Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 10 z 11]

226Głąb Lasu - Page 10 Empty Re: Głąb Lasu Nie Sty 30, 2011 9:39 am

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
- Dobra, sam tu nie będę... Chyba mają problemy.
Zniknął.

227Głąb Lasu - Page 10 Empty Re: Głąb Lasu Nie Sty 30, 2011 9:45 am

Saske

Saske
Zoan User
Zoan User
Shade, poleciał na pustynię.

228Głąb Lasu - Page 10 Empty Re: Głąb Lasu Nie Mar 13, 2011 10:07 am

Michass

Michass
Lieutenant
Lieutenant
Chłopak przez ponad tydzień tutaj trenował, rozwinął się duchowo jak i fizycznie. Odkrył w sobie Haki , i powoli je opanował.
Ten trening mi się przydał - powiedział uśmiechnięty - Czuje się o wiele silniejszy. - gdy skończył to zdanie zniknął.

229Głąb Lasu - Page 10 Empty Re: Głąb Lasu Sro Kwi 06, 2011 2:38 pm

Max

Max
Human Interface
Human Interface
Max wylądował w lesie. Spacerował sobie kilka minut i postanowił, że trochę sobie poniszczy drzewka.
-Hinotama
W ręku Maxa pojawił się niewielki piorun kulisty. Chłopak cisnął nim w stronę drzewa. Technika zniszczyła ok. 20 drzewek stojących jej na drodze, gdy dotknęła ostatniego z nich, wybuchła podpalając je.
-Ups !
Max doskoczył do palącego się drzewa, wyrwał je po czym wyrzucił hen daleko w stronę gór. Chłopak usiadł na trawie i zaczął medytować.

230Głąb Lasu - Page 10 Empty Re: Głąb Lasu Sro Kwi 06, 2011 2:48 pm

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
Arisa i Keisuke kontynuowali swoją podróż. Dziewczyna nagle poczuła znajomą energię. Początkowo nie miała pojęcia skąd ją zna, jednak po chwili zrozumiała, że jest ona bardzo podobna do mocy jej brata.
(To nie może być on. On przecież nie żyje. Czy to możliwe?)
- Czujesz tą energię? Jest dość mocna. - powiedział lekko znudzony chłopak.
- Tak, jest bardzo podobna do... - nie kończąc zdania dziewczyna ruszyła w stronę ów energii.
Keisuke ruszył za nią. Arisa dotarła do miejsca skąd wręcz wyciekała energia. Zaślepiona nadzieją nie zwróciła uwagi na osobę, która posługiwała się ów mocą. Była wręcz pewna, że jest to jej brat. Rzuciła się na niego powalając go na ziemię i siadając na brzuchu.
- Braciszku! - Krzyknęła siedząc na chłopaku.
Keisuke po chwili dołączył do dziewczyny. W tej samej chwili za
uważała, że osoba na której siedzi nie jest jej bratem. Wstała z Maxa i odrobinę się speszyła.
- Ty... ty lepiej uważaj jak stoisz! Ludzie nie mogą nawet bezpiecznie pobiegać! - krzyknęła.

231Głąb Lasu - Page 10 Empty Re: Głąb Lasu Sro Kwi 06, 2011 2:53 pm

Max

Max
Human Interface
Human Interface
Max popatrzył na dziewczynę, była dość ładna. Zaczerwienił się trochę.
-Hmm wydaje mi się, że siedziałem a nie stałem.
Chłopak strzepał z ubrania kawałki trawy.
-Jestem Max. Jak ci na imię, nieznajoma ?

232Głąb Lasu - Page 10 Empty Re: Głąb Lasu Sro Kwi 06, 2011 3:08 pm

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
Keisuke podszedł do Maxa i wyciągnął dłoń w geście przywitania.
- Jestem Keisuke Yukihito, a ta jak ją nazwałeś nieznajoma ma na imię Arisa. Co sam robisz w takim miejscu? Wiem, że nie jesteś zwykłym człowiekiem bo emanuje od ciebie ogromna energia, która zapewne była przyczyną naszego spotkania. Arisa najprawdopodobniej cię z kimś pomyliła.
- Po co ty mu to mówisz? Nie znasz go wcale! Idiota... - dziewczyna chwyciła chłopaka za rękę i zaczęła ciągnąć.
- Zaczekaj. - powiedział chwytając ją za drugą rękę.
Dziewczyna natychmiastowo oswobodziła się.
- Nie odpowiedział mi na pytanie a to nie ładnie zadać pytanie i uciec.

233Głąb Lasu - Page 10 Empty Re: Głąb Lasu Sro Kwi 06, 2011 3:13 pm

Max

Max
Human Interface
Human Interface
Scena, którą właśnie zobaczył Max wydała mu się trochę śmieszna.
-Cóż, ja tu trochę trenowałem i medytowałem, nie mam nic lepszego do roboty. Tak właściwie to nie widziałem was wcześniej w tej okolicy, jesteście tu nowi ?
(Spróbuję się z nimi zaprzyjaźnić, przyda mi się ktoś do towarzystwa bo ostatnio pusto w moim życiu się zrobiło)

234Głąb Lasu - Page 10 Empty Re: Głąb Lasu Sro Kwi 06, 2011 3:20 pm

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
- A co cie to obchodzi?
- Tak jesteśmy tu nowi. Każdy z nas ma swój życiowy cel, a jak wiadomo z kimś jest łatwiej. Zawsze możemy na siebie liczyć.
- Idiota...
- Może opowiesz jakimi mocami dysponujesz i jak je zdobyłeś, ciekawi mnie to. Domyślam się, że nie tylko mnie. - Powiedział z lekkim uśmiechem na twarzy.
Keisuke usiadł na trawie czekając na odpowiedź chłopaka. Arisa stałą obok niego z założonymi rękami.

235Głąb Lasu - Page 10 Empty Re: Głąb Lasu Sro Kwi 06, 2011 3:28 pm

Max

Max
Human Interface
Human Interface
Max oparł się o pobliskie drzewo.
-Cóż, umiem kontrolować zwykłą energię Ki, elektryczność i reiatsu.
Max spojrzał na Arisę, była wyraźnie zainteresowana czymś innym. Nawet nie patrzyła w jego stronę. Chłopak powoli podszedł do Keisuke i usiadł obok niego po czym wyszeptał:
-Twoja koleżanka zawsze taka ivul ? Kiedy na mnie siedziała wydawała się bardzo miła.
(Hmm teraz z bliska, Arisa ma całkiem fajne cycki !)

236Głąb Lasu - Page 10 Empty Re: Głąb Lasu Sro Kwi 06, 2011 3:38 pm

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
// Chciałem napisać coś w stylu "czytam w myślach" ale bez przesady xd//

Dziewczyna rzeczywiście nie była zainteresowana umiejętnościami Maxa. Bardziej ciekawiło ją skąd pochodzą.
- Koleżanka? Ona jest dla mnie kimś więcej... ona nie jest zła. Zazwyczaj stara się każdemu dogryźć i postawić na swoim a teraz zwyczajnie się speszyła. - starał się mówić tak aby Arisa nie słyszała.
- Ale nie dopowiedziałeś na moje pytanie skąd posiadasz te moce. - Powiedział już normalnie.
- Nie chce to niech nie mówi, zbierajmy się stąd.
- Wiem, że ciebie to bardziej interesuje niż mnie i będzie cię to potem gryzło.
- Argh. - dziewczyna zrobiła tylko złą minę.
- Tak więc max opowiadaj.

237Głąb Lasu - Page 10 Empty Re: Głąb Lasu Sro Kwi 06, 2011 3:45 pm

Max

Max
Human Interface
Human Interface
Max położył się na trawie i nadal obserwował Arisę.
-Cóż kontrolować energię KI potrafię dlatego, że jestem Iesterem a dokładniej, księciem ojczystej planety tej rasy. Każdy Iester potrafi również korzystać z mocy jakiegoś żywiołu, lecz u mnie z tym były lekkie problemy i musiałem przejść przez "Rytuał Odblokowania". Co do Reiatsu to już długa historia i nie chce mi się jej opowiadać. No ale dość o mnie, powiedzcie coś o sobie.
(... i w tedy bym ją... taaa byłoby ostro)

238Głąb Lasu - Page 10 Empty Re: Głąb Lasu Sro Kwi 06, 2011 3:52 pm

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
//jesteś... zboczony!//

- Iester? Znasz może Shigeru Nakatoni? On mnie nauczył kontrolowania nad żywiołem lodu. Jestem elementalistką.
- Widzisz jak chcesz to potrafisz.
Dziewczyna ponownie zamilkła.
(Po co ja mu to powiedziałam?! Idiotka.)
- Powiadasz, że każdy z was kontroluje jakiś żywioł? Jaki przypadł tobie?
(Idiota, dobrze czuł jego energię. Każdy by zauważył, że to elektryczność. To żywioł mojego brata, dlatego go z nim pomyliłam.)

239Głąb Lasu - Page 10 Empty Re: Głąb Lasu Sro Kwi 06, 2011 3:58 pm

Max

Max
Human Interface
Human Interface
//Shut up ! Chciałem żeby było śmieszniej//
Chłopak szybko usiadł na trawie.
-Shigeru ?! To mój przyjaciel! Ja, on i jego dziewczyna mieszkaliśmy razem przez dłuższy czas ale kilka tygodni temu polecieli gdzieś trenować a ja miałem zająć się domem.
Max nadal nie mógł uwierzyć, że spotkał kogoś kto zna Shigeru, chwili zorientował się, że zostało zadane jeszcze jedno pytanie.
-Pytałeś o mój żywioł - zwrócił się do Keisuke - Kontroluje energię elektryczną.

240Głąb Lasu - Page 10 Empty Re: Głąb Lasu Sro Kwi 06, 2011 4:03 pm

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
Dziewczyna zamyśliła się.
(Szkoda... Ten Shigeru był naprawdę... fajny. Spotkałam go samego, bez dziewczyny. Jego obojętność do wszystkiego jest fascynująca.)
- To jak, wybierasz się z nami?
- Pytasz od tak, bez uzgodnienia ze mną? Idiota!
- Daj spokój. Wiem, że i tak byś się zgodziła. Zawsze mieć kogoś więcej do treningu.
Dziewczyna podeszła do Keisuke, chwyciła go pod ramię po czym wystawiła język Maxowi.

241Głąb Lasu - Page 10 Empty Re: Głąb Lasu Sro Kwi 06, 2011 4:10 pm

Max

Max
Human Interface
Human Interface
Max chwycił dziewczynę za rękę sygnalizując w ten sposób, że nigdzie na razie nie pójdą.
-Gdzie wy chcecie iść ? Pewnie jesteście głodni. Może pójdziemy do mnie do domu i coś zamówimy ?

242Głąb Lasu - Page 10 Empty Re: Głąb Lasu Sro Kwi 06, 2011 4:15 pm

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
Dziewczyna błyskawicznie zabrała rękę.
- Szczerze to jestem trochę głodny. - powiedział po czym zaburczało mu w brzuchu.
Oboje byli gotowi do teleportacji.

243Głąb Lasu - Page 10 Empty Re: Głąb Lasu Sro Kwi 06, 2011 4:21 pm

Max

Max
Human Interface
Human Interface
-No dobrze, mam nadzieję że zorientujecie się gdzie jestem.
Po tych słowach Max zniknął, towarzyszył temu huk uderzającego piorunu.

244Głąb Lasu - Page 10 Empty Re: Głąb Lasu Sro Kwi 06, 2011 4:23 pm

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
Arisa błyskawicznie wyczuła energię Maxa. Teleportowała siebie i Keisuke do miejsca, z którego wyczuwała chłopaka.

245Głąb Lasu - Page 10 Empty Re: Głąb Lasu Sob Lip 16, 2011 11:47 am

NPC

NPC
NPC
NPC
W lesie pojawił się pewien mężczyzna, mający na sobie czerwoną pelerynę i ogólnie ciemne ubranie - nie wyglądał na normalnego człowieka. Dysponował dosyć dużą mocą. Usiadł sobie spokojnie pod drzewem, wyraźnie na coś czekając.
- Mam świetne wyczucie czasu. Akurat Ci dwaj chuligani się pogodzili... - nie zamierzał zmniejszać swojej energii. Czekał.

246Głąb Lasu - Page 10 Empty Re: Głąb Lasu Sob Lip 16, 2011 12:29 pm

SmokuXD

SmokuXD
Observer
Observer
Oboje wylądowali niedaleko mężczyzny. - Co robimy ?
- Podejdźmy do niego...
- Ummm...tak tego...kto ty? Nie wyglądasz na wrogo nastawioną osobę.

247Głąb Lasu - Page 10 Empty Re: Głąb Lasu Sob Lip 16, 2011 1:14 pm

NPC

NPC
NPC
NPC
Obaj podeszliście dosyć powolnym krokiem do mężczyzny, który gdy tylko Was zobaczył - uśmiechnął się.
- No! Wiedziałem że przyjdziecie, chłopcy! - spojrzał w górę, dalej się uśmiechając.
- Obaj podobni do ojca.. - powiedział do siebie, jednak usłyszeliście to. Słowa te Was na tyle mocno zaintrygowały, że przez chwilę zastanawialiście się czy to nie jest jakiś dawny wróg Waszego ojca - kolejna wiadomość natomiast Was zatkała.
- Katsyuki Ikawagashii. Jestem Waszym wujkiem. - odezwał się z uśmiechem na twarzy, który nawet na chwilę nie znikał od kiedy się tu pojawiliście.

248Głąb Lasu - Page 10 Empty Re: Głąb Lasu Sob Lip 16, 2011 1:23 pm

SmokuXD

SmokuXD
Observer
Observer
Gdy usłyszeli to o wujku ich twarze wyglądały mniej więcej tak: Twarze
- Zaraz, możesz nam pomóc ?! Kogamaru zerknął na wuja.
- Jaką mamy Gwarancje że nie kłamiesz...Możesz być zwykłym oszustem.
- Hej, Kogamaru, przecież już wcześniej znaliśmy jego energię...skądś.
- Tak masz rację, ale mogliśmy ją znać, przez to że mógł być wrogiem naszej rodziny.

249Głąb Lasu - Page 10 Empty Re: Głąb Lasu Sob Lip 16, 2011 7:35 pm

NPC

NPC
NPC
NPC
- Smoku w rzeczywistości nazywa się Ryu - to po pierwsze. A po drugie, możemy chłopcy zrobić badania genetyczne - to rozwiąże wszelkie Twoje wątpliwości Kogomaru-kun. - po tych słowach zaczął się śmiać, miał widać duże poczucie humoru i raczej nie należał do zbyt poważnych ludzi.

250Głąb Lasu - Page 10 Empty Re: Głąb Lasu Sob Lip 16, 2011 8:41 pm

SmokuXD

SmokuXD
Observer
Observer
- że ja...że ja się nazywam Ryu ? Dobra Koga, nieważne, ja mu wieże. Najważniejsza rzecz. Przepraszam że zapytam tak z grubej rury, ale czy cokolwiek wiesz o moim Demonie ?
- Zajebiście...
- o co chodzi Kogamaru ?
- Nic nic, skoro ty mu ufasz to i ja powinienem.

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 10 z 11]

Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Next

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.