Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 7 z 8]

151[O-S-W] By Dubrix - Page 7 Empty Re: [O-S-W] By Dubrix Sro Lip 07, 2010 8:48 pm

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
Zero creditów? Na pewno o wszystkim pamiętałeś?
Hmm.. Zacznę od włosków, bo tutaj najwięcej pracy widzę. Pocieniowane są dobrze, lecz nie ma rewelacji. No ale wyglądają w porządku.
Rączka jest dość nieproporcjonalna, ma trochę dziwne cieniowanie i nie widać ugięcia w miejscu łokcia- co jest widoczne..
Klata nawet dobrze się prezentuje, dość oryginalny pomysł z tą rozdartą koszulką.
Spodnie dziwne wyglądają, takie zbyt długaśne? Po prostu zwaliłeś proporcje, no cieniowanie średnie.

2kp

152[O-S-W] By Dubrix - Page 7 Empty Re: [O-S-W] By Dubrix Czw Lip 08, 2010 1:46 pm

Sołtys

Sołtys
Zasłużony
Zasłużony
100% custom? O.o
Jak uważasz.
Jeśli to ma być na Twoim base to jeszcze nad nim popracuj bo jest strasznie krzywe.
Może trochę za wcześnie na customy?
Pomysł ciekawy,gorzej z wykonaniem.
Coś dodaj na klacie,jest za pusta w porównaniu z nogami.
Włosy całkiem,całkiem pocieniowane. Zarzucić mogę trochę tylko kosmykom opadającym na czoło i temu kosmykowi z jego lewej.
Wyostrz te które wyostrzone nie są tak jak ten z jego lewej i tak na górze.

Nad mięśniami popracuj. Bar całkiem całkiem ale biceps słabo.

Popraw to co napisałem a będzie lepiej : p

1kp

153[O-S-W] By Dubrix - Page 7 Empty Re: [O-S-W] By Dubrix Nie Lip 11, 2010 9:02 pm

Dubrix

avatar
Second Child
Second Child
[O-S-W] By Dubrix - Page 7 Vongoliprojectkopia

Wiem słaba praca ale jakoś nie mam siły na zrobienie lepszej :/

Cienie nie wyszły i Włoski ;/

Credit;Yoh92 Bandaż na prawej ręce

154[O-S-W] By Dubrix - Page 7 Empty Re: [O-S-W] By Dubrix Nie Lip 11, 2010 9:16 pm

Bombi

Bombi
Paramecia User
Paramecia User
Zacznę od Włosów. Jeżeli chodzi o cienie to nie wyszły Ci tak jak miały. Tak mi się wydaję. Chciałeś chyba zrobić coś w stylu Anime. Lecz nie za bardzo Ci to wyszło. Popracuj nad tym i zobacz jak Yoh to robi. Bo mu wychodzi łądnie. Płaszcz wyszedł Ci chyba najlepiej, ale nie jest idealny. Zły sposób cieniowanie. Tak mi się wydaję. Podkoszulki prawie nie widać więc jej nie ocenię. Teraz spodnie Też je mało widać. Dobranie kolorów jest dobre. Cieniowanie jest nawet, nawet. Mi się podoba, lecz popracuj nad nim. Buty są trochę dziwnie. Tak mi się wydaję.
Pracuj!

5/10 <- Za włosy taka słaba ocena :/


/f
KP: 1

155[O-S-W] By Dubrix - Page 7 Empty Re: [O-S-W] By Dubrix Czw Lip 15, 2010 8:28 pm

Dubrix

avatar
Second Child
Second Child
[O-S-W] By Dubrix - Page 7 Opara
Credit: LSWi , Sasuke-Ish

Woho skończyłem :D

156[O-S-W] By Dubrix - Page 7 Empty Re: [O-S-W] By Dubrix Czw Lip 15, 2010 11:53 pm

Dubrix

avatar
Second Child
Second Child
HEh nikt nie ocenił a więc Duel :D

[O-S-W] By Dubrix - Page 7 Newopar

@Down ODCIENIE SK



Ostatnio zmieniony przez Dubrix dnia Pią Lip 16, 2010 9:06 am, w całości zmieniany 1 raz

157[O-S-W] By Dubrix - Page 7 Empty Re: [O-S-W] By Dubrix Pią Lip 16, 2010 8:20 am

Sołtys

Sołtys
Zasłużony
Zasłużony
1. Zerżnięty Karion w stylu LSWi :/
Może wkładu własnego odm



Ostatnio zmieniony przez Sołtys dnia Pią Lip 16, 2010 9:11 am, w całości zmieniany 1 raz

158[O-S-W] By Dubrix - Page 7 Empty Re: [O-S-W] By Dubrix Pią Lip 16, 2010 9:44 am

Dubrix

avatar
Second Child
Second Child
[O-S-W] By Dubrix - Page 7 Newopar


Poprawione .................-.-

159[O-S-W] By Dubrix - Page 7 Empty Re: [O-S-W] By Dubrix Pią Lip 16, 2010 3:53 pm

Krycha95

Krycha95
Don
Don
No, coraz lepiej ci idze, cienie na włosach są ładne, popraw trochę włoski, zrób je trochę wyżej chodzi mi o te dwa największe kosmyki. Cienie na tważy gitez, blizna standard.Kamizelka i koszula gitez, cienie koszuli dobre.Popraw troszkę cienie spodni, chodzi mi o lewą nogę, chusta ładna. buty dobrze pasują do oparka.Popraw troszkę mięśnie ręki.
Coraz lepiej ci idzie, włosy ładne tylko podnieś te dwa kosmyki wyżej.
7,5\10

160[O-S-W] By Dubrix - Page 7 Empty Re: [O-S-W] By Dubrix Sro Lip 28, 2010 1:10 pm

Dubrix

avatar
Second Child
Second Child
[O-S-W] By Dubrix - Page 7 Nesw

Nie miałem pomysłu i wyszło mi takie coś

161[O-S-W] By Dubrix - Page 7 Empty Re: [O-S-W] By Dubrix Sro Lip 28, 2010 1:44 pm

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
Włosy z wyglądu przeciętne prawie każdy teraz daje włosy szpiczastobananowate, lecz wracając do oceny no to.. z kloru są dziwne, znaczy mnie się nie podoba, ale może komuś tak, jest tam też kilka zbędnych pixelów głównie to na czubkach szpiców takie pojedyńcze pixele, no i nieco grzywka słabo wygląda. No i jeszcze są cienie.. cienie no są dobre.
Cienie twarzy nie są najgorsze jednakże możesz nad nimi popracować bo mogoą być lepsze.
Bluzka doś oryginalna (tak mi się zdaję) z wyglądu, cienie są niezłe ogółem mogą być nie uderzyły za mocno w mój gust, ale na tyle mocno że uznałem je za takie a nie inne.
Ręka może być jednak umięśnienie, no jest nieco dziwne, widziałem już gorsze a te nie są Zjeb4n3 ani zajeb!$t3 ogólnie mogą być. Cieniowanie ręki ujdzie.
Spodnie dosyć zwyczajne, nie wyróżniają się niczym od większości , cienie dobre jak na mój gust. Buciki niezłe, pzredtem takich nie widziałem (tak myślę).

Ogółem OPAR'ek niezły, ale nie najlepszy, moja ocena 6,5/10.


KP: 2
/f

162[O-S-W] By Dubrix - Page 7 Empty Re: [O-S-W] By Dubrix Sob Sie 07, 2010 9:20 pm

Dubrix

avatar
Second Child
Second Child
[O-S-W] By Dubrix - Page 7 Imzehrevamp

Credit Smoku-Base

@down

a co więcej w revampie miałem zrobić?;p jak nie poprawić to co było zrobione?



Ostatnio zmieniony przez Dubrix dnia Sob Sie 07, 2010 9:46 pm, w całości zmieniany 1 raz

163[O-S-W] By Dubrix - Page 7 Empty Re: [O-S-W] By Dubrix Sob Sie 07, 2010 9:38 pm

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
Ja tu tylko zmienioną twarz troche, włosy i butki troche. Dużo się nie napracowałeś :P
Lepsze cieniowanie i wykonanie, lepiej przynajmniej mięśnie wyglądają, a i twarz też :P
Inne base, inny wygląd. Ogólnie dobrze.
Ocena: 6/10 Za dużo nie zrobiłeś :P

164[O-S-W] By Dubrix - Page 7 Empty Re: [O-S-W] By Dubrix Nie Sie 08, 2010 7:50 am

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
Włosy, pomimo wałkowania tego stylu saiyańskiego to nieźle wyglądają.
Wygląd dobry, cienie ładne. Twarz, z bliska jakoś dziwnie wygląda to cieniowanie, lecz z daleka to nie jest źle, oczy nieco dziwne, ale mogą być.
Tułów... Klata dość dobrze wygląda, "kaloryfer" również nieźle, cienie są dobre. Jedyne co mi się nie podoba no to te takie kilkanaście pixeli w dziwnym kolorze, z bliska to dziwnie wygląd, ale z daleka to aż tak tego nie widać i tragicznie to nie wygląda.
Ręka dobra pod względem cieni jaki i umięśnienia, no w sumie to nie do końca widać tych mięśni na ręce xd, zasłanie je nieco jakiś band czy tam karwasz.
Karwasz czy tam band... średni, może być jednak zachwycający nie jest, cienie mogą być.
Pasek, a może raczej szarfa, no jest dosyć dobra... cienie mogą być.
Spodnie z wyglądu normalne, cienie dość fajne, mogą być.
Buciki, no nawet fajne, mogą być, cienie także.

OPAR, nie jest zły jednak nie doskonały, najbardziej prace psuje to coś na ręce karwasz czy tam frotka.

Moja ocena 7,5/10

KP: 2
/Feli

165[O-S-W] By Dubrix - Page 7 Empty Re: [O-S-W] By Dubrix Nie Sie 08, 2010 8:07 am

Tuffle

Tuffle
First Child
First Child
Więc i ja ci ocenię,więc tak włosy dużo lepsze od poprzednich mógł byś je bardziej poprawić no ale cóż.Cienie na skórze są widoczne,klatka piersiowa napakowana,zmieniony styl cieniowania spodni na lepszy niż poprzedni,zmiana butów chodz buty i tak zawsze wyglądają tak samo,frotki na rękach wyglądają tak samo lewa frotka jest pocieniowana ale prawa nie dlaczego czy tak miało być?Ogólnie cieniowanie jest dobre ale jeszcze trzeba ćwiczyć.
Ocenka:8/10

166[O-S-W] By Dubrix - Page 7 Empty Re: [O-S-W] By Dubrix Nie Sie 08, 2010 5:48 pm

Dubrix

avatar
Second Child
Second Child
[O-S-W] By Dubrix - Page 7 Opar

167[O-S-W] By Dubrix - Page 7 Empty Re: [O-S-W] By Dubrix Nie Sie 08, 2010 6:18 pm

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
Włosy od przodu wyglądają dość dobrze, jednak ich tył już gorzej, tak dziwnie to wygląda nagle wielkie kudły zaraz potem takie krótkie. Cienie w porównaniu do włosów o wiele lepsze.
Opaska na czole, nieco już często używany motyw, cienie dobre.
Tułów... bluzka pod spodem, mało ją widać a to co już jest pokazane nie jest złe.
Ta koszula czy co to tam jest, może być cienie niezłe.
Ręka dobra, cienie także niczego sobie, ale zawsze mogły by być lepsze.
Klamra od paska, może być, cienie raczej dobre.
Spodnie z wyglądu normalne, cienie też, buty takie białe ... średnio mi się podobają ostatecznie mogą być.

6,5/10

/Y
+2KP

168[O-S-W] By Dubrix - Page 7 Empty Re: [O-S-W] By Dubrix Pon Sie 09, 2010 10:53 am

Dubrix

avatar
Second Child
Second Child
[O-S-W] By Dubrix - Page 7 Saiyanwip

Credit For: SmokuxD

Proszę o ocenki bo chciał bym robić sprita z tego xD

@Down

Nie moge mu dać Poprzednich włosków bo ja z tego opara chce robić Sprita i chciał bym wiedzieć co mam w nich poprawić ..



Ostatnio zmieniony przez Dubrix dnia Pon Sie 09, 2010 5:34 pm, w całości zmieniany 1 raz

169[O-S-W] By Dubrix - Page 7 Empty Re: [O-S-W] By Dubrix Pon Sie 09, 2010 5:28 pm

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
Włosy - Nie podoba mi się ich kształt, ale cienie są spoko. Może gdybyś wziął włosy od poprzedniego, to byłoby duużo lepiej :P
Koszulka - Dobrze zrobiona, do cieni nie mam zastrzeżeń.
Pas - Zwykły, ale pasuje kolorystycznie do ubrania.
Spodnie - Fajnie pocieniowane, takie zwykłe czarne, ale pasują mu.
Buty - Nie podobają mi się. Dla mnie to one nie pasują do reszty.
Mięśnie - Dobrze pocieniowane.
Twarz - Cienie i wygląd twarzy są dobre.

Ocena: 7/10 Zmień włosy na poprzednie i będzie większa ocena :P

170[O-S-W] By Dubrix - Page 7 Empty Re: [O-S-W] By Dubrix Pon Sie 09, 2010 9:33 pm

Kumalski

Kumalski
Third Child
Third Child
Powiem ci że masz jeszcze dużo pracy z tym oparem.

[O-S-W] By Dubrix - Page 7 91898311678660541836

Zaznaczyłem to co powinno iść do poprawy :P. Włosy są nawet dobre ale te 2 kosmyki mi się w nich nie podobają. Przez to włosy wyglądają jak plastik :P. Cieniowanie w ogóle nie powala :P. 2/3 opara mi się nie podobają, a pozostała 1/3 to base Smoka i jego cienie :P. Twarz dziko pocieniowana :P. Spodnie wyglądają jakby były wyjęte ze śmietnika :P. Pas wygląda jak żółte gówno że się tak wyrażę :P. Ogólnie wszystko do poprawy :P.

Ocena: 4/10

171[O-S-W] By Dubrix - Page 7 Empty Re: [O-S-W] By Dubrix Wto Sie 10, 2010 3:39 am

Tuffle

Tuffle
First Child
First Child
Powiem tak włosy wyglądają dośc dziwnie niektóre kosmyki do poprawy,cienie na skórze widoczne,butów w ogóle nie zmieniłeś zostawiłeś je tak jak na base,cieniowanie na koszulce nie jest zbyt dobre musisz je koniecznie poprawić,cienie na spodniach wyglądają przyzwoicie.
Ocenka:6/10

172[O-S-W] By Dubrix - Page 7 Empty Re: [O-S-W] By Dubrix Wto Sie 10, 2010 2:14 pm

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
[O-S-W] By Dubrix - Page 7 Saiyanwip
No a więc, sam kształt mi się nie podoba. Jego kręgosłup jest jakby skrzywiony, i wypięty do przodu. Mało realizmu.
Włoski są trochę za mało gęste, a cienie dość średnie. Koszulka niby ładnie pocieniowana, ale mogła być o wiele lepiej. A przy tworzeniu sprita oparek powinien być naprawdę dopracowany. Więc styl cieniowana na koszulce średni. Cieniowanie spodni, ehmm.. żartujesz? Nie polecam Ci zrobić sprita, w ogóle nie śpiesz się z tym bo to bez sensu. Cienie spodni, najgorzej Ci tutaj wyszły. Nie ma twardych kresek, jest takie SH'owe cieniowanie tych spodni co nie wygląda oszałamiająco. No i jeden but, jest dziwny. Trochę za długi, i strasznie nie realistyczny.
Ogólnie źle nie jest, popracuj nad kształtami włosów i cieniowaniem, chodź słabo dość Ci z tym nie idzie.

1kp

173[O-S-W] By Dubrix - Page 7 Empty Re: [O-S-W] By Dubrix Wto Sie 10, 2010 2:55 pm

Dubrix

avatar
Second Child
Second Child
Dobra Jak się umyję to zabiorę się za poprawki i Feli to nie moje Base xD

174[O-S-W] By Dubrix - Page 7 Empty Re: [O-S-W] By Dubrix Wto Sie 10, 2010 8:50 pm

Dubrix

avatar
Second Child
Second Child
No to Double

[O-S-W] By Dubrix - Page 7 WipspritaCredit:SmokuXD


A takie może być?

175[O-S-W] By Dubrix - Page 7 Empty Re: [O-S-W] By Dubrix Wto Sie 10, 2010 9:09 pm

Kumalski

Kumalski
Third Child
Third Child
Włoski dużo lepsze ale cieniowanie nadal marne :P. Musisz jeszcze pracować bo jakiś krzyżyk to nie cieniowanie włosków :D. Fałdy na spodniach nawet lepsze ale nie są świetne. Jego lewa nogawka z base. Koszulka i bluza wyglądają świetnie :). Cieniowanie twarzy nawet dobre :).

Ocena: 6/10

Robisz postępy.

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 7 z 8]

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.