Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 6 z 9]

126Ykmowe Oparki - Page 6 Empty Re: Ykmowe Oparki Nie Mar 20, 2011 1:28 pm

Ykmo

Ykmo
Sniper
Sniper
Ykmowe Oparki - Page 6 65525439413815309800
MOże teraz dostane wiecej ocen ?

127Ykmowe Oparki - Page 6 Empty Re: Ykmowe Oparki Nie Mar 20, 2011 4:08 pm

Pucolini

Pucolini
Silver Saint
Silver Saint
Może ^.^
Nikt Ci nie ocenia co za chamy ;x
Ale ja Ci ocenie !

Kolorystka fajna (Standardowe Czarno-Czerwone tylko że troche jaśniejsze).
Włosy ładnie pocieniowane i ogólnie z wyglądu. Ale przypominają mi te Gohana... Tak jakoś. Cieniowanie skóry bardzo ładne , fajne pocieniowana lewa łapka. Twarz ok. Bajeranckie spodnie i paseczek. W sumie nie ma się do czego doczepić.

KP: 1
/Yoh

128Ykmowe Oparki - Page 6 Empty Re: Ykmowe Oparki Nie Mar 20, 2011 10:08 pm

Jata

Jata
Moderator
Moderator
Włoski fajne, nic bajeranckiego, ale estetyczne, ładnie wyglądają ;]. Cieniowanie dobre.
Głowa na dole (broda?) trochę dziwna, taka jakby zdeformowana.
Kolorystyka, choć żadna wystrzałowa to dobrze dobrana, dobrze się prezentuje. Chociaż te buty średnio pasują.
Nie podoba mi się prawa ręka. Ten brak konturów na dole sprawia, że wygląda grubo. Czasami przesadzacie z tym ;s. Poza tym cieniowanie raczej może być. Widzę, że uległeś systemowi i też zacząłeś robić ciemniejszą lewą stronę xd. Poza tym cieniowanie może być.
Pracka ładna, elegancko zrobiona, lecz nie wyróżniająca się nadto. W sumie nawet takie lubię. Lepsze to niż staranie się na siłę zrobienia czegoś wypasionego i przedobrzenia :P.
Nieźle ^^.

KP: 1
/Yoh

129Ykmowe Oparki - Page 6 Empty Re: Ykmowe Oparki Nie Kwi 24, 2011 4:03 pm

Ykmo

Ykmo
Sniper
Sniper
Ykmowe Oparki - Page 6 00437519381267096453
Smal Credit:Angry Boy
WIP przedstawiający mojego nowego Sprita którego dokończe już niedługo. :)
Tak nawiasem mówiąc to pierwszy credit od bardzo dawna xd

130Ykmowe Oparki - Page 6 Empty Re: Ykmowe Oparki Nie Kwi 24, 2011 4:57 pm

Wzol

Wzol
Paramecia User
Paramecia User
Przejdźmy do sedna sprawy!
Mam małą radę - nie każdy kontur musi być czarny. Naprawdę cieniowanie spodnie wyszła dobrze, natomiast gdy mamy mniejszą przestrzeń (klatka piersiowa, ręce)cienie automatycznie robią się nijakie. Zrezygnuj z czarnego koloru na butach a zastąp go ciemno szarym.
A ! Jeszcze jedno znajdź jakąś prace (która ci się podoba) i na jej podstawie zrób sobie paletę kolorów. Najgorsze co można, to robić na jednym kolorze a jako jego cień zastosować ten sam, tylko ciemniejszy (zmieniany przez suwaki w paincie, lub tam gimpie). Nie polecam tego, bo wygląda to.. staro (?).
Wiem, że piszę tak..a jak spojrzycie na moje dawne prace to widzicie co innego. Gwarantuje wam, że już to opanowałem, ale jak na razie nie publikuje niczego... poczekajcie do komiksu, albo do jakiegoś oparka jak mnie najdzie ;)

KP: 1
/Yoh

131Ykmowe Oparki - Page 6 Empty Re: Ykmowe Oparki Wto Kwi 26, 2011 8:22 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Ykmo napisał:Ykmowe Oparki - Page 6 00437519381267096453
Smal Credit:Angry Boy
WIP przedstawiający mojego nowego Sprita którego dokończe już niedługo. :)
Tak nawiasem mówiąc to pierwszy credit od bardzo dawna xd
Gdybyś się postarał to credita by nie było >.>
Tak na serio to ten sprit powinien znaleźć się w dziale SPRITY ,no ,ale nie ważne.
Co do samego wykonania WIP'a ,to acznę może od jego samego wyglądu. A więc pomysł na 2 kolorowe włosy jest fajny ,aczkolwiek mogły one być wykonane nieco lepiej. Np te za jasne białe włosy ,kosmyki z tyłu powinny być ciemniejsze niż reszta włosów. cienie twarzy także powinny ulec małym zmianom ,chwilami jest tu troszkę za dużo pillow shadingu.
Co do koszuli to jest troszkę zbyt obcisła przy niektórych pozach. Poza tym ten bandaż lub cokolwiek to jest na ręku ,stanowczo mogło być wykonane lepiej. Pasek z bliska wygląda dość dziwnie ,aczkolwiek dooki z daleka nie odstrasza ,to nie ma większej potrzby go zmieniać. Spodnie raczej sa ok ,choć troszkę bym się z nimi pobawił ... ,ale w taki sposób podchodzi chyba kazdy do jakiegokolwiek spritu ,nieważne jak dobry by był. No ,ale jak już wspomniałem o tych spodniach to może powiem jedną małą rzecz. Mianowicie JEGO prawa nogawka / noga ,wygląda jakby się wyginała przy kolanie do zewnątrz ... wiesz o co mi chodzi ? Myślę ,że to kwestia base ,więc nie wiem ,czy zamierzasz coś z tym zrobić ,czy nie ,to już Twój wybór. Buty nic specjalnego ,odstraszać nie odstraszają ,ale nie wyglądają także fascynująco.
Poza tym ,chciałbym wreszcie zobaczyć jakiś sprit z kolorową postacią ... Wszyscy przy swoich WIP'ach zawsze używają strasznie wypłowiałych kolorów ,o małym nasyceniu ,takich mało żywych. Chciałbym zoabczyć czasem jakąś żółć ,czerwień ,czy niebieski ... Te słowa nie tyczą się tylko Ciebie ,ale także i reszty - proszę Was ludzie !
Co do samych póz to raczej sa ok ,większych błędów kolących w oczy nie widzę ,sprity nie muszą być idealne jak jednostrazałowce ,więc nie ma sensu wymieniać błędów popełnionych w każdej pozie z osobna.


KP: 3
/Feli

132Ykmowe Oparki - Page 6 Empty Re: Ykmowe Oparki Pią Maj 20, 2011 8:59 pm

Ykmo

Ykmo
Sniper
Sniper
Ykmowe Oparki - Page 6 22883934172117467823
  • Small Credit to Yoh92

133Ykmowe Oparki - Page 6 Empty Re: Ykmowe Oparki Sob Maj 21, 2011 3:31 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Brak creditów dla Onisa. Ba! Nawet zgody nie ma, a przecież praca jest jasno oznaczona jako taka której używać nie wolno bez zgody.
http://darthonis.deviantart.com/gallery/#/d2xh1oo
Ykmowe Oparki - Page 6 The_raging_super_saiyan_by_darthonis-d2xh1oo
Coś na swoją obronę Pan ma, czy wystawiamy mandacik na jednego warna?

Jeżeli chodzi o OPAR'a.. Włosów nie oceniam, bowiem niewiele nowego do nich wniosłeś. Sama poza jest dosyć ciekawa, ogólnie pomysł na formę niezły. Między lewą ręką, a nogą nie ma czerwonej otoczki, popraw to. Cieniowanie.. Mięśnie rąk są słabe. Moim zdaniem powinieneś je zrobić nieco inaczej i bardziej uwidocznić. Na lewej dłoni najjaśniejszy kolor zastąp średnim. Ogólnie ręka jest ciemniejsza od reszty, a dłoń zrobiła się jasna? Nie, to nie daje zbyt ciekawego efektu. Całość wygląda ogólnie naprawdę dosyć ciekawie i choć miejscami bym poprawił pewne niedopatrzenia to nie jest źle. Praca trzyma poziom.

Ykmowe Oparki - Page 6 Traini

KP: 1
/Feli

134Ykmowe Oparki - Page 6 Empty Re: Ykmowe Oparki Sob Maj 21, 2011 6:51 am

Ykmo

Ykmo
Sniper
Sniper
Ou. Zapomniałem o Credicie. Zgode gdzieś miałem w moich smieciach. Będę musiał poszukać. Dajcie czas do wieczora, jak nie znajde to sam sie zgłosze po warna.

Oui. Le soir? D'attente.
/Yoh

135Ykmowe Oparki - Page 6 Empty Re: Ykmowe Oparki Pon Maj 23, 2011 3:24 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Credita jak nie było, tak nie ma.
To mandacik za brak creditów, tak? Yare, yare.. Niewesoła Pana sytuacja z tymi warnami, proponuję je jakoś zacząć odrabiać.

136Ykmowe Oparki - Page 6 Empty Re: Ykmowe Oparki Wto Maj 24, 2011 3:22 pm

Ykmo

Ykmo
Sniper
Sniper
Ykmowe Oparki - Page 6 48746423563033238274
No jak pewnie każdy wiedział miałem ogromny problem z włosami. Ale !Przypomniałem sobie iż na komputerze mam jeszcze starą wersję sprita. A więc czemu nie zrobić by Modern Ykmo ? No i tak właśnie oto powstała ta praca.
Nie, raczej nie będzie z niej sprita, jednak jeżeli włosy zdadzą egzamin, to kto wie.

137Ykmowe Oparki - Page 6 Empty Re: Ykmowe Oparki Wto Maj 24, 2011 7:03 pm

Sołtys

Sołtys
Zasłużony
Zasłużony
Jeśli masz zamiar coś z dalej robić to w grę wchodzą tylko 1 modern włosy.
Popraw lekko przód,grzywę. Pocieniuj raz jeszcze niezapominając o kącie padania swiatła. Mozesz zmienic trochę paletę do włosów zeby lepiej wyglądały.

Stroj bardziej mi się podobał przed revampem. Tzn nie zeby był lepiej wykonany ale byl lepszy. Po prostu wykorzystaj najnowsze techniki i zrób go raz jeszcze.

To moze zdanie jeśli chcesz zrobić sprite'a. Na twoim miejscu gdybym miał trochę czasu to bym to zrobił.

Ogolnie jeśli chodzi o revamp to :
-Nie wiem skąd wziąłeś base. Marne,naprawdę marne.
Nogi jak balerony. Od uda przez łydki do kostek jest jak kawał salami. Zadnego uwzględnienia proporcji.
Łapa krzywa. Też baleron.
Proponuję popracować na czyims base. Dopiero gdy ogarniesz cieniowanie i jaki wpływ na kontury mają odpowiednie odcienie będziesz mógl zrobić porządne base i siać spustoszenie. Póki co brak ci doświadczenia :P
Yoh zaczął modę na customy ale w przeciwieństwie do niektórych ciężko pracował i całkiem nieźle mu idzie :P

Sporo pracy przed tobą.
Nie mam Yohowego obrazka więc tylko napiszę:
TRAIN!

KP: 2
/Yoh

138Ykmowe Oparki - Page 6 Empty Re: Ykmowe Oparki Wto Maj 24, 2011 9:34 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Zanim zacznę, chcę napisać że druga wersja jest ogólnie lepsza, bardziej mi się podoba. Ją też z tego powodu ocenię.

Najwyższy kosmyk odchylony w lewą stronę jest nieco sztywny, spróbuj z nim coś zrobić. Miejscami cieniowanie można by poprawić, ale nie jest ono złe, więc to czy będziesz chciał to zrobić czy nie, zależy tylko i wyłącznie od Ciebie. Cieniowanie twarzy przydałoby się tu zdecydowanie poprawić. Mam wrażenie że bar jest zdecydowanie za wysoko, zrób coś z nim. Prawa ręka, kiedy zjeżdżamy coraz niżej jest w pewnym momencie za szeroka. Jeżeli nie wiesz kiedy opłaca się kasować pixele, nie kasuj ich w ogóle. Mięśnie popraw, są po prostu słabe. Mówiłem Ci na PW że ujdą.. Ale nie przyjrzałem się im z bliska i w dodatku praca z włosami wygląda całkiem inaczej niż bez nich xP Bluza, albo raczej to coś białego.. Cieniowanie mogłoby być lepsze. Buty ujdą, wyglądają.. ciekawie. Ale cieniowanie na spodniach przydałoby się jeszcze troszkę zmodyfikować. Albo mi się tylko wydaje? Nie wiem.. Tu rób jak uważasz. Podkoszulka mogłaby być trochę lepsza jeżeli chodzi o cieniowanie i nieco dłuższa jeżeli chodzi o rękawy. Może to przez nią mam wrażenie że te bary są za duże? Nie wiem, nie mam pojęcia zielonego.

Stara wersja jak napisał Sołtys, wyglądała lepiej. Może po prostu ją "zrevampuj" i dopasuj pod to Base? I tak na marginesie.. Skoro zrobiłeś ogólnie taką pracę i to base na którym pracujesz to postaraj się rzeczywiście zrobić coś z włosami. To znaczy, wymyśl coś jeżeli chodzi o inne OPAR'y. Ykmiaczowi najlepiej w tych.

Ykmowe Oparki - Page 6 Traini


KP: 3
/Feli

139Ykmowe Oparki - Page 6 Empty Re: Ykmowe Oparki Pią Maj 27, 2011 3:58 pm

Ykmo

Ykmo
Sniper
Sniper
Ykmowe Oparki - Page 6 53645887267246184095
Wielkie dzięki dla Yoha, który poświęcił mi tyle czasu.
Myślę że umowa będzie mnie obowiązywała dalej.

140Ykmowe Oparki - Page 6 Empty Re: Ykmowe Oparki Pią Maj 27, 2011 4:06 pm

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
Ogółem całkiem spoko, tylko ciężko się tam dopatrzeć oka no i jego lewa ręka mogła by być lepsza.

141Ykmowe Oparki - Page 6 Empty Re: Ykmowe Oparki Sob Maj 28, 2011 7:32 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Włosy wyglądają dobrze, tu nie mam większych zastrzeżeń choć pojedyncze pixele przydałoby się przesunąć. Na kurteczce powinieneś trochę częściej używać najciemniejszego odcienia, zwłaszcza w okolicach rękawa. Ręce wyglądają fajnie, spodnie również. Choć tu nieco zmieniłbym cieniowanie lewej nogi żeby dopasować ją pod to jak pocieniowana jest prawa. Jeżeli chodzi o buty to na prawym przydałyby się trzy odcienie, na lewym jedynie najciemniejszy i średni. Nie lubię gdy oba buciki mają jednakową barwę.

Ogólnie, praca wygląda spoko. Trzyma wysoki poziom. Tak narzekałeś że nie zrobisz własnych włosów, a wyszło na to że jednak coś Ci się udało ciekawego wymyślić ^^ Mimo to...

Ykmowe Oparki - Page 6 Traini

KP: 2
/Feli

142Ykmowe Oparki - Page 6 Empty Re: Ykmowe Oparki Sob Maj 28, 2011 10:28 am

Mimie

Mimie
Second Child
Second Child
Zacznę od tego, że nie zbyt przypadł mi do gustu nowy styl LSW. Chodzi mi o to rozstawianie i nóg i rąk opara.
Modern:
Włosy w pierwszej wersji są zajebiste, bardziej mi się podobają niż te obecne chociaż one też są bardzo dobre. Cieniowanie ładne, trzyma poziom, kształty też, nie podoba mi się tylko cieniowanie koszulki i ten różowy kolor ^^. Ale mimo wszystko ten modern Ykma to już nie jest Ykmo :P, odbiega on moim zdaniem od stylu Twojego opara.
Co do tego nowego to jak już pisałem nie podoba mi się ten nowy styl LSW.
W tym stylu wszystko wygląda jak by było na spinie, 0 luzu. Ale w sumie, włosy są ciekawie zrobione i pod względem kształtu i cieniowanie, oczy lipne, takie za bardzo zamulone. Koszula/kurteczka fajna, chyba jedna z lepszych części opara zaraz po włosach, ręce są za bardzo rozstawione, nogi to samo, z tym, że tu w przeciwieństwie do rąk nawet podoba mi się cieniowanie. Buty ... Czemu on ma takiego wielkiego lewego buta -.- ? Wygląda to co najmniej dziwnie :/
Dobra to na tyle, zaznaczam, że jest to tylko i wyłącznie moja opinia.
PS: Jeśli napisałem chaotycznie to sorka ^^

KP: 2
/Feli

143Ykmowe Oparki - Page 6 Empty Re: Ykmowe Oparki Sob Maj 28, 2011 11:22 am

Sołtys

Sołtys
Zasłużony
Zasłużony
Szybko,szybko bo nie ma czasu do stracenia:
-za krotka prawa łapka
-Bezkształtna dłon,
-centralny kosmyk nad grzywą krzywy,
-poszarpane krawędzie gdzieniegdzie,

Resztę zniosę :P
Zapraszam z poprawioną wersją

144Ykmowe Oparki - Page 6 Empty Re: Ykmowe Oparki Nie Maj 29, 2011 7:33 pm

Ykmo

Ykmo
Sniper
Sniper
Dzięki za komentarze. Jak znajde chwilę to się odwdzięczę.
A tym czasem:
Ykmowe Oparki - Page 6 59218554890368689226
Na górze dużo nie zmieniałem, te na dole jest robione od nowa i zmieniona jest w dużej mierze dłoń.
Lepiej ?

145Ykmowe Oparki - Page 6 Empty Re: Ykmowe Oparki Nie Maj 29, 2011 11:00 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Zacznę od tego, że nie zbyt przypadł mi do gustu nowy styl LSW. Chodzi mi o to rozstawianie i nóg i rąk opara.
Cóż.. Styl jak styl. Każdy ma własny. Tego raczej nie zmienimy. Jedynie możesz liczyć na to że dana osoba używająca tego stylu, znudzi się nim i wymyśli coś jeszcze lepszego xd

A jeżeli chodzi o OPAR'a..
Na uchu, nad najciemniejszym pixelem w kolorze skóry dodaj średni odcień tej samej barwy. Widzę również że skróciłeś rękawy, to lepiej, bardziej uwidocznisz mięśnie postaci jednak te w tym wypadku jakoś super nie wyglądają. Popracuj nad nimi trochę, może skróć nieco ten bandaż? Dłoń wygląda zdecydowanie ciekawiej i lepiej niż przed poprawą, tu nie mam żadnych zastrzeżeń. Cieniowanie spodni.. Cóż, ogólnie rzecz biorąc nie jest źle, ale albo dopasuj cieniowanie prawej nogi do lewej, albo odwrotnie. Chodzi mi o to że na prawej nodze OPAR'a masz w najjaśniejszym kolorze stworzone takie prowizoryczne kółko (wiem, daleko do kółka xd), na lewej jest natomiast nie wiadomo co. Nie wymagam idealnego odwzorowania tego co masz na obydwu nogawkach, ale minimalne podobieństwo będzie naprawdę mile widziane. Mam nadzieję że załapałeś coś z tego co napisałem xP Jak nie to trudno, nie winię Cię bo sam mam średnie pojęcie o tym czy bym to zrozumiał.
Na temat formy Super Saiya'jin się nie wypowiem, wszak to tylko recolor włosów. Nie zmieniłeś nawet koloru źrenic i nie rozjaśniłeś stroju czy skóry. Marnie.. Zmień jakoś te włosy, przynajmniej odrobinę by mieć wrażenie że stoją pod wpływem przebywania w tej formie. Cieniowanie również przydałoby się nieco zmienić, a nie chodzić na łatwiznę.

Ogółem.. Na pewno praca wygląda ciekawie, ale ma pewne błędy. Niektóre bardziej, inne mniej widoczne. Popraw to co napisałem jeżeli coś zrozumiesz.

Ykmowe Oparki - Page 6 Traini

Byłbym wdzięczny za krótki komentarz dotyczący pracy w moim O-S-W ; )


KP: 3
/Feli

146Ykmowe Oparki - Page 6 Empty Re: Ykmowe Oparki Pon Maj 30, 2011 7:16 pm

SmokuXD

SmokuXD
Observer
Observer
NIE NIE NIE NIE NIE NIE ! Jak zmienisz wygląd swojego sprita (znów) to Cie wykastruje. Włosy porównawszy do starej wersji, są do dupy ;/(bez obrazy) Gdzieś już kiedyś widziałem włosy w podobnym stylu. (Stylu, nie wyglądzie.) Ogólnie ubranie jest ok, ale nie zmieniaj włosów, proszę, stare żądzą.
Dłoń na dole jest o wiele lepsza. Nie będę mówił co jest dobrze, bo chyba nie w tym rzecz. Nie zmieniaj włosów. !
Peace !

KP: 1
/Yoh

147Ykmowe Oparki - Page 6 Empty Re: Ykmowe Oparki Pon Maj 30, 2011 10:08 pm

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
Bercik 2011, czasem już tak jest ziomuś.
Czasem mówią, że nie podoba im się opar. I ja się tutaj z nimi zgodzę. Czasem ci nie idzie chłopaku. Mam na myśli base. Ten rozkrok, porażka. W tej niższej wersji ręka wygląda jak u małpy, tak zwisa. Ale dłoń jest lepsza. Co do włosów... Nie mogę się przyzwyczaić, tamte były takie puszyste a te jakoś... nie no zwyczajnie mi nie pasują. Cieniowanie b.fajne, nie tylko na włosach, ale na razie tylko o nich tu mowa. Ucho ma ten jeden dziwny pixel. Ubranie jest spoko, pomysł niby ok, cieniowanie tak jak przy włosach. Kolorystycznie nie najgorzej. Jak chcesz robić nową wersje to jeszcze trochę potrenuj. Może pójdzie ci to ładniej. Nie mam już weny... trzeba spadać.

KP: 2
/Yoh

148Ykmowe Oparki - Page 6 Empty Re: Ykmowe Oparki Wto Maj 31, 2011 9:53 pm

Ykmo

Ykmo
Sniper
Sniper
Ykmowe Oparki - Page 6 71468756359633905042
http://iv.pl/images/71468756359633905042.png
Dzięki za liczne komenty. Starałem się poprawić to co się dało. Oczka nie zmienie bo takie miało być od samego początku.

149Ykmowe Oparki - Page 6 Empty Re: Ykmowe Oparki Wto Maj 31, 2011 11:14 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Widzę że dokonałeś zmian głównie w detalach. Ale to dobrze. Jeżeli chodzi o jakieś większe błędy, to raczej trudno się tutaj do czegoś przyczepić. Cieniowanie miejscami bym poprawił, ale nie jest to konieczne żeby praca wyglądała jeszcze lepiej, i tak wygląda bardzo fajnie. Mimo wszystko, jeszcze troszkę pobawiłbym się na Twoim miejscu z mięśniami prawej ręki. Jak pisałem, najlepiej jak skrócisz bandaż. Wtedy będziesz miał dodatkowe miejsce na zrobienie nieco ciekawiej wyglądających mięśni. Spodnie.. Widać zmianę i to na lepsze. Na prawej nogawce przydałyby się tylko w kilku miejscach pixele najciemniejszego odcienia. Ale jest ogólnie rzecz biorąc dobrze i jeżeli nie masz pojęcia gdzie je wstawić, nie wstawiaj. W przypadku formy SSJ, bardzo spodobały mi się włosy, jednak mają pewne błędy. Pierwszym jest ten nieszczęsny najgrubszy kosmyk, który ma urwany jeden pixel. Z nim wyglądałby lepiej, w końcu w formie SSJ włosy mają być szpiczaste, a nie zwisające gdzieś po bokach. Cieniowanie ujdzie, ale nie podoba mi się tu również skasowanie tego dodatkowego kosmyka "wewnątrz" włosów. Nadaje to pracy nieco głupiego charakteru, zwłaszcza że normalna forma ma taki kosmyk, w SSJ on sobie po prostu znika.

Ogółem.. Naprawdę wysoki poziom pracy, ale nie trzymaj się wciąż jednego. OPAR mi się podoba, ma pewne błędy, ale cóż.. Czasem tak bywa nawet w bardzo dobrych pracach.

Ykmowe Oparki - Page 6 Traini


KP: 3
/Feli

150Ykmowe Oparki - Page 6 Empty Re: Ykmowe Oparki Sob Lip 02, 2011 1:20 pm

Ykmo

Ykmo
Sniper
Sniper
Ponad miesiąc przerwy... To dość długo dlatego zrobiłem jakąś tam prackę.
Ykmowe Oparki - Page 6 Oparj
Taki tam niebieski klocek. No ale oceniajcie.

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 6 z 9]

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.