Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 8 z 8]

176[O-S-W] By Dubrix - Page 8 Empty Re: [O-S-W] By Dubrix Wto Sie 10, 2010 9:21 pm

Dubrix

avatar
Second Child
Second Child
[O-S-W] By Dubrix - Page 8 Wipsprita

Poprawione: Usunięty krzyżyk o którym zapomniałem i cienie spodni...

177[O-S-W] By Dubrix - Page 8 Empty Re: [O-S-W] By Dubrix Sro Sie 11, 2010 6:54 am

Danielos

Danielos
Super Saiyan God
Super Saiyan God
Dorze wygląda z daleka poza tym że kolor spodni z butami się zlewa chyba , że tak ma być.Popraw lekko cienie na prawej ręce.
Ocenka 7/10.

178[O-S-W] By Dubrix - Page 8 Empty Re: [O-S-W] By Dubrix Sro Sie 11, 2010 7:46 am

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
Włosy... no one teraz są o wiele lepsze niż w wersji którą ja oceniałem.
Cieniowanie tych włosów jest w miarę dobre, ogółem może być.
Twarz raczej dobra, jego oczy trochę wyglądają smutnawo, cienie mogą być.
Bluzka pod spodem, mało jej widać, cienie jakoś średnio mi się podobają.
Ta fioletowa koszula cy co to tam jest, cieniowanie aż tak mi się nie spodobało, ale złe nie jest.
Ręka normalna, cienie słabo widoczne z daleka, z bliska już lepiej, ale i tak nie zachwycają.
Paska nie widać jedynie co to ta klamrę, z wyglądu raczej normalna, cienie mogą być.
Spodnie z wyglądu normalne, cieniowanie nie jest złe, lecz aż tak dobre także nie.
Buty dziwnie wyglądają mi się tam nie podobają, cienie jakoś ujdą.

6,5/10

1kp

179[O-S-W] By Dubrix - Page 8 Empty Re: [O-S-W] By Dubrix Sob Sie 14, 2010 9:31 am

Dubrix

avatar
Second Child
Second Child
Dziękuję Za Komentarze :D W najbliższym Czasie Spróbuję Się Odwdzięczyć :D

Co Poprawione: Nieco Cienie Koszuli , Butki , Ręka I Cienie Spodni


[O-S-W] By Dubrix - Page 8 WipspritaCredit:SmokuXD

180[O-S-W] By Dubrix - Page 8 Empty Re: [O-S-W] By Dubrix Sob Lis 06, 2010 5:59 pm

Dubrix

avatar
Second Child
Second Child
[O-S-W] By Dubrix - Page 8 Revive


DO x czasu nic nie dawałem ale coś mi się zdaje że będę kończyć Sprita Więc tu taki mały początek :D


Nie oczekuję na komentarze gdyż ja też nikomu nie komentowałem

181[O-S-W] By Dubrix - Page 8 Empty Re: [O-S-W] By Dubrix Sob Lis 06, 2010 6:23 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Jezus ,Maria ,mam nadzieję ,że nie kończysz sprita ,bo odchodzisz ,tylko kończysz robić ostatnie pozy ... więcej odejść Nam nie jest potrzebnych.
No więc same włosy pod względem cieniowania wykonane są średnio ,ale nie jest też tak źle. Pod względem kształtów jest ok. Kolor skóry dość specyficznie dobrany ,aczkolwiek nie daje z daleka złego efektu. Cienie twarzy mi nie przeszkadzają ,wykonane są ładnie. Opaska mało widoczna ,aczkolwiek może i to dobrze ,bo nie przyciąga aż tak uwagi. Mięśnie rąk wykonane są dość słabo ,nie widać mięśni. Po prostu są wypełnione kolorem i na tym się kończy. Podkoszulka jak i koszulka słabo wykonana pod względem cieniowania ,ale da się znieść. Klata prawie nie widoczna ,przydałoby się więcej jasnego cienia ,a mniej najciemniejszego. Spodnie mają niebieskawy ,oczojebny kolor ,którego nie lubię ,ale przynajmniej w jakim,ś stopniu rekompensuje to rozłożenie poszczególnych tonów. Podobają mi się za to buty. Może sam pomysł wykonania butów w stylu DB ,do tego typu ubrań nie do końca pasuje ,ale niepowtarzalny dobór kolorów dla nich ,po prostu mi się podoba.
Ogółem dałbym 5+/10

2kp

182[O-S-W] By Dubrix - Page 8 Empty Re: [O-S-W] By Dubrix Sob Lis 06, 2010 7:33 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Jeżeli planujesz odejść z LSW, to naprawdę nie warto. Więcej odejść nie jest Nam potrzebnych :| I tak już poodchodzili Ci najlepsi... Przynajmniej Ty bądź człowiekiem i nie bacząc na to czy chce Ci się robić prace czy nie, nie odchodź ^,^

No, a wracając do rzeczy. Pierw kolorystyka. Popełniasz jeden głupi, aczkolwiek dość ważny błąd. Najjaśniejszy kolor jest dobry, ale najciemniejszy i średni, są zbyt ciemne. Przejście między kolorami nie jest dość łagodne. Mam na myśli tutaj szczególnie koszulę i spodnie.
A teraz od góry.. Kształt włosów wygląda dość ciekawie. To taki twój niezmienny styl, jeżeli dobrze pamiętam twoje poprzednie prace. Cieniowanie w kilku miejscach przydałoby się zmienić, bowiem gdzie, nie gdzie nie wygląda zbyt ciekawie.
Dobrym pomysłem na to by głowa nie była taka pusta było umieszczenie na czole opaski. Mimo to, wolałbym aby miała ona inny, bardziej zauważalny kolor. Nie spodziewam się że go zmienisz. To jedynie moja taka luźna sugestia.
Cieniowanie twarzy dość dziwne. Najciemniejszy kolor po prawej stronie twarzy jest umieszczony w dobrym miejscu. Zastrzeżenia mam do użycia go między oczami. W tego typu oczkach taki zabieg jest czymś dość dziwnie wyglądającym. Jeżeli już chcesz robić postać która ma zły lub wściekły wyraz twarzy, zmień styl oczu OPAR'a.
Klata wygląda dość dziwnie, zdecydowanie za dużo najciemniejszego odcienia, za mało natomiast najjaśniejszego.
Mięśni rąk prawie w ogóle nie widać. Tutaj natomiast zdecydowanie za dużo średniego odcienia, za mało najciemniejszego. Najjaśniejszy jest dobrze rozmieszczony.
Koszula wygląda dość fajnie, jednakże mógłbyś zmienić jej kolor i popracować nad rękawami. Cieniowanie koniecznie do poprawy. Za dużo nawaliłeś średniego odcienia. Jak wspomniałem wcześniej, jest tu także zbyt duże przejście między odcieniami. Moim skromnym zdaniem, średni odcień powinien być odrobinę jaśniejszy by lepiej przechodzić do najciemniejszego.
To samo na spodniach, jednak tutaj popracował bym również nad ograniczeniem średniego odcienia do minimum. Jest go zdecydowanie za dużo, a mniej więcej tyle powinno być najjaśniejszego odcienia.
Buty mało oryginalne. Słabe cieniowanie tych żółtych elementów, ale pomijając to jest dość dobrze.

Ogólnie, musisz popracować nad przejściem między najjaśniejszym, a najciemniejszym odcieniem. W twoich pracach jest między nimi zbyt duża różnica i nie wygląda to za ciekawie. To samo ze stylem cieniowania, powinieneś troszeczkę nad nim popracować.

KP: 3
/Feli

183[O-S-W] By Dubrix - Page 8 Empty Re: [O-S-W] By Dubrix Sob Lis 06, 2010 8:42 pm

Dubrix

avatar
Second Child
Second Child
Otóż Wiecie Że Nigdy Nie Miałem Talentu DO Oparów ITP. Ale Nie Przestane ;]
Możecie Być Spokojni Nie Odejdę.

Małe Poprawki ( I NIgdy nIe Potrafiłem Dobierać Kolorów, może dlatego mama i siostra nie pozwalają mi samemu ciuchów kupować) :P

[O-S-W] By Dubrix - Page 8 Revivej

184[O-S-W] By Dubrix - Page 8 Empty Re: [O-S-W] By Dubrix Sob Lis 06, 2010 9:06 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Nie będę Ci ich oceniał bo to prawie to samo. Powiem co powinieneś wziąć z każdej pracy by uzyskać coś ciekawego.

Włosy - właściwie w trzech pracach takie same. Bierz z którego uważasz.
Opaska - zdecydowanie "C".
Twarz - ze względu na cieniowanie "B"
Koszula - j/w, "B"
Klatka piersiowa - szkoda że nie zmieniona. Z nią zrób porządek.
Ręce - nic nie zmienione. Zmień cieniowanie w taki sposób aby mięśnie były widoczniejsze, ogranicz średni odcień.
Podkoszulka - zdecydowanie "C". Całkiem dobry dobór kolorów.
Spodnie - "C" wygląda najlepiej, aczkolwiek przydałoby się całość choćby odrobinę rozjaśnić.
Buty - właściwie wszędzie takie same, postaraj się je jakoś zmienić.

No.. I teraz łącz xD

185[O-S-W] By Dubrix - Page 8 Empty Re: [O-S-W] By Dubrix Sob Lis 06, 2010 9:24 pm

Dubrix

avatar
Second Child
Second Child
[O-S-W] By Dubrix - Page 8 Revive


Coś czuję że wracają mi chęci na bawienie się z LSW :D



A Tu Mój Straszny Revamp :police:

[O-S-W] By Dubrix - Page 8 98605649

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 8 z 8]

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.