Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 10, 11, 12  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 4 z 12]

76[O-S-W]By Sameyaro - Page 4 Empty Re: [O-S-W]By Sameyaro Pią Lis 12, 2010 4:05 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Apropo credita nam już wyjaśniłeś i ok :P. Tak się domyślałem ,że credit był związany z włosami ... i miałem rację ^^. Widać ,że tutaj co nieco poprawiłeś i OPAR rzeczywiście wygląda lepiej.
Na czole mniej jasnego koloru - dobrze. Koszulka zmieniona ,więcej się już na niej dzieje i wygląda znacznie lepiej ,aczkolwiek pojedyncze pixele bym tutaj wyrzucił ,ehm jest ok ^^. Kurtkę nie wiem czemu w dalszym ciągu wolę w wersji 2 -tonowej ,mimo tego ,że przerobiłeś także i wersję z trzema tonami. Spodnei wyglądają lepiej ,znacznie lepiej ,tego się trzymaj :P. Apropo butów - zmienione ,nieco bardziej oryginalne ,ale na prawym bucie jest niepotrzebny antyaliasing. Jest on zdecydowanie za bardzo widoczny ,usuń ten biały pixel.

1kp

77[O-S-W]By Sameyaro - Page 4 Empty Re: [O-S-W]By Sameyaro Sob Lis 13, 2010 9:02 pm

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
[O-S-W]By Sameyaro - Page 4 Starrk
Credit:
S-H

78[O-S-W]By Sameyaro - Page 4 Empty Re: [O-S-W]By Sameyaro Sob Lis 13, 2010 9:36 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Trzeba przyznać ,że Twoje prace wyglądają coraz to lepiej. Widać ,że duża ilość robionych prac ,pozytywnie na Ciebie wpływa. Włosy nieco pillow shading ,jakoś nei możesz się tego oduczyć. Z resztą na dobrą sprawę ,tyczy się to całego wykonania pracy ,ale dopóki praca wygląda jako tako ,to nie będę się tego czepiał.
Twarz ok ,cała reszta także w miarę wygląda ok ,nie ma co się ciąć ,bo jest ok. Tylko proporcje i kształty poszczególnych elementów mogą neico odstraszać ,no może nie odstraszać ,co przeszkadzać. Mówię o pistolecie i tym jego garbie i zupełnie innym rozmiarze i kształcie butów.
Ogółem jest fajnei ,głównie to wykonanie cieni jest do poprawy. Staraj się ograniczać udział średniego tonu.

1kp

79[O-S-W]By Sameyaro - Page 4 Empty Re: [O-S-W]By Sameyaro Nie Lis 14, 2010 9:28 am

Mimie

Mimie
Second Child
Second Child
Ohayo !
Tak więc pierwsze co mi się najbardziej podoba w tej pracy to ubrania.
Ten płaszcz jest wprost zajebisty. Reszta ubrania też ładna z ładnymi cieniami. Włosy fajne niby nie przepadam za takimi włosami, ale cóż zrobic skoro Starrk takie miał :D ? Pistolet ? Nie lubię oparów z bronią palną więc to mi się nie podoba nawet jeśli Starrk ową posiadał x<. Jeszcze 1 bardzo ładny kołnierzyk.
Podsumowując, czekam na następne prace :]

1kp

80[O-S-W]By Sameyaro - Page 4 Empty Re: [O-S-W]By Sameyaro Nie Lis 14, 2010 9:47 am

Diwan

Diwan
Zbanowany
Zbanowany
A więc...
Cienie włosach są proste, ale za to ładne w swojej prostocie, ogólny kształt włosów jest "prosty", ale w końcu to Stark, nie miałeś tu wielkiego pola do popisu.
Perfidnie zwaliłeś cienie na twarzy, powiedz mi, co to ma być?
Strój ogólnie jest fajny, ale wydaje mi się, że lepiej wyglądałoby cieniowane trzy-tonowo.
8,3/10 Odwiedź mój Temat ;D

1kp

81[O-S-W]By Sameyaro - Page 4 Empty Re: [O-S-W]By Sameyaro Nie Lis 14, 2010 2:58 pm

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
Teraz coś nowego zaczołem tworzyć własny base i mam andzieję iż mi pomożecie go ulepszyć, oto i on:
[O-S-W]By Sameyaro - Page 4 Sameyarobase2

No i pierwsza pracka na tym base:(jej nie musicie oceniać, bo wiem że kiepska pozatym nie chciało mi się starać)
[O-S-W]By Sameyaro - Page 4 Aizenp

82[O-S-W]By Sameyaro - Page 4 Empty Re: [O-S-W]By Sameyaro Nie Lis 14, 2010 3:19 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
No jeżeli chodzi o base ,to zaraz ktoś się przyczepi ,że niepotrzebnie je cieniowałeś ,bo przecież powinno się robić za każdym razem wszystko od nowa ... mi to nie robi ,jeżeli się natrudziłeś i próbowałeś jako tako odwzorować te cienie ,to je ocenię.
Jeżeli chodzi o głowę ,to jakas taka dziwnie okrągła ... ,bo ale nie robi o większej różnicy ,bo i tak włosy będą wsyzstko zawsze zasłaniać. Ogółem cienie na głowie wykonane średnio. Tors ,czyli klata i cyce są słabo wykonane. W niewłaściwy sposób popodkreślałeś mięśnie ,co daje dość nieciekawy efekt. Cyce podkreślaj od początku do końca ,a nie ,że robisz z niego niby koksa ,a w polowie gubisz kontury ... Apropo mięśni brzucha ,widać jedynie mały krzyż na brzuchu i na tym się kończy zabawa. Prawa ręka zdecydowanie za bardzo odstaje ,jest dziwnie prosta ,słabo to się prezentuje. Druga zaś ręka jest prawie cała widoczne ,nie wiem ,czemu tak dziwnie ją wykonałeś. Schowaj ją częściowo ,bo na chwilę obecną wygląda jakby mu po prostu zwisała.Jeżeli chodzi o cienie ,to zdecydowanie za dużo czarnego koloru ,przesadziłeś z nim. Nogi z butami także dość dziwnie wyglądają ,tylko nei do końca mogę określic co w nich mi się nie podoba ... może jak Yoh się wypowie wyłapie to ,czego mi się nie udało ( w sumie może być tak ,że to tylko moja spaczona wyobraźnia płata mi figle ). Nie podoba mi się także tak duża ilość odcieni skóry ,to Ci z pewnością nie pomaga ,a tylko wprowadza chaos.
Tego Aizena zrobiłeś od niechcenia ,do czego sam się przyznałeś ,więc wyczerpująca ocena ,nie ma tutaj większego sensu. Krótko i na temat:
Cienie na średnim poziomie ,jako tako udalo Ci się odwzorować wygląda Aizena ,w przeciwieństwie do pracy Diwana ,od razu zorientowałem się kogo ma przedstawiać ta postać ,zdecydowanie lepsze wykonanie ,choć nie ukrywam ,że jest dość dużo elementów ,które wymagałyby poprawy.

3kp

83[O-S-W]By Sameyaro - Page 4 Empty Re: [O-S-W]By Sameyaro Nie Lis 14, 2010 4:10 pm

Death

Death
First Child
First Child
Ocenię ci base.
Patrząc od góry widać złe cieniowanie głowy, ten średni odcień psuje całą głowę.Następna rzecz to JEGO prawa ręka, jest za bardzo ukośna, przez co wygląda koszmarnie, jej cienie też nie zachwycają. Lewa ręka za bardzo odstaje u ramienia(albo cieniowanie daje taki efekt). Klata jest lepsza, ale niewiele, cienie mogłyby być lepsze, jest za jasna w porównaniu do reszty ciała. Cienie nóg nie powalają w pozytywnym sensie, zmień je. Buty staromodne, tez do wymiany.

ogólnie jest bardzo kiepsko, powinieneś zacząć od nowa lub bardzo mocno przerabiać, popatrz na inne base, może cie zainspirują.

Oceń mi!

1kp

84[O-S-W]By Sameyaro - Page 4 Empty Re: [O-S-W]By Sameyaro Pon Lis 15, 2010 7:10 am

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
Dzięki za oceny, daje z deka poprawiony base:
[O-S-W]By Sameyaro - Page 4 Sameyarobase2

85[O-S-W]By Sameyaro - Page 4 Empty Re: [O-S-W]By Sameyaro Pon Lis 15, 2010 10:48 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Nie lubię kiedy base jest pocieniowane, wolę jak tych cieni nie ma gdyż wtedy tworząc na nim OPAR'ki możesz złapać skilla. Po co cienie na klatce, gdy masz zrobić koszulę i tak dalej :d? Dobra, ale do rzeczy..

Ocenię pracę tak jakby nie miała w ogóle cieni, okey?
Zaczynając od głowy.. Prawe oko jest dosyć fajnie zrobione, zastrzeżenia mam natomiast do lewego, którego w ogóle nie widać z daleka. Zastąp je trzema czarnymi pixelami. Jeden po prawej stronie oka OPAR'a, drugi nad nim, a trzeci zamiast niebieskiego. Możesz ostatecznie zostawić kolor niebieski, jeżeli tak bardzo chcesz. Dokładniej, chodzi mi o taki zabieg:
[O-S-W]By Sameyaro - Page 4 65960280
Już rozumiesz? Dobra, jedziemy dalej..
Klata ogólnie dobrze wykonana, dość masywna, ciekawa.. Mógłbyś go odrobinę poszerzyć w talii, jednak nie jest to jakiś mega błąd więc to już zależy tylko i wyłącznie od Ciebie. Do prawej łapki się nie przyczepię, natomiast tu znowu nie podoba mi się coś po lewej stronie. Mianowicie, mówię o tym że łapka jest za mało wysunięta. Skoro już tak "mocniej" odsunąłeś od ciała prawą łapę, spraw by i podobny efekt dawała lewa.
Pasek jest zbędnym dodatkiem, ale dość często pojawia się w każdym Base, nie mam pojęcia dlaczego tak jest. No cóż.. Niech i w tym przypadku zostanie tak jak jest.
Ze spodniami masz trochę zabawy. Tu nie podoba mi się prawa nogawka. Lewa jest dość luźna, co można dostrzec zbliżając OPAR'a w Paintcie nawet trochę. Prawa natomiast wygląda jakby była zwężona. Moim zdaniem całość wyglądałaby lepiej, gdybyś lewą nogawkę zmodyfikował i przesunął ogólnie nóżkę o jeden pixel w TWOJĄ prawą stronę. Uzyskał byś ciekawszy efekt. Nie bój się braku konturów, w LSW takie zabiegi są dość powszechne i jeżeli chcesz iść dalej, musisz zacząć je stosować.
[O-S-W]By Sameyaro - Page 4 20004887
Jeżeli zastosujesz taki bądź podobny zabieg, spodnie twojego Base będą wyglądały o wiele lepiej i nie będą już takie sztywne.

Ogółem.. Jest dobrze, idziesz w dobrym kierunku. Nie cieniuj base jeżeli takowe robisz, zawsze łapiesz skilla cieniując danego OPAR'a od nowa. Całość prezentuje się ciekawie.

Btw.
[O-S-W]By Sameyaro - Page 4 Amv
IT'S OVER 3000!!!

3kp

86[O-S-W]By Sameyaro - Page 4 Empty Re: [O-S-W]By Sameyaro Czw Lis 18, 2010 6:53 am

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
Coś nowego.
[O-S-W]By Sameyaro - Page 4 Najto

87[O-S-W]By Sameyaro - Page 4 Empty Re: [O-S-W]By Sameyaro Nie Lis 28, 2010 10:02 pm

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
Pracka z pojedynku ze Zbirem(niewie czymu wygrała... powinna mieć max ze 2/3 głosy o.O)
[O-S-W]By Sameyaro - Page 4 Svsz

Oraz nowy opar:
[O-S-W]By Sameyaro - Page 4 Elfman

88[O-S-W]By Sameyaro - Page 4 Empty Re: [O-S-W]By Sameyaro Sro Gru 01, 2010 6:03 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Pracki z walki nie oceniam, po prostu mi się nie chce. Jest dobra, ma pewne błędy ale nie będę Ci ich wytykał. I tak tego nie poprawisz, a zrobisz nową pracę xD

Tego drugiego pana skądś znam.. I nawet wiem skąd. I .. "ON JEST PRAWDZIWYM MĘŻCZYZNĄ!"
[O-S-W]By Sameyaro - Page 4 250px-Elfman_Anime
Dobra, wyjaśniło się że to Elfman. Pora na ocenkę :d

Ogólnie odcień włosów dobrze dobrany. Powinieneś nieco inaczej rozmieścić pixele na nich. Uzyskał byś ciekawszy efekt, gdybyś odrobinę pomyślał.
Kreska między oczami była zbędna. Trzeba było postawić dwa pixele na sobie przy prawym oku OPAR'a, a już uzyskał byś ciekawy efekt, podobny do tego na rysunku.
Strój wykonany całkiem fajnie. Popracowałbym jeszcze nad jego lewą nogą, gdyż ogólnie cały strój wygląda fajnie.
Twarz lepiej będzie wyglądała na tle stroju jak będzie cieniowana dwu-tonowo. A skoro już cieniujesz trzy-tonowo, jedź tak by ograniczyć jak najbardziej średni odcień, albo w tym wypadku najciemniejszy. Nadgarstki mogłyby być trochę "masywniejsze" niż są.

Ogólnie praca wygląda dobrze. Nie popełniasz większych błędów, idzie Ci to wszystko coraz lepiej. Kiedy w końcu doczekam się oficjalnego wyjścia Sprita którego mam na kompie xd? Przy takim skillu wyszedłby Ci on dobrze.

KP: 2
/Feli

89[O-S-W]By Sameyaro - Page 4 Empty Re: [O-S-W]By Sameyaro Sob Gru 04, 2010 7:20 pm

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
Nowy OPAR- Kazu z Air Gear.
[O-S-W]By Sameyaro - Page 4 Kazug

90[O-S-W]By Sameyaro - Page 4 Empty Re: [O-S-W]By Sameyaro Nie Gru 05, 2010 10:55 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Nikt nie ocenia więc może ja się włączę ,mimo ,że gościa nie znam O,o.
Czapka wygląda dość ładnie ,miejscami mogłeś wygładzić krawędzie średnim tonem. Włoski i twarz są ok. Kaptur jest w miarę ,o ile patrzałem na obrazki w internecie ,to był on koloru niebieskiego ,a tutaj jest biały ... ,ale w sumie mały detal. Rączka ok ,reszta kurtki także. Ładnie odwzorowałeś zagięcia na bluzie / kurtce. Podobają mi się ,bo są realistyczne. Spodnie i buty także dość dobrze się prezentują.
Ogółem widać coraz to większy postęp ,nie używasz już tak dużo niepotrzebnego średniego tonu i rozmieszczasz go lepiej ,aczkolwiek w dalszym ciągu ( a propos właśnie tego ) są małe niedociągniecia. Chwilami jest go za dużo ,używaj wtedy dodatkowo najciemniejszego koloru ,przykład: czapka ,rękaw.

KP: 2
/Feli

91[O-S-W]By Sameyaro - Page 4 Empty Re: [O-S-W]By Sameyaro Pon Gru 06, 2010 4:54 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Air Gear nie oglądałem więc nie wiem dokładnie jak powinna wyglądać ta postać. Google mnie jednak nie gryzie i postanowiłem poszukać co nieco jeżeli chodzi o tą postać. A więc do dzieła!

Czapka ogólnie ładnie wykonana. Jak powiedział Zbir, w niektórych miejscach przydałoby się ją wygładzić użyciem odpowiednich odcieni. Całość jednak nie wygląda tak tragicznie, a to dla Ciebie dobrze.
Włosy również wyglądają jak przy postaci z Anime. Nie mam do nich zastrzeżeń. Zresztą, do czego mam je mieć skoro to zaledwie dwa, trzy kosmyki ^^'
Bluza wygląda dość ciekawie, jednak tylko z bliska. Z daleka w oczy rzuca się niezbyt przyjemne cieniowanie prawego rękawa i zbyt jasne pixele na lewym. Lewą łapę cieniuj maksymalnie przy użyciu średniego i najciemniejszego odcienia. Nie baw się w dodawanie jasnego.. Z cieniowaniem prawej łapy musisz się jeszcze trochę pobawić. Z daleka wygląda jak wygładzona plastelina, a nie bluza. Do kaptura i ogólnego wyglądu bluzy nie mam zbyt wielkich zastrzeżeń. Właściwie, nie oglądałem Anime to nie mam żadnych xD
Z cieniowaniem spodni mógłbyś się jeszcze odrobinkę pobawić, ale idziesz w naprawdę dobrym kierunku. Staraj się z niego nie zbaczać, mówię jak najbardziej poważnie. Prawy but wygląda dziwnie, popracuj nad nim trochę. Jeżeli masz base na którym wykonujesz swoje prace, to popracuj właśnie nad tym nieszczęsnym prawym bucikiem.
Nie pasuje mi również oko. Zdecydowanie za duże. Zmniejsz je odrobinę, chłopaku! xD

Ogólnie..
Jak na Ciebie, całość wygląda dość ciekawie. Nie żałuję że wprowadziłem Cię w LSW, będą z Ciebie w tej dziedzinie ludzie ^^.
Póki co bierz pod uwagę każde oceny w temacie, jak Zbir z początku. Teraz szaleje w polskim LSW xD

KP: 3
/Feli

92[O-S-W]By Sameyaro - Page 4 Empty Re: [O-S-W]By Sameyaro Wto Gru 07, 2010 6:23 pm

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
Kazu v2
[O-S-W]By Sameyaro - Page 4 Kazup

93[O-S-W]By Sameyaro - Page 4 Empty Re: [O-S-W]By Sameyaro Wto Gru 07, 2010 8:08 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Widzę ,że zedytowałeś niektóre elementy postaci ,teraz wygląda rzeczywiście nieco lepiej.
Poprawiłeś czapkę ,cieszę się ,że domyśliłeś się o którą część mi chodziło :P. Oczko także uległo zmianie ,chociaż akurat ono mi jakoś specjalnie nie przeszkadzało. Zmieniłeś także barwę bluzy na niebieski ,fajnie ,chociaż aż tak to w oczy nie raziło ,czy nie przeszkadzało. Napisałem o tym tak dla zasady :P. Zmieniłeś także cieniowanie na ręce ,jednak trudno mi powiedzieć które wygląda lepiej ... może rozstrzygnie to ktoś inny. A propos spodni zauważyłem coś czego ostatnim razem chyba nie skomentował. Mam na myśli pojawiający się tam najjaśniejszy cień ,które tam być nie powinno. To samo tyczy się lewego buta OPAR'a. Jeżeli codzi o ten prawy ,to dość specyficznie się nim zająłeś. Moim zdaniem niepotrzebnie wcisnąłeś mu tam ten najciemniejszy kolor. Fakt nie wygląda to źle ,ale ... dobra zamykam się ,bo zaczynam się czepiać wszystkiego czego się tylko da.

Czekam na jakieś inne ,nowe prace.

KP: 2
/Feli

94[O-S-W]By Sameyaro - Page 4 Empty Re: [O-S-W]By Sameyaro Sro Gru 08, 2010 2:20 pm

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
Kolejna postać z Air Gear, Ikki.
[O-S-W]By Sameyaro - Page 4 Ikki
A teraz oceniać =].

95[O-S-W]By Sameyaro - Page 4 Empty Re: [O-S-W]By Sameyaro Nie Gru 12, 2010 10:56 am

Sołtys

Sołtys
Zasłużony
Zasłużony
Kazu v2
Czapka żle pocieniowana. ta górna częśc,bez pasków powinna być jasna a nie zciemniona z jego prawej tak jak ty to zrobiłeś.
Mięsnie na ręku? W kurtce? Słabo to widzę xd
Ten pasek,czy suwak bluzy tez nie pasuje. Za bardzo rzuca się w oczy. Moze gdyby był ciemniejszy?

Reszta jest dobra. Ładna paleta. Podoba mi się xd

ostatnia praca:
Tu ręka nie wygląda jakby przez kurtke przebijaly sie miesnie jak w pracy poprzedniej. Teraz wyglada naturalnie.
Brakuje ciemnego pixela pod lewym okiem :d

Ogólnie też ładnie poza butami bo za mało czarnych pixeli i troche źle pocieniowane.
No i wzrost. Przerośniety OPAR. Nie wyglada naturalnie.

mam nadzieję ze coś pomogłem xd

Chociaż trochę... :<

KP: 1
/Feli

96[O-S-W]By Sameyaro - Page 4 Empty Re: [O-S-W]By Sameyaro Nie Gru 12, 2010 11:06 am

Saske

Saske
Zoan User
Zoan User
Kazuv2.

Nawet fajna, czapka ujdzie. Kurtka już tak mniej dobra, bo nie jest
tak dobrze pocieniowana, jak inne... Ująłeś mieśnię, a tych mięśni jest za dużo :O XD Spodnie są fajnie pocieniowane.

Opar z Air:
Włosy są bardzo fajne i dobrze pocieniowanie. Po prostu mają dobry
styl i już :D I znów kolejny błąd, ma 3 mięśnie, a powinien mieć dwa :>
Ta czerwono-biała chusta jest taka dziwną, leży na ciele powinna być bardziej wtopiona. Spodnie są dobrze zrobione i pocieniowane jak w Kazu v2.

KP: 1
/Feli

97[O-S-W]By Sameyaro - Page 4 Empty Re: [O-S-W]By Sameyaro Nie Gru 12, 2010 1:51 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
No no ,widzę ,że się nie obijasz. No dobra już nic ni gadam ,tylko biorę się do oceniania.
Włosy wyglądają ładnie ,aczkolwiek w niektórych miejscach mogłeś zrezygnować z tonu średniego na rzecz najjaśniejszego ,no i odwrotnie ... trudno mi to określić. Twarz wygląda ładnie ,kurtka także wygląda ciekawie. Jeżeli chodzi o dłoń ,to muszę przyznać ,że wygląda baaaardzo dziwnie. Powinieneś dodać jeszcze jeden pixel przy dolnych palcach ,to powinno poprawić ogólny wygląda postaci. Koszulka wygląda ładnie - są realistycznie zagięcia -gut. Chiwlami trochę za dużo średniego tonu ,ale nie jest źle. Spodnie wygląda oryginalnie ,ale nie podoba mi się kilka rzeczy. Po pierwsze tylna noga powinna być ciemniejsza ,tam nie pada tak mocne światło. Poza tym w niektórych miejscach rozłożenie najciemniejszego tonu jest nieodpowiednie. Roli wyglądają ciekawie.
Praca łądna ,choć ma pojedyncze błędy ,czekam na kolejne OPAR'y.


KP: 2
/Feli

98[O-S-W]By Sameyaro - Page 4 Empty Re: [O-S-W]By Sameyaro Nie Gru 12, 2010 2:26 pm

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
Dziękuje wszystkim za oceny.

@Sołtys
mam nadzieję ze coś pomogłem xd

Chociaż trochę... :<
Każda ocena jest przydatna, a ty akurat pomogłeś, bo z tą kurtką to fakt, i będę to poprawiał, i starał uniknąć na przyszłośc.

@Zbir

No no ,widzę ,że się nie obijasz...

JA się nigdy nie obijam !:P

@Topic
Teraz daje nowy OPAR'ek:
[O-S-W]By Sameyaro - Page 4 Agito4

99[O-S-W]By Sameyaro - Page 4 Empty Re: [O-S-W]By Sameyaro Nie Gru 19, 2010 6:51 pm

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
:< i nikt mi nie ocenił, szkoda, może teraz komuś się zechce:
[O-S-W]By Sameyaro - Page 4 Warriora

100[O-S-W]By Sameyaro - Page 4 Empty Re: [O-S-W]By Sameyaro Nie Gru 19, 2010 8:06 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Ocenię Ci mimo wszystko tą ostatnią pracę ... trudno jest cokolwiek powiedzieć o postaci ,o której nie masz żadnego pojęcia.
No więc na pierwszy rzut oka wygląda ciekawie. Kolejny rycerz ( no ,może bliżej mu do gladiatora niż do rycerza ). Jest tarcza i miejsc ,tylko cioś mi w nim nie pasuje. Zaraz się dowiem co mi w nim przeszkadza jak przybliżę sobie prace nieco bardziej.
Tradycyjnie zaczynamy od włosów. Kształt jest sam w sobie dość ciekway ,a jeżeli chodzi o włosy to także jest dość dobre. Jedyną rzeczą ,a propos której mogę coś więcej powiedzieć jest nadmiar konturów. Czasami możesz zamienić kontury włosów na najciemniejszy ( lub w ekstrealnych przypadkach ) średni ton koloru włosów. Użycie tego w odpowiednim miejscu może poprawić minimalnie wygląd włosów. Oczywiście w chwili obecnej włosy wyglądają dobrze ,tak tylko piszę ,taka mała dygresja. Twarz wygląda ok ,ale mógłbyś się z nią nieco jeszcze pobawić. jeżeli chodzi o zbroję to wygląda całkiem fajnie ,ale gdybyś w odpowiednich miejscach ,ona sama wyglądałaby bardziej symetrycznie. Chodzi mi najbardziej o zaokrąglenie części zbroi na klatce piersiowej. Używaj także więcej kolorów. Chodzi mi o złote dodatki Czemu poskąpiłeś jeszcze jednego jaśniejszego tonu ,a dałeś 2 ciemne ? Dochodzimy do miecza ... i wszystko wiadomo. To co mi przeszkadzało i rzucało piach w oczy ,jest wszechobecny pillowing ,głównie na części czarnej. Użyj tam więcej jaśniejszego koloru i po sprawie. Czemu wykonałeś miecz tak dziwnie ? Na włosach jest ok ,a ten miecz to jakaś pomyłka. Może zrobiłeś go dawno temu ,a teraz go tylko dokleiłeś do nowego OPAR'a ,co ? Zapomniałem o rękach. Wyglądają ok ,mięśni nie podkreśliłeś ,ale tak bardzo mnie to ie boli ,mogłes jedynie użyć na tym metalowym elemencie więcej najjaśniejszego koloru ,a ograniczyć najciemniejszy. Nie jest konieczne ,aby on wszędzie występował ,czsami jest go sobie odpuścić. Tarcza mało widocnza. Mam zastrzezenie do tego matalowego elementu naokoło niej. Użyć tego jasniejszego tonu naokoło niej od początku do końca ,a w miejscach gdzie tarcza "zakręca" dodaj ciemniejszego ( nie usuwając jasnego koloru ) tonu. Mam nadzieję ,że sobie to sprawdzisz i zobaczysz jak to rzeczywiście by wyglądało. Teraz nóżki. Ta tylna jest za jasna. Nie bądź Sołtysem i zachować pewną perspektywę. Jeżeli noga jest dalej ,a przynajmniej tak jest ustawiona postać ,to oczywistym jest ,że dociera tam mniej światła. Jeżeli chodzi o buty ,to znowu zastanawiam się czemu dałeś raz jeszcze tylko dwa kolory. Poświęć OPAR'owi trochę więcej czasu i nie szczędź mu większej palety kolorów.
Praca widać ,ze neico bardziej wymagająca ,bo uwydatniła niektóre "braki" ,którymi musisz się zająć. Postaraj się zastosować do moich rad i porównaj sobie postacie przed i po edycji.

3kp

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 4 z 12]

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 10, 11, 12  Next

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.