Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 5 z 6]

101[WOS] Mr.Bercikovsky - Page 5 Empty Re: [WOS] Mr.Bercikovsky Wto Lut 04, 2014 6:19 pm

Aki

Aki
Jounin
Jounin
Oparo miodzik. Jak zwykle dobry pomysł na design postaci, szczególnie te kajdany na rękach <3. Włosy również niczego sobie... w zaszadzie to nie rozdrabniając się, cały OPAR jest świetnie wykonany - począwszy od wspomnianego już pomysłu na wygląd, po cieniowania. Mam tylko nadzieję, że niedługo dorobisz też miecz :3.

102[WOS] Mr.Bercikovsky - Page 5 Empty Re: [WOS] Mr.Bercikovsky Czw Lut 06, 2014 12:17 pm

Jata

Jata
Moderator
Moderator
Fajny pomysł na łańcuchy. Miałem kiedyś podobny (chyba nawet go zrealizowałem, ale nieważne), ale w trochę innej pracy (wielki, czerwony demon). Wykonanie niczego sobie, może mógłbyś jakoś podrasować strój. Nie jest zły, ale brakuje mi czegoś, jest zbyt pospolity. Choć z drugiej strony ciężko teraz wymyślić i zrobić coś oryginalnego. W każdym razie, praca jest miła dla oka.


@Yoh:
„Oceniam Kreatywnie” - 1 KP

103[WOS] Mr.Bercikovsky - Page 5 Empty Re: [WOS] Mr.Bercikovsky Sob Lut 08, 2014 2:21 pm

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
[WOS] Mr.Bercikovsky - Page 5 Momochi_zabuza___anbu_by_bercikovsky-d75l23q
Momochi Zabuza - ANBU

Uznałem, że pod wieloma względami jest bardzo podobny do Seth'a, więc czemu by go nie zrobić... zwłaszcza, że od zawsze go lubiłem.

104[WOS] Mr.Bercikovsky - Page 5 Empty Re: [WOS] Mr.Bercikovsky Sob Lut 08, 2014 3:29 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Jeżeli chodzi o Setha, to nie mam większych zastrzeżeń. Ogólnie rzecz biorąc, postać jest wykonana całkiem przyzwoicie zarówno pod kątem odpowiednich proporcji, jak i cieniowania. Jedyną rzeczą do której w tym przypadku mogę się przyczepić jest to, że niepotrzebnie usuwasz w kilku miejscach czarny kontur. Niestety, takie zabiegi wcale nie sprawiają, że praca prezentuje się trochę lepiej – często jest na odwrót. Zmniejsz trochę lewy bark i zastosuj kontur.
Zabuza na pierwszy rzut oka nie wygląda źle, ale jeżeli przyjrzymy mu się trochę bliżej to bardzo szybko wyłapiemy dość dobrze widoczne błędy. Przede wszystkim, marne cieniowanie włosów. Jeżeli chodzi o ciebie, spodziewałem się uzyskania trochę lepszego efektu – widać tutaj przyzwyczajenie do tworzenia włosów wykonanych bardziej w stylu „Dragon Ball”. Podoba mi się natomiast efekt uzyskany poprzec cieniowanie bandaża zakrywającego kawałek twarzy. Kamizelkę można byłoby pocieniować trochę lepiej – to samo dotyczy opaski. Ogólnikowo – szału nie ma, dupy nie urywa, ale cieszę się, że cały czas coś tworzysz. Czasami odskakuj od base na którym tworzysz swoje prace albo spróbuj wzbogacić je o dodatkowe pozy.

105[WOS] Mr.Bercikovsky - Page 5 Empty Re: [WOS] Mr.Bercikovsky Nie Lut 09, 2014 7:48 pm

Shine

Shine
Jounin
Jounin
Krytyk Szajn wchodzi do akcji, do uwag nie podchodź serio, gdyż jest to swoiste C+C.


Zacznij bawić się z base, bo te postacie są 'grube', sztuczne itp. Buty są lekko zbyt grube i proporcjonalnie za duże, prezentujesz styl LSW sprzed 2-3lat. xD Co do cieniowania - pare elementów mogłoby lepiej wyglądać, ale cóż, cieniowanie bez większych uwag. Zacznij eksperymentować z włosami, bo z nimi to się chyba zatrzymałeś i na przestrzeni paru lat wyglądają podobnie skillowo. Postać jest 'zbyt kwadratowa' i nie ruchoma, brak jej uroku, który zdecydowanie Zabuza miał, tóż to Mistrz Miecza, ale bez... miecza. Nie widzę sensu robienia postaci której ikoną jest miecz, bez miecza.


@Yoh:
„Oceniam Kreatywnie” - 1 KP

106[WOS] Mr.Bercikovsky - Page 5 Empty Re: [WOS] Mr.Bercikovsky Nie Lut 09, 2014 8:11 pm

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
@Yoh
Wiem, nad włosami chwilę siedziałem i przyznam, że to była masakra. A jestem zbyt leniwy, by poprawiać je piaty raz. Wytłumaczenie masz w sumie w poście Shejna. Identycznie mówię zawsze Maxiowi na skype - mój skill się zatrzymał kilka lat wstecz.

@Shejn
Co racja to prawda. Z częścią rzeczy, które powiedziałeś się zgadzam. Zarówno co do base i do włosów, jednak no cóż... czuje, że to na tę chwilę wszystko na co mnie stać, a jestem zbyt leniwy by się w tym kierunku rozwijać. Ah,a co do ikony, która był miecz - powiem tyle, że wzorowałem się na tym KLIK! a miecza tu nie widzę.

Dzięki panowie za komentarze ;p

107[WOS] Mr.Bercikovsky - Page 5 Empty Re: [WOS] Mr.Bercikovsky Pon Kwi 28, 2014 1:26 pm

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
[WOS] Mr.Bercikovsky - Page 5 Dc_universe__harley_quinn__batman_arkham_city__by_bercikovsky-d7gbftc

A co tam! Pierwsza z DC Universe, na pewno nie ostatnia! HARLEY!

108[WOS] Mr.Bercikovsky - Page 5 Empty Re: [WOS] Mr.Bercikovsky Pon Kwi 28, 2014 3:07 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Sądzę, że to właśnie ona powinna zająć miejsce Mari lub Gabi. Dalczego? Bo idealnie pasuje do tego pieprzonego Jokera! xd

Proporcje są naprawdę przyzwoite.
Popracowałbym trochę nad cieniami cycków, żeby jeszcze bardziej je uwidocznić - ale to tylko ja, więc się nie przejmuj. Znasz przecież moje podejście. Do czego można się przyczepić tak naprawdę? Twarz - trochę za dużo jasnego odcienia - pod prawym okiem wypadałoby umieścić troszkę więcej średniego. Poza tym, przy cieniowaniu włosów - nie wspominając już o charakterystycznym dla Ciebie stylu - dobrze byłoby zwiększyć kontrast pomiędzy średnim, a ciemnym odcieniem. Na chwilę obecną, słabo się różnią, if you know what I mean.

109[WOS] Mr.Bercikovsky - Page 5 Empty Re: [WOS] Mr.Bercikovsky Pon Kwi 28, 2014 9:04 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Zmieniłbym kolor jej włosów ,bo wygląda jakby siwiała. O ile dobrze pamiętam miała piękne blond włosy.
Poza tym twarz chyba powinna być w białym makijażu. Mogłeś również nieco więcej popracować nad jej agresywnym wyglądem. Może zmniejszenie jej oczu ,czy też inne ułożenie ust by w tym pomogło. Generalnie wybrałeś bardzo trudny outfit do wykonania. Tradycyjny pajacykowaty kostium zdaje się być łatwiejszy do wykonania. Poza tym wygląda troszeczkę grubiutko. Myślę ,że uwidocznienie jej szyi oraz ewentualne minimalne wydłużenie rąk ( albo chociażby zmiana wyglądu dłoni - chodzi mi głównie o ten typowo yoszowaty kształt zawiniętej do środka dłoni ) już by coś zmieniło. Poza tym słabo oddzieliłeś jej piersi od dolnej części torsu. Też zdarza mi się mieć z tym problem niestety.
Generalnie fajnie wiedzieć ,że ktoś tu coś od czasu do czasu jeszcze robi :)
Dziękujemy Berciaku


@Yoh:
„Oceniam Kreatywnie” - 2 KP

110[WOS] Mr.Bercikovsky - Page 5 Empty Re: [WOS] Mr.Bercikovsky Czw Cze 12, 2014 4:06 pm

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
[WOS] Mr.Bercikovsky - Page 5 Dc_universe__catwoman__dc_showcase_catwoman__by_bercikovsky-d7m2cnk

Była Harley, jest Kocica. Szczerze to czekała na pocieniowanie od czasu gdy wrzuciłem Quinn. Niestety po takim czasie nic nie robienia mój marny skill jeszcze bardziej opadł. No cóż, ale trzeba czymś go przywrócić przed serią oparów do PBF'a. Padło na nią. Catwoman!

111[WOS] Mr.Bercikovsky - Page 5 Empty Re: [WOS] Mr.Bercikovsky Pią Cze 13, 2014 7:49 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Skill nie pogorszył się aż tak bardzo jak twierdzisz – cieniowanie stroju trzyma naprawdę przyzwoity poziom, choć można byłoby wyłapać jakieś drobne szczegóły. Jedynym elementem – jaki wymagałby poprawek, rzecz jasna – jest brzuszek tego kociaka. Niepotrzebnie pozostawiłeś jasny odcień na dolnej części. Stosunkowo ładnie wyeksponowałeś natomiast jej piersi. Przy okularkach niepotrzebnie zastosowałeś czarny kontur, ale to już prawdopodobnie będzie kwestia gustu osoby komentującej.
Ogólnie, dobra robota – czekam na więcej!

112[WOS] Mr.Bercikovsky - Page 5 Empty Re: [WOS] Mr.Bercikovsky Pon Cze 30, 2014 10:10 am

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Catwoman ,grrrrr
Baaardzo lubię tą postać drogi Berciczku ,ale ... nie w tej odsłonie :<
Strój odsłonięty aż do samego krocza może i by wyglądał dobrze na żywo ,ale nie tutaj ( tak moje osobiste zdanie ). Mimo golizny ,oparek nie ma żadnego pazura. Żadnego bicza ,brak ciekawszej pozy ( choć też cierpię na syndrom leniwej dupy ) ,no i te oczy ... powinna wyglądać drapieżnie ,a Ty dajesz jej maślane ,'zamyślone' gały :P. Mogłeś dać jej z lewej strony większe wcięcie w talii albo cuś ... ,żeby wyglądała bardziej kobieco. Poza tym nie podoba mi się rączka ,taka wykrzywiona w banan. Wiem ,że przez jakiś czas był na to bum ,mi jakoś przeszło ,widzę innym nie - widać to chyba kwestia gustu ( mi się dość często zmienia :/ ). Swoją drogą mogłeś użyć nieco innych kolorów skóry do tej kocicy ,bo te moim zdaniem średnio pasują ( tak wiem ,ja też często jestem zbyt leniwy ,żeby robić to u siebie >.> ).
Generalnie oparek średnich lotów ,ale jakbyś go zrobił w jakiejś fajnej pozie z wypiętą pupą to robił by pewnie ładnego loda ;p

PS Taka szybciutka korekta
[WOS] Mr.Bercikovsky - Page 5 Berc


@Yoh: „Oceniam Kreatywnie”
+1 KP

113[WOS] Mr.Bercikovsky - Page 5 Empty Re: [WOS] Mr.Bercikovsky Pią Sie 01, 2014 2:51 pm

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
Musiałeś mi pokazac jak marnego mam skill'a, co Zbir? Eh....

[WOS] Mr.Bercikovsky - Page 5 Sandra_nakatoni_by_bercikovsky-d7t7rah
Credit for: Zbir and Yoh

[WOS] Mr.Bercikovsky - Page 5 Arisa_tomoyuki_by_bercikovsky-d7t7rks
Credit for: Zbir and Yoh



Ostatnio zmieniony przez Mr.Bercikovsky dnia Pią Sie 01, 2014 7:00 pm, w całości zmieniany 1 raz

114[WOS] Mr.Bercikovsky - Page 5 Empty Re: [WOS] Mr.Bercikovsky Pią Sie 01, 2014 6:56 pm

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
Chyba mam wenę ziomeczki.

[WOS] Mr.Bercikovsky - Page 5 Rin_nakatoni_by_bercikovsky-d7t8ux2
Credit for: Zbir and Yoh

115[WOS] Mr.Bercikovsky - Page 5 Empty Re: [WOS] Mr.Bercikovsky Pią Sie 01, 2014 7:30 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
[WOS] Mr.Bercikovsky - Page 5 Sandra_nakatoni_by_bercikovsky-d7t7rah
Fajnie pocieniowana fryzura - miejscami trochę za dużo czarnego konturu, który można byłoby przecież zastąpić ciemnym odcieniem koloru włosów. W oczy to jednak nie razi, więc nie masz czym się przejmować. Strój wykonany przyzwoicie - o ile dobrze pamiętam, tylko jeden rękaw był w tym przypadku długi. Cały czas będę zdania, że takie rozwiązanie jest naprawdę ciekawe.
Inna sprawa... Biały piksel po prawej stronie głowy to kolczyk, dodatek do włosów, czy zwyczajne przeoczenie resztek tła do usunięcia przez autora? xd

[WOS] Mr.Bercikovsky - Page 5 Rin_nakatoni_by_bercikovsky-d7t8ux2
Moje zdanie na temat Rin już znasz.
Postać wykonana całkiem dobrze, ale mogłoby być lepiej, zwłaszcza w przypadku włosów. Swoją drogą, widać, w kogo poszła córka Shigeru i Sandry ^^

[WOS] Mr.Bercikovsky - Page 5 Arisa_tomoyuki_by_bercikovsky-d7t7rks
Arisę zaś widzę pierwszy raz - nie pokazywałeś mi wcześniej tej wersji, o ile dobrze pamiętam.
Strój nie uległ aż tak drastycznym modyfikacjom, ale widać, że pomysł na pas zaczerpnąłeś z arta Safci - jego cieniowanie mogłoby być znacznie ciekawsze. To samo dotyczy włosów - spróbuj inaczej rozmieszczać piksele na takich prostych włosach, przy czym pobaw się również odrobinkę z paletą kolorów.
Wyraz twarzy pasuje do charakteru postaci, a pokazywanie środkowego palca najprawdopodobniej w kierunku Maxa stosującego taniec godowy wyszło niebanalnie.

Ogólnie rzecz biorąc, progress jest coraz bardziej widoczny.
Może być lepiej, ale tak czy siak robisz ogromne postępy ; )

116[WOS] Mr.Bercikovsky - Page 5 Empty Re: [WOS] Mr.Bercikovsky Sob Sie 02, 2014 12:22 am

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
Yoh napisał:Biały piksel po prawej stronie głowy to kolczyk, dodatek do włosów, czy zwyczajne przeoczenie resztek tła do usunięcia przez autora?
Zacząłeś pisać posta nim to usunąłem, a to była dosłownie chwila. Zwykły mój błąd.

Yoh napisał:Arisę zaś widzę pierwszy raz - nie pokazywałeś mi wcześniej tej wersji, o ile dobrze pamiętam.
Strój nie uległ aż tak drastycznym modyfikacjom, ale widać, że pomysł na pas zaczerpnąłeś z arta Safci.
Yup, nie pokazywałem ci jej. Zrobiłem ja chwile po Sandrze, gdy ty... właściwie nic, pisaliśmy normalnie. Widocznie uznałem, że jest na tyle dobrze, iż nie potrzebuje twojej przedwczesnej opinii. A co do pasa to tak, bardzo spodobał mi się ten pomysł. Oczywiście rysunek był do tej pory tylko dla vipów(Safari, Yoha, mnie, Maxia i mojej mamy - chyba, ze Saf pokazała jeszcze komuś innemu), ale teraz go pokażę - KLIK!

Yoh napisał:To samo dotyczy włosów - spróbuj inaczej rozmieszczać piksele na takich prostych włosach, przy czym pobaw się również odrobinkę z paletą kolorów.
Paletę zostawię, bo według mnie jest taka jaka miała być, jaką sobie wymarzyłem. Przy okazji Zbir chyba też ją zastosował przy revampach ARS'owych postaci, wiec chyba nie jest taka zła. A co do cieniowania włosów, to odrobinę je poprawiłem - tylko odrobinę.
[WOS] Mr.Bercikovsky - Page 5 Arisa_tomoyuki_by_bercikovsky-d7t7rks

117[WOS] Mr.Bercikovsky - Page 5 Empty Re: [WOS] Mr.Bercikovsky Wto Sie 26, 2014 12:11 pm

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
[WOS] Mr.Bercikovsky - Page 5 Mayu_nakatoni_by_bercikovsky-d7wqfg2
Credit for: Zbir and Yoh
Nie mogłem z tymi włosami, ze niech chuj strzeli. Tyle razy zaczynałem od nowa, tyle razy porzucałem ten projekt, że zajęło mi to aż 20 dni xd
Zmieniłem jej kolor górnego ubranka i skróciłem spodnie :P

118[WOS] Mr.Bercikovsky - Page 5 Empty Re: [WOS] Mr.Bercikovsky Wto Sie 26, 2014 2:48 pm

Jata

Jata
Moderator
Moderator
górnego ubranka
W sensie, że bluzki xd?

Znam ten ból z włosami, nienawidzę robić kobiecych włosów. Przynajmniej większości. Tobie te nie wyszły najgorzej, trochę cieniowanie z tyłu jest dziwne. Poza tym we wszystkich Twoich ostatnich pracach widzę, że głowa jest jakoś dziwnie wysunięta do przodu, choć to może być po prostu Twój styl. A, no i jeszcze wydaje mi się, że jej prawa pierś jest za słabo podkreślona.
Poza tym jest całkiem dobrze wg mnie.


@Yoh: „Oceniam Kreatywnie”
+1 KP

119[WOS] Mr.Bercikovsky - Page 5 Empty Re: [WOS] Mr.Bercikovsky Sro Sie 27, 2014 1:38 pm

Sezu

Sezu
Shaman
Shaman
Nie wiem czemu ale wydaje mi się, że ma o nieco za długą szyję. Może ją o jeden piksel zmniejszyć? A tak poza tym to podoba mi się cieniowanie włosów. Tutaj akurat pasuje jak ulał :) Zaś górna część ubrania wygląda po prostu jak stanik z rękawkami :P Może nieco dodać koloru takiego na brzuch?

120[WOS] Mr.Bercikovsky - Page 5 Empty Re: [WOS] Mr.Bercikovsky Sro Sie 27, 2014 2:40 pm

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
Dzięki za komentarze.

@Woogy Jak dla mnie wysunięta głowa nie jest problemem. Ogólnie to dzięki. Sezowi cieniowanie włosów się podoba!
@Sezu Co do szyi - możesz mieć rację, bo wiele osób mi to mówi. Jednak gdy ją skracam outline mi się nie zgadza. Chodzi mi o brodę, która nachodzi na te dwa pixele pod nią. Ciesze się, że podoba ci się cieniowanie włosów :D A ubranko... no cóż - Wcześniej miała takie.

@Ciekawostka
Pierwsze kolorki wziąłem od pewnej postaci, która wyglądała niemal identycznie i miała bardzo, bardzo podobne imię. Przypadeg? Nie sondze.
Moja postać to Mayu, a mówię tutaj o Myu. Strój zrobiłem kilka dni, przed obejrzeniem anime, w którym właśnie Myu się pojawia. Jedyne co zabrałem to kolorki, które i tak teraz zmieniłem. A tak, żeby nie było - Myu.

121[WOS] Mr.Bercikovsky - Page 5 Empty Re: [WOS] Mr.Bercikovsky Nie Sie 31, 2014 10:46 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Jeżeli chodzi o mnie, to postać prezentuje się całkiem nieźle, aczkolwiek mam pewne zastrzeżenia.
Przede wszystkim, trochę za dużo ciemnego odcienia w kilku miejscach na włosach - domyślam się, że kurwica Cię strzelała przy ich cieniowaniu, ale odnoszę też wrażenie, że mogłeś to zrobić nieco lepiej.
Po drugie, top zbyt mocno zlewa się z kolorem skóry - z daleka ciężko odróżnić, gdzie się kończy i zaczyna. Dopiero gdy człowiek się przyjrzy po przybliżeniu, wiadomo co i jak. Proponuję nieco przyciemnić wykorzystaną paletę kolorów i problem powinien zniknąć.

Jak zwykle - "ogólnie, jest dobrze, ale mogłoby być lepiej" xd

122[WOS] Mr.Bercikovsky - Page 5 Empty Re: [WOS] Mr.Bercikovsky Pią Paź 31, 2014 6:16 pm

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
[WOS] Mr.Bercikovsky - Page 5 36840207812575728913
Na konkurs...

123[WOS] Mr.Bercikovsky - Page 5 Empty Re: [WOS] Mr.Bercikovsky Nie Lis 02, 2014 10:02 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Odnoszę wrażenie, że zastosowałeś zdecydowanie za dużą liczbę odcieni. Sam sposób rozłożenia cieni także pozostawia wiele do życzenia, a doskonale wiem, że stać Cię na uzyskanie znacznie ciekawszych efektów. Grafika nie reprezentuje zbyt wysokiego poziomu i wygląda raczej na taką, którą robiłeś "od niechcenia". Kontur i poza natomiast nie są tragiczne - gdybyś bardziej się przyłożył do cieniowania, praca mogłaby zyskać jakiś głos[potrzebne źródło] podczas trwania konkursu, choć i tak konkurencja była wręcz miażdżąca.

124[WOS] Mr.Bercikovsky - Page 5 Empty Re: [WOS] Mr.Bercikovsky Nie Lis 09, 2014 4:40 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Rączki i nóżki zdają się być za krótkie, podobnie jak same palce ... do tego koślawe ( trochę jakbyś specjalnie zrobił gorszą pracę ). Na dodatek dzieje się tu na tyle dużo, że trudno się zorientować co jest co.Chciałeś ując za dużo detali na tak małym obszarze. Niestety, ale jednym z najważniejszyc czynników w LSW jest umiejętność decydowania co można i czego nie można sobie darować przy tworzeniu pracy. Należy zawsze umieścić najbardziej charakterystyczne elementy, ale na tyle duże, że nie będzie problemu z ich narysować i identyfikacją, przez oglądającego.
Generlanie bardzo cieszę się, że zrobiłeś coś na konkurs, ale chciałbym żebyś następnym razem dal z siebie troszkę więcej leniuszku ;*

125[WOS] Mr.Bercikovsky - Page 5 Empty Re: [WOS] Mr.Bercikovsky Nie Maj 17, 2015 1:04 am

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
[WOS] Mr.Bercikovsky - Page 5 Kisa_by_bercikovsky-d8tmtw3
Zamiast robić wyglądy postaci do nowej odsłony PBF'a zacząłem się bawić postaciami znajomych. Typowy Bercik. Totalny spontan na szybko i z nudów. Na pierwszy ogień poszła Kisa.

[WOS] Mr.Bercikovsky - Page 5 Shigeru_nakatoni_by_bercikovsky-d8tmy9o
Taki Shigeru. Męczyłem się nad nim od... od dawna. Nie mogłem go dokończyć, bo coś mi nie pasowało. Jednak dziś się przemogłem i stało się. Przyznam, że trochę na odwal cieniowanie, ale... Miałem w tym wypadku wywalone na cieniowanie. Wrzucam go, bo chcę poznać waszą opinię na temat samego base i włosów. Coś mi nie odpowiada w obu przypadkach, ale nie wiem co. Może dzięki radom będę w stanie to poprawić. Dlatego komentarze mile widziane.



Ostatnio zmieniony przez Mr.Bercikovsky dnia Nie Maj 17, 2015 1:16 pm, w całości zmieniany 1 raz

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 5 z 6]

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.