Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : 1, 2  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 2]

1Agisya - temat ogólny Empty Agisya - temat ogólny Pon Maj 16, 2011 7:16 pm

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
Od wydarzeń z akcją uwolnienia Gemmei temat przechodzi z ogólnego na całą planetę na ogólny dla "stolicy" - miasta Agisya.
Posty sprzed tego czasu, obejmujące również pustynny kosmodrom i obserwatorium na wyspie Aspara, niech już tu zostaną.


Świat, do którego spora grupa Jigen Tankenka, wliczając Viega i Kaylin, trafiła wraz ze swoim statkiem - Miastem Agisya, by wybudować tu w spokoju cywilizację. Skolonizowali już cztery z pięciu głównych kontynentów planety i przygotowują się do pierwszych wypraw poza nią, ale głównym ośrodkiem pozostaje wciąż wyspa Agisya, na której zadokowano statek i przekształcono w miasto.
Planetę nazwano Beralza od złożenia dwóch słów oznaczających "zielona" i "niebieska".
Nie trzeba chyba dodawać, że obowiązującym tu głównym językiem jest erfelański, choć na pewno znajdzie się kogoś mówiącego innymi językami tej planety lub np. "naszym". //czyli naszym xd//

//Jak zrobię dokładną mapę planety, to pewnie tu wrzucę.//
___________________________________________________________

Główne wrota na Agisyi //skojarzcie ze Stargate// zaczęły się otwierać i wyszli przez nie Viego i Kaylin. Oboje wyjęli swoje WDG i wprowadzili do nich pewien kod, informując wszystkie systemy o swoim przybyciu. //typowa procedura// Po jakiejś chwili zjawiło się kilku ludzi na latających motocyklach.
#1: O, Kaylin i Viego, nasi ambasadorzy w najbardziej odjechanym z wymiarów. Co was tym razem sprowadza?
- Sprawa rangi Del, może Cio. Idziemy do głównej sali. //pierwsze 5 liter alfabety erfelańskiego: Alip (A), Bas (B), Cio (C, oznacza głoskę "cz". Nazwę się wymawia "czijo"), Del (D), Eksa (E)//
#2: Chcecie transport czy polecicie po swojemu?
- Dzięki, polecimy. Co u Immin?
#2: W porządku, dzięki.
Oboje, wraz z "eskortą", polecieli do głównej sali, po drodze witając znajomych. W głównej sali nawiązali połączenie globalne, by każdy chętny mógł się podzielić informacjami. Tam każdy chętny uczestniczyć pojawił się holograficznie.

Viego opowiedział sprawę.
#A: "Służba międzywymiarowa"? Co za nonsens.
- No nie? Dlatego przyszliśmy tutaj, ktoś po prostu musiał na nich kiedyś natrafić.
#B: Nie wiem, czy ktoś teraz coś ma, ale zaczniemy poszukiwania. Rzeczywiście, przy pewnych okolicznościach to może być sprawa rangi Cio. Tamtejsi pewnie ruszyli do akcji, nie?
- Jak to oni. Pewnie teraz przekraczają Korytarz. Musimy obserwować tą przestrzeń.
#C: Zaiste. W tym momencie nic nie wykombinujemy, a jak do tej pory tamtejsi byli kompetentni. Szczególnie sprawa z Erebem...
- Niezakończona, przypominam. Jeszcze go dorwiemy.
#D: Wiemy, Viego, wiemy. To zapraszam teraz do nas do Obserwatorium Aspara. Czekając na jakieś wyniki może zobaczycie nasze dotychczasowe odkrycia.
- Z chęcią. Przeniesiecie nas?
Viego i Kaylin zostali przeniesieni niczym w Star Treku.

//Odwiedzają różne lokacje naukowe na Beralzie czekając, aż inni dadzą jakieś wyniki. Nie wiem, ile to zajmie tam, ale u mnie to będą trzy dni xd
Przez ten czas nasza dwójka po prostu jest na Beralzie.//



Ostatnio zmieniony przez Viego dnia Nie Paź 02, 2011 11:25 am, w całości zmieniany 2 razy

2Agisya - temat ogólny Empty Re: Agisya - temat ogólny Pią Maj 20, 2011 1:31 pm

NPC

NPC
NPC
NPC
Jesteście w budowanym na środku pustyni kosmodromie. W pewnym momencie dobiega ktoś do was.
# Hej, Viego, Kaylin! Mamy coś nowego! Właśnie z "waszego" wymiaru otworzono przejście. To taki typ przejścia, które nie prowadzi do Korytarza, by stamtąd przejść dalej, ale przekracza Korytarz samoczynnie, prowadząc od razu do punktu docelowego. Kilka osób przeszło tamtędy do jakiegoś wymiaru torusowego, otaczającego kilka sąsiadujących ze sobą. Taki przedsionek. Nie zauważyliśmy wcześniej tego ewenementu, bo widzieliśmy tylko ten właśnie przedsionek, myśląc, że jest jednym wymiarem. Niestety, nasze skany sięgają jedynie Korytarza, nie wejrzymy do środka.

3Agisya - temat ogólny Empty Re: Agisya - temat ogólny Sob Maj 21, 2011 5:10 pm

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
- Hm, ciekawe. Możecie tu przerwać poszukiwania, skupcie się teraz na odcinku Korytarza między tym torusem a Tyglem. A o sytuację tam wewnątrz się nie martwcie, ci, którzy tam weszli, nie są miernotami.
- Viego, widziałeś? Planują na utworzonej sztucznej wyspie zbudować pierwsze Miasto Orbitalne. Może kiedyś tu przylecimy wraz z Damensayą?
- Czemu by nie. Chodźmy na Agisyę. Póki mamy chwilkę, odpoczniemy.

Tą samą metodą wrócili na Agisyę, chodzili bez celu po terenach zielonych miasta.

4Agisya - temat ogólny Empty Re: Agisya - temat ogólny Pon Maj 23, 2011 4:20 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Podobnie jak w przypadku Viega i Kaylin, Yoh wraz z Silvią weszli tu przez główne wrota na Agisyi. Yoh dał Silvii wreszcie upragniony WDG, sam poinformował innych o tym że wreszcie, po raz drugi pojawił się w tym świecie. Za pierwszym razem był tu na sprawie na temat skradzionych przedmiotów. Wtedy był "szczeniakiem". Mało prawdopodobne by teraz "władza" chciałaby żeby ponownie zwrócił skradzione przedmioty.
Po chwili pojawiło się kilku ludzi na motocyklach.
//
#1 - Toby
#2 - Bob
#3 - Lee
//
#1: Skłamałbym mówiąc że miło Cię widzieć, Yoh-kun.
- Dla mnie to również sama przyjemność, Toby. - całkowicie zignorował to co powiedział mężczyzna. Cóż.. Taki już był.
#3: Nie jesteś zabawny. Co Cię tu sprowadza? Pamiętaj że mile widziany mimo wszystko za pewne wybryki, tutaj nie jesteś.
- Chcę skorzystać z głównej biblioteki, tylko tyle. Muszę się czegoś dowiedzieć. - wyjaśnił spokojnie. Mężczyźni spojrzeli na Silvię stojącą nieco z tyłu.
#2: Kim jesteś?
- Silvia Saw.. Atsuko.. - lekko zdziwiła Yoha, przedstawiając się jako członek rodziny Atsuko, nie Sawako. Lee spojrzał na brzuch dziewczyny. Co prawda, duży nie był, de facto to tylko dwa miesiące. Ale już było widać że "coś się kroi".
#3: Heh.. Już rozumiem. Idźcie do tej biblioteki, ale uważaj żeby nie natknąć się na jakiegoś ważniejszego Jigen Tankenka.

Młodzieniec poszedł do głównej biblioteki wraz z Silvią i zaczął szukać książek, ksiąg, archiwów i tak dalej na temat Nightmare Lorda.

//NPC, tu przyda się Twoja odpowiedź na temat tego czy coś znalazłem i jeżeli tak, to na jaki dokładniej temat.//

5Agisya - temat ogólny Empty Re: Agisya - temat ogólny Wto Maj 24, 2011 7:37 pm

NPC

NPC
NPC
NPC
Na chwilę obecną masz jedynie kilka wzmianek, niekoniecznie informacje, których byś do tej pory nie znał. Widać było, że zjawiska związane z Vida nie są jeszcze tak dobrze poznane przez Jigen Tankenka, ale fakt, że są chociaż szczątkowe informacje świadczy o tym, iż ta kwestia nie jest ignorowana. Możliwe, że jeszcze coś znajdziesz.

6Agisya - temat ogólny Empty Re: Agisya - temat ogólny Wto Maj 24, 2011 7:46 pm

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
Viego wyjął WDG.
- Hmmm... Yoh jest na Agisyi.
- O, ciekawe. Idziemy do niego?
- Chwilka...
Wysłał szybką wiadomość do Lee, który mu odpowiedział.
- Jest w bibliotece.
Udali się do biblioteki, gdzie zastali Yoha i Silvię.
- No to kto chroni Terry, jak wy się po wymiarach wałęsacie?

7Agisya - temat ogólny Empty Re: Agisya - temat ogólny Wto Maj 24, 2011 8:41 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Młodzieniec zamknął ostatnią z ogólnodostępnych tu ksiąg. Spodziewał się że znajdzie trochę więcej informacji, a przynajmniej wzmianek na temat Nightmare Lorda, ostatecznie elementów Vida. Niestety, nic z tego.

- Yoh, znalazłeś coś ciekawego? Ja mam tylko wzmiankę na temat tego że niegdyś istni.. - nie skończyła, gdy Yoh jej przerwał odkładając księgę na swoje miejsce.
- Wiem.. Nie mam nic nowego i ciekawego. Wygląda na to że i tutaj niewiele się dowiemy. - akurat w tym momencie do biblioteki weszli Viego i Kaylin.
- Myśleliśmy że dowiemy się tu nieco na temat Ni.. - Yoh ją lekko szturchnął łokciem w rękę.
- Szukaliśmy pewnych informacji, ale wygląda na to że i tu niewiele się dowiem. - wystawił przed siebie obie dłonie i obejrzał je powoli. Nie wyglądał na pełnego życia jak zwykle, raczej nieco przygnębionego.
- Będziemy się zbierać. Właściwie, jesteśmy tu tylko chwilowo. - powiedział spokojnie. Silvia popatrzyła się na niego, ale wolała nic nie mówić. W pewnym momencie wpadła na pewien pomysł.
- Kaylin, macie tutaj może zbiór archiwów lub ksiąg nie dostępnych dla zwykłych Jigen Tankenka? Coś co zawiera informacje na tematy których nawet oni nie powinni znać? - spojrzała z lekką nadzieją w oczach na Yoha i wróciła wzrokiem na Kaylin.
- Wątpię. Każde informacje dla każdego Jigen Tankenka są chyba ogólnodostępne. Nie ma tu czegoś w stylu zakazanych czy niedostępnych ksiąg.. Choć z drugiej strony, jestem tu po raz drugi w życiu. Właściwie, tak na dobrą sprawę, nic nie wiem o tym miejscu.. - rzekł spokojnie.

8Agisya - temat ogólny Empty Re: Agisya - temat ogólny Sro Maj 25, 2011 4:29 am

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
- Yoh ma rację. Jeśli czegoś nie możesz znaleźć, to albo źle szukasz, albo nie ma takich informacji. A nie próbowaliście może dostępu elektronicznego? Wiecie, poprzez połączenie z siecią biblioteki wpisać szukaną frazę, jak w wyszukiwarce.
- To, co tutaj widzisz, to zbiór ostatnio wykorzystywanych materiałów. Niedawno przeglądane są odstawiane tutaj, stąd idą do głównego. Maszyny potem odnoszą księgi. Mamy przecież więcej informacji, niż mogłoby się wydawać. Widzisz tamte duże drzwi? Tam jest winda. Ciężko, żeby takie archiwum zmieściło się na powierzchni, co nie? Tak naprawdę wszyscy wiedzą o głównym archiwum. Niektórzy jedynie zapominają w pośpiechu.
- A właśnie. Niektóre informacje się przewijają w różnych kategoriach, więc nawet, jeśli znajdziesz taką wzmiankę w ostatnio odwiedzanych, niekoniecznie to oznacza, że ktoś szukał tego samego. Czyli jeśli coś znaleźliście, to nie musi to znaczyć, że ktoś szukał czegoś o Ni...
- Rany, dziewczyny, coś akurat dzisiaj dużo gadacie. Yoh, poszukaj przez WDG. Użyj kanału łączności 8922. Nikt go nie używa, więc mogłem na nim niepostrzeżenie założyć blokady przeciw odczytowi - tylko ktoś, kto o tym wie, byłby w stanie sprawdzić, czego szukałeś. A gdy numery kanałów zaczynają się od 1, komu by się chciało szukać takich wielkich numerów?

9Agisya - temat ogólny Empty Re: Agisya - temat ogólny Sro Maj 25, 2011 4:53 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Yoh wyjął swój WDG i "zaczął się nim bawić". Po chwili, użył kanału łączności 8922, o którym wspomniał Viego, chwilę się jeszcze pobawił i wpisał szukaną frazę. Coś przykuło jego uwagę, było to widać po jego twarzy.
- Hm.. - chwilę się zastanawiał, czytając.
- Tu pisze coś ciekawego.. Moc pobierana jest od jakichś wyższych istot, dlatego jej pokłady są niemalże nieograniczone jak w przypadku Kyuubiego. Różnica jest taka że ten z ogonami ma nieskończoność. Tu się kończy po cholernie długim czasie. - lekko zainteresowany tym faktem zjechał niżej. Kolejna ciekawostka, raczej jemu niepotrzebna.
- Cztery elementy Vida zebrane w jednym miejscu, będąc w pełni aktywnymi mogą zaburzyć równowagę danego uniwersum. To raczej mi niepotrzebne, ale przynajmniej wiem że trzech pozostałych nie należałoby szukać.. - podrapał się po głowie i podziękował Viegowi za pomoc. W sumie, gdyby nie on, prawdopodobnie nie znalazłby tych ciekawostek. Bo raczej jako informacji ważniejszych nie można ich traktować.

- A tak w ogóle to czego się dowiedzieliście na temat tej walki na pustyni czy coś? Nie było mnie tam, także przepraszam jeżeli się pomyliłem.. - wyszedł na zewnątrz wraz z Silvią by popatrzeć na niebo.

10Agisya - temat ogólny Empty Re: Agisya - temat ogólny Sro Maj 25, 2011 1:34 pm

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
- A nie mówiliśmy ci jeszcze na Terrze, że walka na pustyni się skończyła naszym zwycięstwem i kilku naszych poszło z tą dziewczyną do innego wymiaru, by znaleźć ten przedmiot? Viego, kto to poszedł?
- Maximus, Ketsu, Rayem, Smoku, Kogomaru i Chisato. Wymiar tej dziewczyny jest, wraz z kilkoma innymi, otoczony jakimś zewnętrznym, torusowym wymiarem. Wygląda na to, że dlatego tamci dwaj mówili o byciu "służbą międzywymiarową", najwyraźniej się mogli przemieszczać między wymiarami zamkniętymi w tym torusie. A nie wykryliśmy tego wcześniej, bo nie wiedzieliśmy, że akurat takiego czegoś mielibyśmy szukać. Niby podobne np. do Dangai, ale struktura jest zupełnie inna.
- Tylko od momentu, gdy tam weszli, nie możemy ich dalej obserwować. Ale akurat oni sobie poradzą bez problemu. Powinniśmy chyba niedługo wracać na Terrę. Wiem, że jest tam Toshi, Unicron i Damensaya, ale nasza pomoc zawsze by się przydała.
- A właściwie, Yoh, skoro "ciemna materia" reprezentuje jeden z czterech elementów Vida, to czym u licha są trzy pozostałe?

11Agisya - temat ogólny Empty Re: Agisya - temat ogólny Sro Maj 25, 2011 5:53 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Młodzieniec powoli poszedł wraz z Silvią i resztą do przodu, kierując się do głównych wrót //Lepiej po prostu pogadać po drodze, zdrowsze to i w międzyczasie dojdziemy do wrót//.
Kiedy Viego odezwał się do chłopaka na temat reszty elementów Vida, przypomniał sobie pewną informację którą kiedyś znalazł.
- Właściwie sam nie wiem.. Na pewno jest dobrze Nam znany "Destrukcja".. - tu zaczął się chwilę zastanawiać. Silvia spojrzała się na niego z lekkim zażenowaniem, wszak wraz z nim poszukiwała informacji na temat Nightmare Lorda.
- Destrukcja, Odrodzenie, Czas i Umysł.. Na dobrą sprawę nie ma żadnych informacji co do tego jak mogli wyglądać. W niektórych starożytnych księgach czy ru.. - tu wpadła na pewien pomysł.
- Ru? - nic mu to nie mówiło, Silvia się zatrzymała.
- Możliwe że rozwiązanie mieliśmy tuż przed sobą.. Ruiny Anteques. - pobiegła w stronę wrót. Yoh lekko zdezorientowany, pobiegł po chwili za nią.

Kiedy wszyscy już doszli do głównych wrót, Yoh spojrzał na Viega.
- Jak macie tu coś jeszcze do załatwienia, to dzięki że Nas tu odprowadziliście.. Jeżeli wracamy razem.. - Yoh dał jakiś sygnał przez WDG, a wrota się otworzyły //Chyba że działa to inaczej, wtedy sam je otwórz i pomińmy tą część xd Jak napiszesz że wchodzicie, możesz też przez chwilę sterować Silvią i Yohem, jak ja Tobą i Kaylin teraz xdd Sorry xdd//

12Agisya - temat ogólny Empty Re: Agisya - temat ogólny Sro Maj 25, 2011 6:05 pm

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
- Viego, to ty sobie weź Umysł, ja się łapię na Czas.
- Przesadzasz, Kaylin. Nie wystarczy, że legenda z mojego świata okazała się prawdą?
- Ta z walką arche Światła i Ciemności i stworzeniem pięciu żywiołów?
- No a która inna. To mi przypomina, że ciekawie by było jeszcze raz walnąć tamto combo... W końcu Mankaitō specjalnie ma 6 slotów...
- Może lepiej nie. I tak trochę ci do tego brakuje.
- Ehh... No cóż... Ale wyobraź sobie, Hyper Clock Up i Genesis Flare! Jakby jeszcze wezwać Hyper Kabuto, żeby użył Maximum Hyper Cyclone...
- Znowu cię ponosi wyobraźnia. Może zamiast tego sprawdzimy, czy mam szanse mieć drugi żywioł?
- Egoistka... Tak, Yoh, idziemy z wami.

Wszyscy przeszli przez wrota //czyż nie?//

13Agisya - temat ogólny Empty Re: Agisya - temat ogólny Pon Wrz 26, 2011 3:31 pm

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
Kaylin w viegowej bluzie, Alister, Yoh i Silvia wychodzą z głównej bramy na Agisyi. Wokoło wesoła atmosfera, prawie wszyscy się przygotowują do festynu.
- Ładniusio. To gdzie teraz?
- W północnej części miasta mieszka nasz znajomy, Iro Xenet. W tym roku jest w administracji miasta, powinien coś wiedzieć. Chodźcie.
Kaylin idzie przodem, Alister trochę z tyłu.
[Najlepiej by było, jakby ta droga do Iro przebiegła bez zakłóceń. Im szybciej, tym lepiej.]

//Z tym postem temat zostaje zmieniony z "Wymiar 0 - Beralza (temat ogólny)" na "Agisya - temat ogólny".//



Ostatnio zmieniony przez Viego dnia Sro Wrz 28, 2011 6:31 pm, w całości zmieniany 1 raz

14Agisya - temat ogólny Empty Re: Agisya - temat ogólny Pon Wrz 26, 2011 3:56 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Yoh oraz Silvia idą za Kaylin. Silvia idzie spokojnie, Yoh natomiast co jakiś czas się szyderczo uśmiecha.
- Ale byłaby frajda... Tylu wspaniałych wojowników. Nie sądzicie?
- Potrafisz myśleć tylko o walce. Pamiętaj po co tu jesteśmy.
- Wiem po co tu przybyliśmy. Ja tylko stwierdzam, że fajnie byłoby tu powalczyć.
Dziewczyna nie odzywała się już ani słowem do Yoha. On natomiast spokojnie szedł, jak zwykle, wyszukując wzrokiem silniejszych wojowników, jeżeli takowi tu są. Para ukrywa swoją energię na tyle, a żeby nie dało się ich poznać właśnie po tym.
- Nawet nie wiemy czy ona tu jest.
- Po to jesteśmy na Beralzie by się tego dowiedzieć, i ostatecznie zapobiec temu wydarzeniu, jeżeli ją znajdziemy.
Wszyscy wokół się uśmiechali, atmosfera była całkiem wesoła.
- Szkoda będzie im niszczyć tą wspaniałą atmosferę.
- Jeżeli egzekucja miałaby nastąpić, to pewnie by nastąpiła po tym święcie... Więc, proszę, nie krakaj mi tutaj.

Małżeństwo szło za Kaylin do domu Iro Xeneta.

15Agisya - temat ogólny Empty Re: Agisya - temat ogólny Wto Wrz 27, 2011 8:50 am

NPC

NPC
NPC
NPC
Idąc dosyć powolnym krokiem do domu Iro Xeneta, widzieliście jak niektórzy się naprawdę dobrze bawią, przygotowując się do zbliżających się świąt; raczej nikogo nie interesował fakt że szliście przed siebie, omijając wszystko i wszystkich dookoła. Dosyć istotną rzeczą podczas tego krótkiego spaceru okazała się rozmowa dwóch Jigen Tankenka; jeden z nich był nameczaninem, drugi natomiast miał ubiór, przypominający Quincy.

#1: Słyszałeś o tej egzekucji?
#2: Tak. Podobno to ktoś z wymiaru w którym przebywa Viego oraz Kaylin...
#1: Nie zapominaj o tym parszywym złodzieju.
#2: Olać go... Słyszałem plotki, że to ktoś bardzo ważny dla tamtejszych wojowników. Jak myślisz, wpadną tu?
#2: Wybacz, plotę głupoty. Przecież Nasz świat będzie na te kilka dni zamknięty, egzekucja ma się odbyć później.
#1: Ja tam nie chcę na ten temat nic myśleć... Skupmy się na dobrej zabawie przez te kilka dni.

Dwóch Jigen Tankenka sobie poszło, a Wy mieliście właściwie w głowie jeszcze więcej pytań niż przed przybyciem tutaj. Mimo to, po wysłuchaniu krótkiej rozmowy, postanowiliście iść dalej przed siebie, do znajomego Kaylin oraz Viega, Iro Xeneta.
Po kilku minutach w końcu doszliście do jakiegoś niewielkiego domu, gdzieś w centrum miasta.

16Agisya - temat ogólny Empty Re: Agisya - temat ogólny Wto Wrz 27, 2011 1:54 pm

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
- Wieści szybko się rozchodzą, nie?
- Bluzy nie gadają.
- W tym świecie? O daj spokój. Emm... Słuchaj, ja nie mogę chwilowo zapukać.
Kaylin westchnęła i nacisnęła dzwonek do drzwi.
- Właściwie, ufacie mu wystarczająco, żeby wszyscy zdjęli iluzję?
- W tym składzie zespołu, nie.

17Agisya - temat ogólny Empty Re: Agisya - temat ogólny Wto Wrz 27, 2011 4:24 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Kiedy Kaylin powiedziała, iż w tym składzie nie za bardzo są w stanie zaufać człowiekowi do którego przeszli taki kawał drogi, uśmiechnął się. Silvia swobodnie mogła być sobą, niemalże nikt jej tu nie znał. Gorzej z Yohem, który jest między wymiarowym złodziejem, z elementem Vida w sobie. Kiedy ludzie rozmawiali na temat tego, że jest on parszywym złodziejem, właściwie wtedy ich zwyczajnie olewał.
- Masz na myśli mnie, prawda?
- Nie przesadzaj.
- Właśnie... Jak myślicie... Jeżeli dojdzie do walki z tymi całymi najstarszymi, będą walczyć tutaj by narażać Beralzę na zniszczenia?
- Nie wiem i szczerze mówiąc, wisi mi to. Chcę tylko odnaleźć Gemmei i wrócić z nią na Terrę. Jest przecież częścią Naszej rodziny.

Kiedy ktoś otwiera drzwi, małżeństwo już się nie odzywa, by przypadkiem nie zdradzić swojej tożsamości.

18Agisya - temat ogólny Empty Re: Agisya - temat ogólny Wto Wrz 27, 2011 4:55 pm

NPC

NPC
NPC
NPC
Dosyć młodo wyglądający mężczyzna z niewielką, kozią bródką, otworzył drzwi do których pukała Kaylin. Mężczyzna nie za bardzo wiedział z kim ma do czynienia, a z tego co dostrzegliście w jego domu, miał teraz masę papierkowej roboty.
- Słucham? Nie mam za dużo czasu na rozmowy, jestem dzisiaj zajęty więc proszę, sprężajcie się.

19Agisya - temat ogólny Empty Re: Agisya - temat ogólny Wto Wrz 27, 2011 5:01 pm

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
- Witaj Iro, wesołej trzysetki. Potrzebujemy informacji. Próg domu nie jest najlepszą lokacją do takich rozmów.
- Szczególnie, gdy ktoś pracuje nad jednym z pięciu priorytetowych problemów obecnej nauki, nie?
- Bluza, cicho.
//Powiedzmy, że niewiele osób wie, nad czym pracuje Iro.//

20Agisya - temat ogólny Empty Re: Agisya - temat ogólny Wto Wrz 27, 2011 6:47 pm

NPC

NPC
NPC
NPC
Iro spojrzał na całą piątkę, gdzie Alister wydał mu się trochę znajomy.
- Byłeś już kiedyś na Beralzie? Jesteś podobny do pewnego idioty, który wyruszył w podróż korytarzem, nie będąc Jigen Tankenka...
- Cóż... Mniejsza o to. Wejdźcie.

Mężczyzna wyglądał na wyraźnie zaniepokojonego tym, iż ktoś zna jego obecne plany.

21Agisya - temat ogólny Empty Re: Agisya - temat ogólny Wto Wrz 27, 2011 7:04 pm

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
//Emm... Na całą czwórkę chyba. Kaylin, Alister, Yoh i Silvia. Że bluza gada? Tam oj.//

Kaylin i Alister weszli do środka.
- Może byłem...
- Jeśli już tak o tym mówić, to przeważająca większość naszego dawnego zespołu spełniała to kryterium, a jeden taki idiota nawet tu jest.
- Skoro tak mówisz... no to byłem. Kurtyna w górę?
- Dokładnie tak. Entei Henshin.
Viegowa bluza przeszła w plazmatyczną formę i rozszerzyła się do aury otaczającej Kaylin całkowicie, zaraz po tym skupiła w jednym miejscu obok i utworzyła Viega. Kaylin odzyskała tym samym swój normalny wygląd.
- Hej Iro. Już możesz być spokojnym, ilość osób wiedzących o twoim obecnym projekcie pozostaje stała. Mamy pewną sprawę do Dziadów, dość pilną. Wiesz może, gdzie mogliby ukryć kogoś na czas festynu?

//tak, zaczynamy przerabiać "Dziady"//

22Agisya - temat ogólny Empty Re: Agisya - temat ogólny Wto Wrz 27, 2011 7:12 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Yoh oraz Silvia woleli się nie ujawniać, przynajmniej nie teraz.
- Bardzo Nam na tym zależy.
Młodzieniec natomiast nie wykazywał zbyt dużej inicjatywy. Był skupiony i starał się namierzyć dziadów lub Gemmei po energii.

23Agisya - temat ogólny Empty Re: Agisya - temat ogólny Wto Wrz 27, 2011 7:45 pm

NPC

NPC
NPC
NPC
- Viego? Kaylin? Ale co Wy tu...
Mężczyzna musiał chwilę odsapnąć. Dawno nie widział swoich znajomych i była to doskonała okazja do pogawędek, jednak biorąc sobie do serca słowa Silvii, domyślał się że przybyliście tutaj w jakimś konkretnym, poważniejszym celu.
- Ukryć kogoś na czas festynu? Chodzi o tą egzekucję? Z moich źródeł, wiem że ta dziewczyna, którą mają skazać, została na razie zapieczętowana w jakimś zamkniętym wymiarze. Możliwość przedostania się tam mają prawdopodobnie tylko najstarsi.
- Nie pytajcie skąd biorę to wszystko. Dobrzy informatorzy potrafią czynić cuda. Ale teraz serio. Co właściwie planujecie?

24Agisya - temat ogólny Empty Re: Agisya - temat ogólny Wto Wrz 27, 2011 8:02 pm

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
- Poza małym Prison Break, absolutnie nic. A że zawsze was ostrzegaliśmy, żeby nie zawierzać dziadom i tak właściwie niezbyt ich lubię, bo spieprzają nam Beralzę... absolutnie nie ma to żadnego wpływu na naszą wizytę.
- Wiesz może, gdzie dziady mają przejście do tego ukrytego wymiaru? Wątpię, żeby dla nas był wystarczająco zamknięty.
- Możliwe, że nasza operacja nieco rozpieprzy obecny porządek rzeczy, więc w razie czego bądź gotowy - sam chciałeś wejść do administracji pierwszego miasta na Beralzie.
- Słuchajcie, wiem, że niedługo festyn, ale im szybciej to załatwimy, tym więcej czasu będzie na pogawędkę. I zabawę.
- Rację ma. To co jeszcze ciekawego masz dla nas?

25Agisya - temat ogólny Empty Re: Agisya - temat ogólny Sro Wrz 28, 2011 2:30 am

NPC

NPC
NPC
NPC
- Z tego co kojarzę, to ta nieczynna, rzekomo brama na placu głównym.
Mężczyzna odszedł od Was kawałek i wyciągnął ze swojego biurka jakieś papiery. Szybko je przejrzał.
- Tak. To ta nieczynna brama. Staruszkowie ją postawili, twierdząc że będzie potrzebna do dalszego rozwoju cywilizacji Jigen Tankenka, jednak z tego co widzę, zrobili Nas porządnie w balona.
- Ale... Tak właściwie, jak zamierzacie otworzyć zapieczętowane wejście? W dodatku, na placu zwłaszcza teraz jest masa osób, zbliża się przecież święto...

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 2]

Idź do strony : 1, 2  Next

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.