Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 6 z 7]

126Główny pokład - Page 6 Empty Re: Główny pokład Pon Paź 25, 2010 7:07 pm

Rayem

Rayem
KOX
KOX
- Wreszcie...
- Hm... Może to i lepiej... Efekt będzie lepszy podczas treningu we dwójkę.
Horor zafacepalmował i zniknął. Rayem zaś wszedł do portalu.
- Tylko, nie zapomnij nas wypuścić, nim zaczniecie walkę... - dodał i zniknął.

127Główny pokład - Page 6 Empty Re: Główny pokład Pon Paź 25, 2010 7:27 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
- Nie martw się, na pewno zapomnę. - powiedział tak by słyszał to Rayem, ale by nie miał już czasu wyjść. Zamknął szybko portal i wrócił do medytowania.

128Główny pokład - Page 6 Empty Re: Główny pokład Wto Paź 26, 2010 12:08 pm

NPC

NPC
NPC
NPC
Jako że medytowałeś i było łatwiej wyczuć Ci energie innych, jako pierwszy zorientowałeś się że w stronę planety zbliża się 8 niezwykle potężnych energii, a wokół planety krążą tysiące innych, które de facto nie zagrażały Wam mocą, ale ilością.

129Główny pokład - Page 6 Empty Re: Główny pokład Wto Paź 26, 2010 12:14 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
- Są.. Zapewne i tak nie tylko ja ich wyczułem, ale byłem jednym z pierwszych. Cóż.. - następnie wstał i wzbił się w powietrze. Zniknął przykładając dwa palce do czoła.

130Główny pokład - Page 6 Empty Re: Główny pokład Wto Paź 26, 2010 12:57 pm

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
Viego dobiegł na główny pokład i wyczuł ślady energii, jaką pozostawił Yoh.
- Czyli on już wie... Nsaya-chan, nadaj komunikat na cały statek, niech wszyscy wiedzą. Ja lecę za Yohem. Czyń honory.
Otworzyła się zapadnia, Viego wypadł ze statku i poleciał za energią Yoha.
Ech... gdy ofiara wie, to żadna frajda...

//Dużą czcionką komunikat słyszalny na całym statku//
Uwaga wszyscy, Terra jest atakowana. Osiem kapsuł leci w stronę planety, około kilkudziesięciu tysięcy statków stacjonuje gdzieś za Unicronem-dono. Viego leci za Yohem do stratosfery, żeby ocenić sytuację. Wszyscy chętni do walki, przygotujcie się. Zawiadomcie kogo się da, jeśli ktoś jest poza statkiem.

131Główny pokład - Page 6 Empty Re: Główny pokład Wto Paź 26, 2010 1:16 pm

SmokuXD

SmokuXD
Observer
Observer
Chłopak wbiegł do zamykającej się zapadni - Ahhh zdążyłem.
Smok poleciał za oddalającym się Viegiem.
//No, nie wiem czy zdążyłem , ale powiedzmy XDD//

132Główny pokład - Page 6 Empty Re: Główny pokład Pon Gru 06, 2010 8:44 pm

Rayem

Rayem
KOX
KOX
Chłopak pojawił się na statku.
Poczekam tu na innych. Może spotkam kogoś z rannych, gdy lepiej się poczują albo chociaż partnera do treningu...
Chłopak poszukał jakieś ławeczki i położył się na niej. Zaczął rozmyślać nad różnymi dziwnymi sprawami i po jakimś czasie zamknął oczy.

133Główny pokład - Page 6 Empty Re: Główny pokład Wto Gru 07, 2010 4:37 pm

Ketsu

Ketsu
Notowany
Notowany
Ketsu głośno przebiegł obok głównego pokładu, w ostatniej chwili spoglądnął jeszcze na, jak myślał, śpiącego Rayema.Uśmiechnął się głupkowato i biegł jeszcze szybciej.

134Główny pokład - Page 6 Empty Re: Główny pokład Wto Gru 07, 2010 7:29 pm

Ketsu

Ketsu
Notowany
Notowany
Ketsu biegnie w stronę mostku stopniowo uwalniając coraz więcej energii..
[Ciekawe co stało się z kolesiem z którym miałem walczyc ale przeszkodził ten cwel Trenz..? Whatever..]
Ketsu biegnie dalej.

135Główny pokład - Page 6 Empty Re: Główny pokład Sro Gru 08, 2010 1:33 pm

Ykmo

Ykmo
Sniper
Sniper
Chłopak szedł w stronę sali z system W.O.R.L.D.

136Główny pokład - Page 6 Empty Re: Główny pokład Sro Gru 08, 2010 1:38 pm

Rayem

Rayem
KOX
KOX
Chłopak nagle się zerwał z ławki. Nie dlatego, że pojawił się jego przyjaciel. Zwyczajnie pomyślał o czym strasznym. Zaczął się rozglądać łapiąc oddech. W tym momencie dopiero zauważył Toshiego.
Ciekawe dokąd idzie?
Ray jedynie do niego pomachał. Nie wiedział, czy go w ogóle zauważy. Zaraz po tym wstał i zaczął spacerować po mieście.

137Główny pokład - Page 6 Empty Re: Główny pokład Sro Gru 08, 2010 4:24 pm

Ketsu

Ketsu
Notowany
Notowany
Ketsu wbiegł na pokład..
Narka ! - powiedział i pomachał Rayemowi.
Zatrzymał się przed kapsułą.Zacisnął pięści.
Czas na trening..
Ketsu wszedł do kapsuły, nacisnął kilka przycisków i kapsułą została wystrzelona w stronę Terry.

138Główny pokład - Page 6 Empty Re: Główny pokład Sro Gru 08, 2010 8:54 pm

Rayem

Rayem
KOX
KOX
Chłopak w pewnym momencie się zatrzymał.
- Mamy gości... - powiedział do siebie z szyderczym uśmiechem.
Chwilę po tym przyłożył 2 palce do czoła i zniknął.

139Główny pokład - Page 6 Empty Re: Główny pokład Czw Gru 09, 2010 3:21 pm

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
Maximus obudził się, rozglądnął się i nie wiedział gdzie jest. Poszedł porozglądać się trochę.

140Główny pokład - Page 6 Empty Re: Główny pokład Czw Gru 09, 2010 3:28 pm

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
Po jakimś czasie wrócił.
-Gdzie ja jestem?
Położył dwa palce na czole i teleportował się do swojego domku.

141Główny pokład - Page 6 Empty Re: Główny pokład Pią Gru 24, 2010 9:31 am

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
Dotarł tu z kapsuły.
- Nsaya-chan!
Pojawia się holo-Damensaya.
Co tam? Już po walce?
- Tak, poradzili sobie. Chodźmy na mostek.
Obydwoje poszli na mostek.

142Główny pokład - Page 6 Empty Re: Główny pokład Sro Kwi 20, 2011 10:40 am

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
Panel z ciałami Rayema i Sameyara dociera na główny pokład, Viego zaraz za nim.
- Nsaya-chan, weź ich do głównego salonu w sektorze mieszkalnym i zostaw na kanapach. Zaraz wrócę.
Wyleciał przez główny właz i z prędkością Clock Up poleciał w stronę Eminy. Damensaya zabrała Rayema i Sameyara w bezpieczne miejsce.
//Jesteście w Sektorze mieszkalnym. Właśnie lecę do Eminy, żeby Silvia powiedziała Yohowi, gdy ten się "obudzi", gdzie możecie znaleźć swoje ciała. Hej, zostawienie ich gdzieś przy lesie to zły pomysł.//

143Główny pokład - Page 6 Empty Re: Główny pokład Sro Kwi 20, 2011 12:38 pm

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
Drugi raz wlatuje do środka.
- Jaki miałem czas?
Słaby.
- Trochę się widocznie za bardzo rozgadałem. Toshi już jest?
Nie.
- Czyli nie aż tak słaby czas miałem... Poczekam w W.O.R.L.D, przekaż mu, jak przyleci.
Poszedł do W.O.R.L.D.

144Główny pokład - Page 6 Empty Re: Główny pokład Sro Kwi 20, 2011 2:53 pm

Ykmo

Ykmo
Sniper
Sniper
Chłopak przyleciał do latającego miasta.
-Troche się zeszło... Witam Nsaya-chan.
//Żeby zbędnie nie przedłużać//
Nsaya przekazała mu informacje o tym iż Viego znajduję się w sali z Systemem
W.O.R.L.D. i że ma się do niego udać.

145Główny pokład - Page 6 Empty Re: Główny pokład Sro Sie 10, 2011 12:33 pm

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
Cała trójka doleciała do Miasta, na głównym pokładzie Alister wyłączył przemianę. Poszli najpierw do sali WORLD.

146Główny pokład - Page 6 Empty Re: Główny pokład Sob Wrz 10, 2011 8:34 am

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
//Pozwólcie, że przyspieszę.//
Viego, Kaylin, Alister, Damensaya, Silvia z Yuki i Toshi pojawili się na głównym pokładzie.
- Tędy, chodźcie.
Damensaya przyłożyła rękę do ściany i zmieniła się w ciąg danych, który przesłał się natychmiast do sektora szpitalnego, gdzie ją odtworzył. Cała reszta poleciała lub pobiegła za nią.
- To ona to potrafi?
- W obrębie Miasta na pewno, dzięki temu terminalowi. Poza nim tego nie testowaliśmy, bo globalna sieć jest trochę bardziej poplątana.

147Główny pokład - Page 6 Empty Re: Główny pokład Wto Lip 09, 2013 11:17 pm

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
Cała dziesiątka wychodzi z portalu. Personel Miasta podbiega i pyta o szczegóły.
- Za chwilę wam wszystko wyjaśnimy. Weźcie tych dwóch i wsadźcie ich do W.O.R.L.D. Saya, ustawiasz im mentalne kraty, żeby nawet w wirtualu nie mogli nic zrobić i cały czas ich zdalnie pilnujesz. Zebranie nadzwyczajne w lobby sektora mieszkalnego. Wszystkich, którzy przyjdą do nas przez portal kierujcie tam.
Kilku członków personelu przytaknęło, sprowadzili drony, które zabrały dwóch jeńców w wyznaczone miejsce. Dziesiątka dowódców udała się do sektora, gdzie zaczęli się zastanawiać nad sytuacją i dyskutować między sobą na jej temat, czekając aż będzie się dało kontynuować przesłuchanie lub ktoś przyjdzie.

//czyli po prostu tyle mi się na razie chciało napisać.//

148Główny pokład - Page 6 Empty Re: Główny pokład Sro Lip 10, 2013 12:31 am

Jata

Jata
Moderator
Moderator
Woogy przechodząc przez portal w Epsilonie, rozejrzał się po głównym pokładzie. Spojrzał na kilka osób z personelu, które aktualnie się tu znajdowały.
- Hej, nie ma tu zakazu palenia? - pytając uniósł rękę, w której trzymał skręta.
Jeśli nie, zaciąga się raz jeszcze.
Jeśli ktoś ma coś przeciwko, gasi go i chowa do wewnętrznej kieszeni bezrękawnika.
- Viega znajdę...? - zadał kolejne pytanie.
Gdy uzyska odpowiedź, kieruje się do sektora mieszkalnego, gdzie dowódcy prowadzą obrady na temat aktualnej sytuacji.

Dosłownie chwilę później pojawia się tu również Mari z resztą ekipy z H-13 //yup, nie chce mi się za każdym razem pisać Heavnely, więc będę używał tego skrótu xd//.
- Ten pajac nawet na nas nie zaczekał.
Gdy zostaną pokierowani, również zmierzają w kierunku sektora mieszkalnego //prawda?//.

149Główny pokład - Page 6 Empty Re: Główny pokład Sro Lip 10, 2013 6:24 am

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
??: Nikt dotąd nie miał jakiegokolwiek zamiaru tu palić. Ale jak pani kapitan się to nie spodoba, może po prostu otworzyć jakąś zapadnię pod tobą i przenieść cię w nie wiem jaką część statku.
Członek personelu wyciąga coś w rodzaju palmtopa/tableta //Nie, nie WDG. Nazwijmy to DFT, Data Folder/Transciever, jako grę słów/liter do Damensaya Flying Town// i coś sprawdził.
??: Pan Woogy Roleyo, tak? Zebranie nadzwyczajne odbędzie się w lobby sektora mieszkalnego. To w tamtą stronę, cały czas prosto.
Po tym, jak Woogy, Mari i reszta udają się w stronę sektora, członek personelu uzyskuje pozwolenie na uruchomienie wentylacji, teoretycznie by uchronić Woogyego od ewentualnego strasznego losu, ale któż mógł mu dać to pozwolenie?...

//DFT creepypasta//

150Główny pokład - Page 6 Empty Re: Główny pokład Sro Lip 10, 2013 1:07 pm

Rayem

Rayem
KOX
KOX
Z portalu łączącego Epsilona i LMD //jakoś wolę ten skrót niż DFT// dosłownie wyleciał Rayem. Zatrzymał się i zaczął rozglądać, gdzie dokładnie się teraz znajduje, a co ważniejsze, gdzie są pozostali. Zamiast znajomych twarzy spostrzegł jednak zupełnie nowe, należące do nieznanych mu kompletnie ludzi.
(Hmm... Wygląda na to, że to miejsce powoli staje się miastem nie tylko z nazwy. W sumie dobrze zobaczyć tu jakichś "innych". Dawniej ten statek wydawał mi się zawsze taki pusty.)
Ray podszedł do jednego z członków personelu miasta i zaczepił go, zadając następujące pytanie:
- Przepraszam. Gdzie znajdę kapi-...
(Chrzanić tytuły!)
- ...Viega?
Po otrzymaniu odpowiedzi, brunet kieruje się w wybrane miejsce.

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 6 z 7]

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.