Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 8 z 12]

176[O-S-W]By Sameyaro - Page 8 Empty Re: [O-S-W]By Sameyaro Czw Lut 23, 2012 9:04 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Nie licząc mało udanych proporcji poszczególnych części ciała ,trzeba przyznać ,że Maokai wyszedł czałkiem nieźle.
Z takich bardziej widocznych nieścisłości można wymienić tarczę która powinna znajdować się z drugiej strony OPAR'a ,czy brak latarni wiszącej nad jego ryjem. A propos jego twarzy - brakuje mi tego zjaranego uśmieszku ... w zamian niego mamy spojrzenie starego zgreda. Chodzi mi o same ułożenie 'ust' i zębów. Prócz tego pracka wygląda naprawdę porządnie ,aż chce się patrzeć :)

1kp
/@Y

177[O-S-W]By Sameyaro - Page 8 Empty Re: [O-S-W]By Sameyaro Pią Lut 24, 2012 10:18 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Maokai jest mało podobny do oryginału. Nie tylko mam na myśli tutaj proporcje postaci, ale również mało ambitny dobór kolorów. Brakuje mi tutaj tej mocno zaznaczonej, jasnej zieleni na przykład w okolicach twarzy. Proporcje pracy mogłyby być trochę lepsze, choć mimo wszystko nie jest tak źle. Prosperowałbym za tym by całość była nieco wyższa. Postaraj się także uwidaczniać niektóre elementy. Cieniowanie samo w sobie jest całkiem dobrze wykonane - tutaj nie mam większych zastrzeżeń. Pojedyncze elementy można byłoby wykonać nieco lepiej, ale jak napisałem wyżej - nie jest tak źle, a żeby było to konieczne. To małe cholerstwo, które on trzyma w dłoni powinno mieć chyba żółte oczy.
Z takich bardziej widocznych nieścisłości można wymienić tarczę która powinna znajdować się z drugiej strony OPAR'a [...]
Jest tak jak być powinno. OPAR po prostu stoi z innej perspektywy ; ) Mi to znacząco nie przeszkadza.

1kp
/@Y

178[O-S-W]By Sameyaro - Page 8 Empty Re: [O-S-W]By Sameyaro Sob Lut 25, 2012 9:20 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator

Jest tak jak być powinno. OPAR po prostu stoi z innej perspektywy ; ) Mi to znacząco nie przeszkadza.
Ehm ,nie ,powinieneś się przyjrzeć na 'oryginalne' zdjęcia.

179[O-S-W]By Sameyaro - Page 8 Empty Re: [O-S-W]By Sameyaro Nie Lut 26, 2012 5:46 pm

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
Dzięki za ocenki, co do Maokai'a to faktycznie zapomniałem o latarni, a co do jego "tarczy" to normalnie jest na jego lewej ręce, z tej perspektywy jest ona na prawej, ale wygodniej mi było zrobić to tak a nie inaczej ;p

A teraz coś nowego:
[O-S-W]By Sameyaro - Page 8 Bulln
Z góry uprzedzam, nie potrafię cieniować peleryn ni w cholerę >.>

180[O-S-W]By Sameyaro - Page 8 Empty Re: [O-S-W]By Sameyaro Sro Lut 29, 2012 6:21 pm

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
Nakuriwam posta.
Niezbyt szczególnie przypadła mi do gustu ta praca. Jest taka 'inna'. Z daleka wydaje się krzywa i gruba, jednak gdy przyjrzeć się z bliska widać, że to wina stylu cieniowania. Wszystko co nowe wydaje mi się dziwnę, wiec tu nie będzie inaczej. Włosy są średnie, a ich cieniowanie jak wspomniałem wyżej do mnie nie przemawia. Te 'kule' fajnie się prezentują, dodają tego czegoś pracy. Peleryna, jak peleryna w miarę dobra, jednak nie podoba mi się cieniowanie jej 'wewnętrznej' strony - tej od ciała. Brakuje mi też na niej kilku zagięć. Ręka odstająca od ciała trochę dziwnie odstaje xd. Może mi się tylko zdaje. Cieniowanie górnej części ubioru wygląda jakby był to latex nałożony na puszystego pana, który wyrobił sobie mięsień piwny. Pasek/sakiewka/torebka etc. jest fajnie zrobiona. Spodnie też są niczego sobie, jednak cieniowanie JEGO lewej nogi jest takie puste. Praca jak najbardziej na wysokim poziomie, ale do mnie nie przemawia ten nowy styl. Ale ja tak mam ze wszystkim co nowe.


KP: 2
/Feli

181[O-S-W]By Sameyaro - Page 8 Empty Re: [O-S-W]By Sameyaro Sob Mar 24, 2012 12:31 pm

Sołtys

Sołtys
Zasłużony
Zasłużony
Zainwestuj w szyje. Na pewno się zwróci :>
Nie hostuj na iv. To nie jest dobry biznes.

Tak jak Zbir masz dobre pomysły. Ale w wykonaniu czasami jest słabiej. Pozbywasz się zbyt wielu czarnych pixeli. Jest sposób,żeby i zaokrąglić krawędzie i żeby nie wygladały one na takie poszarpane jak u Ciebie. Kombinuj :D.
Cieniujesz też dobrze. Czasami tylko masz źle dobrane odcienie. Popracuj nad tym.
Najwazniejsze to zebys wprowadził szyję. Postacie będą od razu lepiej wygladaly. I nie spiesz się z pracami. Niektóre wymagają dopracowania ale to chyba sam widzisz.
Powolutku,bez pośpiechu...


KP: 1
/Feli

182[O-S-W]By Sameyaro - Page 8 Empty Re: [O-S-W]By Sameyaro Nie Mar 25, 2012 12:22 pm

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
Przedstawiam wam Pana grozy w LSW:
[O-S-W]By Sameyaro - Page 8 Diablo2n

183[O-S-W]By Sameyaro - Page 8 Empty Re: [O-S-W]By Sameyaro Pon Mar 26, 2012 9:36 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Postaram się skomentoać dość krótko bo mam mało czasu ,wybacz.
Tak więc twarz nie wygląda może olśniewająco ,ale biorąc pod uwagę jej oryginalny ,specyficzny kształt ,zdaje sobie sprawę ,że to duże wyzwanie. To samo tyczy się rogów ,mogłyby być nieco bardziej zakrzywiony w odpowiednich miejscach. W tym momencie są nazbyt opływowe ,jeżeli wiesz o co mi chodzi. Po jego rękach i układzie głowy domyślam się ,że miał być nieco pochylony / zgarbiony. Jeżeli tak ,to przydałoby się nieco skrócić jego tors. Pazury przydałoby się nieco wydłużyć ( mówię o tych u rąk ). JEGO lewa łapa/stopa wygląda słabo ,jej kształt wymaga poprawy. Co do ogólnego cieniowania ,to przydałoby się gdzie ,niegdzie poprawić ,ale najgorzej nie jest.
Wyzwanie było dużę i nawet najgorzej sobie nie poradziłeś ,pojedyncze błędy są ,ale nie są tak poważne ,że nie dałoby się z nimi uporać. Czeka na więcej prac ;)

KP: 2
/Feli

184[O-S-W]By Sameyaro - Page 8 Empty Re: [O-S-W]By Sameyaro Sro Mar 28, 2012 7:54 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Nie mam zielonego pojęcia na czym była wzorowana ta postać więc ocenię samo wykonanie.

Całość prezentuje się nieźle. Nie mam zastrzeżeń co do wykonania twarzy bądź też mięśni. W obydwu przypadkach odwaliłeś kawał dobrej roboty. Cieniowanie tej żółtej części brzucha wygląda przyzwoicie, ale nad jego górną częścią bym popracował. Dolna tworzy efekt fajnego pancerza, górna wygląda 'nijak'. W przypadku rąk - staraj się robić je na podobnym poziomie lub lewą twórz przynajmniej o jeden, dwa pixele wyżej niż prawą. Skoro postać stoi w takiej pozycji w jakiej stoi i jej lewa noga znajduje się pixel wyżej niż prawa to podobny efekt powinieneś zastosować w przypadku rąk. Mam nadzieję, że wiesz o co mi chodzi - a jak nie to trudno. Różowy rożek na czole wygląda trochę 'dwuznacznie'.
Poza tym nie jest źle. Mi nie rzucają się w oczy jakieś szczególne błędy. Oby tak dalej!

KP: 2
/Feli

185[O-S-W]By Sameyaro - Page 8 Empty Re: [O-S-W]By Sameyaro Pią Mar 30, 2012 2:53 pm

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
The Rumble King of the Over Road, Yoshitsune:
[O-S-W]By Sameyaro - Page 8 Yoshitsunekick3
Credit to:
Yoh92

186[O-S-W]By Sameyaro - Page 8 Empty Re: [O-S-W]By Sameyaro Sob Mar 31, 2012 9:15 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Szczerze mówiąc, Samey... Podziwiam Cię. Masz zapał do tego co robisz i tworzysz naprawdę dobre prace.

Postać została odwzorowana całkiem dobrze. Proporcje włosów są odpowiednie. Nieco popracowałbym w tym przypadku nad cieniowaniem jednak to także nie jest złe. Do cieniowania twarzy nie mam żadnych zastrzeżeń. W przypadku znajdujących się na niej okularów, zalecałbym jedynie zmianę koloru szkiełka na bardziej widoczne. Teraz niestety miesza się ono z kolorem skóry. Lewe szkło wygląda natomiast jak 'scouter'. Nad podkoszulką możesz trochę popracować, acz nie jest źle. Kurtka wykonana naprawdę fajnie. Zmień kolory skóry na dłoniach. W przypadku spodni... czy ta postać nie posiadała jakichś takich 'hipisowskich' spodni, na których były kwiaty czy coś w ten deseń? Anime nie oglądałem. Po prostu w przypadku niektórych obrazków gdzie widoczne są spodnie, jest on tak, a nie inaczej ucharakteryzowaną postacią. Stąd moje zdziwienie. Samo cieniowanie jest przyjemne dla oka. Buty / wrotki (w każdym razie obuwie z Air Gear) wygląda dobrze.
'Custome pose' wyszła Ci naprawdę fajnie. Niepokoi mnie jedynie zbyt duża dłoń. W porównaniu do niewielkich łapek w normalnej, stojącej pozycji, tutaj zaopatrzyłeś OPAR'a w giganta. Albo powiększ dłoń w 'standzie' albo zmniejsz w 'custome'.

Ogólnie rzecz biorąc, praca trzyma naprawdę wysoki poziom. Od Ciebie można takie OPAR'y oglądać coraz częściej.

'Z pewnością wyprzedziłeś mnie. Lecz pracy przed Tobą jeszcze wiele, młody padawanie.'


KP: 3
/Feli

187[O-S-W]By Sameyaro - Page 8 Empty Re: [O-S-W]By Sameyaro Sob Mar 31, 2012 12:37 pm

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
Diabełek:
Ogólnie masakra, zniszczył mnie na wejściu. Zajebisty custom. Posta niby dość zwykła, ale ma to coś. Proporcje są dobre, cieniowanie także no może nie podoba mi się cieniowanie tej żółtej części tułowia po lewej stronie - z naszej perspektywy. Mówię u o tych paskach takich. Czarne elementy takie jak pazury czy kolce również nie są pocieniowane co jest jak dla mnie minusem. Ogólnie to cie podziwiam i nie mam więcej nic do powiedzenia, bo zazwczaj wymieniam wady oparków, a nie zalety.

Powietrzna łyżwa:
Praca odrobinę gorsza od poprzedniej chociażby przez cieniowanie włosów w pozie bazowej. Fajne luźne ciuszki, które przez tak duże buty wyglądają trochę dziwnie. Jak wspomniał Yoh, kolor szkiełek odrobinę się zlewa z kolorem twarzy. Podoba mi się bardzo kolor jak i szerokość, długość bluzki - loffciam takie. Cieniowanie jest dobre, chociaż miejscami przydałaby się drobna korekta. Najciemniejszy cień na dłoni różni się od najciemniejszego cienia twarzy.
Custom pose jest lepszy, jeśli chodzi o cieniowanie włosów. Nie ma tej takiej długiej linii jasnego odcienia. Sam pomysł fajny, wykonanie także. Cieniowanie jest fajne. Jedynym błędem, tak jak wspomniał Yoh jest ta przyduża ręka.

Propsy!


KP: 3
/Feli

188[O-S-W]By Sameyaro - Page 8 Empty Re: [O-S-W]By Sameyaro Sob Mar 31, 2012 12:41 pm

Tuffle

Tuffle
First Child
First Child
Witaj twój styl jest bardzo ciekawy,podobają mi się włosy,to co on ma na oczach to są okulary jak tak to z daleka wyglądają ciekawie ale z bliska dziwnie,nie sądzisz że ta prawa ręka z perspektywy opara jest zbyt gruba,co do tej custom pose wyszła naprawdę bardzo ciekawie,to tyle.


KP: 1
/Feli

189[O-S-W]By Sameyaro - Page 8 Empty Re: [O-S-W]By Sameyaro Sob Kwi 28, 2012 1:01 pm

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
Wczoraj przeglądałem sobie z nudów folder z moimi oparami i natknąłem się na stare pracki:
[O-S-W]By Sameyaro - Page 8 Renekton
oraz
[O-S-W]By Sameyaro - Page 8 Steinhakaseold

Postanowiłem je zrobić ponownie tym razem lepiej:
[O-S-W]By Sameyaro - Page 8 Renektonv2
[O-S-W]By Sameyaro - Page 8 Steinhakase

190[O-S-W]By Sameyaro - Page 8 Empty Re: [O-S-W]By Sameyaro Nie Kwi 29, 2012 2:45 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Jeżeli chodzi o 'jaszczura' to wyszedł naprawdę przyzwoicie. Cieniowanie wymagałoby jedynie pojedynczych poprawek.
Proporcje są naprawdę dobre. Bardzo podoba mi się wykonanie broni oraz 'pyska' tej postaci.
Moje zastrzeżenia budzi co najwyżej niedopracowanie mięśni prawej ręki tej bestii.
Druga postać wydaje się nieco za bardzo przekrzywiona do tyłu. Lewa noga daje efekt wypchniętej do przodu.
Cieniowanie przyzwoite - nie mam w tej kwestii większych zastrzeżeń. Popracuj trochę nad proporcjami - jeżeli to 'custome' to przed wrzuceniem go na forum, przyjrzyj mu się pięć razy. Jeżeli wykonałeś OPAR'a na swoim 'base' to musisz nad nim jeszcze popracować.

Ogólnie rzecz biorąc, prace trzymają wysoki poziom. Bardzo podoba mi się Twój styl.
Oby więcej tak dobrych OPAR'ów!

KP: 2
/Feli

191[O-S-W]By Sameyaro - Page 8 Empty Re: [O-S-W]By Sameyaro Nie Kwi 29, 2012 12:35 pm

Shine

Shine
Jounin
Jounin
[O-S-W]By Sameyaro - Page 8 Dafuq

Geeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeez... Stary Renekton z0wnił mnie totalnie. Kurwełe, to naprawdełe dobrełe pracełe.


Trafiłeś idealnie w mój gust, o ile kiedy Feli mi pokazywał starego Renka to nie wpadł w mój gust, to ten krokodyl zmiażdżył wszystko. Jedyne zastrzeżenia to kształt i cieniowanie tego 'kołnierza', ale jego weapon to cudeńko. Zrobiłeś mi takiego nagara na collab z tobą na temat kilku postaci z LoLa - sam coś tam bazgrałem, ale nijak ten Nasus wychodził. Ogólnie jak dla mnie oparek spokojnie przebija wszystko co na razie widziałem w tym roku - zaliczam do tego dbzv.

KP: 2
/Feli

192[O-S-W]By Sameyaro - Page 8 Empty Re: [O-S-W]By Sameyaro Pon Kwi 30, 2012 3:13 pm

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
Witajcie, dzięki za komentarze dotyczące moich poprzednich prac. A dzisiaj nadlatuje nowa pracka, Corki the Daring Bombardier:
[O-S-W]By Sameyaro - Page 8 Corkithedaringbombardie

193[O-S-W]By Sameyaro - Page 8 Empty Re: [O-S-W]By Sameyaro Pon Kwi 30, 2012 7:25 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
WOW! Świetnie!
Proporcje. Wąsy mogłyby być nieco ciekawiej wykonane; mimo to, nie jest źle. Brakuje mi tutaj również szalika.
Cieniowanie. Podkoszulka Corky'ego przydałoby się lepiej wykonać. To jedyny błąd w cieniowaniu o jakim warto napisać; cała praca jest bowiem pocieniowana naprawdę dobrze.
Pomysł. Postać z gry. Brakuje kilku elementów, ale mam świadomość tego, że nie wszystko uda się uchwycić na takiej skali jaką umożliwia Nam LSW. Dodatkowo wykonanie jest naprawdę przednie, zwłaszcza, że nie mamy możliwości korzystania z 'base' w tego typu grafikach.
Ogólnie rzecz biorąc, praca trzyma bardzo wysoki poziom. Miejscami proporcje mogą Nam się troszkę niezgadzać, miejscami cieniowanie wyda się Nam słabe... Ale to są mało istotne błędy zważając na to w jaki sposób wykonałeś OPAR'a - świetna robota, .sharK!

KP: 2
/Feli

194[O-S-W]By Sameyaro - Page 8 Empty Re: [O-S-W]By Sameyaro Czw Maj 17, 2012 7:47 pm

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
[O-S-W]By Sameyaro - Page 8 Lordgenome

195[O-S-W]By Sameyaro - Page 8 Empty Re: [O-S-W]By Sameyaro Czw Maj 17, 2012 9:13 pm

Ater

Ater
Notowany
Notowany
No to zaczynamy ocenę oparka.
Na pierwszy rzut oka wygląda trochę jak
by był wyciągnięty z jakiejś gry o zombi
z lat 90-tych ,no ale do rzeczy.
Głowa mi się zbytnio nie podoba gdyż jak dla
mnie drugie oko wygląda jakby było mniejsze od pierwszego,
może dodanie białego bądź odjęcie czarnego pixela dało by
radę coś zmienić.
Kolejna rzecz to ręce i klatka piersiowa, prawe ramię
(może przez ułożenie rąk)wydaje się większe i grubsze
od lewego,a całkiem czarny cień na klacie
nie wygląda fajnie,ja osobiście zmieniłbym ten kolor chociaż
w połowie na ciemny beż.
Co do dołu ,nie mam większych zastrzeżeń , no może zamieniłbym
lub usuną kilka pixeli dla lepszego efektu ,ale myślę że to też ujdzie.
Ale jak na twoje poprzednie opary to ten nie wygląda zadawalająco ,
widać że się nie przyłożyłeś do tej pracy tak jak do poprzednich.
Pozdrawiam


KP: 2
/Feli

196[O-S-W]By Sameyaro - Page 8 Empty Re: [O-S-W]By Sameyaro Sob Maj 19, 2012 2:59 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Yoh Theme!

Postać nie przypomina mi Lorda Genome z TTGL. OPAR sam z siebie nie jest źle wykonany, jednakże, kiedy wzorujesz się na jakiejś postaci, warto zachować pewne proporcje i sposób cieniowania.
W tym przypadku chciałeś być zbyt mocno szczegółowy. Kreska jaką rysownik tworzy postać do mangi/anime, nie musi, a nawet nie może być dodatkowo odwzorowanym elementem w spritach LSW. Cieniowanie wymaga ogromnych modyfikacji, właściwie musisz z całością bawić się od nowa gdyż nie reprezentuje to zbyt wysokiego poziomu. Wąsy są niemalże niewidoczne. Właściwie, jednego nie widać w ogóle, drugi to prostu dwa piksele. Postaraj się to dodatkowo jakoś zaokrąglić. Proporcjonalnie postać nie jest zła. Nogi wydają się tutaj nieco za grube porównując je do postaci Genome z anime - nie jest to jednak tak ogromny błąd. Staraj się nie przerywać tak często outline'u bo nie wyjdzie Ci to na dobre w przyszłości - wiem coś na ten temat, uwierz.

Ogólnie rzecz biorąc, praca wygląda dobrze. Jeżeli jednak mamy brać pod uwagę podobieństwo OPAR'a do jednego z bohaterów serii TTGL, jakim jest Lord Genome to nie wiem czy to co stworzyłeś jest powodem do zadowolenia - podobieństwo jest minimalne.

KP: 3
/Feli

197[O-S-W]By Sameyaro - Page 8 Empty Re: [O-S-W]By Sameyaro Sob Cze 02, 2012 11:59 am

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
Bercikovsky theme!

Postać z daleka wygląda dość dziwnie. Zapewne przez te cieniowanie i być może proporcje. Naprawdę nie wiem czy to cieniowanie mi się podoba, czy wręcz przeciwnie. Głowa jest wykonana średnio, cieniowanie nie pasuje. Lewe ramię, z naszej perspektywy wydaje się większe od całej reszty. Wygląda trochę nienaturalnie moim zdaniem. Za to jego cieniowanie bardzo mi się podoba. Kaloryfer też fajnie wykonany. Spodnie nie podobają mi się przez to cieniowanie. Wygląda ono dość dziwnie, albo tylko mam takie odczucie. Stopy też mi się nie podobają. Są zbyt duże. Kojarzą mi się z dużą kupą gliny. O_o
Jestem pewien, że stać cię na więcej.

KP: 2
/Feli

198[O-S-W]By Sameyaro - Page 8 Empty Re: [O-S-W]By Sameyaro Nie Wrz 30, 2012 11:54 am

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
Tak dawno nie wrzucałem nowych prac że musiałem scrollować stronę by znaleźć temat! Tak czy siak, oto moje najnowsze dzieło:
Freya the "Spring of Life"
[O-S-W]By Sameyaro - Page 8 Freyathespringoflife

199[O-S-W]By Sameyaro - Page 8 Empty Re: [O-S-W]By Sameyaro Pią Paź 05, 2012 9:13 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Cholera, dałbym sobie rękę uciąć, że oceniałem Twoją pracę wcześniej. I wiesz co?
Nie miałbym dzisiaj ręki.
Bardzo ładnie wykonana postać – odpowiednie proporcje zostały zachowane, cieniowanie jest naprawdę przyjemne dla oka. W tym przypadku nie wystawię więc nawet porządnej oceny, bowiem nie ma tutaj zauważalnych błędów. Owszem, gdybym się uparł, jakieś na pewno bym znalazł – ale przecież nie o to chodzi 4

KP: 1
/Feli

200[O-S-W]By Sameyaro - Page 8 Empty Re: [O-S-W]By Sameyaro Sob Paź 06, 2012 11:27 am

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
Onigiri, The Nirvana King of the Smell Road:
[O-S-W]By Sameyaro - Page 8 Nirvanaking

Nike Takeuchi, The Gem King of the Jade Road:
[O-S-W]By Sameyaro - Page 8 Niketakeuchi

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 8 z 12]

Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Next

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.