Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 3 z 8]

51[O-S-W] By Dubrix - Page 3 Empty Re: [O-S-W] By Dubrix Czw Lut 18, 2010 9:34 pm

Dubrix

avatar
Second Child
Second Child
[O-S-W] By Dubrix - Page 3 Lvf179chb71yxg51mrji

52[O-S-W] By Dubrix - Page 3 Empty Re: [O-S-W] By Dubrix Pią Lut 19, 2010 7:48 am

Riseq

Riseq
Wizard
Wizard
o.O ku*** co to ma być to co on trzyma,mi to wygląda jak jakiś sznurek.
Ale przejdźmy do rzeczy.Zacznę od głowy.Włosy są trochę źle pocieniowane,ale mają nawet fajny kształt i mi się podobają.Twarz dobrze pocieniowana.Fajny pomysł z kamizelką fajnie wygląda,ale gdybyś pozmieniał kolory to by wyszło coś ładniejszego.Spodnie porwane,ale ładnie to wygląda.buty też mogą być.


6/10


Akcja 'Oceniam Kreatywnie' - 1kp.
/S

53[O-S-W] By Dubrix - Page 3 Empty Re: [O-S-W] By Dubrix Pią Lut 19, 2010 2:30 pm

Takesori

avatar
Zbanowany
Zbanowany
Ale włsoy zrobiłeś SZARE.... starość nieradość, już taki stary, że siwieje?
Cienie na włosach są amatorskie, skóra ładna, ubranko to brzydkie nie podoba mi się przy pasie za wąskie, a cieniowanie to takie sobie, spodnie to zasłoniłeś tym pałakiem, żeby nikt nie skomentował cieniowania, ale kawałek jest odsłonięty cieniowania, więc jest takie jak zawsze, zbyt jasne!
Ten mieczyk, czy co to jest jakieś inne żelastwo ładne tylko zrób lepszy uchwyt, bo ten obecny jest do luftu!

DAJE 3/10


Akcja 'Oceniam Kreatywnie' - 1kp.
/S

54[O-S-W] By Dubrix - Page 3 Empty Re: [O-S-W] By Dubrix Pią Lut 19, 2010 6:19 pm

Dubrix

avatar
Second Child
Second Child
[O-S-W] By Dubrix - Page 3 49699579727370184944

I Credit Yoh



Ostatnio zmieniony przez Dubrix dnia Sob Lut 20, 2010 10:05 am, w całości zmieniany 1 raz

55[O-S-W] By Dubrix - Page 3 Empty Re: [O-S-W] By Dubrix Pią Lut 19, 2010 6:23 pm

Raziel

Raziel
Super Saiyan 3
Super Saiyan 3
Ładny wipek, cieniowanie jest ok w sumie, chociaż te żółte częsci są za słabo pocieniowane. Niepotrzebnie używasz za dużo szarego koloru, powinenieś innych kolori też użyć.

8/10

Akcja 'Oceniam Kreatywnie' - 1kp.
/S

56[O-S-W] By Dubrix - Page 3 Empty Re: [O-S-W] By Dubrix Sro Lut 24, 2010 11:29 pm

Dubrix

avatar
Second Child
Second Child
[O-S-W] By Dubrix - Page 3 08981190441944585510

57[O-S-W] By Dubrix - Page 3 Empty Re: [O-S-W] By Dubrix Czw Lut 25, 2010 11:13 am

Wikel

avatar
Super Saiyan 3
Super Saiyan 3
Dobre.Przypomina kolesia z Naruto.Tylko inne kolorki.Cienie dobre nawet.
Ładne ubranie.
Ale usta mogły by być zamknięte? :D
Tylko szkoda że tylko czarny został użyty xD
9/10 przez te usta :P

58[O-S-W] By Dubrix - Page 3 Empty Re: [O-S-W] By Dubrix Czw Lut 25, 2010 7:49 pm

Takesori

avatar
Zbanowany
Zbanowany
Pewnie zasłoniłeś mu twarz tym metalem, bo by jego twarz za szeroko wyglądała odkryta!
Cieniowanie no ładnie, fanie pocieniowany metal, chociarz twoje cieniowanie jest takie bardziej na poziomie średnim, dobieraj więcej cieni!
To złite na pasie nie podoba mi się krzywe!
No cała postać pocieniowana średnio, ale cienie są dobrane realnie, lecz temat prac który tu dałeś jest łatwy popracuj nad czymś trudniejszym!

Daje ci 7,5/10

[color=yellow]Akcja 'Oceniam Kreatywnie' - 1kp.
/S[/color

59[O-S-W] By Dubrix - Page 3 Empty Re: [O-S-W] By Dubrix Wto Mar 02, 2010 2:08 pm

Dubrix

avatar
Second Child
Second Child
[O-S-W] By Dubrix - Page 3 17292041355827185815


Poprawiony mój pierwszy udany opar



[O-S-W] By Dubrix - Page 3 67614071376498187417

60[O-S-W] By Dubrix - Page 3 Empty Re: [O-S-W] By Dubrix Sro Mar 03, 2010 7:47 pm

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
No ta poprawka moim zdaniem jest dużo lepsza :D
Spodnie dużo lepiej pocieniowane, buty nie wiem czemu ale lepiej wyglądają (ale są prawie identyczne xD), mięśnie lepiej pocieniowane, pas dużo lepiej wygląda, twarz lepiej pocieniowana :D
Dostaniesz za niego 9/10
Widzę, że coraz więcej osób robi bez koszulki :D

[O-S-W] By Dubrix - Page 3 42306222098621748896

61[O-S-W] By Dubrix - Page 3 Empty Re: [O-S-W] By Dubrix Sro Mar 03, 2010 8:28 pm

Dubrix

avatar
Second Child
Second Child
[O-S-W] By Dubrix - Page 3 95758235174163569213

Lub ten Dodany 1 kosmyk włosów
[O-S-W] By Dubrix - Page 3 86954631706116396083



Ostatnio zmieniony przez Dubrix dnia Czw Mar 11, 2010 11:44 am, w całości zmieniany 1 raz

62[O-S-W] By Dubrix - Page 3 Empty Re: [O-S-W] By Dubrix Czw Mar 04, 2010 12:00 pm

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
Włoski spox są fajne :D
Opaski na rękach są git, pasek mógłbyś poprawić :D
Spodnie najbardziej mi się podobają :D
Buty spox:D
Jedyne co mi się nie podoba to ta koszulka. Dziwnie wygląda :P
Twarz masz dobrze pocieniowaną :D
Ocena : 8/10
POPRAW KOSZULKĘ!

[O-S-W] By Dubrix - Page 3 04219495260857558523

63[O-S-W] By Dubrix - Page 3 Empty Re: [O-S-W] By Dubrix Czw Mar 04, 2010 6:10 pm

Takesori

avatar
Zbanowany
Zbanowany
Jestem rozczarowany, bo pracka wygląda niestarannie.
Włosy mają dobry kształt nawet fajny, ale co z tego jak jego kontury przesłania jasne cieniowanie?
Ja myślałem, że cieniowanie polega na obraniu jednego koloru, wyobrażenia sobie światła, które pada na bohatera i cieniowanie go coraz to ciemniejszymi kolorami, natomiast cieniowanie twoich włosów to całkowita odwrotność, obrałeś jeden kolor i zaczełeś go cieniować coraz jaśniej, jeszcze na dodatek tak nieregularnie, że włosy odrzucają, są zbyt jaskrawe, przesłaniają kontury włosów, ciężko jest dostrzec ich kształty, cieniowanie oczywiście nierealne!
Takie szare włosy czynią bohatera o kilka lat starszym, bo niegdy nie widziałem, żeby młody siwiwał?

Skóra mogła by być dobra, ale najciemniejszy cień powinien być schowany, gdześ w bokach bohatera, ty natomist dałeś to na środek (mówie teraz o klacie). W twarzy, też pod lewym puklem włosów grzywki dałeś zbyt dużo tego ciemnego cienia, zmniejsz ilość pikseli tego cienia!
Ręka może być.

Kamizelka, chyba każdy to stwierdzi, że wygląda krzywo, chyba, że jest podarta po walce, ale cieniowanie jest super idealnie najciemniejszym cieniem podkreśliłeś szczegóły w jego kurtce.

Pas no standart. Spodnie wyszły genielnie, nawet cieniowania nie można się czepić, bo są tak kolorystyczne, idealnie kolory dobrałeś, wyglądają jak jakiegoś jamajczyka :twisted: tylko coś mi przy lewym biodrze nie pasuje, chyba kilka pikseli, co czyni je nieproporcjonalnymi do brzucha.

Butki chiałeś zrobić normalne, ale coś nie za bradzo ci wyszło!

Daję ci 6,5/10 popraw włosy, kształt kamizelki i usuń kilka pikseli przy lewnym biodrze.

Akcja 'Oceniam Kreatywnie' - 3kp.
/S

64[O-S-W] By Dubrix - Page 3 Empty Re: [O-S-W] By Dubrix Pią Mar 05, 2010 3:35 pm

Pikachu

Pikachu
Sennin
Sennin
Ocenie tego z tym kosmykiem :D
Ogólnie, opar dość ciekawy.
Fryz, ładny, udany.Całkiem nieźle pocieniowany :]
Tak urtka zp rawej storny kończy się za wcześnie.
Ręka, całkiiem ładna :D
Spodnie, zielone z żółtym ogniem?Fuuuj.Zbeszcześciłęś je :<!
Butki ok.Ogólnie: Ładne cienie,niezły fryz.Popracuyj na kolorystykąi kształtem stroju.

Akcja 'Oceniam Kreatywnie' - 2kp.
/S

65[O-S-W] By Dubrix - Page 3 Empty Re: [O-S-W] By Dubrix Pią Mar 12, 2010 8:47 pm

Dubrix

avatar
Second Child
Second Child
[O-S-W] By Dubrix - Page 3 84149056317475310890
twórca włosów jest Sezu



Ostatnio zmieniony przez Dubrix dnia Pią Mar 12, 2010 9:53 pm, w całości zmieniany 1 raz

66[O-S-W] By Dubrix - Page 3 Empty Re: [O-S-W] By Dubrix Pią Mar 12, 2010 9:38 pm

Raziel

Raziel
Super Saiyan 3
Super Saiyan 3
Hmm nie powiem, żeby mi się podobał ten oparek ;(

Cieniowanie dwutonowe, klatka zniekształcona. Kolory niedobrane prawidłowo do opaski i ciała.

Włosy widać, że goku lsw tylko zmniejszone o kilka pikseli - dlaczego nie ma creditów dla twórcy??

Ogólnie słaba praca. Powinieneś poćwiczyć cieniowanie trójtonowe.

6/10

@down

Sry stary, ale na serio wyglądają bardzo podobnie do tych z Goku LSW.

/S
1KP



Ostatnio zmieniony przez Raziel dnia Sob Mar 13, 2010 8:24 am, w całości zmieniany 1 raz

67[O-S-W] By Dubrix - Page 3 Empty Re: [O-S-W] By Dubrix Sob Mar 13, 2010 7:56 am

Sezu

Sezu
Shaman
Shaman
@Up
Włosy widać, że goku lsw tylko zmniejszone o kilka pikseli - dlaczego nie ma creditów dla twórcy??
Ekhm ;s Ja je zrobiłem... I nic nie było od GOKU... ;s
@Topic
No cóż. Strój wygląda słabo. Złe kontury zbroi, rękawic, naramiennika. Spodnie gdyby miały inny kolor, nie taki "oczojebny", wyglądały by nawet dobrze. Raziel w sumie ma rację co do dobrania kolorów. Jak masz taki kolor opaski, to ten taki niebieski mogłeś zrobić taki sam jak opaski.

/S
2KP

68[O-S-W] By Dubrix - Page 3 Empty Re: [O-S-W] By Dubrix Sob Mar 13, 2010 11:39 am

Takesori

avatar
Zbanowany
Zbanowany
Dubrix na jakim ty jesteś poziomie pod wzgledem robienie wipów i oparów?
Przecież ta praca jest bardzo słaba, początkująca i amatorska włosy mają ładny kształt, ale brzydkie cieniowanie 2-tonówka i chyba dlatego?
Skóra i twarz może być ładna.
Teraz przechodzimy do tragicznej zbroi.
Ta zbroja wygląda jak koszulka, ma złoty rękaw zbroja Vegety nie ma rękawów, a ta ma trzeba było się wzorować na Vegecie!
w złotym na brzuchu za dużo czarnych pikseli to tak jakoś wydłuża zbroje i robi ją brzydką.
No zbroja ładnie pocieniowana, tak jak rękawice (chociarz).
Niebieska tkanina jest słabo pocieniowana, jaskrawie, amatorsko i marnie, spodnie wyglądają płasko, tak samo jak rękaw, przynajmniej spodnie mają realne cienie, ale brzydkie.
Buty chude i kwadratowe.

Daję ci 3,5/10

/S
2KP

69[O-S-W] By Dubrix - Page 3 Empty Re: [O-S-W] By Dubrix Sob Mar 13, 2010 2:41 pm

SmokuXD

SmokuXD
Observer
Observer
wio bystra !
Włosy sam kształt jest dobry ale też nic specjalnego. Cienie nie zachwycają ale widać że się starasz i to się chwali xD (sam w cieniowaniu nie jestem dobry : D)
Buźka hmm- cienie są dobre nie mam zastrzeżeń.
Zbroja bez komentarza słabo Ci wyszła i zbyt jaskrawe kolory :/ naramiennki są za krótkie i zbyt opuszczone w dół :? taka samo to na brzuchu, ta "płyta" jest za długa i za chuda :?. Cienie na armorze ujdą nie bd się czepiać xD
Spodnie Ahhh te jaskrawe kolory kują w oczy :/ no ale cienie są dobre xD
Buty są wykonane dobrze za to rękawice nie :/
Ogólnie praca nie jest zachwycająca ale też najgorsza nie jest ocena 2/5 :/ masz więcej pracować bo idzie Ci coraz lepiej xD

/S
2KP

70[O-S-W] By Dubrix - Page 3 Empty Re: [O-S-W] By Dubrix Pon Mar 15, 2010 7:54 pm

Dubrix

avatar
Second Child
Second Child
[O-S-W] By Dubrix - Page 3 38058608478584828643


Zdaje mi się że poprawiłem cienie

71[O-S-W] By Dubrix - Page 3 Empty Re: [O-S-W] By Dubrix Pon Mar 15, 2010 8:09 pm

SmokuXD

SmokuXD
Observer
Observer
Może cienie poprawiłeś ale dalej takie jaskrawe kolory zmień paletę....
Zbroja dalej taka pokrzywiona jedynie zabrałeś naramienniki
Zmniejsz tą płytę na brzuchu bo to nie wygląda za fajnie :/
Popraw to co ma na "pierśach" tzn. te płyty ze zbroi powiększ je troszkę bo nie wyglądają ze ciekawie.
Co do reszty to mogę powiedzieć to co wcześniej może troszkę zmieniłeś to cieniowanie na lepszę ale dalej ta paleta mnie kuję zmień ją :/
Aha dodam jeszcze że między butami a spodniami jest za chudy :/
Tak więc dużo się nie zmieniło popraw to co powymieniałem
Dam 2,5/5 ;)

/S
2KP

72[O-S-W] By Dubrix - Page 3 Empty Re: [O-S-W] By Dubrix Wto Mar 16, 2010 3:04 pm

Takesori

avatar
Zbanowany
Zbanowany
Poprawiłeś na gorzej.
Włosy jakoś nie widzę, żadnej różnicy, skóra no może lepsza?
Zbroja i rękawice to chyba poprawiłeś?
Spodnie i rękawy, krótko mówiąc to niebieskie to już lepiej skopiuj og kogoś i daj credity, bo ci cieniowanie takiego koloru fatalnie wychodzi.
Buty jakieś małe, ale mogą być.

Masz tu ocene 3,6/10 trochę ci podwyższyłem

/S
1KP

73[O-S-W] By Dubrix - Page 3 Empty Re: [O-S-W] By Dubrix Sob Kwi 03, 2010 10:10 am

Dubrix

avatar
Second Child
Second Child
[O-S-W] By Dubrix - Page 3 67051249738060202094


otóż po bardzo długiej przerwie postanowiłem zrobić ministranta ale wyszedł mi taki shit

74[O-S-W] By Dubrix - Page 3 Empty Re: [O-S-W] By Dubrix Czw Kwi 08, 2010 8:13 pm

Dubrix

avatar
Second Child
Second Child
[O-S-W] By Dubrix - Page 3 32294542586773073354


Credit For: Sezu



@Down

To nie są rurki tylko nie widać całości przez te takie dziwne szpony co zrobiłem i te coś różowawego to jest but ...



Ostatnio zmieniony przez Dubrix dnia Pią Kwi 09, 2010 1:26 pm, w całości zmieniany 1 raz

75[O-S-W] By Dubrix - Page 3 Empty Re: [O-S-W] By Dubrix Pią Kwi 09, 2010 9:34 am

Rexio

Rexio
Bronze Saint
Bronze Saint
No więc zacznę od góry. Włosy są dziwne troszkę, aczkolwiek nie są złe. Użyj na nich trochę więcej ciemnych pikseli, a będzie o wiele lepiej.

Twarz jest normalna, do tego też jest dobrze pocieniowana.

Koszulka jest zwykła, nie ma znaków szczególnych. Pocieniowana jest tak, że wydaję się obcisła, ponieważ widać mięśnie.

Pasek. Powinien być dla Ciebie warn, bo nie ma Credita dla Mnie za kontur paska.. Pocieniowałeś go tak, że wydaje się dziwny =/

Ostrze jest dobrze pocieniowane, ładnie się prezentuje, zwłaszcza to światło co się od nich odbija :D

Spodnie. Czyżby rurki? ;d Wycieniowane są dobrze, ale wydaje się, że są tak jakby na niego za krótkie, ponieważ ma on tam coś różowego. Nie wiem czy są to skarpetki wystające z pod spodni, czy to są takie wełniane coś co realne dziewczyny nakładają na spodnie.

Butki jak butki :D Normalnie, nie ma w nich nic nadzwyczajnego.

Ogólnie OPAR'ek dobrze się prezentuje. Tyle ode mnie.

Akcja 'Oceniam Kreatywnie' - 3KP.
Pierwszy raz widzę u Ciebie tak długiego posta oO''!
/Y

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 3 z 8]

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.