Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 5 z 8]

101[O-S-W] By Dubrix - Page 5 Empty Re: [O-S-W] By Dubrix Sro Maj 19, 2010 1:07 pm

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
Hmm...
Włosy mi się podobają, bo mają fajny kształt ale cieniowanie mógłbyś zmienić albo poprawić troszkę :P
Spodnie są fajne, góra bardziej mi się podoba ale ten niebieski z czarnym? Może z innym kolorem pokombinuj chyba, że podoba Ci się taki, Twój wybór.
Ogólnie to fajnie się prezentuje, ale to tylko moje zdanie, a ja nie jestem w tym mistrzem, więc nie sugeruj się za bardzo :P
Ocena: 8/10

102[O-S-W] By Dubrix - Page 5 Empty Re: [O-S-W] By Dubrix Czw Maj 20, 2010 2:12 pm

Dubrix

avatar
Second Child
Second Child
[O-S-W] By Dubrix - Page 5 Nowyobrazmapybitowej2y

Proszę o ocenki szczególnie chodzi mi czy all proporcjonalnie jest dobrze

103[O-S-W] By Dubrix - Page 5 Empty Re: [O-S-W] By Dubrix Czw Maj 20, 2010 3:10 pm

Wzol

Wzol
Paramecia User
Paramecia User
No na pewno nie ...
NOGI. Gdyby laski takie miały to OK, ale niestety to facet więc wzbudza we mnie bardziej obrzydzenie. To tego to ubranie. Przylega idealnie, zero fałd i tym podobnych. Jak jakiś lateksowy pe*ał (dla niektórych to stwierdzenie jest obraźliwe, więc dodałem *, żeby nie mieć warna). Włosy mogą być, co tu dużo mówić, ładnie wykonane, nawet cieniowanie jest w porządku, ale te w innej pozycji (te dwa u góry) są okropne. Jakoś to drugie (głowa do góry) jeszcze jakoś przełknę, to te pierwsze już nie. Buty.. a niech ci będzie - dobre, choć nie dawałbym takich jaskrawych kolorów. Ogólnie praca wymaga poprawy, ale dobrze ci nawet idzie. Cieni na twarzy mi się podobają, ale popraw ucho :]
5/10 - do poprawy ;)

A no i uważaj na ostrzeżenia :P

+1kp
Btw, czy aby Vegeta nie nosił do zbroi (i potem luzem w Buu Sadze) podobnie przylegającego stroju? Do zbroi akurat tylko taki się nadaje. A chyba Księcia Wszystkich Saiyan pedałem nie nazwiesz, nie?

104[O-S-W] By Dubrix - Page 5 Empty Re: [O-S-W] By Dubrix Sro Maj 26, 2010 6:04 am

Dubrix

avatar
Second Child
Second Child
[O-S-W] By Dubrix - Page 5 Test2ma

(zrobione na innym base)
Credit For:
AfroLuffy - Base
AngryBoy - Base
Bax - Base
S-H - Base
Son Goharotto - Base

105[O-S-W] By Dubrix - Page 5 Empty Re: [O-S-W] By Dubrix Czw Cze 03, 2010 5:54 pm

Dubrix

avatar
Second Child
Second Child
[O-S-W] By Dubrix - Page 5 Bestq


Ten 1 To Mystic

a 2 to ssj

106[O-S-W] By Dubrix - Page 5 Empty Re: [O-S-W] By Dubrix Pią Cze 04, 2010 6:39 pm

Dubrix

avatar
Second Child
Second Child
Oto Mystic dubrix Proszę o ocenke włosków [O-S-W] By Dubrix - Page 5 Mysticdubrix

107[O-S-W] By Dubrix - Page 5 Empty Re: [O-S-W] By Dubrix Pią Cze 04, 2010 8:13 pm

Dart

Dart
Saiyan
Saiyan
A więc tak :

-Włosy 8,5/10
-Klata 9/10
-pas 6/10
-spodnie i butki 9/10

a więc dam ci 9,5/10

pzdro........................................

108[O-S-W] By Dubrix - Page 5 Empty Re: [O-S-W] By Dubrix Pią Cze 04, 2010 8:33 pm

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
Ubranie wygląda na obcisłe, ale wygląd i dobranie kolorków jest ok :D Mam ocenić tylko włoski, więc... Nie podobają mi się! Są za małe z przodu, jakby jakaś dziura we włosach była? Góra włosków jest fajna, tył także, ale przód włosków musisz poprawić! Jak to poprawisz to będzie lux :P

Ocena za włoski: 6/10 to za ten przód, bo go zniszczyłeś :P

1kp

109[O-S-W] By Dubrix - Page 5 Empty Re: [O-S-W] By Dubrix Pią Cze 04, 2010 8:43 pm

Dubrix

avatar
Second Child
Second Child
[O-S-W] By Dubrix - Page 5 Mysticdubrix


Poprawione

110[O-S-W] By Dubrix - Page 5 Empty Re: [O-S-W] By Dubrix Pią Cze 04, 2010 8:49 pm

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
Noooo... Teraz jest dużo lepiej, ale wydaje mi się, że one są trochę do tyłu wykrzywione, co daje nie fajny widok :P No ale widzisz, wystarczyło jeden kosmyk wydłużyć i od razu jest dużo lepiej :P Aha nad tą krzywizną to popracuj jeszcze :P

111[O-S-W] By Dubrix - Page 5 Empty Re: [O-S-W] By Dubrix Sob Cze 05, 2010 3:47 pm

Dubrix

avatar
Second Child
Second Child
[O-S-W] By Dubrix - Page 5 Mysticdubrix

112[O-S-W] By Dubrix - Page 5 Empty Re: [O-S-W] By Dubrix Nie Cze 06, 2010 6:38 am

Sezu

Sezu
Shaman
Shaman
No cóż włosy muszę przyznać, że nawet dobrze Ci wyszły. Cienie nie są już takie złe, kontury także widzę poprawę. Lecz niestety co mi się nie podoba ;s to klata oraz cała ręka. Wygląda jakoś tak krzywo. Przy ramieniu dodałeś za dużo pixeli pod skos. Inaczej to powinno wyglądać. Następnie to przy opasce na ręce. Znowu jest jakoś tak krzywo zrobione. Przy klacie to jedynie co powinieneś poprawić to cieniowanie. No i kolejna rzecz ;s To spodnie. Prawa nogawka jest źle dobrana proporcjonalnie do tej lewej. Ta prawa jest zbyt chuda, musisz to także poprawić. Cienie zaś na nich wydają się nawet dobre. No cóż muszę przyznać, że z coraz to następnym oparem idzie Ci coraz to lepiej.

2kp

113[O-S-W] By Dubrix - Page 5 Empty Re: [O-S-W] By Dubrix Nie Cze 06, 2010 6:53 am

Dubrix

avatar
Second Child
Second Child
[O-S-W] By Dubrix - Page 5 Mysticdubrix

Poprawione:
Ręka
Własna Klatka Piersiowa(Credit Sezu za Czarne Pixele)

114[O-S-W] By Dubrix - Page 5 Empty Re: [O-S-W] By Dubrix Nie Cze 06, 2010 7:38 pm

Krycha95

Krycha95
Don
Don
No więc oparek jest ładny, popracuj trochę nad klatą i włoskami. Idziesz w dobrym kieunku oby tak dalej.Spodnie ładnie zrobione, ładne cienie.
7,7\10

115[O-S-W] By Dubrix - Page 5 Empty Re: [O-S-W] By Dubrix Pią Cze 11, 2010 7:58 pm

Dubrix

avatar
Second Child
Second Child
[O-S-W] By Dubrix - Page 5 Mysticdubrix


Credit For: Yoh92(Revamp Klaty)


Zmienione cieniowanie włosków



[O-S-W] By Dubrix - Page 5 Imzeh

A oto "Imzeh" Brat Dubrix'a.
Proszę O Ocenki



@Down
Klatke Zrevampował mi Yoh więc ja nie robiłem żadnego Recorol



Ostatnio zmieniony przez Dubrix dnia Sob Cze 12, 2010 6:44 am, w całości zmieniany 2 razy

116[O-S-W] By Dubrix - Page 5 Empty Re: [O-S-W] By Dubrix Sob Cze 12, 2010 6:40 am

Filike

Filike
Zbanowany
Zbanowany
Chcesz ocene? Proszę bardzo : d
Włosy.. Wyglądają jakby siedziały na nich kleszcze. Nie chce oceniać jak Takes ale tak się nie robi. Zamiast tych kropek powinieneś przeciągnąć odcień. Klaty nie musiałeś brać tej samej i robić recoloru. A jeśli ta klata przypadła Ci do gustu to trudno xd. Spodnie i pas są dobre, lecz cienie na spodniach mi się nie podobają. Buty standardowe trampki :D. Ocena 6/10

117[O-S-W] By Dubrix - Page 5 Empty Re: [O-S-W] By Dubrix Sob Cze 12, 2010 6:58 am

Krycha95

Krycha95
Don
Don
Hmmm... no więc klata wygląda lepiej niż poprzednia, myślę , że cienie wyglądają lepiej niż poprzednie. Poza tym nie widzę jakiś większych zmian, oparek nieźle się prezentuje pracuj dalej idziesz w dobrym kierunku. 7,7\10

Teraz Imzeh, włoski ładne, popracuj jeszcze trochę nad cieniami, kontury są ładnie zrobione, klata wporządku, spodnie git, butki standard, pasek też w porządku. 8\10

118[O-S-W] By Dubrix - Page 5 Empty Re: [O-S-W] By Dubrix Sob Cze 12, 2010 12:04 pm

Tuffle

Tuffle
First Child
First Child
Więc i ja ci ocenie.
Zaczne od Dubrix
Włosy są nawet dobre ale mógł byś jeszcze poprawić niektóre kosmyki.
Klata jak u pirata może być ;p.
Spodnie nawet fajny pomysł.
Ocenka:7/10

Imzeh

Włosy no włosy mi się podobają dodaj troche cieni na nich a będzie git.
Spodnie zmień na dresowe pasowały by mu.
Ocenka:8/10

119[O-S-W] By Dubrix - Page 5 Empty Re: [O-S-W] By Dubrix Sob Cze 12, 2010 1:09 pm

Szark

Szark
Mazoku
Mazoku
[O-S-W] By Dubrix - Page 5 Imzeh

Hmm... przyznam że całkiem ładnie ci to wyszło. Cieniowanie włosów najmniej mi się podoba, nie wiem dla czego. Cieniowanie skóry pasuje do spodni ale troszkę za ciemnego zrobiłeś tego oparka ;/. Spodnie czarne, włosy czarne, skóra też taka bardziej opalona xD. Teraz rękawice. (to są rękawice?) Cieniowania zbytnio nie widać ale tak to wygląda dość spoko. Buty to samo słabo widać cieniowanie przez tą czerń.
7/10 ;p

120[O-S-W] By Dubrix - Page 5 Empty Re: [O-S-W] By Dubrix Sob Cze 12, 2010 1:14 pm

Krychu269

Krychu269
Paramecia User
Paramecia User
Dobra zacznijmy od Dubrixa
Głowa: włosy są spoko cienie też są dobre tylko w niektórych miejscach są źle rozłożone
klata i ręce: Klata wygląda bardzo dobrze chociaż w niektórych miejscach mogłoby być lepiej
ręce widać mięśnie tylko to na rękę dziwnie wygląda.
spodnie i buty: Spodnie bardzo oryginalne dobre cienie buty mają trochę słabe cienie
pas też jest trochę dziwny ale może być

ocena za niego 8/10

a teraz czas na Imzeha

Głowa: włosy są bardzo dobre lepsze niż u Dubrixa kosmyki dobrze ułożone
Klata i ręce: prawie wszystko takie same jak u Dubrixa tylko w niektórych miejscach są zmienione cienie
spodnie i buty:pas fajnie wygląda cienie na nim też są spoko cienie na spodniach są dobre
i buty jak buty

ocena za niego 9/10

ocena łączna 17/20

121[O-S-W] By Dubrix - Page 5 Empty Re: [O-S-W] By Dubrix Sob Cze 12, 2010 1:26 pm

Halls

Halls
Logia User
Logia User
Imzeh

Cieniowanie włosów mi się nie podoba (do poprawy), nie wiem co on ma na rękach ponieważ nie zbyt ładnie to wygląda. Nie wiem czemu ale na klatce piersiowej jest inny kolor od całej reszty (może tak miało być) cieniowanie spodni 3-tonowe, wygląda ja 2 (tak samo jak ja koszulki) więc proszę popraw to. Pas i buty to najlepsza sprawa, mogłeś zrobić ciut dłuższy ale nie będę się czepiał, butki podobne coś do moich tylko kolorystyka odwrócona.

Dam ci za niego 8,5/10

Dubrix

Włoski nie zbyt mi się podobają tak jak u Imzeh'a (chodzi o cieniowanie), klatka piersiowa wygląda lepiej po revampie (ale ciągle ten kolor na klatce widzie jak u Imzeh'a), tak samo jak u Imzeh'a nie wiem co on ma na rękach, Spodnie fajnie wyglądają ale cienie zielonego są nie widoczne (dla mnie), płomienie są bardzo dobrze ułożone (wielki +), buciki są nie zbyt dobrze dobraną kolorystyką a tak cienie są bardzo dobre.

Ocenę dam ci 9/10


Wspólna ocenka za nich dwóch 17.5/20

3kp

122[O-S-W] By Dubrix - Page 5 Empty Re: [O-S-W] By Dubrix Sob Cze 12, 2010 10:00 pm

Dubrix

avatar
Second Child
Second Child
Oto Poprawione cienie włosów i Spodni nie wiem czy lepie czy Brak różnicy xD


[O-S-W] By Dubrix - Page 5 Imzeh

Credity Dalej Te Same

@Edit Cieni Twarzy nie zmienię na razie , A Frotki Zostaną Takie jakie są.



Ostatnio zmieniony przez Dubrix dnia Nie Cze 13, 2010 8:13 am, w całości zmieniany 1 raz

123[O-S-W] By Dubrix - Page 5 Empty Re: [O-S-W] By Dubrix Nie Cze 13, 2010 8:09 am

Krychu269

Krychu269
Paramecia User
Paramecia User
Dobra pierwszy ci ocenię jupi!Zaczynajmy

Włosy są dobrze zrobione ładnie ułożone kosmyki cienie trochę chaotycznie porozmieszczane cienie łba trochę mi się nie podobają idzie do poprawy

klata jest dobra o ile dobrze policzyłem to jest 4-tonowa lub 5-tonowa pocieniowana klata te długie frotki mi się trochę nie podobają do poprawy idą też frotki

pas jest dobrze zrobiony ładne ma cienie tylko trochę chaotycznie porozmieszczane spodnie mają dobre cienie wyglądają bardzo ładnie z daleka i bliska buty są jak buty

ocena: 8,5/10

Do poprawy
- cienie głowy
- Frotki

/f
KP: 1

124[O-S-W] By Dubrix - Page 5 Empty Re: [O-S-W] By Dubrix Nie Cze 13, 2010 10:03 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Nie chce mi się jakoś specjalnie długo oceniać, dlatego będzie krótko. Jedynie wymieniam błędy i daruję sobie pochwały za dobre elementy.
Prawa ręka przy nadgarstku wydaje się zbyt chuda, popraw ją. Wystarczy pogrubić.
Dziwne cieniowanie włosów, popraw z czasem.
Jakoś chudo wygląda na klacie. Postaraj się ją pogrubić, ale uwaga! Pamiętaj o tym by wykonać mięśnie w taki sposób by to jakoś zamaskować. Bez cieni z kolei będzie za gruby.
W porównaniu do klaty, głowa nie jest wykonana pięknie. Koniecznie popraw na niej cieniowanie. Efekt po poprawie powinien być zdecydowanie lepszy.

Ogółem.
Nieźle, bo jak widzisz mało błędów wymieniłem. Mimo to są one całkiem poważne i musisz je poprawić.

6/10

/f
KP: 2

125[O-S-W] By Dubrix - Page 5 Empty Re: [O-S-W] By Dubrix Nie Cze 13, 2010 12:22 pm

Dubrix

avatar
Second Child
Second Child
[O-S-W] By Dubrix - Page 5 Imzeh


Poprawione: Cienie Włosów(chyba) , Cienie Twarzy i chyba udało mi się poprawić klatkę piersiową.

Niepoprawione: Prawa Ręka ponieważ jak ją pogrubię to brzydko wygląda.

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 5 z 8]

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.