Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 2 z 3]

26Gra waszego forum :P - Page 2 Empty Re: Gra waszego forum :P Czw Mar 08, 2012 5:55 pm

ThyEnd

ThyEnd
Saiyan
Saiyan
jak bedziesz grzeczny zrobie wiecej :P

27Gra waszego forum :P - Page 2 Empty Re: Gra waszego forum :P Czw Mar 08, 2012 7:02 pm

Tuffle

Tuffle
First Child
First Child
Huehue ale pierw sprita zrobie mysle ze na jutro juz bedzie ;D

28Gra waszego forum :P - Page 2 Empty Re: Gra waszego forum :P Sob Mar 10, 2012 4:47 pm

ThyEnd

ThyEnd
Saiyan
Saiyan


Przemiana Yoha

Credit YOH

SOrka ale nie mam czasu na wiecej bo mam teraz szkole ;/ ale jturo postaram sie dokonczyc Yoha.

29Gra waszego forum :P - Page 2 Empty Re: Gra waszego forum :P Nie Mar 11, 2012 11:40 pm

ThyEnd

ThyEnd
Saiyan
Saiyan


CREDIT YOH !!

30Gra waszego forum :P - Page 2 Empty Re: Gra waszego forum :P Pon Mar 12, 2012 12:54 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Prace postępują jak widać doskonale w powyższym filmiku. Zastrzeżenia mam jedynie do postaci z LF2, która nagle pojawia się podczas wykonywania kopnięcia - wspominałeś na CB, że to błąd, który poprawisz więc na to czekam z niecierpliwością. Same ataki są dosyć ciekawe. Jesteś w stanie zmienić kolor tych ogni na ciemny bez narażania grafik innych sprite'ów wykorzystujących tą samą technikę? Jeżeli tak, będę naprawdę zadowolony gdy tego dokonasz. Jeżeli nie, trudno. Przeżyję i z tym, że Dark Lord strzela ognistymi kulami.

Transformacja i atak z wybuchem - dosyć ciekawe. To dopiero początki, ale już widzę, że całość zapowiada się naprawdę nieźle. Oby tak dalej, ThyEnd!

31Gra waszego forum :P - Page 2 Empty Re: Gra waszego forum :P Pon Mar 12, 2012 3:25 pm

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
Nie uważasz Yoh, że ten sprite powinien być pod freeze, a nie firen podstawiony?

32Gra waszego forum :P - Page 2 Empty Re: Gra waszego forum :P Pon Mar 12, 2012 4:32 pm

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
O nie, nie, nie! Pod Freeze tylko ten sprit może iść!
http://www.iv.pl/images/54682557389682390191.png
http://www.iv.pl/images/71062660558303280654.png

A co do samej gry to nie jest źle. Może z niej wyjść coś ciekawego. Nie grałm w LF'a więc nie zbyt się orientuje czy jest jakakolwiek abuła czy zwykły Mugen ale licze na rozwój prac. A tak poza tym dałem wyżej dwa linki do mojego starego sprita, jak chcesz to możesz go użyć.

33Gra waszego forum :P - Page 2 Empty Re: Gra waszego forum :P Pon Mar 12, 2012 5:59 pm

ThyEnd

ThyEnd
Saiyan
Saiyan
Postaram sie zrobic z niego uzytek :p A tak wogole ten Yoha nie mial byc ognisty tylko cien/shadow/mrok cos w tym stylu.

34Gra waszego forum :P - Page 2 Empty Re: Gra waszego forum :P Pon Mar 12, 2012 9:29 pm

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
To pod Juliana było go trzeba podczepić :P

35Gra waszego forum :P - Page 2 Empty Re: Gra waszego forum :P Pon Mar 12, 2012 9:35 pm

ThyEnd

ThyEnd
Saiyan
Saiyan
Julian jest za bardzo wytrzymalym champem. I jego zdolnosci sa masakryczne dla przeciwnika 1v1

36Gra waszego forum :P - Page 2 Empty Re: Gra waszego forum :P Nie Mar 18, 2012 11:54 pm

ThyEnd

ThyEnd
Saiyan
Saiyan
Okej nastepna postac sorka ze dopiero teraz ale nie mialem czasu oraz net nie pozwalal wrzucic tego linku a wiec:



Po przemianie ma jeszcze 1 skill teleport do gracza (sojusznik albo wrog)

37Gra waszego forum :P - Page 2 Empty Re: Gra waszego forum :P Pon Mar 19, 2012 12:35 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
No, no, no... Widać, że projekt idzie do przodu. Czekam na to, aż zrobisz więcej postaci bo gra wbrew wszystkiemu może okazać się czymś naprawdę ciekawym i przyciągającym ludzi. Oby tak dalej! Czekam na prezentację reszty postaci. Yoha i Sameyara już widzieliśmy. Może czas iść dalej? Chyba, że nie skończyłeś wszystkiego w postaciach Yoha i Sameya - to nieco inna kwestia.

38Gra waszego forum :P - Page 2 Empty Re: Gra waszego forum :P Pon Mar 19, 2012 12:56 pm

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
Widać na niektórych pozach nie pasujące pixele ale rozumiem gra jest w fazie produkcji. Dziwi mnie że dajesz głos z mikrofonu, chyba lepiej było by z gry, co nie? :awesomeface:. Pobaw się opcjami Hypercama to powinieneś dać radę. Ogólnie szczerze czekam na efekt końcowy, mógłbym w sumie pomóc gdybyś chciał pozmieniać parametry postaci(siła, szybkość, etc), kiedyś bawiłem się w plikach .dat. Również gdy będziesz potrzebował odgłosów kamehy, aury czy innych to mogę udostępnić swoją paczkę dźwięków.

39Gra waszego forum :P - Page 2 Empty Re: Gra waszego forum :P Wto Mar 20, 2012 4:06 pm

ThyEnd

ThyEnd
Saiyan
Saiyan
POtrzebuje spritow bardziej rozbudowanych niz te co dostalem. Od Mr.Bercikovsky nadawal by sie gdyby byly tam obrazki z chodzeniem. Prosze o wysylanie spritow na priv.

40Gra waszego forum :P - Page 2 Empty Re: Gra waszego forum :P Sob Mar 24, 2012 5:52 pm

Sołtys

Sołtys
Zasłużony
Zasłużony
Nie no. Zaskoczyłeś mnie :d
Nie sądziłem,że na tym forum ktokolwiek skonczy to co zaczął xd U Ciebie własnie na to się zbiera ;o

Ładnie Ci to wychodzi. Załuję,że nie mam zrobionego sprite'a ;d
Ale kto wie? Może jeszcze zdarze?
Powodzenia życzę :>

41Gra waszego forum :P - Page 2 Empty Re: Gra waszego forum :P Pią Mar 30, 2012 10:58 pm

ThyEnd

ThyEnd
Saiyan
Saiyan
Prosze o wysylanie waszych spritow do gry.

42Gra waszego forum :P - Page 2 Empty Re: Gra waszego forum :P Pią Maj 11, 2012 6:05 pm

ThyEnd

ThyEnd
Saiyan
Saiyan
~Odświeżam~

43Gra waszego forum :P - Page 2 Empty Re: Gra waszego forum :P Czw Cze 07, 2012 7:52 pm

ThyEnd

ThyEnd
Saiyan
Saiyan
Naprawde nikt ?

44Gra waszego forum :P - Page 2 Empty Re: Gra waszego forum :P Pią Cze 08, 2012 1:30 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
No, cóż. Moje sprity dostałeś - nawet jeżeli chciałbym Ci w jakiś sposób pomóc to już nie mogę. Niestety.
Rozejrzyj się na forum i popytaj użytkowników na PW czy możesz użyć danego sprita, jeżeli wymagana jest zgoda autora. O, na przykład Viego. Albo Sezu. Bądź też Ykmo lub Rayem.

45Gra waszego forum :P - Page 2 Empty Re: Gra waszego forum :P Pią Cze 08, 2012 3:20 pm

rekinxxxl

rekinxxxl
Don
Don
Noooooo widzę że wreszcie ktoś za mnie to zrobił :D
Życzę ci żadnych formatów komputera i nie stania się leniwym , czyli to co mnie się zdarzyło :D
Napiszę coś bardziej wartościowego jak będzie więcej :3

46Gra waszego forum :P - Page 2 Empty Re: Gra waszego forum :P Pią Cze 08, 2012 7:49 pm

ThyEnd

ThyEnd
Saiyan
Saiyan
UWAGA: Dla ludzi posiadajacych wlasne sprite! Jestem w stanie wykorzystac wasze sprity bez poz chodzenia! Lecze wtedy postac bedzie ograniczona. Np: zamiast chodzic bedzie latac tak samo jak 2 postac np. Yoh w fazie biegu. Wiec prosze o wysylanie spritow na priv. Wejde w poniedzialek bo w weekend pomagam kolega robic serwer do gry na silniku Tibi.

47Gra waszego forum :P - Page 2 Empty Re: Gra waszego forum :P Pią Cze 08, 2012 8:10 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Myślę ,że na forum nie ma zbyt wielu osób ze spritami ... przynajmniej tymi skończonymi. Dodatkowo duża część tych co je mają ,już najzwyczajniej nie wchodzą na forum ,więc dużo ich już nie zbierzesz. Możesz zawsze spróbować na Vortexie ,tam bezie ich całkiem sporo ( tak wiem ,to miała być gra "waszego forum" ,ale jak mus ,to mus )

48Gra waszego forum :P - Page 2 Empty Re: Gra waszego forum :P Wto Lip 03, 2012 4:20 pm

ThyEnd

ThyEnd
Saiyan
Saiyan
Mam zła wiadomość... Niestety musiałem zgrać grę na pendrive bo chciałem przenieść na inny sprzęt. Niestety moja kaleczność wzięła za wygrana i nadepnąłem ( nie wiem jakim cudem ) na pendrive przy kompie. Ja nigdy jak cos kopiuje nie używam Ctrl+Z tylko +X... Dlatego gra przepadła. Ale ja nie jestem z osób łatwo poddających się także chce prosić was o pomoc w odbudowaniu gry. Podał bym wam "sprite" i wy byście powklejali wasze postacie, pozy itp. itd... Dla tych co nie maja póz chodzenia mogą wkleić tam latanie a ja cos z tym poradzę.

Pozdrawiam

49Gra waszego forum :P - Page 2 Empty Re: Gra waszego forum :P Pią Lip 06, 2012 11:44 pm

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
Ja ci już sprita podawałem. I właśnie nie odpowiadało ci to, że nie ma póz chodzenia. Nie zamierzam robić nowych póz bo zwyczajnie nie mam ochoty i już mnie to nie kręci. Jeśli jednak ci to nie przeszkadza mogę pomóc w 'odbudowie' gry poprzez wklejanie tych póz. Nie mówię tylko o moim spricie. Więc jeśli coś pisz na PW.

50Gra waszego forum :P - Page 2 Empty Re: Gra waszego forum :P Sro Lip 25, 2012 10:49 pm

szczepan

szczepan
Don
Don
ThyEnd znikną z forum Więc może ja przejmę pałeczkę co ? umiem to zrobić ale moge dodać jedynie 11 postaci czyli właściwie 10 bo moja postać też tam zaistnieje także 10 wolnych miejsc jest ;p Także jest ktoś chętny do urzyczenia swojego sprite ?  jeśli chce ktoś pomut w tworzeniu to nie odmówię ;p 

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 2 z 3]

Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.