Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 3 z 6]

51[WOS] Mr.Bercikovsky - Page 3 Empty Re: [WOS] Mr.Bercikovsky Nie Lut 26, 2012 1:48 am

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
[WOS] Mr.Bercikovsky - Page 3 72160017016431198619

Credit for:
Spoiler:

Wszystkiego jest naprawdę dużo, dlatego nie oczekuję na oceny. Zwyczajnie dawno nic nie wrzucałem, a nie mam weny na nic nowego, więc wrzucam wszystko co kiedykolwiek zrobiłem. Pow!

52[WOS] Mr.Bercikovsky - Page 3 Empty Re: [WOS] Mr.Bercikovsky Nie Lut 26, 2012 12:28 pm

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
Całkiem tego sporo, ale tak najbardziej w oczy to mi sie rzucili:
-Grimmjow
-Koleś w czerwonym kapturze i pelerynie.
-Nowy Shigeru i Sandra(Zwłaszcza jej włosy, fajnie wyglądają)

Te OPAR'y najbardziej mi się podobają, a co do reszty to nie będę się wypowiadał.

53[WOS] Mr.Bercikovsky - Page 3 Empty Re: [WOS] Mr.Bercikovsky Pon Lut 27, 2012 12:56 am

Shine

Shine
Jounin
Jounin
Ziom ziom Grimmjow jest strasznie podobny do mojego, sorry ale cieniowanko spodni czy odcienie. Włosy też są imitacją mojego Grimmka, tyle, że są słabe.


DAĆ MU WARNA POSADZIC GO NA KRZESLE ELEKTRYCZNYM ZA JOJA GO WYWIESIC

54[WOS] Mr.Bercikovsky - Page 3 Empty Re: [WOS] Mr.Bercikovsky Pon Lut 27, 2012 2:23 pm

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
Shine napisał:Ziom ziom Grimmjow jest strasznie podobny do mojego, sorry ale cieniowanko spodni czy odcienie. Włosy też są imitacją mojego Grimmka, tyle, że są słabe.

Nie mam zamiaru się tłumaczyć, bo nie mam nic na sumieniu. :|
Jednak postaram się powiedzieć tak abyś zrozumiał :dub:
Możliwe, że odcienie są od ciebie, ale co w tym złego, skoro Credit jest. Przy włosach pomagał mi Krycha więc z twoimi mają mało wspólnego, a co do cieniowania to nie wiem czy zauważyłeś ale przy takich spodniach cieniowanie zazwyczaj jest podobne.
Poza tym nie wiem czy to ma być marna imitacja hejtingu, czy cokolwiek, jeśli tak to wszystko byłboy ok, gdybyś nie robił tego ty :awesomeface: Wiesz o czym mówię, nie?

55[WOS] Mr.Bercikovsky - Page 3 Empty Re: [WOS] Mr.Bercikovsky Pon Lut 27, 2012 3:56 pm

Jata

Jata
Moderator
Moderator
Shine napisał:Ziom ziom Grimmjow jest strasznie podobny do mojego, sorry ale cieniowanko spodni czy odcienie. Włosy też są imitacją mojego Grimmka, tyle, że są słabe.


DAĆ MU WARNA POSADZIC GO NA KRZESLE ELEKTRYCZNYM ZA JOJA GO WYWIESIC

TAK! Wszyscy ripujemy i dajemy ci szansę nabić kolejnego posta dowodzącego o twojej głupocie! Zwłaszcza ripujemy od ciebie, bo wszyscy uważamy, że to twoje prace są najlepsze i też chcemy takie robić!
Btw, Wam też wali sarkazmem na kilometr?

Co do tematu...
Moja ocena będzie podobna to Sameya.
Najbardziej przypadli mi do gustu Grimmjow oraz ten Wrestleman (tak się pisze?) w swojej oryginalnej pozie.
No i te kilka najnowszych prac, m.in. Shigeru (zwłaszcza Blue Slayer), Arisa (choć jej włosy są fajne, to brak czarnych kontur trochę to psuje - nie wiem, może to efekt tego, że są blond i to nie pasuje), Max (jego lewa noga jest trochę jakby za sztywna).
Ogólnie widać tutaj Twoje wzloty i upadki, ale ogólnie rzecz biorąc jest nieźle ;].

KP: 2
/Feli

56[WOS] Mr.Bercikovsky - Page 3 Empty Re: [WOS] Mr.Bercikovsky Wto Lut 28, 2012 3:20 am

Shine

Shine
Jounin
Jounin
Mr.Bercikovsky napisał:
Shine napisał:Ziom ziom Grimmjow jest strasznie podobny do mojego, sorry ale cieniowanko spodni czy odcienie. Włosy też są imitacją mojego Grimmka, tyle, że są słabe.

Nie mam zamiaru się tłumaczyć, bo nie mam nic na sumieniu. :|
Jednak postaram się powiedzieć tak abyś zrozumiał :dub:
Możliwe, że odcienie są od ciebie, ale co w tym złego, skoro Credit jest. Przy włosach pomagał mi Krycha więc z twoimi mają mało wspólnego, a co do cieniowania to nie wiem czy zauważyłeś ale przy takich spodniach cieniowanie zazwyczaj jest podobne.
Poza tym nie wiem czy to ma być marna imitacja hejtingu, czy cokolwiek, jeśli tak to wszystko byłboy ok, gdybyś nie robił tego ty :awesomeface: Wiesz o czym mówię, nie?
Sory koleżko, ale na serio to wygląda jak marna podrobka mojego opara, szczególnie jeśli Krycha ci w tym pomagał. Muszę ci powiedzieć, że to ja szkoliłem Krychę, pomogłem mu zrobić base, nauczyłem go cieniować, a wszystko po to by osiągnął dobry poziom. Zresztą base, na którym opar został zrobiony jest wyjątkowo podobne do base autorstwa mnie i Krychy.


nadal chcesz się sprzeczać?

[WOS] Mr.Bercikovsky - Page 3 __grimmjow_lsw___by_ShinePL

Nie to nie jest hejting, to mój styl bycia hard trolling ziom.



@Woogy

Masz dowodzik w postaci mojego opara, porównaj sobie. Sorry ale jeśli NIC NIE WIESZ to się nie wtrącaj, bo za przeproszeniem g*wno wiesz. Wiem, że tak bardzo to boli, że jestem od Cb lepszy. : / Lajf is brutal.

57[WOS] Mr.Bercikovsky - Page 3 Empty Re: [WOS] Mr.Bercikovsky Wto Lut 28, 2012 8:13 am

Tuffle

Tuffle
First Child
First Child
człowieku masz credit więc czego płaczesz jak jakiś pięciolatek ?może spodobał mu się twój styl i zrobił na jego przykładzie ale dał credita więc to nie jest żaden plagiat ;/ ogarnij się

58[WOS] Mr.Bercikovsky - Page 3 Empty Re: [WOS] Mr.Bercikovsky Wto Lut 28, 2012 1:38 pm

Jata

Jata
Moderator
Moderator
Jedyne co mnie boli to fakt, że człowiek jednak może być aż takim idiotą. Zazwyczaj ratuję się myślą, że nie jest najgorzej, przecież był taki Takes. Ale jednak w tym przypadku nie wiem czy to jest jakiekolwiek pocieszenie...

Czasami zastanawiam się czy tacy ludzie kiedyś mądrzeją i wstydzą się opowiadać wnukom o swojej głupocie...

Btw, jak tam, dalej mój stary sprit Woogy'ego ma włoski Rick'a (bo tak się chyba nazywał)?

59[WOS] Mr.Bercikovsky - Page 3 Empty Re: [WOS] Mr.Bercikovsky Wto Lut 28, 2012 2:31 pm

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
Shine napisał:Zresztą base, na którym opar został zrobiony jest wyjątkowo podobne do base autorstwa mnie i Krychy.
nadal chcesz się sprzeczać?

Człowieku, sam się pogrążasz. Base jest Sasuke-Isha, więc stawiałbym na to, że to prędzej wy coś odniego podjebaliscie, niż on od was. Poza tym, tu nikt się nie sprzecza i nikt nie miał takiego zamiaru.

Shine napisał:Muszę ci powiedzieć, że to ja szkoliłem Krychę, pomogłem mu zrobić base, nauczyłem go cieniować, a wszystko po to by osiągnął dobry poziom.

Tak, bo ty oczywiście jesteś najlepszy, oryginalny i wręcz boski. Każdy chce być jak ty. Wszędzie widzisz Ripy, tylko nie u siebie...
Powiedz mi jeszcze, w czym jeden przypomina drugiego, poza cieniowaniem spodni, bo ja jakoś nic nie widzę.
[WOS] Mr.Bercikovsky - Page 3 81088548719713801496
Twierdziłeś, że włosy są "imitacją" twoich. Tak bo są aż tak podobne, że gdyby nie te dwa pixele różnicy ja sam bym się nie domyślił.

Ps. Viego, jeśli chcesz przenieś tą, jak to określił Shine "sprzeczkę" do HP, tak jak inne tego typu dziecinne zagrywki.

60[WOS] Mr.Bercikovsky - Page 3 Empty Re: [WOS] Mr.Bercikovsky Wto Lut 28, 2012 4:06 pm

Shine

Shine
Jounin
Jounin
Woogy napisał:Jedyne co mnie boli to fakt, że człowiek jednak może być aż takim idiotą. Zazwyczaj ratuję się myślą, że nie jest najgorzej, przecież był taki Takes. Ale jednak w tym przypadku nie wiem czy to jest jakiekolwiek pocieszenie...

Czasami zastanawiam się czy tacy ludzie kiedyś mądrzeją i wstydzą się opowiadać wnukom o swojej głupocie...

Btw, jak tam, dalej mój stary sprit Woogy'ego ma włoski Rick'a (bo tak się chyba nazywał)?
Nie chce mi się trollować, wyzywać, hejtowac i poniżać, ale powiem ci jedno QQ MOAR.

Tak, bo ty oczywiście jesteś najlepszy, oryginalny i wręcz boski. Każdy chce być jak ty. Wszędzie widzisz Ripy, tylko nie u siebie...
Oh dziękuje I love this! I love this! I love this! I love this! I love this! I love this! I love this! I love this!
Chodzi mi tu o koncepcję włosków, serio widziałem kilka Grimmjowów na dbzv, ale miały całkowicie inne ułożenie no a tu jest co nieco podobne.


get a lajf Stolen. Stolen. Stolen. Stolen. Stolen.

61[WOS] Mr.Bercikovsky - Page 3 Empty Re: [WOS] Mr.Bercikovsky Wto Lut 28, 2012 4:34 pm

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
🤦
Nie to nie jest hejting, to mój styl bycia hard trolling ziom.
Nie chce mi się trollować, wyzywać, hejtowac i poniżać[...]
Ale mniejsza... O rly...

Jeżeli widzisz aż tak uderzające podobieństwo, by posądzać mnie o imitowanie twojej pracy to czemu chwilę potem piszesz tylko o ułożeniu włosków... no i spodni, ale to chyba wyjaśniliśmy.

[WOS] Mr.Bercikovsky - Page 3 81114329182222333412

Spójrz na to zdjęcie, teraz na mojego oparka, jeszcze raz na zdjęcie, na swojego oparka. Szkoda, że nadal tego nie widzisz. Gdybyś się zastanowił to może byś na to wpadł. Popatrz na dół, popatrz na górę. Kim jesteś? Jesteś Trollem. Co masz w ręku? Nie chcę wiedzieć...

62[WOS] Mr.Bercikovsky - Page 3 Empty Re: [WOS] Mr.Bercikovsky Sro Lut 29, 2012 1:01 am

Shine

Shine
Jounin
Jounin
Serio nie wiedziałem, że Grimmek ma takie włosy, dzięki, że mi to uświadomiłeś. Naprawdę jestem ci bardzo wdzięczny, co bym bez Ciebie zrobił mój mistrzu?

Przeczytaj mój post ponownie i go przeanalizuj, nie jesteś w stanie ogarnąć? To nie pisz więcej.



trololo rozruszaliśmy podumarłe 4um trololo

63[WOS] Mr.Bercikovsky - Page 3 Empty Re: [WOS] Mr.Bercikovsky Sro Lut 29, 2012 1:31 pm

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
Serio, wychodziło na to, że nie masz pojęcia jakie włosy ma Grimmjow. Zauważ, że specjalnie dałem ci nawet scenę abyś zauważył jak to wygląda z profilu. Nie ma sprawy, zawsze staram się pomagać ludziom, gdy posiadają mniej informajci niż ja. Nie zdarza się to zbyt często więc, musiałem skorzystać z okazji. Cenię sobie twoją wdzięczność. Skoro już wszystko wiesz skończmy temat bo to robi się żałosne.

64[WOS] Mr.Bercikovsky - Page 3 Empty Re: [WOS] Mr.Bercikovsky Czw Mar 01, 2012 6:58 am

Shine

Shine
Jounin
Jounin
Mr.Bercikovsky napisał:Serio, wychodziło na to, że nie masz pojęcia jakie włosy ma Grimmjow. Zauważ, że specjalnie dałem ci nawet scenę abyś zauważył jak to wygląda z profilu. Nie ma sprawy, zawsze staram się pomagać ludziom, gdy posiadają mniej informajci niż ja. Nie zdarza się to zbyt często więc, musiałem skorzystać z okazji. Cenię sobie twoją wdzięczność. Skoro już wszystko wiesz skończmy temat bo to robi się żałosne.
niech już ci będzie ten koniec(a szkoda :(). Ale chodzi o to, że wiele oparków Grimmka, przedstawiało te włosy o wiele inaczej. To chciałem powiedzieć ci od początku.


cya zium

65[WOS] Mr.Bercikovsky - Page 3 Empty Re: [WOS] Mr.Bercikovsky Sro Mar 14, 2012 6:06 pm

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
Dobra, skoro znowu w temacie nastała cisza... czas dać nowe badziewie.

[WOS] Mr.Bercikovsky - Page 3 20066616250378971278

Zrobiłem z nudów, zainspirowany pewnym obrazkiem na google.

@Edit
Póki tylko Maxiu ocenił editłem, bo wniosłem małe poprawki.



Ostatnio zmieniony przez Mr.Bercikovsky dnia Sro Mar 14, 2012 11:48 pm, w całości zmieniany 2 razy

66[WOS] Mr.Bercikovsky - Page 3 Empty Re: [WOS] Mr.Bercikovsky Sro Mar 14, 2012 8:57 pm

Max

Max
Human Interface
Human Interface
Jak tak patrze to wydaje mi się, że coś ci nie pykło. Strój, włoski i ogólnie fajnie ale mam dziwne wrażenie, że jest coś z nim nie tak. Przejdźmy do cieni, na których się nie znam (Yay! ;3) i powiem tylko tyle, jak na moje oko to wyglądają nieźle. Włoski mogłeś się postarać zrobić jak na tym obrazku co się wzorowałeś ale mniejsza. I... Nie wiem co dalej... Pewnie będziesz się na mnie wkurzał, że jest tu więcej pierdzielenia o niczym niż oceny oparka ale tak to już jest jak się mnie zmusza. Fajnie by było jakbyś tego opara zrobił jeszcze raz, lepiej, ale dopiero po tym jak zrobisz to co mi obiecałeś. Popraw mu trochę ciuszki i to co jest na twarzy to... maska? Mogłeś zrobić ją lepiej, wiem, że umiesz. Dobra kończę tego posta bo chyba już nic nie wymyślę.
Ogólnie o oparku: Nie jest źle, mogłoby być lepiej. Popraw... Coś.
W nagrodę, że byłeś grzeczny dostajesz Yoha.
O.o
Wiem, że zawsze takiego chciałeś.

KP: 2
/Feli

67[WOS] Mr.Bercikovsky - Page 3 Empty Re: [WOS] Mr.Bercikovsky Sro Mar 14, 2012 11:41 pm

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
[WOS] Mr.Bercikovsky - Page 3 76412248139716983050

Takie tam z Soul Society.
A tak na serio to Max Shinigami. Jako Kapitan 5 oddziału i Vizard.

68[WOS] Mr.Bercikovsky - Page 3 Empty Re: [WOS] Mr.Bercikovsky Czw Mar 15, 2012 9:38 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Arrancar
Włosy wyglądają dobrze ale tylko pod względem proporcji. W przypadku cieniowania, zbyt dużo średniego tonu. Przejście między poszczególnymi odcieniami jest zbyt słabe i daje to efekt 'mizernego' cieniowania. W przypadku twarzy, dodałbym kilka pixeli w średnim odcieniu przy masce aby ta prawa strona OPAR'a nie była taka pusta na tej mordce. Sama 'maska' wymaga zdecydowanych poprawek - w cieniowaniu, jak i proporcjach. W chwili obecnej to tylko biała plama. Prawa ręka i jej mięśnie wymagają poprawek. Sama łapka jest zbyt masywna. Dodatkowo w wielu miejscach przerwany jest outline. Mięśnie wykonałeś dosyć 'amatorsko'. Niektóre są ledwo widoczne, inne zaznaczone aż za bardzo, a żeby tylko było widać jakie błędy popełniono przy ich tworzeniu. Sam strój jest zbyt wąski w pasie. Hakama mogłaby być zdecydowanie lepiej wykonana - pod względem cieniowania jak i odpowiednich proporcji. To co stworzyłeś aktualnie nie jest polem do popisu :Oo: Jeżeli mam być szczery, lekko zawiodłeś mnie tą pracą. Spodziewałem się po Tobie czegoś ciekawszego. Czegoś lepszego. Nie powiem, że brakuje tutaj oryginalności bo bym skłamał. Brakuje jednak nieco ważniejszej rzeczy jaką jest odpowiednie wykonanie.

Max Shinigami / Visored
Tutaj jest trochę lepiej niż w przypadku poprzedniej pracy. Włosy pocieniowane dwu-tonowo prezentują się naprawdę ciekawie. Efekt jaki udało Ci się uzyskać cieniowaniem dwu-tonowym jest naprawdę niesamowity i w tym przypadku należą Ci się szczególne brawa. Twarz nie jest czymś zachwycającym, aczkolwiek nie widzę na niej większych błędów. Zastrzeżenia do stroju mam podobne jak w przypadku Arrancara. Hakama nie została wykonana na takim poziomie na jakim mógłbyś ją wykonać. Zrobiłeś ją i pocieniowałeś jakby od niechcenia. W tym przypadku już nie tyle strój, ale haori jest zbyt wąskie w pasie. To ma być luźny płaszcz, który kapitan narzuca na siebie - ma on odzwierciedlać jego rangę w Soul Society. Maska wykonana przyzwoicie. Nie widzę tutaj większych błędów. I dobrze.

Ogólnie rzecz biorąc, spodziewałem się po Tobie czegoś więcej. Widać jednak, że przerwa robi swoje. Jeżeli znowu chciałbyś zacząć tworzyć OPAR'ki na takim poziomie na jakim mógłbyś je rzeczywiście tworzyć to musisz jeszcze trochę poćwiczyć i przypomnieć sobie 'czym to się je'.

3KP
/@Y



Ostatnio zmieniony przez Yoh92 dnia Nie Mar 18, 2012 11:36 pm, w całości zmieniany 1 raz

69[WOS] Mr.Bercikovsky - Page 3 Empty Re: [WOS] Mr.Bercikovsky Nie Mar 18, 2012 7:07 pm

Michass

Michass
Lieutenant
Lieutenant
Ocenię Ci Max'a. Opar na pierwszy rzut oka wygląda fajnie, wzrok przykuwa świetnie wykonana maska. Ale przyjrzyjmy się z bliska.
Kształt włosów jest ciekawy i dobrze wykonany. W cieniowaniu nie pasuje mi tylko jeden pixel, a mianowicie na najwyższym kosmyku ten przechodzący na kosmyk po prawej. Mógłbyś go przesunąć o jedno miejsce w prawo. Mam nadzieję że wiesz, o który mi chodzi. Wyraz twarzy jest fajny, cieniowanie bez zarzutów. Co do wersji Vizard, jak już wcześniej wspomniałem maska jest świetna, bardzo mi się podoba :D. Strój nie jest zły, ale nie ma też szału, co do haori to tak jak Yoh wspomniał powinno być luźne a na Twoim oparku jest ciasne. Cieniowanie jest w porządku, sam bym lepiej nie pocieniował ;P
Ogólnie jest dobrze, może być lepiej. Czekam na next :D

1KP
/@Y

70[WOS] Mr.Bercikovsky - Page 3 Empty Re: [WOS] Mr.Bercikovsky Pią Maj 04, 2012 1:38 pm

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
Takie tam, bo myślę o zrobieniu sprita.

[WOS] Mr.Bercikovsky - Page 3 50186990146862440369

71[WOS] Mr.Bercikovsky - Page 3 Empty Re: [WOS] Mr.Bercikovsky Pią Maj 04, 2012 3:58 pm

Tuffle

Tuffle
First Child
First Child
O stary szacun,świetnie wygląda tak mi się wydaję że to revamp jednej z twoich prac,bardzo mi się podobają butki bo niby wyglądają tak normalnie a jednak bardzo mi się podobają ;p,bardzo ciekawie wygląda klatka piersiowa jeszcze takiej nie widziałem,znalazłem chyba błąd w tej wersji ale nie jestem pewien czy czasem tutaj[WOS] Mr.Bercikovsky - Page 3 14322343046311201545ten czarny pasek nie powinien być najciemniejszym kolorem skóry ?,tak to reszta mi się strasznie podoba i zachęcam cię na stworzenie sprita ;)

KP: 1
/Feli

72[WOS] Mr.Bercikovsky - Page 3 Empty Re: [WOS] Mr.Bercikovsky Sob Maj 05, 2012 8:22 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Włosy wyszły dosyć ciekawie; odpowiednio pocieniowane. Zmniejszył bym jedynie ilość ciemnych pixeli wewnątrz, ale to kwestia gustu.
Twarz została dobrze wykonana. W przypadku masy mięśniowej przydałoby się wprowadzić niewielkie poprawki. Dodatkowo, kiedy postać jest w podkoszulce, nie zmieniaj położenia całej klatki piersiowej. Chodzi mi tutaj o różnicę położenia klatki piersiowej u postaci bez podkoszulki oraz z podkoszulką. Bez podkoszulki popełniasz ten sam błąd co ja kiedyś - wystawiasz cały tors za bardzo na środek. Cieniowanie całego Gi jest przeciętne; jeżeli chodzi o Ciebie, mogłoby być zdecydowanie lepiej. Na prawej nogawce zwiększ trochę ilość średniego odcienia.

KP: 2
/Feli

73[WOS] Mr.Bercikovsky - Page 3 Empty Re: [WOS] Mr.Bercikovsky Sob Maj 05, 2012 8:49 am

Ykmo

Ykmo
Sniper
Sniper
Włosy mi się naprawdę podobają. Fakt, znając mnie to zmieniłbym coś w cieniowaniu. Ale teraz też nie jest najgorzej. Jeżeli chodzi o klatę, to przesuń całość, to znaczy te mięśnie o jeden piksel w nasze prawo. Teraz klata jest zbyt centralnie co nie pasuje do postaci stojącej bokiem ;p Z takich mniejszych dodatków to bardzo podoba mi się pasek, nie wiem czemu ale jest taki fajny xd Hym... kolejnym "błędem" lub po prostu niedopatrzeniem jest ręka, która od okolic rękawicy wygląda na dość nienaturalnie zgiętą. Może to właśnie wina takiej rękawicy? Nie wiem ale przydałoby sie z tym pobawić. Cieniowanie stroju nie jest najgorsze ale tak jak powiedział Yoh, powinieneś dodać trochę średniego odcienia na tą jaśniejszą nogawkę. ;p

KP: 2
/Feli

74[WOS] Mr.Bercikovsky - Page 3 Empty Re: [WOS] Mr.Bercikovsky Nie Wrz 16, 2012 4:31 pm

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
A co tam, odświeżam temat. Zrobiłem nową wersje, a właściwie nowy strój tylko na potrzeby pbf'a. Widzę znaczący spadek skilla.

[WOS] Mr.Bercikovsky - Page 3 14958739625297815629

Zapraszam też na http://bercikovsky.deviantart.com/

75[WOS] Mr.Bercikovsky - Page 3 Empty Re: [WOS] Mr.Bercikovsky Nie Wrz 16, 2012 6:54 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Średni poziom cieniowania bluzy postaci. Za bardzo starałeś się podkreślić mięśnie – uzyskany efekt wyszedł nijak w porównaniu z zamierzeniami. Staraj się nie usuwać konturów postaci, jeżeli jest to zbędne. Praca wygląda przez to jedynie gorzej. Przyzwoite cieniowanie spodni. Klatka piersiowa wykonana przeciętnie, ale nie ma tragedii. Na chwilę obecną, widać duży spadek skilla, ale jeżeli dalej będziesz tworzył, to z pewnością minie. Byłbym wdzięczny za krótki komentarz w moim temacie z O-S-W.

KP: 2
/Feli

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 3 z 6]

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.