Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 3 z 11]

51Głąb Lasu - Page 3 Empty Re: Głąb Lasu Czw Wrz 16, 2010 10:29 am

mikidius

mikidius
Shaman King
Shaman King
Hmmm...gdyby chciał mnie zaatakować zrobiłby to już dawno a takto tylko użył jakiegoś Jutsu.Coś czuje że on mnie sprawdza...
Jeśli znowu zapuszcze sie gdzieś wokół może znowu osłąbić mi wzrok.-Mikidius zamknął oczy i próbował wyczuć Madare.Stworzył 2 klony by go broniły gdyby Madara chciał zaatakować.

52Głąb Lasu - Page 3 Empty Re: Głąb Lasu Czw Wrz 16, 2010 10:59 am

NPC

NPC
NPC
NPC
Nic, a nic się nie działo. Byłeś skoncentrowany i wyczułbyś go, mimo to nie mogłeś tego zrobić. Nie wiedząc czemu miałeś wrażenie jakby go tu nie było. Choć było inaczej...

53Głąb Lasu - Page 3 Empty Re: Głąb Lasu Czw Wrz 16, 2010 2:21 pm

mikidius

mikidius
Shaman King
Shaman King
A więc bawimy sie w chowanego?Dobra!-powiedział Mikidius i stworzył 8 klonów //razem 10 z poprzednimi// i kazał im ostrzelać z ki blastów cały obszar wokół nich aby wybawić Madare.

54Głąb Lasu - Page 3 Empty Re: Głąb Lasu Czw Wrz 16, 2010 6:37 pm

NPC

NPC
NPC
NPC
Niestety nic z tego. Madara się rozpłynął, dosłownie. Nie znajdował się w lesie. Raczej w glebie, której mimo wszystko zniszczyć nie możesz doszczętnie.

55Głąb Lasu - Page 3 Empty Re: Głąb Lasu Sob Wrz 18, 2010 10:54 am

mikidius

mikidius
Shaman King
Shaman King
Czy ty wogóle umiesz walczyć?!Umiesz tylko sie chować i czekać aż sie poddam czy co?!Jesteś pupilkiem Shigena który nie umie walczyć?!-Mikidius wzleciał w powietrze.//około 20 metrów nad ziemią//Wyciągnął ręce przed siebie i zaczeła sie ładowac w nich kula.Energia kuli cały czas wzrastała.
Giantic Meteor!
Po chwili nastąpił wystrzał a pocisk był większy niż powinien.Pocisk leciał z wielką szybkością w ziemie.Kula uderzyła i nastąpiła wielka eksplozja która miała wybawić Madare.

56Głąb Lasu - Page 3 Empty Re: Głąb Lasu Sob Wrz 18, 2010 6:45 pm

NPC

NPC
NPC
NPC
W chwili gdy kula uderzyła o ziemię, Madara pojawił się za tobą.
- Właściwie to nie lubię walczyć i tyle. Ale skoro trzeba.. Sekenzousha. - powiedział shinobi. Nagle poczułeś jak zasnąłeś i pojawiłeś się w jakimś świecie z czerwonym niebem, przybity do krzyża.
Madara zaczął przebijać Ci ciało tysiącami noży. Ogólnie ból nie był prawdziwy, ale czułeś go podczas iluzji. Kiedy jutsu się skończyło, byłeś oszołomiony i nie wiedziałeś co się stało. Madara stał przed Tobą, a Ty ledwo utrzymywałeś równowagę.

57Głąb Lasu - Page 3 Empty Re: Głąb Lasu Nie Wrz 19, 2010 7:02 pm

mikidius

mikidius
Shaman King
Shaman King
Nieźle...-powiedział Mikidius i zaraz zniknął.Mikidius pojawił sie gdzieś około 50 metrów od Madary.Ukrył sie w koronie najbliższego drzewa i zaczał ładować jeden ze swoich potężniejszych ataków.W tym momencie kiedy Mikidius zniknął przed Madarą pojawiło sie 5 klonów.Mają go zająć do czasu kiedy Mikidius naładuje swój atak.Kiedy skończył ładowanie teleportuje sie około 5 metrów nad Madare.
Chaos Gun!!!
Po tych słowach Mikidius wystrzeliwuje ogromną fale uderzeniową o dużej sile.//3/4 mocy Mikidiusa//

58Głąb Lasu - Page 3 Empty Re: Głąb Lasu Pon Wrz 20, 2010 1:52 pm

NPC

NPC
NPC
NPC
Madara zajęty cholernymi klonami i szukaniem Cię, nie zauważył fali energii. Ta dosłownie sprzątnęła go z powierzchni ziemi.

59Głąb Lasu - Page 3 Empty Re: Głąb Lasu Pon Wrz 20, 2010 2:05 pm

mikidius

mikidius
Shaman King
Shaman King
Cóż prawie mnie nie zranił.-Mikidius porozciongał i zaraz zniknał.

60Głąb Lasu - Page 3 Empty Re: Głąb Lasu Czw Wrz 23, 2010 9:34 am

SmokuXD

SmokuXD
Observer
Observer
Smok pojawił się w lesie - Choler las ostatnio sporo ucierpiał młodzieniec usiadł po turecku i znów zaczął trenować wewnątrz siebie.

61Głąb Lasu - Page 3 Empty Re: Głąb Lasu Pon Wrz 27, 2010 5:55 pm

SmokuXD

SmokuXD
Observer
Observer
Nagle młodzieniec otworzył oczy, po czym wstał i wystawił rękę przed siebie. Nic się nie stało, ale Smok się uśmiechnął z niewiadomych przyczyn. Znikł.

62Głąb Lasu - Page 3 Empty Re: Głąb Lasu Pon Lis 01, 2010 6:50 pm

SmokuXD

SmokuXD
Observer
Observer
Smok pojawił się w lesie z jednym, z szcześciu pozostałych kapitanów.
- Zdradź mi twoje imię, a ja zdradzę Ci moje...
//Przydałby się obrazek jak ten koleś wygląda Xd//

63Głąb Lasu - Page 3 Empty Re: Głąb Lasu Pon Lis 01, 2010 11:36 pm

NPC

NPC
NPC
NPC
//Dodam w odpowiednim czasie xd//

- Sakijuro Kajitani.. Masz w sobie demona panującego nad cieniem, prawda? Obserwowałem twoją walkę z Ennosuke.. - odezwał się przeciwnik. Nie ruszał on jednak na Smoka, a stał w miejscu czekając na reakcję chłopaka.
- Pomimo tego że jestem Saiya'jinem, nie zaliczam się już w 100% do tej rasy. - dodał.

64Głąb Lasu - Page 3 Empty Re: Głąb Lasu Wto Lis 02, 2010 12:36 pm

SmokuXD

SmokuXD
Observer
Observer
- Smoku Ikagawashii... Chłopak znikł i pojawił się za przeciwnikiem - ...miło mi. Bestia zaatakowała przeciwnika.

65Głąb Lasu - Page 3 Empty Re: Głąb Lasu Wto Lis 02, 2010 12:40 pm

NPC

NPC
NPC
NPC
Sakijuro dosłownie rozpłynął się w powietrzu, przez co chłopakowi nie udało się go trafić. Zmaterializował się za Smokiem i z niebywałą precyzją uderzył go w kręgosłup. Chłopak upadł na ziemię, jednak jego przeciwnika nigdzie nie było widać.
- Widziałem co to coś zrobiło z Ennosuke. Myślisz że dam się Ci tym trafić? - zapytał z ironią w głosie.

66Głąb Lasu - Page 3 Empty Re: Głąb Lasu Wto Lis 02, 2010 3:13 pm

SmokuXD

SmokuXD
Observer
Observer
- Hyhyhyhyhyh....HAHAHAHAHA !!! jak ro dobrze mieć tak wymagającego przeciwnika... Smok rozpłynął się i pojawiał się w kilku miejscach jednocześnie, było to coś na kształt miraży tyle że każdy emanował energią... - Zbliża się noc..ahhh wreszcie... Po tych słowach bestia zaatakowała z kilku miejsc na raz.

67Głąb Lasu - Page 3 Empty Re: Głąb Lasu Wto Lis 02, 2010 4:08 pm

NPC

NPC
NPC
NPC
Przeciwnik za każdym razem rozpływał się i nie dawał się trafiać, zwłaszcza że Smoku totalnie ześwirował //XD//.
W pewnym momencie, energia Trenza przeszyła głowę wojownika i choć w ostatniej chwili, to uniknął on uderzenia Smoka jednak już nie znikał. Wzbił się wysoko w powietrze.
- To nie ma sensu.. Nariko przemieszcza się, ale jej energia jest dość niska, jakby dała sobie z tym wszystkim spokój. Inni walczą, ale wydaje mi się że dla czystej przyjemności, a nie by się pozabijać. - w pewnym momencie, mężczyzna się uśmiechnął.
- Hej! Zakład wchodzi w grę?! Jeżeli wygram, nie będę miał gdzie się podziać. Zatrzymam się więc w twoim domu. Jeżeli przegram, to zrobię to co powiesz nawet jeżeli miałbym się zabić! IDZIESZ NA TO DEMONIE CIENIA?! - krzyknął zadowolony i momentalnie przeskoczył na poziom SSJ3, oczekując mimo wszystko odpowiedzi chłopaka, nie demona.

Głąb Lasu - Page 3 Pbf

Miał on podobny tok myślenia do Nariko. Był raczej spokojnym wojownikiem, jednak ukrywał wielką moc. Zdał sobie sprawę z tego że Trenz potrzebował ich tylko do dopełnienia swojego planu.

68Głąb Lasu - Page 3 Empty Re: Głąb Lasu Wto Lis 02, 2010 4:20 pm

SmokuXD

SmokuXD
Observer
Observer
- Że też muszę na takich przeciwników trafiać, a co powiesz na to ? Ja pochłonę twoją duszę jeśli wygram, jeżeli nie, przystanę na twój warunek. Coś dziwnego działo się z chłopakiem. Pojawił się przed twarzą przeciwnika - KILLER RUSH! Smok wykonał zabójczą kombinację ciosów, po czym przeteleportował się za przeciwnika, uderzył z łokcia w tył głowy i zaatakował bestią.

69Głąb Lasu - Page 3 Empty Re: Głąb Lasu Wto Lis 02, 2010 4:32 pm

NPC

NPC
NPC
NPC
- No cóż.. Zakład to zakład, muszę na niego przystać. - odpowiedział na słowa Smoka, mężczyzna.

Co się okazało, mężczyzna zablokował każdy z ciosów zabójczej kombinacji, jakby to były zwykłe ataki. Dosłownie, nic sobie z tego nie robił. Teleportacja i uderzenie z łokcia w tył głowy więc nie podziałały. W pewnym momencie, kiedy Smoku wykonywał Killer Rush, Sakijuro złapał jego rękę i uderzył z kolanka w brzuch na tyle mocno, że czerwone źrenice Smoka w formie demona dosłownie na chwilę zniknęły, a on sam upadł na ziemię. Jakby tego było mało, wysłał on w Smoka serię pocisków KI, które skutecznie uniemożliwiły chłopakowi podniesienie się.
- Trenz szaleje na innej planecie, a w Waszym mieście zbiera się dużo energii i .. Noriko jest z nimi?! Dobra, nieważne. Po walce się tam poleci, albo polecisz sam jak przegram. - krzyknął w stronę chłopaka przysłoniętego dymem wywołanym przez pociski KI.

Sakijuro dla pewności wzbił się naprawdę wysoko w powietrze, żeby mieć na oku cały teren i ewentualne możliwości ucieczki z dymu przez Smoka.

70Głąb Lasu - Page 3 Empty Re: Głąb Lasu Wto Lis 02, 2010 4:57 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Słyszycie Silvię dzięki Bakudou #77 - Tenteikuura.

- Smoku, Rayem, Toshi i Ketsu oraz Wasi przeciwnicy! Jeżeli mnie słyszycie, zatrzymajcie się na chwilę. Trenz miał zamiar zniszczyć Terrę, Yoh przeniósł się z nim więc na inną planetę by do tego nie dopuścić. Noriko jest tu z nami, postanowiła dołączyć do grupy która wyruszy na planetę na której przebywa Yoh z Trenzem wraz z innymi, używając techniki Instant Transmission. Bardzo przydałaby się nam teraz Wasza pomoc, zważając na to że nawet tu czuć moc Trenza! Ma on całe Gidayu głęboko w dupie, w przeciwnym razie nie chciałby zniszczyć Terry. Miał inny plan, ale Yoh mu go chyba zepsuł. W każdym razie, zaprzestańcie walki jeżeli jeszcze je toczycie, bowiem będziecie je mogli zakończyć kiedy indziej. W tej chwili trzeba skasować Trenza. Czekamy na Was w Eminie.. Dzięki.

71Głąb Lasu - Page 3 Empty Re: Głąb Lasu Wto Lis 02, 2010 5:55 pm

SmokuXD

SmokuXD
Observer
Observer
- Pi3rdolić Eminię Smok pojawił się przy przeciwniku. - Lecisz ze mną. Oboje zniknęli w portalu chłopaka.

72Głąb Lasu - Page 3 Empty Re: Głąb Lasu Sob Gru 18, 2010 7:14 pm

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
Niebo się "otworzyło" i z Garganty wyszedł chłopak.(Ten wymiar wydaje się całkiem fajny, da się tu wyczuć sporo potężnych żródeł energii...chyba zostanę tu na dlużej)Chłopak zaczął się przechadzać po lesie.

73Głąb Lasu - Page 3 Empty Re: Głąb Lasu Sob Gru 18, 2010 7:21 pm

NPC

NPC
NPC
NPC
Poczułeś naprawdę przytłaczającą energię.
Nigdy w życiu nie czułeś czegoś takiego..

74Głąb Lasu - Page 3 Empty Re: Głąb Lasu Sob Gru 18, 2010 7:26 pm

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
(C..Co to za potężna energia?! Gdy wychodziłem z Garganty widziałem coś na polanie to chyba tam).
-Mahou no Kanmon-Aktywował barierę i udał się w kierunku tej energii którą poczuł przed chwilą.

75Głąb Lasu - Page 3 Empty Re: Głąb Lasu Wto Gru 28, 2010 9:55 am

NPC

NPC
NPC
NPC
- Cholera.. Gidayu zniknęło.. Każdy kto przeżył, dołączył do tych dupków.. A ja muszę się chować jak ten ostatni tchórz w lesie.. NIE! - krzyczał do siebie młody chłopak, wokół którego pojawiały się co jakiś czas wyładowania elektryczne.
- Każdy się już poddał. Czemu każdy jest pewny tego że tych wojowników się nie da pokonać?! - nagle nastąpiła eksplozja, wyczuwalna na całej planecie ale raczej poza nią już nie. Koleś przybrał formę pioruna i zniknął.

//Krótka przygoda dla tych którzy zostali i się nudzą na Terrze :)//

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 3 z 11]

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Next

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.