Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 7 z 9]

151Ykmowe Oparki - Page 7 Empty Re: Ykmowe Oparki Pon Lip 04, 2011 12:00 pm

Pikachu

Pikachu
Sennin
Sennin
Opar, wygląda bardzo ludzko, a nie jak przybysz z kosmosu :3. Fajnie wyszedł ci ten kosmyk włosów z tyłu, tylko nie wim co robi tam czerwona gumka, skoro wszystko jest niebieskie :D.
Cieniowanie włosów gites. Twarz, ciekawy kształt oczu, fajnie ci wyszły. Cieniowanie naprawdę dobre, jak na to że włosy nie zakrywają czoła Kaptur wyszedł ci fajnie , cieniowanie rękawów jak najbardziej też, przyczepiłbym się do cieniowania bluzy, jakoś średnio mi podchodzi.
Spodnie, w końcu oparek bez nóg jak beczki :D. Good work, cieniowanie na nich też jest w porządku. Ciekawie rozwiązałeś krocze*, fajny efekt. Buty, bardzo dobry pomysł i wykonanie.
Ogólnie oparek jest gites, niczym się nie wyróżnia, bo czy ktoś powiedział że to złe :D?

*...

KP: 1
/Feli

152Ykmowe Oparki - Page 7 Empty Re: Ykmowe Oparki Czw Lip 14, 2011 12:14 pm

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
Chyba wreszcie się doczekałeś. Obiecałem ci to baaaaaaaaaardzo dawno temu. I tu przyda mi się opcja z oceny Woogberta.

Ykmowe Oparki - Page 7 39217479884565266584

Moda na kucyki? W czym twoja praca jest lepsza od tej, którą ja podałem? Ma lepszy kucyk, nie jest taka pusta - chodzi o te opadające kosmyczki. Jednak cieniowanie włosów wydaje mi się w twoim przypadku gorsze. A kolorystycznie, nie wiem czemu przypomina mi "New, Future, Kox Cinega". Bluza... Gdyby nie to, że w miarę fajny kolor bym to zjechał. Mam już dość bluz, nie to że dres czy coś no ale mam jakiś uraz do bluz w LSW. Cieniowanie bardzo fajne. Spodnie też b.fajnie wyglądają. Kolorystycznie pasują, cieniowanie też ok.
Ciekawostka:
Zabawne jest to, że Yoh ma niebieskie spodnie natomiast bluzę i buty szare, u ciebie jest odwrotnie. - oczywiście chodzi mi o starego Yoha.
No cóż... buty fajnie komponują się z bluzą.

Czekam na kolejną pracę.

KP: 2
/Yoh

153Ykmowe Oparki - Page 7 Empty Re: Ykmowe Oparki Czw Lip 14, 2011 1:25 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Aż dziwne że nie oceniłem Ci tej pracy. Miałem to zrobić i co? Jajco - zapomniałem, ot co. Włosy są zbyt puste, nawet za bardzo - postaraj się z przodu dodać jakieś kosmyki żeby nabrały „życia”. Przyda się również zmiana cieniowania, imho aktualne nie jest zbyt dobre - nie - na Ciebie jest zbyt słabe. Cieniowanie twarzy ujdzie, choć miejscami zwiększyłbym ilość ciemnego odcienia. Kucyk wygląda dobrze, jeżeli chodzi o niego to nie mam zastrzeżeń. Jedynie gumkę przydałoby się zmniejszyć. Cholera.. Ostatnio, po mojej nowej odsłonie Yoha do mody weszły OPAR'y z długimi włosami, spiętymi w kucyk. Cieniowanie bluzy jest słabe. Rozumiem że nie chciałeś się bawić w outline wewnętrzny, ale nie przesadzajmy. Całkowity brak czarnych pixeli w takich elementach jak bluza nie wygląda zbyt dobrze. Ba, zbyt duża ilość odcieni danego koloru po prostu pogarsza pracę. Podoba mi się wykonanie rękawów, ale cała reszta wymaga poprawy, ot co. Bardzo podoba mi się cieniowanie spodni - w przeciwieństwie do bluzy, tu nie mam żadnych zastrzeżeń. Buty również ujdą, choć nieco zmodyfikował bym prawego - ale to już moje gusta - olać to.

Ogółem... Widać zastój w LSW i brak pomysłów, mam nadzieję że wkrótce się to zmieni.

KP: 2
/Yoh

154Ykmowe Oparki - Page 7 Empty Re: Ykmowe Oparki Nie Lip 24, 2011 11:43 am

Ykmo

Ykmo
Sniper
Sniper
Ykmowe Oparki - Page 7 32328756377087221037
Credit for Maximus.
Słabe ale dopiero zaczynam odrabiać zaległości.

155Ykmowe Oparki - Page 7 Empty Re: Ykmowe Oparki Nie Lip 24, 2011 4:23 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
W przypadku włosów - za bardzo się wzorowałeś na pierwowzorze, albo pojechałeś na łatwiznę i wraz ze zmianą kilku pixeli po prostu je inaczej pocieniowałeś. W przypadku revampów, to ma być tylko i wyłącznie Twoja improwizacja, a nie to samo co w pracy na której się opierasz, rozumiesz? Cieniowanie twarzy ujdzie, choć miejscami przydałoby się trochę zmian - nie jest jednak źle. Bardzo spodobał mi się strój - mimo tego prostego wykonania, ma w sobie coś co mnie przekonuje ^^ Cieniowanie miejscami bym poprawił, a te elementy które powinny być białe, rzeczywiście bym nimi uczynił - nie niebieskimi ¬,¬ Czy łańcuszki były potrzebne? Nie. A jeżeli już, to nie z dwóch stron. Uniknąłeś zrobienia pasków na spodniach, a te winny się na pracy w tym przypadku znaleźć.

Ogółem... Całość nie wygląda jakoś źle, ale mimo wszystko wymaga poprawek. Idziesz w dobrym kierunku - oby tak dalej!

Ykmowe Oparki - Page 7 Traini


KP: 2
/Feli

156Ykmowe Oparki - Page 7 Empty Re: Ykmowe Oparki Nie Lip 24, 2011 5:18 pm

Ykmo

Ykmo
Sniper
Sniper
Dzięki Yohu za ocenę. Co do włosów to masz racje :p Nie miałem na nie pomysłu.
No ale myślę że ta praca będzie odrobinę lepsza.
Ykmowe Oparki - Page 7 Michasssrevampz
Dodałem nos. Nie wiem czemu, jakoś mi tak pasował :p
Oczywiście credit dla Michassa.

157Ykmowe Oparki - Page 7 Empty Re: Ykmowe Oparki Nie Lip 24, 2011 5:46 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Revamp wygląda rzeczywiście lepiej ... i na dodatek dodałeś coś od siebie ;).
No więc włosy wylądają nieco lepiej ,antomiast jest kila rzeczy ,które bym zmienił - jedynie w cieniowaniu. Poprawiłeś kształt torsu -fajnie - ,ale zastanawiam się co to za 3 czarne pixele .. co one tam robią ? Kształt ręki także lepszy ,nie jest już ona tak sztywna jak w oryginale ,a co do spodni - również znacznie lepiej to wygląda. Nie podoba mi się jedynie to co zrobiłeś z butami. Nie jestem nawet pewien co to jest ... przekształciłeś te niebieskie dodatki w skarpetki ,czy jak ?
Tak więc jak już wspominałem Revamp całkiem udany ,choć nie wolny od błędów ,w szczególności nie podoba mi się ten brak outline'ów w wielu miejscach ... proszę ja Ciebie - nie hoYrakuj mi tutaj.


KP: 1
/Feli

158Ykmowe Oparki - Page 7 Empty Re: Ykmowe Oparki Sro Lip 27, 2011 2:55 am

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
Michass sorry, ale revamp wygląda o wiele lepiej. Wiem, że się nie obrazisz xd.
Tak więc opar prezentuje się naprawdę fajnie kolorystycznie i 'ubraniowo' :p
To chyba jednak zasługa Michassa a nie twoja. Dobra, przechodzę do oceny.

Włosy - dzięki Bogu, pozbyłeś się tego wkurzającego przodu. Włoski mają ciekawy kształt i dobre cieniowanie. Naprawdę świetnie poprawiłeś ich wygląd.
Twarz - wszystko fajnie - odcienie, cieniowanie tylko dlaczego nos? Nie lubię czegoś takiego w oparkach.
Tors - Kwadratowy kaptur to nie to. Tak samo nie wiem co to za trzy pixele rzekomo robiące za pachę. Cieniowanie dobre, tylko popraw trochę tył kaptura.
Spodnie - Fajny kształt, zajebiste cieniowanie i kolorystyka - czego chcieć więcej? Genialne butki, o wiele lepsze niż oryginalne. Bardziej pasują.

Sorry, że taka krótka ocena ale lepiej wychodzi mi wytykanie błędów niż chwalenie.

KP: 2
/Feli

159Ykmowe Oparki - Page 7 Empty Re: Ykmowe Oparki Pią Lip 29, 2011 5:48 pm

Umi

Umi
Wizard
Wizard
Podoba mi się pierwsza wersja, bo bardziej napakowany, więc ją ocenię <3.
Zacznijmy od włosów. Fajny kształt i dobrze dobrany kolor. Cieniowanie na trzy poszło Ci całkiem nieźle, bynajmniej tak mi się wydaje. Wybaczcie, jednak zostałam w epoce Shadows'a i teraz nie jestemw tym najlepsza -.-...
Skóra? Jak dla mnie za ciemny ton średni, a ten najciemniejszy jest całkowicie przesadzony. Za ciemny. Bluza, jeśli chodzi o cieniowanie wyszła Ci nieco gorzej. Hm, brakuje w sumie paru pikselów, w niektórych miejscach. I kolor mógłby być nieco ciemniejszy. Spodnie oraz buty mi się podobają. Całkiem nieźle Ci to wszystko wyszło.
Ogólna ocena: 7/10

KP: 1
/Feli

160Ykmowe Oparki - Page 7 Empty Re: Ykmowe Oparki Pią Lip 29, 2011 6:01 pm

Ykmo

Ykmo
Sniper
Sniper
[quote="Umi"]Podoba mi się pierwsza wersja, bo bardziej napakowany, więc ją ocenię <3.
/quote]
I teraz mam dylemat. Nie wiem czy oceniałąs moją prace czy Michassa. xD
Moja praca to ta po prawo.

161Ykmowe Oparki - Page 7 Empty Re: Ykmowe Oparki Nie Lip 31, 2011 7:55 pm

Ykmo

Ykmo
Sniper
Sniper
Ykmowe Oparki - Page 7 Revykmo
-Chciałem by wyglądał bardziej męsko i był odrobinę lepiej zbudowany.
-Kurteczka wydawała mi się zbyt obwisłą.
-włosy były zbyt "porozrywane"
Ogólnie starałem sie poprawić to co napisałem wyzej.
Oceny mile widziane.

162Ykmowe Oparki - Page 7 Empty Re: Ykmowe Oparki Pon Sie 01, 2011 9:51 pm

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
No więc pracka, którą od dłuższego czasu mam na kompie xdd. Niestety ja mam z niepoprawionymi spodniami... Powiem tak, Revamp ci się udał.

Włosy i ich cieniowanie są tu plusem. Wyglądają świetnie. Podoba mi się kształt ^^ Brakuje mi tylko dwóch pixeli pomiędzy ostatnim białym a pierwszym czarnym kosmykiem. Mam nadzieje, że wiesz o czym mówię, jak nie pokaże na skype xd.
Twarz, pierwsze co rzuciło mi się w oczy to zmienione odcienie i ten głupi nos... Nie podobają mi się te nowe kolory.
Kamizelka i jej cieniowanie też fajne - w lewej dolnej części(tak jak patrzysz w monitor) brak mi średniego tonu, ogólnie lubię takich koxów. tors też fajnie się prezentuje. Pasek też wporzo.
Wersja z 'bandażami' na rękach lepsza, nie jest taka pusta.
Spodnie - Jego prawa nogawka jest poprawiona na lepsze, niestety lewą zjebałeś. Cieniowanie butów bez zmian.


KP: 1
/Feli

163Ykmowe Oparki - Page 7 Empty Re: Ykmowe Oparki Sro Sie 03, 2011 9:37 am

Raigen

Raigen
Pillar Man
Pillar Man
Ykmowe Oparki - Page 7 Revykmo

Zacznijmy od góry, ocenię pierwszą postać po strzałce, w sumie to między nią, a drugą nie widzę żadnej różnicy, może jestem ślepy, dlatego nie wiem, po co wstawiałeś tą drogą obok.
Włosy dobre, bardzo ładny kształt. Jedyne co to mam wrażenie, jakbyś bał się eksperymentować z cieniami. Przede wszystkim powinno być więcej tego średniego. Bardzo ładne pasemka z tyłu, ale tak jak piszę - za mało cieni; tak samo z grzywką - tam powinno być ich znacznie więcej. Cienie twarzy nie są złe, jednak dodaj jeszcze trochę pod grzywką. Z dłoniami nie ma problemu, również ładnie Ci wyszły. Dobra.. już wiem czym się różnią. Rękawiczki nie są złe, dobry dodatek. Ich cieniowanie również Ci ładnie wyszło. Kurtce przyda się więcej ciemnego u jej dołu oraz od strony zamka, nie bój się eksperymentować z cieniami, bo jest ich w pracy znacznie za mało! Bluzka trochę kwadratowa. Popraw jej kształt na górze, na bardziej okrągły, będzie lepiej wyglądać, znacznie lepiej i dodaj wtedy na górze cienie. Spodnie dobre, fajnie wyszły, jednak tam na prawej nogawce (z naszej strony rzecz jasna) z prawej strony trochę mało tych najciemniejszych. Buty bez zastrzeżeń, ciekawe i ładne. Ogół pracy wcale nie jest zły, ale troszkę boisz się cieniować, bynajmniej tak to wygląda. Eksperymentuj z tym śmiało.
Ocena końcowa: 8/10

Spójrz na ręce obu prac i zauważysz różnicę.
KP: 2
/Yoh

164Ykmowe Oparki - Page 7 Empty Re: Ykmowe Oparki Pon Sie 22, 2011 12:15 pm

Ykmo

Ykmo
Sniper
Sniper
Ykmowe Oparki - Page 7 Mojebase2
New base.

165Ykmowe Oparki - Page 7 Empty Re: Ykmowe Oparki Wto Sie 23, 2011 10:01 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Nie wierzę, ludzie, proszę Was do cholery - komentujcie.
Dobra, najważniejsze. Po cholerę pocieniowałeś spodnie w Base, skoro de facto cały tors i główkę zostawiłeś bez jakichkolwiek cieni? Mniejsza o to.

Base
Albo kasujesz całą prawą, dolną część twarzy albo oddzielasz ją outlinem od reszty ciała - proszę Cię, zdecyduj się w końcu. Spodnie ogólnie wyglądają całkiem fajnie, ale dostrzegam pewne podobieństwa do mojego Base - cóż, mniejsza o to. Tak gruby pasek jest tu zbędnym dodatkiem - zmień go po prostu na linię pojedynczego pixela - wiesz o co mi chodzi, nie? Pasek ogólnie nie jest potrzebny, ale skoro upierasz się przy tym elemencie - zrób go tak jak proszę. Część nad dłonią prawej ręki jest zbyt szeroka - wiesz co z nią zrobić w takim wypadku, nie? Całą rękę wysuń o jeden pixel w barkach żeby nie robić tego efektu garbusa.

Ykmo
Włosy wyglądają całkiem dobrze - przydałby się jakiś dodatkowy kosmyk wewnątrz włosów, co by je lekko urozmaiciło - nie jest to jednak wymagane. Cieniowanie również nie jest złe, wręcz przeciwnie - bardzo mi się podoba. Kamizelka mogłaby być wykonana zdecydowanie lepiej, zwłaszcza że wiem, iż stać Cię na zdecydowanie więcej niż to co pokazałeś. Twarz wygląda dobrze - tu nie mam żadnych zastrzeżeń do cieniowania czy wykonania. Prawa ręka OPAR'a powinna być wykonana nieco inaczej, ale ten błąd wyszedł już właściwie w tworzeniu Base - popraw Base, a następnie Ykma i będzie dobrze. Brak uwidocznionych mięśni - nie wygląda to dobrze, nawet jeżeli jest nastolatkiem. Bandaże również nadają się do poprawy, możesz je wykonać zdecydowanie ciekawiej. Spodnie są dobre - lekko workowate, ale taki już Twój styl, a ja nie zamierzam się do tego mieszać. Jeżeli chodzi o cieniowanie, wyglądają dobrze. Buty mimo że wykonane prosto i de facto mogłyby być zrobione lepiej, nie wyglądają mimo wszystko źle. Na podkoszulce niezbyt widać cieniowanie - mniejsza jednak o to. Na pasku dodaj jakąś klamrę, a żeby to urozmaicić. Jak ogon to nie wygląda, więc sądzę że to po prostu pasek.
Na marginesie... Zerknij na prawą dłoń i może zauważysz czego zapomniałeś zrobić.

Ogólnie... Nie jest źle, ale jeżeli chodzi o Ciebie - może być zdecydowanie lepiej i właśnie tego „zdecydowanie lepiej” spodziewam się w kolejnej pracy.

Ykmowe Oparki - Page 7 Traini

166Ykmowe Oparki - Page 7 Empty Re: Ykmowe Oparki Sro Sie 24, 2011 8:10 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Łooo wracamy do korzeni rozumiem ... nie ma szyi - yeeee. Stare dobre ,'bezszyjne' base. Szybko i treściwie - nie podobają mi się te braki w konturach - przy twarzy ,spodniach ,reku ... jezeli nie musie tego robić ,to tego nie róbcie ,a ... jeszcze NASZA lewa stopa wygląda jak but na koturnie.
co do samego OPAR'a ,to oczywiście NIEPOTRZEBNY brak konturów doprowadza mnie do szału ... ,a poza tym pojedyncze błędy w cieniowaniu no i samo wykonanie niektórych elementów dość słabe. Np. podzkoszulka ,czy kurtka ... wyglądają po prostu słabo. To samo spodnie przez te braki w konurach i w samym środku pracy niepotrzebne czerne linie nieco irytują ,ale da się to jeszcze jakoś przeżyć ... ,tak więc ogółem ok ,ale może być lepiej :P.

KP: 1
/Feli

167Ykmowe Oparki - Page 7 Empty Re: Ykmowe Oparki Czw Wrz 01, 2011 8:34 pm

Ykmo

Ykmo
Sniper
Sniper
Ykmowe Oparki - Page 7 Newtoshi

168Ykmowe Oparki - Page 7 Empty Re: Ykmowe Oparki Pią Wrz 02, 2011 2:52 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Jak teraz patrzę na Twoje prace, aż mi się łezka w oku kręci - podobny poziom i styl miałem kiedyś.

Włosy wykonane przyzwoicie choć mimo wszystko zmieniłbym nieco ten sztywny kosmyk, który jest widoczny już po jednorazowym spojrzeniu na Twoją pracę - poza tym jest dobrze, fajny kształt. Cieniowanie prawej nogawki ujdzie, jednak lewą przydałoby się w przypadku drugiej pracy lekko poprawić. Ciekawy dobór kolorów dla butów; wyglądają dosyć dobrze - lepiej jednak w wersji pierwszej. Widzę na prawej nogawce spodni zalążek kieszeni lub czegoś podobnego - czyżby Yoh był dla tej pracy lekkim natchnieniem? Rękawiczki wykonałeś całkiem przyzwoicie, podoba mi się również wykonanie barku na prawej ręce. Lewą rękę o jeden pixel obniż - tylko jeden! Podkoszulka bez rękawów wygląda w miarę normalnie, nieco zmieniłbym cieniowanie, acz jest dobrze. W przypadku białej koszuli nie podoba mi się wykonanie dolnej części tego elementu - nieco zmieniłbym cieniowanie całości, zważając na to że stać Cię na wykonanie czegoś ciekawszego. Myślę że gdybyś inaczej pocieniował tą białą koszulę i połączył obie prace, wyszłoby naprawdę interesujące połączenie.

Ogółem... Nie jest źle; więcej błędów popełniasz w cieniowaniu niźli proporcjach, a to już naprawdę dobry znak - oby tak dalej.

Ykmowe Oparki - Page 7 Traini

KP: 3
/Feli

169Ykmowe Oparki - Page 7 Empty Re: Ykmowe Oparki Pią Wrz 02, 2011 3:18 pm

Ykmo

Ykmo
Sniper
Sniper
Dziękować za ocene. Od wdzięczę się...
Tym razem jednak myślę że dość skrupulatnie zastosowałem sie do rad :D
Ykmowe Oparki - Page 7 Toshinewmodern

170Ykmowe Oparki - Page 7 Empty Re: Ykmowe Oparki Sro Wrz 07, 2011 11:07 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Praca jest wykonana naprawdę ciekawie, nie ma tu jakichś większych błędów w cieniowaniu czy proporcjach. Sam popełniam podobny błąd z konturami pracy, ale staram się ograniczać ilość poprzerywanego outline'u do minimum, Ty również na to uważaj.
Cienie są w miarę dobrze wykonane, z podkoszulką jeszcze mógłbyś się pobawić. Więcej ciemnego odcienia na rękawicach prawej i lewej ręki by nie zaszkodziło. Kieszonka na spodniach?
Teraz ewidentnie powinieneś dać credit dla mnie; nawet za to wzorowanie się, choć coś mi mówi że było to coś więcej niż tylko wzorowanie się na czyjejś pracy. Proporcje wykonania spodni są niezwykle podobne, ale olać to.
Mięśnie wyglądają dobrze... Znowu. Tym razem credit się należy. Korzystałeś z mojej palety kolorów. Kurcze, ludzie!
Nie bójcie się tych creditów, nikt Was za nie nie pobije, a nie oberwie się Wam...
Całość wygląda dobrze, ale ewidentnie należą się tu dla kogoś credity.

Z białym pasemkiem z tyłu Ykmo wyglądał lepiej.

KP: 2
/Yoh



Ostatnio zmieniony przez Yoh92 dnia Czw Paź 06, 2011 2:55 am, w całości zmieniany 1 raz

171Ykmowe Oparki - Page 7 Empty Re: Ykmowe Oparki Sob Paź 01, 2011 8:47 am

Ykmo

Ykmo
Sniper
Sniper
Ykmowe Oparki - Page 7 Toshiv3
Kolejna prawie miesięczna przerwa.... No cóż jak widać skill spada. Co poradzić skoro czasu brak. Chyba pora żeby ktoś mnie zastąpił XD No nic, postaram się jeszcze dziś po oceniać prace innych użytkowników.

172Ykmowe Oparki - Page 7 Empty Re: Ykmowe Oparki Czw Paź 06, 2011 2:43 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Kolejna prawie miesięczna przerwa.... No cóż jak widać skill spada. Co poradzić skoro czasu brak. Chyba pora żeby ktoś mnie zastąpił XD No nic, postaram się jeszcze dziś po oceniać prace innych użytkowników.
Za dużo gadasz.

Jeżeli chodzi o pracę, spodziewałem się po Tobie rzeczywiście czegoś lepszego i ciekawszego; polskie LSW stoi teraz nad przepaścią, nie sądziłem że większość użytkowników oleje tworzenie OPAR'ów - tak być nie może.
Cieniowanie włosów do poprawy, mam na myśli zwłaszcza ten duży kosmyk po prawej stronie fryzury OPAR'a. W dodatku, te dwa opadające na czoło kosmyki, możnaby pocieniować w nieco ciekawszy sposób; aby wyglądały lepiej. Cienie twarzy nie wyglądają źle, acz mogłyby być wykonane odrobinkę ciekawiej; zwłaszcza prawa, ciemniejsza strona twarzy. Podkoszulka ujdzie, choć przydałoby się nieco zmienić cieniowanie; miejscami nie wygląda ono zbyt interesująco. Dodatkowo, podkoszulka wygląda zwyczajnie na za małą; jest bardzo ciasna z tego co widzę - czy tak trudno dorysować kilka pixeli, aby nieco ją poszerzyć? Najgorzej wyszły Ci spodnie. Wiem. Chciałeś stworzyć coś w miarę ciekawego, zwyczajnie Ci jednak nie wyszło. Cieniowanie... W planach miałeś pewne innowacje i inny wygląd spodni niż zwykle, jednak to co zamierzałeś zrobić, a to co zrobiłeś to dwie, różne rzeczy; element bowiem wyszedł dosyć słabo. Z daleka odniosłem wrażenie jakbyś cieniował pillowingiem albo pillow shadingiem; z bliska dopiero zorientowałem się że tak nie jest. Popraw spodnie albo Cię... Buty wyglądają całkiem dobrze - tu nie mam jakichś specjalnych zastrzeżeń.

Ogólnie rzecz biorąc, spodziewałem się po Tobie czegoś lepszego. Olać fakt że nie ma czasu na LSW; ja też go nie mam, ale staram się wykonywać prace na odpowiednim poziomie do mojego skilla, aby ten nie zaczął opadać. Ty jesteś natomiast świadomy tego że Twój skill słabnie na Twoich oczach, a dodatkowo olewasz ten fakt, całkowicie go akceptując - naprawdę jesteś Ykmem, którym byłeś?

KP: 3
/Yoh

173Ykmowe Oparki - Page 7 Empty Re: Ykmowe Oparki Sob Paź 22, 2011 8:03 am

Ykmo

Ykmo
Sniper
Sniper
Ykmowe Oparki - Page 7 66518662929224330077
Popatatajmy na koniec tęczy ! Nie wiem co ta postać przedstawia, miał to być wygląd do transa na pbf'ie ale jakoś nie moge wymyślić mocy xd Jakieś propozycje ?

174Ykmowe Oparki - Page 7 Empty Re: Ykmowe Oparki Sob Paź 22, 2011 8:14 am

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
Moc robienia idealnie chrupkich tostów?
A co do pracy wygląda spoko, po przybliżeniu większych zastrzeżeń nie mam, tylko szkoda, że włosy są takie całe czarne, przypominają mi czarnucha Yoh'a.

175Ykmowe Oparki - Page 7 Empty Re: Ykmowe Oparki Sob Paź 22, 2011 1:36 pm

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
Czemu włosy są całe czarne?!
Dobra teraz przejdźmy do oceny. Nie wiem czy ciała już kiedyś nie oceniałem więc opisze je krótko - wszystko ok względem kształtów to samo tyczy się cieniowania ale... - część kamizelki po lewej(ta opadająca na pasek/spodnie jest taka pusta, brakuje mi średniego odcieniu. Włosy kształtem fajne ale są czarne! Ogólnie ok.

Aha jeszcze wersja z aurą, usuń go z podeszew butów, wygląda lepiej. Chyba zakumasz o co mi chodzi xd. Co do mocy nie mam pomysłu.

KP: 1
/Feli

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 7 z 9]

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.