Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 2 z 6]

26[WOS] Mr.Bercikovsky - Page 2 Empty Re: [WOS] Mr.Bercikovsky Pią Cze 24, 2011 4:51 pm

daniel af

daniel af
Notowany
Notowany
No super prace ale jak w każdej pracy znajdą się błędy .........więć ta poza co sie kłania czy błaga nie wiem dokładnie jak zbir powiedział wygląda jak byś uciął mu ręce troche robaka przypomina tylko taki człowieczy ale wkońcu to custom:D Cienie są dobre nie ma sie do czego przyczepić ogólnie to wysoki poziom pracy właśnie z wyjątkiem tej drugiej postaci ja popraw troche 4/5

KP: 1
/Yoh

27[WOS] Mr.Bercikovsky - Page 2 Empty Re: [WOS] Mr.Bercikovsky Nie Cze 26, 2011 1:14 am

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
[WOS] Mr.Bercikovsky - Page 2 36996433856184323059

Powiedzmy, że tego pana znacie, i już raz tu był w niezbyt udanej wersji. Przecież nie mogę być gorszy od Yoha, postanowiłem też zrobić "idealną" wersje Shigeru, a to dopiero trzecie podejście(nie licząc jednej zmiany cieniowania). Możecie być gotowi na jego nowsze, lepsze wersje.

28[WOS] Mr.Bercikovsky - Page 2 Empty Re: [WOS] Mr.Bercikovsky Nie Cze 26, 2011 1:28 am

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
No więc włoski nie są tragiczne jak to wcześniej ująłeś na CB. Cieniowanie nie jest najlepsze ,ale myślę ,że gdybys nieco zmienił ksztłt ,rozmiar niektórych kosmyków ,to łatwiej byłobby Ci się nim zająć ( cozywiście tym cieniowniem). Twarz ok ,nie jest wspaniała ,ale nie jest także zła. Jest dobra. Tors do poprawy. Niepotrzebne te jasne pixele przy:
1. barku
2. pod pachą
Na ręką absolutnie niepotrzebne są te czarne pixele - zarówno jeżeli mówimy o mięśniach i tym kolorowym elemencie. Spodnie wyglądają po prostu słabo ... strasznie nie podoba mi się to ,że kurczowo trzymasz się kształtów base. Co docieniwania to jest wykonane nieco zbyt chaotyczie. Za dużo jest także nawpychanych tam czarnych pixeli. Buty mi się nie podobają i tyle.

Praca nie najlepsza ,ale gdybys nad nią troszkę jeszcze popracował to byłoby dobrze.

KP: 2
/Yoh

29[WOS] Mr.Bercikovsky - Page 2 Empty Re: [WOS] Mr.Bercikovsky Nie Cze 26, 2011 7:48 am

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
Dzięki za ocenę. Starałem się jakoś poprawić większość wymienionych przez ciebie błędów.

[WOS] Mr.Bercikovsky - Page 2 68350230343257288368

30[WOS] Mr.Bercikovsky - Page 2 Empty Re: [WOS] Mr.Bercikovsky Nie Cze 26, 2011 1:19 pm

daniel af

daniel af
Notowany
Notowany
No więc widać że włosy poprawione cienie też dobre choć włosy można by jeszcze zmienić spróbuj z jakimiś całkiem nowymi może fajnie wyjdzie tak pozatym nie ma zbytnio błedów tyllko mnie zastanawia tam na spodniach czzy on ma rozpięty rozporek bo to tak wylsada i ma czerwone majtasy XD 4.5/5 tylko spróbuj inną fryzure

KP: 1
/Yoh

31[WOS] Mr.Bercikovsky - Page 2 Empty Re: [WOS] Mr.Bercikovsky Nie Cze 26, 2011 8:10 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Włosy prezentują się w miarę ciekawie - widzę że poszedłeś podobnie jak Sołtys - z nieco DBZ'owych włosków na bardziej ludzkie. I dobrze, jest lepiej niż wcześniej. Cieniowanie przyzwoite, nie mam tu raczej zastrzeżeń które warto byłoby wypisywać. Jeżeli chodzi o twarz, jest fajnie. Próbowałeś dodać mu nos? Moim zdaniem wtedy wygląda nieco ciekawiej ale to już kwestia gustu. Mięśnie rąk są zrobione w miarę dobrze. Klatka piersiowa również fajna. Popracuj jeszcze nad torsem. Pasek i opaska na ręku są tu ciekawym dodatkiem, dobra robota. Cieniowanie spodni wygląda dobrze, nieco gorzej z proporcjami. Prawa nogawka OPAR'a (nie, nie twoja) jest nieco za duża i szeroka, zrób coś z tym. Buty ciekawe. Nie mam więcej zastrzeżeń.

Ogółem.. Fajnie i dobrze wyglądający OPAR, choć miejscami wymagałby poprawek.

KP: 1
/Feli

32[WOS] Mr.Bercikovsky - Page 2 Empty Re: [WOS] Mr.Bercikovsky Nie Cze 26, 2011 9:00 pm

Pikachu

Pikachu
Sennin
Sennin
http://iv.pl/images/68350230343257288368.png
A więc, gdy spojrzałem na włosy skojarzył mi się sołtek, nie mam pojęcia dla czego, ale myślę że to przez te podobne kosmyki z przodu głowy. W każdym razie, Ciekawy kształt włosów, poprawne cieniowanie na nich, co prawda nie lubię tych odstających pixeli, ale nadal włosy są spoko. Twarz, płaskie oczy - osiągnąłeś nimi ciekawy efekt "znudzonej" postaci. Nie widzę tam jakoś niebieskich oczu, bo są tego koloru jako jedyne z opara. Klata i ręce, nieźle wyszedł ci kaloryfer, mięśnie na rękach też jak najbardziej udane. Jego lewa ręka(ta zasłonięta) jakoś tak dziwnie wisi... chyba troche za dużo jej widać. Szkoda tylko że opaska nie jest na obu rękach(symettry-fan mode: on). Ciekawy pasek, komponuje się z butami i opaską. Teraz spodnie, moim zdaniem najgorsza część opara(co nie znaczy że słaba). Nogi są troche nierówne i nie podoba mi się cieniowanie na nich :/. Przydałoby się zaznaczyć jakieś zgięcia/kolano, bo widać zgięcie tylko na dole a cała reszta jest idealnie wyprostowana. Butki, super kompozycja z paskiem.
Ogólnie, Good Job! Trzymasz wysoki poziom oparów, jedyne moje zastrzeżenia to spodnie i troche ta lewa ręka.
We want MOAR!

KP: 2
/Feli

33[WOS] Mr.Bercikovsky - Page 2 Empty Re: [WOS] Mr.Bercikovsky Wto Cze 28, 2011 12:04 am

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
[WOS] Mr.Bercikovsky - Page 2 53378278553311277539

Starałem się poprawić to co pisaliście. Jednak nie wszystko. Yoh, z nosem wygląda przekomicznie.
Popracuj jeszcze nad torsem.
Nie do końca zrozumiałem, mam zmienić jego wymiary/kształt czy cieniowanie? Zdaje mi się, że chodzi o to pierwsze. Tej poprawki dokonam następnym razem.

34[WOS] Mr.Bercikovsky - Page 2 Empty Re: [WOS] Mr.Bercikovsky Wto Cze 28, 2011 8:02 am

Saske

Saske
Zoan User
Zoan User
Włosy wyglądają dość ciekawie, fajnie są ułożone. Ogólnie cieniowanie mi się nie podoba, za dużo tego najaśniejszego koloru. Klata wygląda ciekawie, i dobrze. Ładne cienie, tutaj nie mam zastrzeżeń, ale spróbuj następnym razem zrobić jakieś ubranie, bo klatę łatwo się tworzy wg. mnie.

Spodnie i buty są dobrze zrobione, nie mam do nich zastrzeżeń ani trochę ;)

KP: 1
/Yoh

35[WOS] Mr.Bercikovsky - Page 2 Empty Re: [WOS] Mr.Bercikovsky Nie Lip 03, 2011 1:07 am

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
Narazie dajmy se spokój z Shigeru.

[WOS] Mr.Bercikovsky - Page 2 84807699018123860084

Wzorowałem się na tym i na tym a może i na tym? Chociaż nie, to było tylko moją inspiracją.

36[WOS] Mr.Bercikovsky - Page 2 Empty Re: [WOS] Mr.Bercikovsky Nie Lip 03, 2011 8:47 am

Pikachu

Pikachu
Sennin
Sennin
Włosy, fajne. Takie ludzkie, nie sajańskie. Cieniowanei na nich też jest gites. Klata i ręce, bardzo dobrze zaznaczone miśnie, widać że to koxu. Jedyne co psuje efekt, to te 2 czarne pixele, nie wiadomo skąd na klacie :/. Spodenki są okej, ładnie dobrałeś kolory. Nogi, tutaj też widać mięśnie, jak wyżej. Skarpetki, bardzo fajnie pocieniowane :3. Pas, sam go robiłeś? Jeśli tak to wygląda przekokxiaście :>. Jedyny minus oparka, to nie zmieniona twarz we wszystkich pozycjach. Jakbyś wygrał pas, to chyba byś się darł, no nie ^^?


KP: 1
/Feli

37[WOS] Mr.Bercikovsky - Page 2 Empty Re: [WOS] Mr.Bercikovsky Nie Lip 10, 2011 2:05 am

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
[WOS] Mr.Bercikovsky - Page 2 51541561024507046740
Credit for:
Max1996 and S-H


Cieniowanie wcale mi nie wychodzi a tu musiałem się uporać z dwu-tonowym...

38[WOS] Mr.Bercikovsky - Page 2 Empty Re: [WOS] Mr.Bercikovsky Nie Lip 10, 2011 8:35 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Jeżeli o mnie chodzi, na pierwszy rzut oka praca prezentuje się naprawdę fajnie. Ale pozwól że przyjrzymy się mu bliżej.

Włosy wyglądają fajnie. Jedynie kosmykom umieszczonym bardziej z tyłu zmieniłbym kolor na pośredni, między jasnym, a ciemnym. Samo cieniowanie mi się podoba, jest dobre. Cieniowanie twarzy wygląda nieźle. Na trzy-pixelowym podbródku skasuj jeden pixel ciemnego odcienia skóry. Jasny odcień przydałoby się choćby odrobinkę rozjaśnić - przejście między odcieniami jest zbyt słabe - w przypadku dwutonowego cieniowania, powinno unikać się tego błędu. To samo tyczy się mięśni prawej ręki - są wykonane dobrze - ale przejście między odcieniami jest zbyt słabe by je dostrzec. Podkoszulkę pocieniuj od nowa, totalnie Ci nie wyszła - serio. Górna część jeszcze jakoś, ale ten efekt „kółka” z daleka wygląda co najmniej dziwnie, postaraj się to zmienić - wiem że możesz. Nie wiem czy to celowe czy nie, ale na jednej ręce jest rękawiczka, na drugiej nie - postać z jedną rękawiczką? Ciekawa idea, ale jakoś dziwnie się to prezentuje. W każdym razie - jeżeli to celowy zabieg, to tej części posta nie było - jest dobrze. Cieniowanie spodni... Spodnie... Tak, na pewno są lepiej wykonane, to nie podlega dyskusji. Jednakże! Samo cieniowanie ujdzie, ale w przypadku pierwotnej wersji tego OPAR'ka, spodnie były nieco zwężone - nie były tak „pulchne” jak te które zrobiłeś w tym przypadku. Spróbuj zmodyfikować spodnie, oddzielając od outline'a prawą dłoń - wtedy nie będzie automatycznego efektu ich poszerzenia się. Jak to zrobić? Pozostawiam to Tobie - zmodyfikuj prawą rękę w swoim base? Zmień spodnie? Jest dużo możliwości - wystarczy wybrać.

Ogółem...
Praca nie prezentuje się źle, ale jak widzisz ma błędy, w niektórych przypadkach dosyć poważne, których nie powinieneś popełniać w kolejnych pracach - tak piszę tu między innymi na temat tych „pulchnych” spodni.


KP: 3
/Feli

39[WOS] Mr.Bercikovsky - Page 2 Empty Re: [WOS] Mr.Bercikovsky Pon Lip 11, 2011 2:08 am

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
[WOS] Mr.Bercikovsky - Page 2 60493095372834420693
Credit for: Max1996 and ShadowHunter

Trochę pozmieniałem. Spodni nie ruszałem bo Max właśnie takie chciał. Hm... dzięki za ocenę! Brakuje mi tylko "Haruhi - Train!"

40[WOS] Mr.Bercikovsky - Page 2 Empty Re: [WOS] Mr.Bercikovsky Pon Lip 11, 2011 2:27 am

Max

Max
Human Interface
Human Interface
Revamp bardzo mi się podoba, jeśli pozwolisz to może użyję go w PBF. Spodnie są na prawdę fajne, nie zmieniaj ich bo umrzesz na raka. Kamizelka wydaje mi się trochę za krótka, jeśli możesz to ją przedłuż trochę. Włoski są ładne. Cienie oparka są dobre. Aha i jak będziesz szedł do kuchni to zrób mi tosty, pamiętaj też, że masz iść do sklepu. Kup: jajka, mleko, chleb i jakąś ładną spódniczkę dla córci. Dobra, za oparka dostajesz 9.99/10 - popraw kamizelkę.

41[WOS] Mr.Bercikovsky - Page 2 Empty Re: [WOS] Mr.Bercikovsky Wto Lip 12, 2011 1:52 pm

SmokuXD

SmokuXD
Observer
Observer
Ocenie go, jakbyś ty go zrobił ok ? Nie chce mi się porównywać.
Ogólnie po jakie licho pocieniowałeś dwu tonowo :?
Włosy, kształt jest ładny pocieniowane też są całkiem nieźle, tyle że zbyt ciemne pixele z przodu, chodzi o fragment, który zaznaczyłem.
[WOS] Mr.Bercikovsky - Page 2 Dowysania
Twarz, ok.
Kamizelka, zrobiona nawet dobrze, ale brakuje najaśniejszego tonu w tych miejscach:
[WOS] Mr.Bercikovsky - Page 2 Dowysania
Podkoszulek, brakuje mi najciemniejszego tonu, przy tym czarnym pixelku :> Rękawiczka, pasuje do koloru spodni, jak i włosów. Tylko że znów brakuje mi pośredniego tonu. Spodnie, to samo co reszta,brak trzeciego tonu. Płomienie, te chyba mi się najbardziej podobają. Butki, ładnie się komponują.
Daj trzeci ton i będę zadowolony XD.

KP: 1
/Feli

42[WOS] Mr.Bercikovsky - Page 2 Empty Re: [WOS] Mr.Bercikovsky Wto Sie 23, 2011 6:27 pm

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
Przed wami ten, który został wygnany aby wrócić i zająć należne mu miejsce. Iester, porucznik Scizor Nakatoni.

[WOS] Mr.Bercikovsky - Page 2 44736667670978943620

43[WOS] Mr.Bercikovsky - Page 2 Empty Re: [WOS] Mr.Bercikovsky Wto Sie 23, 2011 10:01 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Scizor Nakatoni
Włosy wykonane są całkiem schludnie - to lubię w Twoim stylu. Całość prezentuje się naprawdę dobrze. W przypadku twarzy... Prawa część czoła OPAR'a, trzy pixele układające się w klocek z Tetrisa - ot taka mała zagadka. Jak znajdziesz ten „klocek”, wrzuć między dolnym, a lewym pixelem, jeden pixel w ciemnym odcieniu skóry. Na podbródku skasuj ciemny odcień i zastąp go średnim. Średni natomiast z aktualnego miejsca skasuj. Strój nie prezentuje się źle - mimo że mógłby miejscami być wykonany nieco lepiej i jest całkiem prostym uniformem, to nie prezentuje się jakoś specjalnie źle - wbrew pozorom, nadrabiasz to cieniowaniem które w tym przypadku jest całkiem przyjemne dla oka. Prawa ręka - brak uwidocznionych mięśni - popraw to. Popełniasz w tym przypadku podobny błąd do Ykma, ale mniejsza o to. Popraw również lewą rękawicę. Prawa wygląda jak na rękawicę przystało - lewa jak kawałek szmaty owiniętej wokół dłoni i nieco wyżej. Spodnie są zbyt luźne w przypadku takiego stroju oraz wojownika - wiem że nie lubisz się z tym bawić, ale warto byłoby coś z tym zrobić. Chyba że preferujesz w każdej pracy takie luźne spodnie i właśnie w tym przypadku również miało tak być. Przez te spodnie, buty wychodzą zbyt małe, ale cóż... Nie moja sprawa jak to sobie zaplanowałeś, Twoja praca, Twój pomysł, Twój styl - i tyle.

Scizor Nakatoni - Custom Pose
Jeżeli chodzi o głowę - jak wyżej. Rękawiczki również popraw, dodaj przy outline'ie jakieś pojedyncze kontury jak w przypadku prawej rękawicy w pracy powyżej. Cieniowanie prawej nogi OPAR'a do poprawy, lewa wygląda dobrze - ciekawe zgięcie, nie niszczy pracy i wygląda dobrze. Jeżeli chodzi o moje odczucie, nogi powinny być pocieniowane odwrotnie - ta z przodu trzy odcienie - jasny, średni oraz ciemny - ta z tyłu dwa odcienie - średni i ciemny. Rączki wydają się nieco za krótkie, porównując je do tych w pracy powyżej.

Ogólnie... Postać ciekawa i wykonana całkiem fajnie, ale jak widać ma błędy które należałoby prędzej czy później poprawić - najlepiej prędzej.

[WOS] Mr.Bercikovsky - Page 2 Traini

KP: 3
/Yoh



Ostatnio zmieniony przez Yoh92 dnia Czw Wrz 22, 2011 8:04 pm, w całości zmieniany 1 raz

44[WOS] Mr.Bercikovsky - Page 2 Empty Re: [WOS] Mr.Bercikovsky Sro Sie 24, 2011 8:01 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Włosy nie są typowe dla wojowników z rodu saiyan ,ale cóż ... zakłądam ,że taki efekt właśnie chciałeś osiągnąć. Samo cieniowanie ne jest wykonane mistrzowsko ,ale co ja tu będę się rozpisywał ... z czasem będziesz wyłapywał tego typu błędy jakie tam popełniłeś. Wyraz twarzy nieco mi się znudził - nic owego ... po prostu wkurwiona mordka i już. Koszukla ,a raczej pancerz ... no właśnie - co to miało być ? Nie jestem pewien ,czy mierzyłeś w w to pierwsze ,czy drugie. Z pewnością zbyt mało widoczne jest to co tam umieściłeś. Rączka nic specjalnego jezeli mam być szczery ,a co do spodni ... zdecydowanie zbyt szerokie. Szkoda ,że nei masz żdanego własnego base ,bo chciałbym zobaczyć na nim Twoje prace ,a nie na tym strasznym S-H ... ,ale chwila moment. Przecież Twoje poprzednie prace były bez crteditów ,czemu nie uzywasz Twojego osobistego base ? Buty tak samo jak spodnie - zdają się być dziwnie szerokie ,przydałoby się to zmienić ... i to by było na tyle.

KP: 2
/Yoh

45[WOS] Mr.Bercikovsky - Page 2 Empty Re: [WOS] Mr.Bercikovsky Czw Wrz 22, 2011 6:27 pm

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
Rising Power!

Ta chwila nadeszła! Najpotężniejszy... Mający wszystko i wszystkich gdzieś, powstały by zwyciężać - człowiek bez sumienia... Shima!

[WOS] Mr.Bercikovsky - Page 2 18109967928961556242

Fuzja Shigeru Nakatoniego oraz Maxa Hatsutoku.

46[WOS] Mr.Bercikovsky - Page 2 Empty Re: [WOS] Mr.Bercikovsky Sro Wrz 28, 2011 8:02 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Mimo, że pracę wykonałeś na base, wyszła Ci ona naprawdę wspaniale. Jeżeli chodzi o włosy, nie mam tu zbyt dużych zastrzeżeń; wyglądają fajnie. Jedynie ta szara część, mogłaby być nieco jaśniejsza. Strój nadzwyczaj oryginalny; jeżeli chodzi o moje skromne zdanie, niekiedy wyglądałby lepiej, gdybyś w środku pracy unikał tworzenia outline'u. Klatka piersiowa wygląda dobrze, acz to jest tylko jej kawałek. Nie kuś... Przede wszystkim, jednak podoba mi się pomysł na wykonanie spodni. Dosyć ciekawe wykonanie, oryginalne podejście do całej fuzji, jaka zaszła między dwoma postaciami; cóż miałbym rzec?
Dobra robota. Nieliczne elementy pracy nadają się do poprawy, poza tym, nie widzę zbyt dużo rzeczy, jakie mógłbyś zmodyfikować na lepsze.

KP: 1
/Yoh

47[WOS] Mr.Bercikovsky - Page 2 Empty Re: [WOS] Mr.Bercikovsky Pią Paź 21, 2011 10:26 pm

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
A taki tam, żeby nie było, że nic nie robię.

[WOS] Mr.Bercikovsky - Page 2 17816177902555384624

Chyba nie muszę mówić kto to jest i po co opar został zrobiony. Jak macie pomysły na udoskonalenie go piszcie.

48[WOS] Mr.Bercikovsky - Page 2 Empty Re: [WOS] Mr.Bercikovsky Sob Paź 22, 2011 1:20 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Włosy wyglądają ciekawie; cieniowanie nie jest złe, acz w niektórych miejscach brakuje pixeli w średnim odcieniu tej fryzury. Kosmyki uciekające na lewą stronę OPAR'a ściemnij jak kosmyk z tyłu głowy. Cieniowanie skóry mogłoby być zdecydowanie ciekawsze, jednakowoż, tu domyślam się jaki efekt chciałeś uzyskać. Z daleka nie wygląda to źle, z bliska okropnie - ale jeżeli to właśnie taki efekt miało dawać, to nie zmieniaj nic. Na spodniach, prawa nogawka OPAR'a - prosiłbym o średni odcień ( ''). Fajnie prezentują się wyładowania elektryczne idące wzdłuż rąk; nie jest to wspaniale wykonany efekt, ale po prostu przypadł mi do gustu.

Ćwicz, Berciak. Ćwicz, bo idzie Ci to całkiem nieźle. Ktoś musi przywrócić modę na LSW w Polsce, a sam tego nie zrobię. Pomożesz, nie? ( '')

KP: 1
/Feli

49[WOS] Mr.Bercikovsky - Page 2 Empty Re: [WOS] Mr.Bercikovsky Sob Paź 22, 2011 8:00 am

Ykmo

Ykmo
Sniper
Sniper
Ogólnie domyślam się że to Max w jakiejś "piorunującej" formie ? XD Taki Sucharek na rozpoczęcie dnia. Wygląda całkiem przyzwoicie. Ale ! Cieniowanie skóry to jak na moje oko porażka. W sumie może mam niesprawne oko ale z daleka to ja tam cieniowania prawie nie widza ;/ Włosy kształtem są całkiem ładne, jednak cieniowanie jest do poprawy. Ostatni kosmyk powinien być cały ciemny.
Podobają mi się te takie pioruny idące po rękach, nie są jakieś mistrzowskie ale dają całkiem ciekawy efekt ; p Spodnie wyglądają okey, chociaż ja poprawił bym odrobinę, te białe elementy na nich. No i bym zapomniał, ta szrama na oku, wygląda zbyt sztywno : D
Dobrze że wrzucasz prace na forum. To motywuje mnie do tego żebym też coś zrobił i nie zostawał w tyle. I pewnie dziś już będzie można coś zobaczyć w mojej galerii.

KP: 1
/Feli

50[WOS] Mr.Bercikovsky - Page 2 Empty Re: [WOS] Mr.Bercikovsky Wto Sty 24, 2012 9:18 pm

Mroczny

Mroczny
Zbanowany
Zbanowany
no super ci wyszło powiem ci ale nie wiem czemu ale większość ludzi używa base smoku ale dam ci 5/5

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 2 z 6]

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.