Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 4 z 8]

76[O-S-W] By Dubrix - Page 4 Empty Re: [O-S-W] By Dubrix Sob Kwi 10, 2010 10:20 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
No więc tak.. Zaczynamy standardowo od góry.

Na początek włosy.
Ich cieniowanie mogłoby być lepsze, co nie świadczy o tym że jest słabe. Bardziej radziłbym poprawić tutaj kolory, bo dwa zbyt mocne odcienie brązowego psują cały efekt jaki powinny dawać włoski.
Skóra, jest pocieniowana prawie dobrze. Trochę dziwnie rozrzuciłeś piksele, a co za tym idzie trochę spieprzyłeś cieniowanie tym sposobem. Mięśnie na rękach się Ci całkowicie nie udały. Cóż.. Brakuje ich.
Ta duża łapa ze szponami wygląda zbyt dziko. Sam OPAR wyglądałby lepiej bez niej, cóż..

Nie mam jak się doczepić do bluzki, bo poza tym że są na niej mięśnie co psuje efekt to cieniowanie jej jest w miarę dobre. Aczkolwiek kolory powinny być tak samo jak w przypadku włosów, jaśniejsze.
Spodnie utrzymują w miarę jako taki poziom. Na twoje szczęście, cieniowanie na nich jest w miarę.. dobre. Buty i fioletowe elementy na OPAR'ku są dziwne, ale wyglądają całkiem fajnie.

Hmm.. Ogólnie OPAR'ek trzyma poziom jaki trzymać winien, aczkolwiek mógłby być lepszy. Cieniowanie w niektórych miejscach psuje postać, ale nie jest tragicznie.

6/10

Akcja: Oceniam Kreatywnie - 3KP.
/Y



Ostatnio zmieniony przez Yoh92 dnia Sob Maj 01, 2010 6:44 pm, w całości zmieniany 1 raz

77[O-S-W] By Dubrix - Page 4 Empty Re: [O-S-W] By Dubrix Nie Kwi 18, 2010 8:42 pm

Dubrix

avatar
Second Child
Second Child
[O-S-W] By Dubrix - Page 4 Vatras


Zaczynam Robić nowy Project: Gothic II Opar Project

Dziękuję Centharielowi za danie pomysłu


Ps. Poda mi ktoś strone gdzie cienie albo nie jaśnieją lub nie ciemnieją?



Ostatnio zmieniony przez Dubrix dnia Nie Kwi 18, 2010 9:06 pm, w całości zmieniany 1 raz

78[O-S-W] By Dubrix - Page 4 Empty Re: [O-S-W] By Dubrix Nie Kwi 18, 2010 8:57 pm

Centhariel

avatar
Earthling
Earthling
Nom ( ja się jeszcze za dobrze nie znam ) ale wiem tyle, że mój lepszy :P ( joke ) ... Bardzo fajny.

79[O-S-W] By Dubrix - Page 4 Empty Re: [O-S-W] By Dubrix Pon Kwi 19, 2010 12:49 pm

Hesher

Hesher
Zasłużony
Zasłużony
Zacznijmy od głowy
Ładne cienie, fajne te "pół włosy" - ogólnie git.
Koszulka także jest w porządku, ale to tylko zwykła szata - nic nadzwyczajnego, choć kolor jest dobry.
Spodnie jak wyżej - dobre, ale czegoś im brakuje. Pasek za to, jest fajny i "odmienny" - to mi się podoba.
Buty - są jak buty, cienie w porządku, kolor ujdzie.

Jesteś na dobrej drodze dubrixie, daję ci 6/10 ;)

Akcja: Oceniam Kreatywnie - 2KP.
/Y

80[O-S-W] By Dubrix - Page 4 Empty Re: [O-S-W] By Dubrix Wto Kwi 20, 2010 2:40 pm

Shine

Shine
Jounin
Jounin
Dubrix napisał:[O-S-W] By Dubrix - Page 4 Vatras


Zaczynam Robić nowy Project: Gothic II Opar Project

Dziękuję Centharielowi za danie pomysłu


Ps. Poda mi ktoś strone gdzie cienie albo nie jaśnieją lub nie ciemnieją?


Umm ogólnie wielki plus za Gotika. Vatras był troszeczkę murzyn, chociaż w trójce jest biały, tą bródkę miał raczej mniejszą, a właściwie nos. Szkoda, że nie pobawiłeś się troszeczkę twarzą i spróbowałbyś najciemniejszym odcieniem nosek. Kolor szaty taki zbyt bajkowy/plastikowy, brak jaśniejszych elementów, kapturka. Pas jeszcze jakoś przypomina ten z Szaty Maga Wody. Dół to już tragedia.

Ogólnie rób dalej, chce zobaczyć Beziego, Laresa, Diego, Gorna, Lestera i Miltena.

81[O-S-W] By Dubrix - Page 4 Empty Re: [O-S-W] By Dubrix Sro Kwi 21, 2010 7:14 am

Krychu269

Krychu269
Paramecia User
Paramecia User
umm nie przypomina mi to trochę szaty vatrasa ale git!ważne że to gothic powinien być trochę ciemniejszy kolor skóry włosy są bardzo podobne ta magia jest dobrze zrobiona ale dalej jedźmy cienie są bardzo dobre szata też jest dobra ale mi jakoś szaty vatrasa nie przypomina
buciki też są dobre ogólnie ocena to 8/10 trochę nie podobny

82[O-S-W] By Dubrix - Page 4 Empty Re: [O-S-W] By Dubrix Sro Kwi 28, 2010 10:16 am

Dubrix

avatar
Second Child
Second Child
https://2img.net/r/ihimizer/img12/2681/nowyobrazmapybitowejel.png


@down

No na klacie są 3 Czarne pix



Ostatnio zmieniony przez Dubrix dnia Sro Kwi 28, 2010 10:27 am, w całości zmieniany 1 raz

83[O-S-W] By Dubrix - Page 4 Empty Re: [O-S-W] By Dubrix Sro Kwi 28, 2010 10:26 am

Wzol

Wzol
Paramecia User
Paramecia User
Hmm.. podobają mi się włosy, ale ten jeden odstający... blee usuń, albo popraw ! Klata za ciemna, za dużo czarnego, wiem, że są tam ze trzy kropki, ale mimo wszystko brzydko to wygląda. Rękawice - fajny pomysł , niestety gorzej z wykonaniem. Nie widzę cieni (może to przez mojego starego kompa oO), a prawa rękawica, winna być cała ciemniejsza (poczułem się jak Makłowicz xD). Spodnie - O wiele lepsze cieniowanie, ale troszkę oczojebny kolor. Dziura na spodniach powinna być bardziej rozpruta. Ogólnie praca dobra, Ale jakbyś poprawił co nieco, to bym się nie pogniewał ;)

6,5 / 10 - taki już jestem, oceniam surowo, ale wytykam błędy, żebyś mógł je poprawić (i od razu mówię sam takie popełniam, dlatego chce, żebyście i mnie oceniali i wytykali błędy).

Akcja: Oceniam Kreatywnie - 2KP.
/Y

84[O-S-W] By Dubrix - Page 4 Empty Re: [O-S-W] By Dubrix Sro Kwi 28, 2010 9:00 pm

Dubrix

avatar
Second Child
Second Child
[O-S-W] By Dubrix - Page 4 Baserb

Jak jest zamazane to tu daje link
https://2img.net/r/ihimizer/img29/418/baserb.png



Ostatnio zmieniony przez Dubrix dnia Sro Kwi 28, 2010 9:23 pm, w całości zmieniany 1 raz

85[O-S-W] By Dubrix - Page 4 Empty Re: [O-S-W] By Dubrix Sro Kwi 28, 2010 9:12 pm

Wzol

Wzol
Paramecia User
Paramecia User
Base jak base. Rewolucji nie ma, ale JEŻELI ściągnąłeś tylko głowę, w co śmiem wątpić, to nawet nawet ;) Dodałbyś lekkie cienie, oraz poprawił kształty mięśni, bo wyglądają fatalnie. Prawa noga z prosta (Omg... wygląda jakby pod spodniami sztachetę chował) buty śmieszne i duże. No takie 3/10 bo wygląda jak S-H rysowany niby od nowa, ale jednak ten obrazek gdzieś tam ci chodził po głowie. Zmodyfikowałeś go na tyle, by na pierwszy rzut oka nie był podobny (to tylko moja teoria).

Akcja: Oceniam Kreatywnie - 1KP.
/Y

86[O-S-W] By Dubrix - Page 4 Empty Re: [O-S-W] By Dubrix Sro Kwi 28, 2010 9:34 pm

Dubrix

avatar
Second Child
Second Child
Poprawiłem co nieco Głowe obniżyłem o kilka Pixeli ale nadal Credit do SH


[O-S-W] By Dubrix - Page 4 Baseqi


https://2img.net/r/ihimizer/img511/3204/baseqi.png

87[O-S-W] By Dubrix - Page 4 Empty Re: [O-S-W] By Dubrix Pią Kwi 30, 2010 10:12 pm

Dubrix

avatar
Second Child
Second Child
[O-S-W] By Dubrix - Page 4 62347791295983881323

C: Sezu


http://iv.pl/images/62347791295983881323.png



Ostatnio zmieniony przez Dubrix dnia Wto Maj 04, 2010 7:51 pm, w całości zmieniany 1 raz

88[O-S-W] By Dubrix - Page 4 Empty Re: [O-S-W] By Dubrix Nie Maj 02, 2010 9:32 am

Coolt

avatar
Zasłużony
Zasłużony
Jakie 100% me skoro głowę brałeś od S-H? Prace są coraz lepsze. Paleta kolorów skóry brana jest od Sezu i nie oszukuj tu nas. Kamizelka jest fajna. Spodnie nice, buty bandy tak samo. A jeszcze co do włosów. Tak przeczuwam, że wzorowałeś się na tej pracy:
[O-S-W] By Dubrix - Page 4 Legato2
Ogólnie cienie na całej pracy wzorowane są na pracach Seza, ale strój jest fajny i pomysłowy. Włosy w ogóle prawie są skopiowane i usunąłeś kilka pikselów.

89[O-S-W] By Dubrix - Page 4 Empty Re: [O-S-W] By Dubrix Wto Maj 04, 2010 7:50 pm

Dubrix

avatar
Second Child
Second Child
[O-S-W] By Dubrix - Page 4 48606515


Inne włosy

90[O-S-W] By Dubrix - Page 4 Empty Re: [O-S-W] By Dubrix Pią Maj 14, 2010 7:37 pm

Dubrix

avatar
Second Child
Second Child
[O-S-W] By Dubrix - Page 4 Nextoy

Credit:Sezu

91[O-S-W] By Dubrix - Page 4 Empty Re: [O-S-W] By Dubrix Pią Maj 14, 2010 7:45 pm

Hattori

avatar
Super Saiyan 3
Super Saiyan 3
Hmm... Mi się podoba większość z tych grafik, a szczególnie ostatnia, która moim zdaniem wyszła ci najlepiej z wszystkich które tu wkleiłeś. Widać, ze za każdą próbą idzie ci coraz lepiej i się rozwijasz, co bardzo chwalę i mam nadzieje, ze dalsze pracki będą równie dobre, a nawet lepsze. A wracając do twojej ostatniej grafiki to włosy bardzo dobre, mięśnie oraz cienie tak samo.

Ocena: 9,5/10. Życzę powodzenia i czekam na dalsze pracki ;)

92[O-S-W] By Dubrix - Page 4 Empty Re: [O-S-W] By Dubrix Nie Maj 16, 2010 7:31 pm

Dubrix

avatar
Second Child
Second Child
Oto kolejny Oparek
[O-S-W] By Dubrix - Page 4 Nexti

93[O-S-W] By Dubrix - Page 4 Empty Re: [O-S-W] By Dubrix Pon Maj 17, 2010 7:18 pm

Sezu

Sezu
Shaman
Shaman
Hmm... W sumie oparek nie jest taki zły. Wychodzą Ci one coraz to lepiej, lecz jeszcze nie dajesz Sobie rady z dobieraniem kolorów ubrań. Dodajesz zbyt 'oczojebne' kolory, oraz nie pasujące do Siebie. Jasny zieleń i taki błękit ? Nieee... Tak nie może być. Także musisz poprawić cienie na pasku i tych jego 'gówienkach na rękach' Xd Przy cieniach włosów zaś za dużo w tych kosmykach wrzuciłeś ciemnego koloru. Taki lekko jaśniejszy tak, ale taki ciemny tam tak nie pasuje. Lepiej wyglądało gdybyś zamiast czarnych konturów w środku włosów tak lekko dodał ten ciemny, lecz nie wszędzie. Tak w niektórych miejscach. Czyli na przyszłość staraj się robić te kolory nieco ciemniejsze, oraz inaczej dobieraj je do Siebie.


kp: 3
/f

94[O-S-W] By Dubrix - Page 4 Empty Re: [O-S-W] By Dubrix Pon Maj 17, 2010 7:58 pm

Bombi

Bombi
Paramecia User
Paramecia User
Więc zacznę tak:
-Tak jak powiedział Sezu źle dobierasz kolory (to zupełnie jak ja :D).Niebieski nie pasuję to zielonego. Bardziej by pasował do dużo ciemniejszego zielonego, takiego prawie czarnego. Pas moim zdaniem jest trochę za gruby i cieniowanie mi nie pasuje :>.
-Włosy mają fajny kształt, lecz za dużo w nich czarnego koloru. Cieniowanie nie jest złe na jakie może się wydawać, ale ten ostatni kolor chyba trochę za jasny. A o opaskach powiem tylko tyle, że wyglądają jak ten pas (chodzi mi tu o cieniowanie).Buty... jak buty :P. Cieniów mało widać, jak zawsze :D. Ale są spoko.

Ocenka końcowa 4,5/10


/f
KP: 1

95[O-S-W] By Dubrix - Page 4 Empty Re: [O-S-W] By Dubrix Wto Maj 18, 2010 7:56 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
No więc.. Wiem że czekałeś na tego posta. Sprawiłem więc, że się uśmiechnąłeś.
<Aplaus publiczności!>
Heh! Wiem, jestem wspaniały! Ale nie zawstydzajcie mnie :P

Dobra, do rzeczy.
OPAR'ek na pierwszy rzut oka prezentuje się całkiem, ale powtarzam, całkiem nieźle. Gdy mu się bliżej przyjrzałem, w oko wpadło mi kilka nieprzyjemnych błędów. Już wymieniam. Na początek, te mocno widoczne.
No więc.. Jak wspomniał Sezu i Bombi, dajesz zbyt 'oczojebne' kolory. Jasna zieleń i błękit nie są przyjemną dla oczu mieszanką, uwierz mi.
W dodatku cieniowanie na podkoszulce jest słabe. Spodnie.. No jest kilka błędów, ale samo cieniowanie już lepiej Ci tu wychodzi.
Nie potrzebnie dawałeś te 'bandy' i pasek. Nie rozumiem po co w ogóle te pierwsze są w tym OPAR'ku. W pasku natomiast, zero oryginalności. Wygląda jak zwykła, szara wstążka.
Tak jak wspomniał Sezu, za dużo wrzuciłeś tego ciemnego koloru na kosmykach. Lepiej by wg. mnie wyglądało gdybyś albo te włosy zrobił ciemniejsze, albo jaśniejsze. Jak? Jeżeli chcesz by były ciemniejsze, użyj ciemnego koloru w tych zbyt jasnych elementach. Jeżeli ciemniejsze, zrób odwrotnie. Same włosy nie wyglądają teraz zbyt ciekawie, ALE nie jest tragicznie.

No, skoro to już za nami, to teraz wymienię Ci te mniej rzucające się w oczy błędy. Głównie, albo przede wszystkim chodzi mi o proporcje.
[O-S-W] By Dubrix - Page 4 95750757
Zaznaczyłem tu kółka cyferkami. Mi łatwiej będzie wymieniać, a Tobie poprawiać. Oke? Let's go!

Zaczynamy od 1, czyli zbyt odstającej prawej ręki. Być może tylko mi się wydaje, jednak postanowiłem to napisać. Błąd polega na tym, że ręka odstaje zbyt mocno od ciała. A mięśnie tylko sprawiają wrażenie, jakby tak było.
Wydaje mi się że to ma związek z lewą ręką (patrz. 2). Otóż, lewa ręka jest zbyt mocno zakryta. Albo ją wysuń do przodu, albo trochę przybliż do ciała prawą rękę. Myślę że druga opcja, czyli przybliżenie prawej łapki, będzie lepszym rozwiązaniem.
Następnie.. Błąd numer 3, czyli rozkrok/rozporek zbyt w środku. Przesuń go o jeden px w stronę lewej ręki, aby skasować ten dziwny efekt.
I ostatni błąd, który najbardziej mnie rozśmieszył to 4.
Wygląda jakby nogawką leciała mu dosłownie kupa O.o :what: 🤦 ...
Jak widzisz, z bliska nie wygląda to źle, ale z daleka nie zbyt ciekawie.
Moja propozycja:
[O-S-W] By Dubrix - Page 4 72586506
Sprawdź jak to będzie wyglądało. Wg. mnie na 100% lepiej niż teraz. No cóż.. Teraz wygląda jak.. Dobra, już nic nie mówię xD

Ogółem.
Są błędy w cieniowaniu, dość poważne jeżeli chodzi o podkoszulkę i dość małe jeżeli chodzi o włosy.
Są także mniej zauważalne dla oka błędy, które w skrócie Ci opisałem. Mam nadzieję że poprawiając je, sprawisz że OPAR będzie wyglądał lepiej. Jak na razie...

6/10

3kp

96[O-S-W] By Dubrix - Page 4 Empty Re: [O-S-W] By Dubrix Wto Maj 18, 2010 8:05 am

Dubrix

avatar
Second Child
Second Child
Dziękuję za komentarze Odwdzięczę się wam tym samym :)

No to czas na poprawki

97[O-S-W] By Dubrix - Page 4 Empty Re: [O-S-W] By Dubrix Wto Maj 18, 2010 7:43 pm

Dubrix

avatar
Second Child
Second Child
I BUM

[O-S-W] By Dubrix - Page 4 Haltcol

Credit: Maximus(pasek)


https://2img.net/r/ihimizer/img138/4755/haltcol.png

Proszę o komenty chcę robić sprita z tego ;]

98[O-S-W] By Dubrix - Page 4 Empty Re: [O-S-W] By Dubrix Wto Maj 18, 2010 8:26 pm

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
Pierwszy rzut oka na strój i dziwnie mi się w mózgu układa myśl "garniak z gaciami na wierzchu".
Strój jest jednolity, monotonny, nudny. Cieniowanie w gruncie rzeczy dobre, ale dobrze by było je ujednolicić - na prawej ręce zrób coś, żeby światło padało z góry z lewej, jak na większość stroju, odwróć kolejność odcieni na lewej ręce.
Jak pytałeś o ten kolor, to nie sądziłem, że taką herezję tu odstawisz. Ten niebieski kołnierzyk wygląda co najmniej dziwnie. Szczególnie, że jest tylko lekko pocieniowany.

Skóra ma podobny problem z cieniowaniem - światło pada pod innym kątem. Dla wielu może to być błahostka, nawet niedostrzegalna, ale to widać. Prawa dłoń to już zupełnie odstaje od reszty.

Proporcje ciała - w normie. To spory plus.

Włosy sprawują się inaczej. Z kształtu w porządku (nie licząc iście hoYowego braku konturu u góry). Cieniowanie pasuje do większości OPARka.

Ogólnie, jeszcze nie powinieneś robić z tego sprita, chyba, że nie zależy ci na tym, żeby postać nie wyglądała nudnie. Więcej kolorów, więcej wyobraźni przy cieniowaniu (wyobraź sobie jedno punktowe źródło światła) i wywal niebieski kołnierzyk!

/Y
+3KP

99[O-S-W] By Dubrix - Page 4 Empty Re: [O-S-W] By Dubrix Wto Maj 18, 2010 9:32 pm

Dubrix

avatar
Second Child
Second Child
[O-S-W] By Dubrix - Page 4 Nowyobrazmapybitowej2i


a oto Wipek

@Down Pixele na klacie nie są rozrzucone tylko tam są zaznaczone mięśnie brzucha.
I cienie twarzy są 3 Tonowe ...



Ostatnio zmieniony przez Dubrix dnia Sro Maj 19, 2010 1:01 pm, w całości zmieniany 1 raz

100[O-S-W] By Dubrix - Page 4 Empty Re: [O-S-W] By Dubrix Sro Maj 19, 2010 12:58 pm

Bombi

Bombi
Paramecia User
Paramecia User
No to może ja ocenię :P. Włosy...hmmm co by to powiedzieć? Powiem że są nawet fajne. Lecz cienie nie są za fajne. Nie podobają mi się :lizz: . A co do skóry to jest źle : (. Nie wiem dokładnie czy zmieniłeś cieniowanie skóry czy nie O.o . Ale nie podoba mi się, że 2 tonowe cieniowanie. Ja sam robię ten sam błąd, ale chyba nie mam talentu do Oparów czy Wipów. Ale ja tu mam oceniać Ciebie :P. Więc lecimy dalej. Ta kamizelka mi się nie za bardzo podoba, bo cienie są takie porozrzucane. I jeszcze jedna rzecz mnie męczy. Ta lewa ręka chyba jest jakaś krzywa, albo mi się tylko zdaję. Sprawdź to :>.Spodnie Ci fajnie wyszły. Fajne kolorki. Cienie także. Ale czas na buty. są najlepsze z całego Opara. Te cienie mi się bardzo podobają.

Jeszcze jedno, ocenka 5/10

/Y
+2KP

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 4 z 8]

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.