Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : Previous  1, 2, 3

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 3 z 3]

51Tunel głęboko pod jaskinią - Page 3 Empty Re: Tunel głęboko pod jaskinią Sro Sie 18, 2010 5:10 pm

NPC

NPC
NPC
NPC
- Hmm.. Wy byliście zajęci drzwiami, ale z mojej perspektywy, wyglądało to tak jakby "duch" form w których byliście się ulotnił, a następnie szybko w Was ponownie wleciał. Nie wiem czyście to widzieli kiedy dotykaliście wrót, ale widok był zadziwiający. - powiedział podekscytowany Shigen, idąc za wszystkimi na dół.

Kiedy doszliście do samego końca, stanęliście w wielkiej sali. Na drugim końcu znajdowały się kolejne wrota, tym razem już otwarte. Po bokach, w połowie sali znajdowały się dwa znaki z jakimiś napisami, których nie mogliście odczytać.

52Tunel głęboko pod jaskinią - Page 3 Empty Re: Tunel głęboko pod jaskinią Sro Sie 18, 2010 5:13 pm

mikidius

mikidius
Shaman King
Shaman King
Wkońcu otwarte wrota.Hmmm nie wygląda to troche podejrzanie.Może ktos już tu był...albo jest.-powiedział Mikidius przygladając sie całej sali.

53Tunel głęboko pod jaskinią - Page 3 Empty Re: Tunel głęboko pod jaskinią Sro Sie 18, 2010 5:16 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
- Hmm.. Tendou, masz może te okulary które Ci pożyczyłem na jakiś czas? Myślę że teraz bardzo nam się przydadzą. - powiedział Yoh do stojącego obok chłopaka. Dla bezpieczeństwa, nie zbliżał się do drugich wrót, albo nawet napisów. Wolał się upewnić, co na nich pisze, zanim wykona jakiś sensowny krok.

Kiedy Mikidius zaproponował w miarę rozsądne rozwiązanie tego, dlaczego wrota są otwarte, Yoh na niego popatrzył.
- Hmm.. To dobre spostrzeżenie. Albo to pułapka, albo jakaś zagadka. Raczej nikt nie wszedł tam przed nami, bądź co bądź, pierwsze wrota były zamknięte. A drugie ktoś zostawiłby otwarte? Nie, to raczej nie to. - rzekł do chłopaka.

Silyano wolała siedzieć na razie cicho. Nie miała nic mądrego do powiedzenia, nie miała też pomysłu o co w tym może chodzić. Wolała więc się nie odzywać.

54Tunel głęboko pod jaskinią - Page 3 Empty Re: Tunel głęboko pod jaskinią Sro Sie 18, 2010 6:25 pm

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
Viego wyjął Worldwide Data Gatherer, uruchomił i zaczął skanować ściany //oprogramowanie od Shigena, pamiętacie...//.
- Wiecie co? A może te drzwi zamknięte? Iluzje, niewidzialne pola siłowe, hej. Przynajmniej trzech z nas miało do czynienia z co najmniej jednym przypadkiem czegoś takiego, nie, Shigen, Yoh?

55Tunel głęboko pod jaskinią - Page 3 Empty Re: Tunel głęboko pod jaskinią Sro Sie 18, 2010 7:56 pm

mikidius

mikidius
Shaman King
Shaman King
Może są może nie są zamknięte.Lepiej sie do nich nie zbliżajmy.Ale klon może.Sprawdzimy czy przejście jest wolne czy nie.-Mikidius stworzył klona.
Idź!Masz przejść przez te wrota.-powiedział po czym klon zaczął sie kierowac ku wrotom.
//niech NPC napisze co sie stało kiedy doszedł.//

56Tunel głęboko pod jaskinią - Page 3 Empty Re: Tunel głęboko pod jaskinią Sro Sie 18, 2010 8:41 pm

Akagi Shigeru

Akagi Shigeru
Genin
Genin
-They're on my forehead, right here, and about the door. There's only one way to find out.

He took off his shoe, and threw it at the door open door.

57Tunel głęboko pod jaskinią - Page 3 Empty Re: Tunel głęboko pod jaskinią Sro Sie 18, 2010 9:12 pm

NPC

NPC
NPC
NPC
Viego, World Data Gather odczytał napisy. Nie było konieczne używanie "zabawki" Yoh'a.
W każdym razie, na ścianach pisało po obydwu stronach:
"POŚWIĘCENIE"
Kiedy klon przeszedł połowę sali, z ziemi wyskoczyła dziwna pięść. Wbiła klona w sufit, zostawiając z niego "mokrą plamę".
- Poświęcenie.. Kogo chcecie poświęcić jako pierwszego? - zapytał jakiś męski głos, a po chwili z prawej ściany wyłoniła się zakapturzona istota.
- Musicie poświęcić jedną osobę. Inaczej nie przejdzie nikt. - rzekł.

58Tunel głęboko pod jaskinią - Page 3 Empty Re: Tunel głęboko pod jaskinią Sro Sie 18, 2010 9:17 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
- Oh.. Crap. - powiedział do siebie w żartach, Yoh.
- Dobra, a teraz bez jaj. Może chodzi mu o walkę, a nie dosłowne poświęcenie. Wiecie.. Walczyłem z podobnym kolesiem w świątyni, Ykmo to widział. Myślę że chodzi tu o zostawienie w tym pomieszczeniu jednego z Nas, a dalej ruszy reszta. Hmm.. Został bym i pokonał tego koksa, ale nie wiem co czeka Nas w innych pomieszczeniach, a jako jedyny mogę jeszcze się przemienić w kilka innych form. Wrota pochłonęły moc ApocDestroyer'a, nie Saiya'jina czy Kyuubi'ego. - powiedział, po czym wziął głęboki oddech.
- Więc? - zapytał wszystkich.

Silyano siedziała cicho, jednak myślała podobnie.

59Tunel głęboko pod jaskinią - Page 3 Empty Re: Tunel głęboko pod jaskinią Czw Sie 19, 2010 7:56 am

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
- Emm... Nie wiem jak ty, Yoh, ale z niejedną już antyczną cywilizacją się spotkałem i poświęcenie zazwyczaj było synonimem złożenia ofiary. Chętnie bym został, bo jakoś wątpię, że cokolwiek w tym wymiarze byłoby w stanie mnie zabić... chyba że Cass znajdzie ten wymiar... mniejsza o to, wtedy kto was upilnuje, żeby rozwalić rękawiczki? Aż mnie kusi, żeby sprawdzić czas reakcji tego mechanizmu. Co jak co, niewielu umie osiągnąć prędkość światła, a maszyneria jest jeszcze większą rzadkością... Czas reakcji... A gdyby tak do rozważań włączyć jeszcze The World? Myślcie nad dobrą kombinacją, ja przejrzę te drzwiczki. A teraz dajcie mi chwilkę, spróbuję przywrócić Odczyt.
Zamknął oczy i wydawał się "defragmentować" informacje w swoim umyśle, żeby ponownie aktywować Worldwide Reading //skoro przy odczycie z pierwszych drzwi coś go zablokowało, to trzeba jakoś obejść blokadę. Na Entei to tak nie zadziała//. Po chwili otworzył oczy i znacznie bliżej się przyjrzał drzwiom.

60Tunel głęboko pod jaskinią - Page 3 Empty Re: Tunel głęboko pod jaskinią Czw Sie 19, 2010 10:32 am

Akagi Shigeru

Akagi Shigeru
Genin
Genin
-So, are you suggesting that you should stay here, and use Clock Up to outrun the door later on?

61Tunel głęboko pod jaskinią - Page 3 Empty Re: Tunel głęboko pod jaskinią Czw Sie 19, 2010 11:27 am

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
- Właściwie, miałem w planach sprawdzenie najpierw, czy się da tak oszukać to coś. A jeśli się uda, to we trzech damy radę zabrać wszystkich przez drzwi. A teraz daj mi kontynuować Odczyt.

62Tunel głęboko pod jaskinią - Page 3 Empty Re: Tunel głęboko pod jaskinią Czw Sie 19, 2010 5:31 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
- To Ty sprawdź te "drzwi", a my pomyślimy nad tym kogo zostawić. Oczywiście, jak coś wymyślisz, to może nie będzie trzeba zostawiać nikogo. - powiedział uśmiechając się i odwrócił się do reszty wojowników.
- Hmm.. To jak? Kto zostaje? - zapytał.

Spojrzał na Tendou.
- Nie zapomniałeś o jednej rzeczy..? - zapytał ironicznie i uśmiechając się.

63Tunel głęboko pod jaskinią - Page 3 Empty Re: Tunel głęboko pod jaskinią Czw Sie 19, 2010 7:00 pm

Akagi Shigeru

Akagi Shigeru
Genin
Genin
-Like.....?
He stared blankly at Yoh.

64Tunel głęboko pod jaskinią - Page 3 Empty Re: Tunel głęboko pod jaskinią Czw Sie 19, 2010 7:33 pm

Ykmo

Ykmo
Sniper
Sniper
Może ja zostanę, jestem stosukowo słaby a więc nie pomogę wam "tam"
Powiedział trochę zasmucony.

65Tunel głęboko pod jaskinią - Page 3 Empty Re: Tunel głęboko pod jaskinią Czw Sie 19, 2010 10:10 pm

NPC

NPC
NPC
NPC
Kiedy chciałeś przystąpić do skanowania "drzwi" coś Ci na to nie pozwoliło. Poczułeś, jak po raz pierwszy w życiu twoja technika została zablokowana.
- Nie dotrzesz do tych wrót, nie poświęcając nikogo. Kiedy tak się stanie, pójdziecie dalej. - powiedziała istota, która wcześniej pojawiła się zabijając klona.

Mężczyzna stał spokojnie, czekając na waszą, wspólnie podjętą decyzję.

- Chyba rzeczywiście trzeba kogoś poświęcić.. To znaczy, zostawić tutaj i iść dalej.. - powiedział Shigen do wszystkich, łącznie z Viegiem.
- Wolę nie ryzykować i nie wdawać się w walkę z tym.. kimś lub czymś.. - dodał.

//Wszyscy do tematu - "Tunel głęboko pod jaskinią - pomieszczenie I".//

66Tunel głęboko pod jaskinią - Page 3 Empty Re: Tunel głęboko pod jaskinią Pon Sie 23, 2010 11:23 am

SmokuXD

SmokuXD
Observer
Observer
Chłopak wleciał do tunelu
- O co tu chodzi... Smok usiadł przed drzwiami...Zaczął medytować całkiem intensywnie aż jego energia była wyczuwalna na całe ruiny. Chłopka pobierał energię z mroku panującego w tunelu.

//Tak wgl. kto został, bo zleksza się pogubiłem. //

67Tunel głęboko pod jaskinią - Page 3 Empty Re: Tunel głęboko pod jaskinią Sro Sie 25, 2010 4:31 pm

NPC

NPC
NPC
NPC
Skończyłeś pobierać energię, dość jej nabrałeś, a mimo to czułeś że opadasz z sił. Jakby wrota wysysały powoli twoją całą energię.

//Nie rozumiem, jak to kto został?//

68Tunel głęboko pod jaskinią - Page 3 Empty Re: Tunel głęboko pod jaskinią Sro Sie 25, 2010 6:49 pm

SmokuXD

SmokuXD
Observer
Observer
Chłopa wstał - Dziwne... Powiedział sam do siebie
- Jednak to miejsce nie będzie dobre.
- W sumie ty tu rządzisz...
Smok udał się w kierunku placu...

69Tunel głęboko pod jaskinią - Page 3 Empty Re: Tunel głęboko pod jaskinią Sro Sie 25, 2010 7:52 pm

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
Pojawia się przed drzwiami, które zablokowały im moc.
- O, to tutaj. Czas siać zniszczenie. Tenjō Tenga, Raikataihō!
Viego zbierał ładunki elektryczne na końcach palców, które zwiększając się i przeskakując na dłonie, wytworzyły na nich ogień. Rozrósł się on do dwóch ognistych kul otoczonych gęstą siecią wyładowań elektrycznych. Viego rozłożył ręce i, w sposób podobny do Final Flasha, wystrzelił falę złożoną z ognia i piorunów taką, żeby objęła zasięgiem cały mechanizm przeklętych wrót.
[Oby problem leżał w drzwiach.]
//edit//
Viego otrzymał wiadomość przez Tenteikūrę.
- Ona oszalała?
Viego wyjął Worldwide Data Gatherer i nawiązał połączenie z Silyano //poprzez komunikator w zbroi Eclipsis//:
--Oszaleliście tam? W dwa-trzy dni możemy już się żegnać z multiwersum, chyba że w jakiś sposób zamierzacie otworzyć tunel o jeszcze wyższej liczbie wymiarów, żeby przemierzyć również czas!--
Czekał jednocześnie, aż opadnie pył po ataku.

70Tunel głęboko pod jaskinią - Page 3 Empty Re: Tunel głęboko pod jaskinią Sro Sie 25, 2010 8:45 pm

NPC

NPC
NPC
NPC
Po wcześniejszym otwarciu mechanizm był odrobinę osłabiony (nie musiał już spełniać pierwotnej funkcji - blokowania drzwi, w końcu są otwarte), ale atak go przeciążył. Niestety nie udało ci się bliżej przyjrzeć mechanizmowi, bo widocznie konstruktorzy przewidzieli taką sytuację i mechanizm (ale nie przejście) został zasypany, nie pozostawiając niczego. Jednak z gruzów, widocznie przez małe niedopatrzenie w schemacie samozniszczenia mechanizmu albo przez wiek konstrukcji, wytoczyła się mała, nieco ciemna, połyskująca kulka. Wyglądała dziwnie znajomo...

71Tunel głęboko pod jaskinią - Page 3 Empty Re: Tunel głęboko pod jaskinią Sro Sie 25, 2010 8:50 pm

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
- Hej, przypomina Hōgy... Bez jaj. To cholerstwo powstało tylko w kilku światach w swojej oryginalnej formie, to musi być coś bazowanego na tym projekcie.
Viego podniósł kulkę i poczuł dziwną energię wypływającą z niej.
- To jak czysty chaos zamknięty w małej kulce... Czysta ciemność zasysająca wszystko... Ciemność zwalczę...
Dłoń Viega zaczęła emitować światło. Zacisnął bardziej dłoń i próbował, korzystając ze swojej energii, jednym zgnieceniem ją rozwalić na kawałki.
- No dalej, kupo gówna!

72Tunel głęboko pod jaskinią - Page 3 Empty Re: Tunel głęboko pod jaskinią Sro Sie 25, 2010 8:56 pm

NPC

NPC
NPC
NPC
Kulka się nie poddawała, jednak gdy nazwałeś ją kupą gówna, pojawiło się niewielkie, jasne pęknięcie, z którego powoli wydobywało się coś na kształt gazu. W przypływie gniewu spowodowanego niepowodzeniem rzuciłeś kulką o kamienną ścianę i wtedy się roztrzaskała.

Gaz, który się wydobywał okazał się różnokolorowymi smugami energii, które zaczęły krążyć. Większość poleciała w stronę pokoju, gdzie chwilę temu były Rękawice, jedna, o kolorze czerwonym otoczyła Viega i wniknęła w jego ciało. Te smugi odblokowują zablokowane energie, jednak nie od razu - potrzeba dłuższej chwili, żeby to "rozchodzić" i odzyskać nad tym pierwotną kontrolę.

73Tunel głęboko pod jaskinią - Page 3 Empty Re: Tunel głęboko pod jaskinią Sro Sie 25, 2010 8:58 pm

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
- O kur...
Viego poczuł efekt tej dziwnej smugi i próbował aktywować Entei, jednak udało się to tylko na mniej niż pół sekundy.
- Trzeba chyba stopniowo, żeby wróciło do normy. No, to wracam do nich, wyjaśnimy sobie ten plan... Kōsoku.
Viego poleciał z powrotem do reszty.

74Tunel głęboko pod jaskinią - Page 3 Empty Re: Tunel głęboko pod jaskinią Sro Sie 25, 2010 9:32 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Yoh pojawił się przed zniszczonymi wrotami.
- Heh.. Viego lubi się bawić. Cóż.. - powiedział i poleciał dalej, wzbijając się w górę i lecąc przejściem którym tu spadł.

75Tunel głęboko pod jaskinią - Page 3 Empty Re: Tunel głęboko pod jaskinią Sro Sie 25, 2010 9:34 pm

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
Leciał przez zniszczone przez siebie wrota, odbił w górę i leciał w górę, za Yohem.
- No, jest w zasięgu wzroku... Szlag, już nie.

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 3 z 3]

Idź do strony : Previous  1, 2, 3

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.