Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1Głęboki Kosmos - temat ogólny Empty Głęboki Kosmos - temat ogólny Sro Gru 22, 2010 7:15 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Po prostu daleki kosmos..

~~~~~~

Yoh pojawił się w formie OmegaDestroyera gdzieś w kosmosie, sam nawet nie wiedział dokładnie gdzie. Nie mógł użyć w tej formie Instant Transmission, ale mimo wszystko tylko ona umożliwiała mu oddychanie w próżni kosmicznej.
Chłopak się skupił, po czym wyczuwając energię Brollyego, którą nie trudno przeoczyć, ruszył z niewyobrażalną szybkością w stronę Terry, nie emitując przy tym wyczuwalnej energii.



Ostatnio zmieniony przez Yoh92 dnia Sro Gru 22, 2010 7:34 pm, w całości zmieniany 1 raz

2Głęboki Kosmos - temat ogólny Empty Re: Głęboki Kosmos - temat ogólny Sro Gru 22, 2010 7:27 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Chłopak przemieszcza się powoli i nagle się zatrzymuje.
[Tak to ja nigdzie nie dojdę, a w pobliżu nie widzę żadnej planety.. Argh! Moment..]
Wyciąga WDG.
[Zapomniałem że to mam..]
Chłopak zaczął coś wpisywać w interfejsie, po czym nacisnął jakiś przycisk i usłyszał krótki sygnał potwierdzający.
[Wysłano.. Dobre to.. Lepsze niż komórka!]
Schował WDG i poleciał dalej.

Treść wiadomości:
"Heja! Lecę sobie do Was, za cholerę nie wiem w jakiej jestem galaktyce. Ale czuję energię Brollyego, łatwiej mi jest więc Was namierzyć. Mam kilka spraw do załatwienia, więc się spóźnię na walkę! No, ale liczy się to że żyję! Znowu mogę się bawić z dziewczynami!.. Albo nie.."

3Głęboki Kosmos - temat ogólny Empty Re: Głęboki Kosmos - temat ogólny Czw Gru 23, 2010 3:37 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
[Cholera.. Czuję energię Silvii w BanKai.. Planeta.. Jakaś planeta!]
Chłopak rozglądał się za jakąś planetą.

4Głęboki Kosmos - temat ogólny Empty Re: Głęboki Kosmos - temat ogólny Czw Gru 23, 2010 5:26 pm

NPC

NPC
NPC
NPC
Dostrzegasz jakąś planetę.
Jest to dobrze Ci znana planeta, na której zginąłeś.. Naizen.

5Głęboki Kosmos - temat ogólny Empty Re: Głęboki Kosmos - temat ogólny Czw Gru 23, 2010 5:34 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Chłopak poleciał w stronę planety.

6Głęboki Kosmos - temat ogólny Empty Re: Głęboki Kosmos - temat ogólny Czw Mar 31, 2011 8:36 pm

Rayem

Rayem
KOX
KOX
Rayem pojawił się wraz z Yohem gdzieś głęboko w kosmosie. Chłopak błyskawicznie wstrzymał oddech i wykonał trzecie Instant Transmission, oddalając się na pewną odległość, by uniknąć ewentualnego wybuchu.
Co ty do cholery wyprawiasz? Ogarnij się... Kurde, no ogarnij się..!

Nie ogarnie...

7Głęboki Kosmos - temat ogólny Empty Re: Głęboki Kosmos - temat ogólny Czw Mar 31, 2011 11:15 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Nastąpiła ogromna eksplozja energii, jednakże nie był to Seven Swell na pełnej mocy. Właściwie, był to efekt nadmiaru mocy którego uspokoić można było tylko dzięki wyrzuceniu z siebie całej mocy w postaci Seven Swell. W podświadomości chłopaka ktoś zatrzymał całą moc techniki, dlatego nastąpiło coś w rodzaju implozji. Yoh jednak póki co nie dowie się czy była to tylko jedna istota czy może na ten moment każdy połączył swoją moc.

W każdym razie, w centrum implozji znajdował się właśnie Yoh, tyle że w formie ApocDestroyera. Mimo tego że jego wyraz twarzy dalej sugerował to iż dojrzał psychicznie, to z samych oczu można było wyczytać chęć ochrony najbliższych. Kiedy dostrzegł on Rayema, szybko przeniósł się obok niego, a następnie z lekkim uśmieszkiem, zniknął. Oczywiście, chłopaka zabrał ze sobą. Ileż można wstrzymywać oddech (xD)?

8Głęboki Kosmos - temat ogólny Empty Re: Głęboki Kosmos - temat ogólny Nie Kwi 24, 2011 10:17 pm

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
Demon wraz z Hoshigo pojawił się tu.
- Możesz oddychać?
Hoshigo nie mógł się ruszyć, nagle Maxi znalazł się daleko od niego, a za i przed nim znalazły się wielkie komety. Zderzenie było ogromne, a w centrum jego znajdował się wróg:
Głęboki Kosmos - temat ogólny 090112102350large

Maximus patrzył czy się powiodło.

9Głęboki Kosmos - temat ogólny Empty Re: Głęboki Kosmos - temat ogólny Pon Kwi 25, 2011 6:53 am

NPC

NPC
NPC
NPC
Hoshigo ku twojemu zdziwieniu, mógł oddychać w kosmosie. Kiedy obie komety uderzyły w wojownika, powodując przeogromną eksplozję, tym sam po prostu szybko opadałeś z sił.
Mimo że to forma demona, to nie oszukujmy się, przenoszenie w niej w kosmos siebie i przeciwnika z daleka od planety na której walczycie "trochę" Cię w tej formie wyczerpuje.

Po jakimś czasie, kiedy eksplozja minęła, w jej epicentrum stał Hoshigo otoczony jakąś dziwną barierą. Miał porwaną koszulkę i lekko spalone dłonie. Wygląda na to że pomimo obrony, atak był naprawdę potężny jeżeli przebił się przez barierę.

Wnioski:
Lekko dyszysz co oznacza zmęczenie.

10Głęboki Kosmos - temat ogólny Empty Re: Głęboki Kosmos - temat ogólny Pon Kwi 25, 2011 7:55 am

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
Maximus wraz z Hoshigo zniknęli.

11Głęboki Kosmos - temat ogólny Empty Re: Głęboki Kosmos - temat ogólny Pon Sie 01, 2011 6:31 am

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
Maximus i Yoko lecieli z ogromną prędkością w stronę Hyperiona.

//Tak w ogóle to tylko ja i mieszkańcy Hyperiona wiemy gdzie się ona w kosmosie znajduje.//

12Głęboki Kosmos - temat ogólny Empty Re: Głęboki Kosmos - temat ogólny Wto Sie 02, 2011 9:24 pm

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
Maximus i Yoko polecieli w stronę Terry.

13Głęboki Kosmos - temat ogólny Empty Re: Głęboki Kosmos - temat ogólny Sro Sie 03, 2011 7:53 pm

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
Chłopak z dziewczyną na rękach leciał w stronę Hyperiona.

14Głęboki Kosmos - temat ogólny Empty Re: Głęboki Kosmos - temat ogólny Nie Wrz 18, 2011 10:16 am

NPC

NPC
NPC
NPC
Kula energii utworzona przez Maximusa leci w kierunku Terry. Ma dość sporą prędkość i pochłania wszystko, na co się natknie - kilka gwiazd już padło jej ofiarą. Niedługo osiągnie rozmiary porządnego księżyca. Jednakże, zwiększając masę, zmniejsza prędkość.

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.