Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 4 z 5]

76Góry Dabezhia - temat ogólny - Page 4 Empty Re: Góry Dabezhia - temat ogólny Pon Sie 09, 2010 6:01 pm

Diwan

Diwan
Zbanowany
Zbanowany
- Może dla odmiany ja powalczę z Mikidusem?
Wolę nie zostać znowu wchłonięty przez Reizera.

77Góry Dabezhia - temat ogólny - Page 4 Empty Re: Góry Dabezhia - temat ogólny Pon Sie 09, 2010 6:02 pm

Halls

Halls
Logia User
Logia User
- Najpierw wy walczycie i potem ja z wygranym czy jakoś tak dobra ?.
- Bo mi się teraz nie chcę wole potem..
Reizer położył się.

78Góry Dabezhia - temat ogólny - Page 4 Empty Re: Góry Dabezhia - temat ogólny Pon Sie 09, 2010 6:02 pm

mikidius

mikidius
Shaman King
Shaman King
Mikidius sie teleportował za Diwana i zaczął ładować resengan i po chwili uderzył nim Diwana.

79Góry Dabezhia - temat ogólny - Page 4 Empty Re: Góry Dabezhia - temat ogólny Pon Sie 09, 2010 6:05 pm

Diwan

Diwan
Zbanowany
Zbanowany
Diwan odleciał jakieś 2 metry po uderzeniu Mikidusa, po czym użył Huraganu aby zdezorientować przeciwnika, przeleciał przez churagan po czym z całej siły uderzył Mikidusa nogą w głowę.

80Góry Dabezhia - temat ogólny - Page 4 Empty Re: Góry Dabezhia - temat ogólny Pon Sie 09, 2010 6:06 pm

mikidius

mikidius
Shaman King
Shaman King
Mikidius sie teleportował nad Diwana i zaczął okładac go ciosami z nóg.

81Góry Dabezhia - temat ogólny - Page 4 Empty Re: Góry Dabezhia - temat ogólny Pon Sie 09, 2010 6:07 pm

Diwan

Diwan
Zbanowany
Zbanowany
Diwan odparł ataki Mikidusa i zaczął strzelać seriami Specjalnych Blastów

82Góry Dabezhia - temat ogólny - Page 4 Empty Re: Góry Dabezhia - temat ogólny Pon Sie 09, 2010 6:08 pm

mikidius

mikidius
Shaman King
Shaman King
Mikidius teleportował sie za Diwana.
Chwycił go za włosy i rzucił w drzewo koło którego stał Reizer.

83Góry Dabezhia - temat ogólny - Page 4 Empty Re: Góry Dabezhia - temat ogólny Pon Sie 09, 2010 6:12 pm

Diwan

Diwan
Zbanowany
Zbanowany
Diwan udparł się nogami, aby siła wybicia w drzewo niebyła taka duża.
Drzewo udeżyło w Reizera, po czym utworzyła się wielka smuga dymu.

84Góry Dabezhia - temat ogólny - Page 4 Empty Re: Góry Dabezhia - temat ogólny Pon Sie 09, 2010 6:15 pm

mikidius

mikidius
Shaman King
Shaman King
Mikidius nic nie widział dlatego stworzył 3 wodne klony aby sprawdziły co sie dzieje.

85Góry Dabezhia - temat ogólny - Page 4 Empty Re: Góry Dabezhia - temat ogólny Pon Sie 09, 2010 6:16 pm

Diwan

Diwan
Zbanowany
Zbanowany
Diwan zobaczył jednego klona, skoczył do góry i zaatakował go ciosem w głowę.

86Góry Dabezhia - temat ogólny - Page 4 Empty Re: Góry Dabezhia - temat ogólny Pon Sie 09, 2010 6:17 pm

mikidius

mikidius
Shaman King
Shaman King
Mikidius rozkazał klonom strzelic z kamehameha w strone plusku wody.
//klony sa z wody więc jak dostał to leci woda z niego//

87Góry Dabezhia - temat ogólny - Page 4 Empty Re: Góry Dabezhia - temat ogólny Pon Sie 09, 2010 6:20 pm

Diwan

Diwan
Zbanowany
Zbanowany
Diwan zobaczył leżącego Reizera którego przygniotło drzewo, w tym samym momencie leciała na niego kameha, wziął Reizera i rzucił go w stronę wielkiej kuli.

88Góry Dabezhia - temat ogólny - Page 4 Empty Re: Góry Dabezhia - temat ogólny Pon Sie 09, 2010 6:20 pm

Halls

Halls
Logia User
Logia User
Reizer teleportował się do Diwana i Mikidiusa, chwycił oby dwóch za szyje i podniósł.
- Może trochę ostrożniej ? Mogło by mi się coś stać.
Po chwili rzucił ich oby dwóch na ziemie

89Góry Dabezhia - temat ogólny - Page 4 Empty Re: Góry Dabezhia - temat ogólny Pon Sie 09, 2010 6:26 pm

Diwan

Diwan
Zbanowany
Zbanowany
Diwan zdziwiony, że Reizer teleportnął się do nas, popatrzył na rzuconego Reizera i...
- Co? Jak? Gdzie? Przecież rzuciłem cię na Kamehe Mikidusa.
Diwan poszedł bliżej Niby Reizera*
- Że ja ! Przecierz to nie Reizer, ktoś musiał wplątać się nam do walki ! Czy on jeszcze żyje? to chyba jakiś starzec?

90Góry Dabezhia - temat ogólny - Page 4 Empty Re: Góry Dabezhia - temat ogólny Pon Sie 09, 2010 6:28 pm

mikidius

mikidius
Shaman King
Shaman King
Reizer...nie wplataj sie w nasze treningi K*RWA!My tu trenujemy a to że drzewo upadło to twoja wina bo zasnołes...-powiedział oburzony Mikidius.

91Góry Dabezhia - temat ogólny - Page 4 Empty Re: Góry Dabezhia - temat ogólny Pon Sie 09, 2010 6:28 pm

Diwan

Diwan
Zbanowany
Zbanowany
- Co my zrobimy? Zabiliśmy człowieka! Najlepiej gdyby to zostało między nami.
Powiedział przestraszony Diwan.

92Góry Dabezhia - temat ogólny - Page 4 Empty Re: Góry Dabezhia - temat ogólny Pon Sie 09, 2010 6:29 pm

Halls

Halls
Logia User
Logia User
- Mam ci moją pięść na twojej twarzy pokazać ?.
- Nie róbcie tak więcej dobra, bo inaczej was pozabijam.

93Góry Dabezhia - temat ogólny - Page 4 Empty Re: Góry Dabezhia - temat ogólny Pon Sie 09, 2010 6:30 pm

mikidius

mikidius
Shaman King
Shaman King
Mam w dupie tego debila co go diwan rzucił trenujemy czy nie?

94Góry Dabezhia - temat ogólny - Page 4 Empty Re: Góry Dabezhia - temat ogólny Pon Sie 09, 2010 6:31 pm

Halls

Halls
Logia User
Logia User
Reizer teleportował się do Mikidiusa, bo chwili walnął go w brzuch a potem w twarz.

95Góry Dabezhia - temat ogólny - Page 4 Empty Re: Góry Dabezhia - temat ogólny Pon Sie 09, 2010 6:31 pm

Diwan

Diwan
Zbanowany
Zbanowany
- Koniec treningu na dzisiaj, trochę się zmęczyłem, ide do miasta, Ciao.

96Góry Dabezhia - temat ogólny - Page 4 Empty Re: Góry Dabezhia - temat ogólny Pon Sie 09, 2010 6:34 pm

mikidius

mikidius
Shaman King
Shaman King
Mikidius złapał Reizera za ogon i powiedział
Ja też ide do miasta C'ya.I sie teleportował



Ostatnio zmieniony przez mikidius dnia Pon Sie 09, 2010 6:35 pm, w całości zmieniany 1 raz

97Góry Dabezhia - temat ogólny - Page 4 Empty Re: Góry Dabezhia - temat ogólny Pon Sie 09, 2010 6:34 pm

Halls

Halls
Logia User
Logia User
Reizer zobaczyłem że Diwan się teleportował.
- No dobra, narka
Teleportował się do domu

98Góry Dabezhia - temat ogólny - Page 4 Empty Re: Góry Dabezhia - temat ogólny Sro Wrz 01, 2010 4:29 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Chłopak zatrzymał się przed górami. Dostrzegł jakiś promień dochodzący z Lasu Selvas oraz silną energię zwaną Reiatsu z pobliskiego lasu.
- Cholera.. Sam nie mam szans z dwoma. Powinienem wyeliminować pierw jednego, albo czekać na pomoc.. - powiedział do siebie i po dłuższym zastanowieniu poleciał do pobliskiego lasku.
- Będę tego żałował.. - powiedział.

99Góry Dabezhia - temat ogólny - Page 4 Empty Re: Góry Dabezhia - temat ogólny Sro Wrz 01, 2010 7:13 pm

Rayem

Rayem
KOX
KOX
Ray teleportował się w góry.
- Cholera! Że też tu są takie zakłócenia w teleportacji...
Chłopak zamknął oczy i wyszukiwał źródeł energii.
- Mam! - krzyknął otwierając oczy.
Ray szybko poleciał w stronę małego lasku u podnóży gór.

100Góry Dabezhia - temat ogólny - Page 4 Empty Re: Góry Dabezhia - temat ogólny Sro Wrz 08, 2010 2:21 pm

Ketsu

Ketsu
Notowany
Notowany
Ketsu przeleciał nad górami, jego szybkośc i energia drastycznie spadały.

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 4 z 5]

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.