tam pole chaosu ma niskie natężenia i mieszkańcy nie potrafią sobie zorganizować porządnie społeczeństwa, to ciekawy świat.
No, potem przejrzę. To co, dzwonimy do Yoha?
- Najpierw odpal silniki, odlatujemy.
Dobra. Wszystkie silniki, start.
Minęło kilka sekund i Latające Miasto wystartowało poza planetę. Po chwili Damensaya zaczęła nawiązywać połączenie. //wyświetlało się to na głównym ekranie. Nie, to nie połączenie video//

175Mostek - Page 8 Empty Re: Mostek Pią Mar 25, 2011 12:19 pm

NPC

NPC
NPC
NPC
Połączenia nie udało się nawiązać. Sygnał był, ale coś w ostatniej chwili zakłóciło i przerwało połączenie.

176Mostek - Page 8 Empty Re: Mostek Pią Mar 25, 2011 3:33 pm

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
Fiasko.
- Trudno. Mimo to kontynuujemy podróż. A właśnie, czy do pamięci systemu jest wgrany pakiet F1?
Tak.
- Odpalaj Mortal Kombat.

Na głównym ekranie pojawił się ekran startowy Mortal Kombat, Viego i Damensaya zaczęli grać.

//Nazwa pakietu nieprzypadkowa. Napiszcie liczbę 1 jako słowo po francusku, nie pomijajcie tego F na początku.//

177Mostek - Page 8 Empty Re: Mostek Nie Kwi 03, 2011 8:49 pm

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
- Nie, nie, nie, nie, szlag!
FINISH HIM
- Niech to diabli...
FATALITY
I znowu wygrałam.
- Co mnie podkusiło, żeby grać z tobą w Mortal Kombat...

W tym momencie energia Yoha dotarła aż do nich. //biedne prawa fizyki... :( //

Co to do diabła było? Sensory Miasta na chwilę oszalały!
- Wnioskując po częstotliwości, polaryzacji i zabarwieniu energii, to Yoh. Nagle wskoczył na wyższy poziom, jak to się zwało?
OmegaDestroyer?
- Tak, chyba to. Dokładnie nie wiem. Wygląda na to, że musiał się niewyobrażalnie wkurwić. Aż mnie ciekawi, czy w Piwnicy też dostaną odczyty. Jak tak, to cały wszechświat może mieć ostro przewalone... To mi przypomniało, że miałem mu zbudować Worldwide Linker. W tej sytuacji chyba się za to wezmę od razu...
Idziesz do pracowni?
- Nie, raczej do W.O.R.L.D. Dokończę projekty.
Wyszedł z mostka.
[Poważnie... Jeszcze się odegram...]

178Mostek - Page 8 Empty Re: Mostek Nie Kwi 03, 2011 9:15 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Młodzieniec w formie OmegaDestroyera pojawił się na mostku Latającego Miasta i po prostu rzucił na ziemię prawie martwego Rayema. Ayano od razu do niego podbiegła by sprawdzić dokładny stan zdrowia chłopaka, ale wiedziała też że coś zrobił Yohowi przez takie zachowanie. Nie odezwała się nawet słowem, a usiadła przy chłopaku i starała się mu jakoś pomóc.

Yoh całkowicie to zignorował.
- Damensaya, gdzie znajdę Viega? - zapytał krótko i na temat. Przez wybryk Rayema nie miał ochoty na żarty. Świadczyć mógł o tym sam fakt że nie wracał do normalnej formy.

179Mostek - Page 8 Empty Re: Mostek Nie Kwi 03, 2011 9:24 pm

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
Damensaya się pojawia.
Wszedł do W.O.R.L.D. chwilę temu. Pracujemy właśnie nad kilkoma jego wynalazkami. Zawołać go?

180Mostek - Page 8 Empty Re: Mostek Nie Kwi 03, 2011 9:26 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
- Jeżeli możesz.. - odpowiedział spokojnie.

181Mostek - Page 8 Empty Re: Mostek Nie Kwi 03, 2011 9:30 pm

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
Poleciał na mostek, zastał tam Yoha, Ayano i Rayema.
- Hej, Yoh, co cię sprowadza? Sytuacja jakoś przyjemnie nie wygląda.

182Mostek - Page 8 Empty Re: Mostek Nie Kwi 03, 2011 9:35 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
- Rayem mnie wkurzył. Musiałem mu pokazać że nie należy niszczyć cudzej własności. - odezwał się spokojnie chłopak pokazując palcem na Rayema.
- Jeżeli możesz, przetrzymaj go tu.. A poza tym jeszcze jedna sprawa. Kojarzysz zapewne słynny Omnitrix. Budowałem coś na wzór tego dopóki ktoś go nie zdeptał.. Masz może jakieś części na statku które umożliwiłyby mi ponowne zabranie się za taki projekt? Moje zapasowe części poszły się pieprzyć pod czyjąś stopą. - zapytał jednocześnie odpowiadając. W tej chwili zszedł z formy OmegaDestroyera co oznaczało że sytuacja trochę się polepszyła.
Połącz moją bazę danych z tym całym projektem. Będziesz miał wtedy możliwość przemiany w niemalże każdą istniejącą formę życia. To jednak wymaga czasu.. Stworzenie takiej technologii nie jest proste, pamiętaj.
- Spokojnie. Pierw potrzeba mi części.. - odpowiedział na słowa GDG.

183Mostek - Page 8 Empty Re: Mostek Nie Kwi 03, 2011 9:46 pm

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
- Na pewno sporo części mi zostało, nie użyłem wszystkiego do budowy drugiego i trzeciego Worldwide Linkera. Są w mojej pracowni, w sektorze mieszkalnym. A właśnie, nie myślałeś, żeby upiec dwie pieczenie na jednym ogniu? //To właśnie ja. Do każdej sytuacji znajdę powiedzenie z ogniem xd// Domyślam się, że sytuacja musiałaby być wyjątkowa, żeby coś takiego jak Omnitrix było ci potrzebne. Mógłbyś mieć Linker, żeby zwiększał nieco twoje możliwości teraz i działał jak Omnitrix w pewnych okolicznościach. //specjalnie nie mówię wprost. Ayano jest obok.// Pamiętasz, jaki interfejs ma Jigen Rider V. Na lewym przedramieniu jest panel sterowania manualnego. Dałoby się przerobić Jigendriver tak, żeby mógł cały czas mieć w środku karty, którym odpowiadałyby dane formy. Nowa forma - umieszczasz kolejną kartę. A sterowałbyś tym panelem. A najlepsze jest to, że elementy wyposażenia Jigen Ridera możesz materializować pojedynczo, wiele razy to robiłem. To jak, bierzesz mój pomysł, czy zostajesz przy swoim? Tak czy owak, części są w pracowni, zaprowadzę cię. Nsaya-chan, pomóż Ayano zabrać Rayema do skrzydła szpitalnego.
Już się robi.

//Pamiętacie, jest tu technologia pozwalająca holo-Damensayi symulować ciało fizyczne zmieniając warunki otoczenia. Yosz, napisz tylko, że Ayano też pomaga.//

184Mostek - Page 8 Empty Re: Mostek Nie Kwi 03, 2011 9:51 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Ayano pomaga Rayemowi udać się do skrzydła szpitalnego, a tymczasem Yoh uważnie posłuchał Viega.
- Wiesz.. Sytuacja, sytuacją. Muszę mieć jakąś alternatywę po użyciu pewnej techniki. Dobrze ją znasz, aczkolwiek tu uległa pewnym modyfikacjom. W każdym razie, wolałbym pozostać przy swoim. Byłbym jednak wdzięczny gdybyś zbudował mi również Linkera. Wszystko mi się przyda gdybym musiał używać tego cholerstwa.. - powiedział lekko zrezygnowanym głosem. Mimo to, Viego zapewne kojarzył o czym mowa. Nie znał efektu modyfikacji, ale wiedział prawdopodobnie o czym chłopak mówi.
- Jak coś Ci zostało, to dodatkowo skorzystam z części dostępnych w moim prywatnym wymiarze. Coś tam powinno być.. - dodał.

185Mostek - Page 8 Empty Re: Mostek Nie Kwi 03, 2011 9:54 pm

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
- Dlatego właśnie wolę Słońce od Księżyca... //Tak. Nawiązując do nazwy Getsuga daję do zrozumienia, że łapię.// A twój Linker jest prawie gotowy. Chodźmy.

Ruszył przodem do pracowni. //która wcześniej była w Sektorze mieszkalnym, ale dam jej wydzielony temat//

186Mostek - Page 8 Empty Re: Mostek Nie Kwi 03, 2011 9:56 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Yoh poszedł za Viegiem, rozglądając się. Dawno tu nie był.

187Mostek - Page 8 Empty Re: Mostek Nie Kwi 10, 2011 6:25 pm

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
Wszedł na mostek.
- I co?
Jeszcze chwila. Wyślij wiadomość do Yoha czy coś, gdy ja będę kończyć.
- Eh, dobra. Myślałem, że już to będziesz miała zrobione, z twoimi umiejętnościami...
Nie przesadzaj. Zapisuję dane, które wywołają spore zagięcie czasoprzestrzeni. To nie jest cholery paragon z supermarketu.
Viego wyjął WDG i wysłał Yohowi wiadomość o treści: "Coś się zaraz stanie. Nie zdziw się."

188Mostek - Page 8 Empty Re: Mostek Nie Kwi 10, 2011 6:51 pm

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
Wysłałeś?
- Tak. Powinien się spodziewać mojego przybycia.
Spakowałeś wszystko?
- Jak widać, całe wyposażenie mam... Aleś się nadopiekuńcza zrobiła.
... Bierz te karty.
Z czytnika wyszły trzy karty. Viego schował dwie do Dimenbookera, kartę Gyaku JigenRide: Yoh Atsuko trzymał w ręce.
- No to lecę. Kontakt mamy, utrzymuj stały kurs. Omijaj szerokim łukiem wszelkie obce statki czy sondy, planety również. Choć Miasto ma arsenał broni i oczywiście Program Armada, lepiej nie zwracaj na siebie uwagi, póki wrócę.
Tak jest, kapitanie. Powodzenia.
- Dzięki. Dla czystej pewności...
OPEN UP
Viego aktywował Blank Mode.
- Ciao.
Włożył kartę do Jigendrivera. //Jigendriver tutaj mówi nie normalnym głosem, ale nieco wyższym, jak tutaj Hyper Zectery dają komunikat "Hyper Clock Up". Taki głos mniej więcej. Wiem, że to bez znaczenia xd//
GYAKU JIGENRIDE
Aktywacja.
YOH ATSUKO
Przed, za, nad, pod, po lewej i po prawej stronie Viega pojawiły się półprzezroczyste złote prostokąty //a'la karty, ale bez wizerunków//, które jednocześnie ruszyły na Viega. W kontakcie z nimi Viego znikał z miejsca, w którym stał. Gdy wszystkie sześć minęło połowę odległości i Viego zniknął, zaczęły się rozpływać.

Damensaya zaczęła zbierać dane o sytuacji od Viega.

189Mostek - Page 8 Empty Re: Mostek Wto Maj 31, 2011 9:29 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Ayako przysłała pewną wiadomość:
Witaj, Damensayo.
Jestem Ayako. Nie będę podawała moich współrzędnych gdyż zapewne wykryjesz mnie po tym jak wysłałam do Ciebie tą wiadomość. W każdym razie, sytuacja wydaje się być nieciekawa czego się chyba sama domyślasz.

Ayako przesłała Damensayi również ważniejsze informacje których ta mogła jeszcze nie posiadać.

190Mostek - Page 8 Empty Re: Mostek Sro Cze 01, 2011 6:15 am

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
Damensaya odebrała wiadomość i po szybkim kontakcie z Unicronem połączyła się z WDG Silvii.

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 7 z 17]

Idź do strony : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 12 ... 17  Next

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.