Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 8 z 8]

176Tenka'ichi Budōkai - temat ogólny - Page 8 Empty Re: Tenka'ichi Budōkai - temat ogólny Sro Sty 23, 2013 4:57 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
//
//Dlatego właśnie pytałem Yoha, ale jego to absolutnie i wybitnie nie interesuje.//
Skoro Pan mnie pytał, to Panu odpowiedziałem opierając się o informacje dostępne w temacie. Kultura tego wymaga. Proszę nie patrzeć na mój licznik postów, bo on nie ma tutaj absolutnie żadnego znaczenia.

xd
//

177Tenka'ichi Budōkai - temat ogólny - Page 8 Empty Re: Tenka'ichi Budōkai - temat ogólny Sro Sty 23, 2013 5:19 pm

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
//Ale zauważ dwie rzeczy.
1. Ty utworzyłeś zasady i nie postanowiłeś odpowiadać, zrobił to dopiero NPC, mimo że to nie on był ich twórcą.
2. Zaśmiecasz temat. NPC już mi odpowiedział za ciebie. Chyba tęsknisz za tym zajęciem.
//

178Tenka'ichi Budōkai - temat ogólny - Page 8 Empty Re: Tenka'ichi Budōkai - temat ogólny Sob Sty 26, 2013 2:19 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
//
Odezwał się ten, który nie "zaśmieca" tematu wraz ze mną.
//

Gdy wszyscy lokatorzy usłyszęli o jutrzejszych pojedynkach, od razu spojrzeli na Yuki, która nie bardzo wiedziała o co chodzi. Wszyscy mieli nadzieję, że dziewczynka dostanie się do finału, ale tak naprawdę ciężko być czegokolwiek pewnym przy tak silnych przeciwnikach w sekcji młodzików. Nie chcąc spędzić reszty dnia oraz całej nocy na obserwacji tego, jak przebiega naprawa poszczególnych ringów, cała grupa wyszła z głównej hali, udając się do pierwszego, lepszego hotelu, w którym będą mogli nie tylko coś zjeść, ale również się przespać i wypocząć po tych męczących eliminacjach.

//Moje jedyne posty tu były odpowiedziami na posty NPC bądź też twoje. I jak widzisz, nie zapominam o edycji//

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 8 z 8]

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.