Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 2 z 8]

26[O-S-W] By Dubrix - Page 2 Empty Re: [O-S-W] By Dubrix Nie Sty 24, 2010 7:49 pm

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
Włosy nawet ujdą ale bluzka to nie zabardzo.
Spodnie są fajne, buty też spox.
Jak poprawisz bluzkę i włosy będzie dużo lepiej.
Ocena 6/10

27[O-S-W] By Dubrix - Page 2 Empty Re: [O-S-W] By Dubrix Pon Sty 25, 2010 2:43 pm

Dubrix

avatar
Second Child
Second Child
[O-S-W] By Dubrix - Page 2 Yng77d9fhb7dyhoa5t6v

Ten Samuraj Jest Zrobiony Z Ciuchów Yoh'a z Jego Samuraja Mam Nadzieje że się nie Obrazi ;]

[O-S-W] By Dubrix - Page 2 S2e9g98xxlq1bqgfqu

Mój Spritek w stroju c17

28[O-S-W] By Dubrix - Page 2 Empty Re: [O-S-W] By Dubrix Wto Sty 26, 2010 7:43 am

Xoni

avatar
Pillar Man
Pillar Man
Ocenię c17.

Cienie z base, dlatego są do dupy.
Włosy są dziwne.
Klata źle zrobiona.
Ale tak to całkiem nieźle.
8/10

29[O-S-W] By Dubrix - Page 2 Empty Re: [O-S-W] By Dubrix Wto Sty 26, 2010 4:22 pm

Dubrix

avatar
Second Child
Second Child
[O-S-W] By Dubrix - Page 2 Pjcx9ie5krhpadzkjkm

Oto Poziom Ssj w Nowym Stroju i cieniami

Oto Przemiana

[O-S-W] By Dubrix - Page 2 X8zp8q4xhp3ri1ibv3kv

Które lepsze cienie?

[O-S-W] By Dubrix - Page 2 Kfbm0mj15ujxay5ka76n

30[O-S-W] By Dubrix - Page 2 Empty [O-S-W]durix Pon Lut 01, 2010 5:09 pm

Dubrix

avatar
Second Child
Second Child
Otóż Założyłem Nowy Temat O-S-W Chociaż jeden już mam :( Gdyby Jakiś Admin/Mod Mógł Wywalić Stary Temat Był Bym Sto Krotnie Wdzięczny


Oto Moje Nowe Wypociny Koleś w Łachach [Szmatach]

[O-S-W] By Dubrix - Page 2 Drwo433o9eri6vzmlyg5


Wiem że dostane Warna xD

//S
To fajnie,że zdajesz sobie z tego sprawę. Warn.
Scalam Tematy ;>


Edit Poprawiona Bluzeczka

[O-S-W] By Dubrix - Page 2 C2z9m56yv1owjn0u1jm

31[O-S-W] By Dubrix - Page 2 Empty Re: [O-S-W] By Dubrix Czw Lut 04, 2010 12:54 pm

Dubrix

avatar
Second Child
Second Child
Srr że Next Post Pod Post ale cisza NON-STop xD


Gohan Project
[O-S-W] By Dubrix - Page 2 A5b6sou1no67g5asl44j

Lub
[O-S-W] By Dubrix - Page 2 Lsub63ek4r6biucxym5

32[O-S-W] By Dubrix - Page 2 Empty Re: [O-S-W] By Dubrix Czw Lut 04, 2010 9:59 pm

Sołtys

Sołtys
Zasłużony
Zasłużony
Ocenię Ci tylko te w ostatnim poście bo nie chce mi się cofać strony :d

1.
Miał to być saiyan,z saiyańskimi włosami. Ale nie wyszło tak jak wyjść powinno :P
Mix Gohana z Vegetą? Nie wypaliło.
Więcej czarnych pixeli na włosach. Niech to wygląda jak włosy a nie jak jakaś masa.
Ale też z nimi nie przesadzaj,bo powstanie syf.

Nie wiem czy ktoś wstawił w tutoriale poradnik jak należy cieniować. Jednak powinien tam być.
Chodzi o zasadę słoneczka. Słoneczko świeci i ma to do siebie,że oświetla część postaci w czasie gdy pozostałą część okala mrok :o
Innymi słowy,wyobraź sobie,że pod kątem 30 stopni padają na niego promienie słoneczne. A postać jest realna,3D a nie 2D. Oznacza to,że jej poszczególne elementy rzucają cień na inne i są muszą one być odpowiednio pocieniowane.
Jeśli teraz tego nie rozumiesz,to przyjdzie z czasem.

2. Już są właśnie te czarne pixele i możę by to całkiem całkiem wyglądało gdyby nie cieniowanie. Zasada słoneczka! Pamiętaj!


Nie cieniuj w kółko. Gównianie to wygląda. Cieniuj tak,żeby wyglądało to realnie.

Ćwicz. Duuużo ćwicz a będzie lepiej ;>



Akcja "Oceniam Kreatywnie" - 2kp.
/f

33[O-S-W] By Dubrix - Page 2 Empty Re: [O-S-W] By Dubrix Sob Lut 06, 2010 12:55 am

Dubrix

avatar
Second Child
Second Child
Które Cienie lepsze


[O-S-W] By Dubrix - Page 2 C8lydb8nm38jcbqaac5x

Czy ten?
[O-S-W] By Dubrix - Page 2 L1gkrme8fo5l4u1rxiyc

34[O-S-W] By Dubrix - Page 2 Empty Re: [O-S-W] By Dubrix Sob Lut 06, 2010 6:46 am

Sezu

Sezu
Shaman
Shaman
Obie wersje są raczej dosyć słabe. Zacznijmy od tych włosów o które Ci chodzi. Przy obu wersjach ich kontury wyglądają dosyć oklepanie, także przez ich cieniowanie wyglądają jeszcze bardziej 'do odstrzału'. Musisz pierw popracować nad rozmieszczeniem 'kosmyków' w odpowiednich miejscach, a potem cieniować odpowiednio. Następnie zbroja - Jest bardzo słabo pocieniowana, zbyt mała różnica kolorów. Na środku spodniach dodałeś jakieś ciemne kreski po co ? ;s Nie pasują tam. No i pozostała jeszcze ta rękawica. Powinna pójść o jeden piksel w dół.


Akcja "Oceniam Kreatywnie" - 2kp.
/f

35[O-S-W] By Dubrix - Page 2 Empty Re: [O-S-W] By Dubrix Sob Lut 06, 2010 1:08 pm

Dubrix

avatar
Second Child
Second Child
[O-S-W] By Dubrix - Page 2 I09yz5vaxsbenuv259i


Otóż Poprawiłem włosy i cienie

36[O-S-W] By Dubrix - Page 2 Empty Re: [O-S-W] By Dubrix Sob Lut 06, 2010 1:49 pm

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
Włoski wyglądają nawet good, ale..
Cieniowanie słabe, za dużo tych kosmyków wygląda jakby miał je na żelu ;s. Nie fajnie to wygląda, takie jednolite chyba by lepiej wygądały. Twarz spoko, ale jest tak pocienoiwana jakby miał jakiś majikaż, jakby to powiedzieć - plastik. Armorek ma trochę dziwne proporcje, ale dobrze że starasz się sam robić a nie brać od kogoś. Ogólnie zmieniłbym na nim cieniowanie. Rękawiczki i butki bardzo łądnie się prezsentują. Za to spodnie straszne.
Naprawdę, cienie na nich są słabe nie wyglądają realistycznie, brak pogięć, kresek.


Akcja "Oceniam Kreatywnie" - 2kp.
/S

37[O-S-W] By Dubrix - Page 2 Empty Re: [O-S-W] By Dubrix Sob Lut 06, 2010 2:02 pm

Katayachi

Katayachi
Logia User
Logia User
Włoski podobają mi się , ale słabe troszkę cieniowanie .

Cieniowanie głowy z prawej strony jest troszkę za ciemne mogłeś je zrobić trochę jaśniejsze .

Saiyan Armor no niezłe ci wyszedł powiem szczerze podoba mi się , strój typowo Vegeta .

Lecz Cieniowanie Tego stroju niebieskiego jest trochę cienkie : <

Do butów nic nie mam .

Zasługujesz No Na 7/10.


Akcja "Oceniam Kreatywnie" - 1kp.
/S

38[O-S-W] By Dubrix - Page 2 Empty Re: [O-S-W] By Dubrix Sob Lut 06, 2010 2:21 pm

Dubrix

avatar
Second Child
Second Child
[O-S-W] By Dubrix - Page 2 Gsj4h550xz0toghu75rh

Oto nowy Starałem się poprawić cienie włosów i wyszło to co widać i chusta mi nie wyszła

39[O-S-W] By Dubrix - Page 2 Empty Re: [O-S-W] By Dubrix Nie Lut 07, 2010 11:01 pm

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
No więc leds goł.
Odcień włosków taki zbyt mocny. Nie pasują całkiem, może by jakoś przeszedł ale jest tak wycieniowany a nie inaczej czyli średnio. Trochę za dużo kosmyków. Wyszło to by dobrze gdyby były jakieś odstępy? Cieniowanie na mordce jak wyżej chyba(?) takie za bardzo Barbie- plastikowe. Powinno być takie konkretne nie za bardzo opalone xd.
Ta chusta na mordke dobry pomysł, ale nie ma zakończenia wiesz, powinna być tez na szyi.
Cieniowanie na bluzce kompletnie zawaliłeś! Fajnie widze tam jakieś pixele ale za mało i za blisko konturów! Co więcej pocieniowana jest pillowshaingiem ;l bardzo słabo.
I to niby taki gangster? Chusta miecz, Mimika twarzy - wkurwienie? Gówno prawda, nie zauważyłeś jak on ma wysoko te spodnie?! Wygląda jak frajer strasznie mi się to nie podooba. Musiałbyś po prostu przedłużyć bluzę. No i gangster z czerwonymi spodniami? Łeeeee....
Znowu tak pocieniowana jak bluza nie rób tak! ?>.< owszem rób kreski to bardzo dobre ale nie koniecznie czarne. Bo pocieniowane sa spodnie pillowshadingiem i na to kontury, powpatruj się w lepsze opary jak tam cieniują ;s.

Akcja "Oceniam Kreatywnie" - 2kp.
/S

40[O-S-W] By Dubrix - Page 2 Empty Re: [O-S-W] By Dubrix Czw Lut 11, 2010 9:26 am

Dubrix

avatar
Second Child
Second Child
[O-S-W] By Dubrix - Page 2 4yz55j3jrvinxl8pfyb]

Otóż Pierwszy raz cieniowałem miecz i nie wiem jak go cieniować aby wyglądał jakoś :/ wiem Ogólnie wygląda jak Udup xD

41[O-S-W] By Dubrix - Page 2 Empty Re: [O-S-W] By Dubrix Czw Lut 11, 2010 6:24 pm

Trynka

Trynka
Saiyan
Saiyan
Ten miecz już nie powiem z czym mi się kojarzy...
Dziwne włosy
Cieniowania na spodniach prawie nie widać, tarcze mogłeś dać dalej żeby było widać jego lewą rękę(z jego strony)
Hmm buty...no buty jak buty :D

Nie jestem zbytnio zachwycony tym Oparkiem
moge Ci dać 6/10 xd

Akcja "Oceniam Kreatywnie" - 1kp.
/S

42[O-S-W] By Dubrix - Page 2 Empty Re: [O-S-W] By Dubrix Czw Lut 11, 2010 7:08 pm

Takesori

avatar
Zbanowany
Zbanowany
włoski ładne, dobry kształt, cieniowanie niezłe.
Twarz to jak zwykle skóra ma brzydkie cienie, tarcza światnie pocieniowana, zbroja ma dziwny kształ i cieniowanie, tak samo spodnie popraw je, oczywiście ich kształ, bo jakies za grube mi się wydaje, ręka to pięść dziwacznie wygląda, a na ręce ma czarną krechę, i na ręce brzydkie cienie.
Miecz może być, butki wygladają inaczej, niż u innych, ale mi to nie przeszkadza!

6/10


Akcja "Oceniam Kreatywnie" - 2kp.
/S

43[O-S-W] By Dubrix - Page 2 Empty Re: [O-S-W] By Dubrix Pon Lut 15, 2010 10:48 pm

Dubrix

avatar
Second Child
Second Child
Oto Mój Nowy Projekt

[O-S-W] By Dubrix - Page 2 503aie2d27alfdfoqzoe



Proszę o Koment co mam poprawić

44[O-S-W] By Dubrix - Page 2 Empty Re: [O-S-W] By Dubrix Wto Lut 16, 2010 1:03 am

Tuffle

Tuffle
First Child
First Child
Więc tak dziwne cieniowanie,cienie na skórze nie wyglądają jak powinny na koszulce jak i spodniach widać czarne kreski czy tak ma być wygląd włosów jest bardzo ładny widać że jak sie nauczysz cieniować będzie robił piękne opary a za to mogę ci dać 6/10

45[O-S-W] By Dubrix - Page 2 Empty Re: [O-S-W] By Dubrix Wto Lut 16, 2010 9:52 am

Dubrix

avatar
Second Child
Second Child
Poprawiłem cieniowanie... Używałem Poradnika Sezu ale Za dużo mi to nie dało :(



[O-S-W] By Dubrix - Page 2 3pwle46lc2iqtwxggps


A tu Saiyan Mod



[O-S-W] By Dubrix - Page 2 1l6ar3cbf7wjm7amrqg

46[O-S-W] By Dubrix - Page 2 Empty Re: [O-S-W] By Dubrix Wto Lut 16, 2010 11:08 am

Tuffle

Tuffle
First Child
First Child
Widać poprawę cieni na włosach ,ta sayanska zbroja ci nie wyszła niezbyt dobrze wykonana,spodnie poprawiłeś cienie na koszulce też trochę zmienione. ocenka 6/10

47[O-S-W] By Dubrix - Page 2 Empty Re: [O-S-W] By Dubrix Wto Lut 16, 2010 6:29 pm

Dubrix

avatar
Second Child
Second Child
Bronie HABUBABU


[O-S-W] By Dubrix - Page 2 Eeon9umwtqy9zu176n4


Credit For:
S-H
I 4 Kratki Dla Atoka xD

48[O-S-W] By Dubrix - Page 2 Empty Re: [O-S-W] By Dubrix Wto Lut 16, 2010 7:51 pm

Takesori

avatar
Zbanowany
Zbanowany
Włoski są słabe pod względem cieniowania, kształtem, też tego nie nadrabiają!
Skóra no ma ładny cień, nie taki murzyński jak u innych, natomist źle je rozstawiłeś za blisko oczu, twarz wygląda jak zniekształcona, zmniejsz liczbe pikseli najciemniejszego cienia i nie stawiaj tak blisko oczu!
Ubranie to pocieńowałeś nie źle, ale też nie dobrze, poniważ ma realne cienie, natomist mało widoczne!
Spodnie amatorskie walące po oczach jaskrawością, nawet butki spiepszyłeś!

Ten jego mieczyk i shiruken to:
MIECZYK:
troche fajny ma kształt z daleka, ale z bliska to trochę dennie wygląda, chwytnik miecza jak antyk kradziony z muzeum, stal miecza ma za ciemne cienie zobacz OSW Coolta jak on zrobił miecz!

SHIRUKEN:
Troche ma cieniowanie jakieś do środka, a takie moim zdaniem nie powinno być, wysunąć, jasne cienie w prawo, cienie też ma takie co stal nie przypominają!

Daje ci 6/10


Akcja 'Oceniam Kreatywnie' - 2kp.
/S

49[O-S-W] By Dubrix - Page 2 Empty Re: [O-S-W] By Dubrix Czw Lut 18, 2010 6:42 pm

Dubrix

avatar
Second Child
Second Child
Mój Nowy Opar



[O-S-W] By Dubrix - Page 2 8g6svkqxy8zcwl2493d

And Yoh


Proszę o Komenty



Ostatnio zmieniony przez Dubrix dnia Czw Lut 18, 2010 7:17 pm, w całości zmieniany 1 raz

50[O-S-W] By Dubrix - Page 2 Empty Re: [O-S-W] By Dubrix Czw Lut 18, 2010 7:01 pm

Niss

Niss
Zbanowany
Zbanowany
Bluza od Yosha =/
Nie ocenię, póki nie uzupełnisz Creditów.

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 2 z 8]

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.