Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : 1, 2, 3  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 3]

1Tunel głęboko pod jaskinią Empty Tunel głęboko pod jaskinią Sob Sie 14, 2010 1:05 pm

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
/Wareware NPC
Tu spadł Maximus i Viego z jaskini i pałacu.
*wareware - my

_________________________________________


- No zajebiście. EE! Ty chuju co mówiłeś przed chwilą! Odezwij się i powiedz o co ci chodzi! Ja tu tylko na wakacje przyjechałem! Maximus miał nadzieję, że głos się odezwie.

2Tunel głęboko pod jaskinią Empty Re: Tunel głęboko pod jaskinią Sob Sie 14, 2010 1:07 pm

NPC

NPC
NPC
NPC
Nic się nie dzieje.

3Tunel głęboko pod jaskinią Empty Re: Tunel głęboko pod jaskinią Sob Sie 14, 2010 1:15 pm

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
- A to skurwiel!
- Zamknij się.
- Ile się jeszcze mam ukrywać?
- Tyle ile będzie trzeba. Akinari już cię widział jak próbowałem SSJ4 osiągnąć. Wtedy w lasku u podnóża gór.
- To może w końcu się ujawnić co?
- Może niedługo zajdzie taka potrzeba. Jak na razie nie jesteś potrzebny.
Maximus czekał, na kogoś lub coś co pomoże się mu wydostać z pomieszczenia, a energii dalej nie mógł używać.

4Tunel głęboko pod jaskinią Empty Re: Tunel głęboko pod jaskinią Nie Sie 15, 2010 9:52 am

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
//Jak rzekł NóPieC, znalazłem się gdzieś tu//

- Zajebiście, trafić z jednego zadupia w drugie zadupie. Co to, gabinet proktologa?...
Na powrót się rozjaśnił i zaczął obserwować otoczenie.

5Tunel głęboko pod jaskinią Empty Re: Tunel głęboko pod jaskinią Nie Sie 15, 2010 2:00 pm

NPC

NPC
NPC
NPC
Już możecie używać energii. Widzicie przed sobą jakieś wielkie wrota w kształcie koła.
Na jego środku i wokół są miejsca na jakieś dłonie, ale nie wyglądają one na ludzkie.

Domyślacie się obaj że we dwóch wrót nie otworzycie, możecie je jedynie zbadać.

6Tunel głęboko pod jaskinią Empty Re: Tunel głęboko pod jaskinią Nie Sie 15, 2010 2:17 pm

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
- To co, zastanawiamy się nad szczegółami aż robale się ucieszą z obiadu czy próbujemy to jakoś rozwalić?
Jednocześnie użył Worldwide Reading, żeby się czegoś więcej dowiedzieć o mechanizmie drzwi.

//NPC, wiem, że powiesz, co dokładnie dało się zobaczyć. Nie interesuje mnie struktura atomowa tych drzwi, aż tak się w nie nie wpatruję. Mechanizm, grubość drzwi i ewentualnie materiał//

7Tunel głęboko pod jaskinią Empty Re: Tunel głęboko pod jaskinią Nie Sie 15, 2010 2:30 pm

NPC

NPC
NPC
NPC
Dowiedziałeś się że drzwi są otwierane dziwnym i zapomnianym już mechanizmem. W jednym z wymiarów w który zwiedziłeś, znalazłeś podobny mechanizm działania drzwi. Do ich otworzenia potrzeba określonej ilości osób ( 7 ) z czego żadna nie może być zwykłym człowiekiem. Grubości dokładnie nie udało Ci się odczytać, bowiem coś zablokowało Worldwide Reading. Mimo to, jesteś prawie że pewien, iż ich grubość to ok. 1m i nie otwierają się normalnie. Po aktywowaniu mechanizmu otwierającego, drzwi chowają się w specjalnym otworze w podłodze. Materiału także nie udało Ci się rozpoznać. Nie miałeś nigdy z czymś takim do czynienia. Udało Ci się jedynie wywnioskować że jest to jakiś antyczny materiał, którego próba otwarcia innym sposobem niż zaplanowano skończy się nieciekawie.

8Tunel głęboko pod jaskinią Empty Re: Tunel głęboko pod jaskinią Nie Sie 15, 2010 3:13 pm

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
- Aha... Słuchaj, ja bym tego raczej siłą jednak nie próbował otworzyć. I wolę się nie przekonać, dlaczego. Trzeba nam 7 osób, żeby to otworzyć, więc...
Viego załadował trochę energii w dłoni i wystrzelił ognistą falę pionowo w górę //wpadłem gdzieś w pałacu, więc gdzieś koło niego powinna być widoczna ognista smuga i przylecą, nie?//.



Ostatnio zmieniony przez Viego dnia Wto Sie 17, 2010 1:57 pm, w całości zmieniany 1 raz

9Tunel głęboko pod jaskinią Empty Re: Tunel głęboko pod jaskinią Nie Sie 15, 2010 3:16 pm

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
- Dobra poczekamy. Ale jak z nich tacy koksiarze to powinni wyczuć naszą energię nie? Chociaż jest zablokowana, a przynajmniej była.
Maximus czekał na pomoc z "góry".

10Tunel głęboko pod jaskinią Empty Re: Tunel głęboko pod jaskinią Nie Sie 15, 2010 3:22 pm

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
- Tylko uważaj, jak coś tam usłyszę z góry, bo jak wyłączę ten palnik, to pewnie zleci się tu trochę kamulców i najlepiej będzie się usunąć... albo je porozbijać.

11Tunel głęboko pod jaskinią Empty Re: Tunel głęboko pod jaskinią Nie Sie 15, 2010 3:27 pm

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
- Dzięki za ostrzeżenie. Dam se rade :D Jak ktoś tam właśnie wleciał to będą pieczone kiełbaski :D

12Tunel głęboko pod jaskinią Empty Re: Tunel głęboko pod jaskinią Nie Sie 15, 2010 3:42 pm

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
- Hej, słyszę coś. To chyba Yoh. Uważaj, może się zrobić kamieniście.
Wyłączył "palnik" i zaczął krzyczeć wystarczająco szybko, żeby zdążyć przed ewentualnymi kamieniami.
- Ta, jestem tutaj razem z Maximusem! Zbierz wszystkich i chodźcie tutaj, chyba coś mamy, a nas dwóch nie wystarczy! Ze 4 piętra w dół od ciebie!

13Tunel głęboko pod jaskinią Empty Re: Tunel głęboko pod jaskinią Nie Sie 15, 2010 3:51 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Chłopak wraz z dziewczyną zlecieli na dół. Po drodze nie było już żadnej otchłani. Mimo to, Yoh spadł na plecy, łagodząc upadek Silyano.

- AUUUUUAA!! - krzyknął, ale po chwili wstał i narzekając pod nosem na ból, udawał że nic mu nie jest.
- Dobra zabawa, trochę bolesna, ale dobra. - powiedział żartobliwie.
- Nic Ci nie jest? - zapytała Silyano.
- Nie.. O Viego i Maximus. No, to co znaleźliście poza miejscem gdzie nie można używać energii? - zapytał.

14Tunel głęboko pod jaskinią Empty Re: Tunel głęboko pod jaskinią Nie Sie 15, 2010 3:52 pm

mikidius

mikidius
Shaman King
Shaman King
Nagle z góry spadł Mikidius.Przy upadku próbował sie odepchnąc rękami ale nie dało to za dużo.Lekko sie odepchnał i zaraz upadł.
-A wiec to tutaj jesteście.Gdzie my wogóle jesteśmy?-zapytał obolały Mikidius.

15Tunel głęboko pod jaskinią Empty Re: Tunel głęboko pod jaskinią Nie Sie 15, 2010 3:56 pm

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
Jakieś wejście i mam nadzieję, że ta rękawica tam jest. Viego wie więcej na temat tego wejścia.

16Tunel głęboko pod jaskinią Empty Re: Tunel głęboko pod jaskinią Nie Sie 15, 2010 4:01 pm

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
- Właściwie, tu już można używać energii, inaczej bym tego piecyka nie odpalił. Nie wyczułeś w porę? Mniejsza o to. Odczytałem przez Worldwide Reading, że te drzwi są z jakiegoś dziwnego materiału i mają mechanizm, którego chyba lepiej siłą nie wyważać. Jest tu 7 miejsc na dłonie, chyba trzeba być kimś więcej niż zwykłym człowiekiem, by to otworzyć. I to miałoby sens. Gdzie Tendou i tamci dwaj, którzy z nami byli? Jest nas teraz pięcioro.

//Tamci dwaj to już nieobecny Ketsu oraz Ykmo//



Ostatnio zmieniony przez Viego dnia Wto Sie 17, 2010 1:57 pm, w całości zmieniany 1 raz

17Tunel głęboko pod jaskinią Empty Re: Tunel głęboko pod jaskinią Nie Sie 15, 2010 4:05 pm

mikidius

mikidius
Shaman King
Shaman King
A może klon by zadziałał jako 6 para rąk.Klona moge stworzyc ja albo Maximus.-powiedział Mikidius.

18Tunel głęboko pod jaskinią Empty Re: Tunel głęboko pod jaskinią Nie Sie 15, 2010 4:09 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
- Wątpię. - powiedział do Mikidiusa.
- Hmm.. Tendou prawdopodobnie w bibliotece, a Ykmo poszedł zwiedzić jaskinię w której wcześniej był Maximus. - odpowiedział Viegowi.

19Tunel głęboko pod jaskinią Empty Re: Tunel głęboko pod jaskinią Nie Sie 15, 2010 4:20 pm

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
- Yoh, a jak otworzyliśmy pierwsze wejście? Energią przecież, Mikidusa klon jest z wody, ale mój z energii. Może warto spróbować?

20Tunel głęboko pod jaskinią Empty Re: Tunel głęboko pod jaskinią Nie Sie 15, 2010 4:23 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
- Hmm.. No, można. Ale mam inny pomysł. Niech klon pierw sam dotknie drzwi. Będziemy wiedzieć czy klony mogą się zbliżać i zastąpić jednego z nas.. Choć.. Wydaje mi się że to byłoby zbyt proste. - powiedział i czekał na rozwój wydarzeń z udziałem klona.

21Tunel głęboko pod jaskinią Empty Re: Tunel głęboko pod jaskinią Nie Sie 15, 2010 4:27 pm

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
Maximus stworzył klona. Klon powoli podszedł to "drzwi" i położył ręce tam gdzie były na nie "otwory".
//I nagle napisał NPC... xD//

22Tunel głęboko pod jaskinią Empty Re: Tunel głęboko pod jaskinią Nie Sie 15, 2010 4:36 pm

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
//Sory za double ale nie będzie mnie. NPC jak możesz to steruj.//

23Tunel głęboko pod jaskinią Empty Re: Tunel głęboko pod jaskinią Nie Sie 15, 2010 4:49 pm

NPC

NPC
NPC
NPC
Klon dotknął drzwi, przez chwilę nic się nie działo i chcieliście zrobić to samo. W ostatniej chwili zorientowaliście się że klon niema łapy. Zaczęła się ona spopielać, a zaraz za nią cały klon.

24Tunel głęboko pod jaskinią Empty Re: Tunel głęboko pod jaskinią Nie Sie 15, 2010 4:54 pm

mikidius

mikidius
Shaman King
Shaman King
//NPC steruj mną bo ja narazie kończe.Bede około 20//

25Tunel głęboko pod jaskinią Empty Re: Tunel głęboko pod jaskinią Nie Sie 15, 2010 5:02 pm

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
- U, niefajnie. Poczekajmy chwilę, może przyjdą. Głupio by ich było zostawiać. Czekaj, chwilka... Ketsu się ulotnił. No to czekamy tylko na Tendou i tego, co poszedł do jaskini. Jak nie przyjdą... Yoh, mówiłeś, że potrafisz rozdzielić scalonych poprzez Potara. Ale liczę na to, że przyjdą. A w międzyczasie...
Viego wyjął Worldwide Data Gatherer.
- Tetris.

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 3]

Idź do strony : 1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.