Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 4 z 9]

76Ykmowe Oparki - Page 4 Empty Re: Ykmowe Oparki Wto Lip 20, 2010 10:29 am

Mimie

Mimie
Second Child
Second Child
No więc tak ...
Zaczynając od góry. Włosy zajebiście podobają mi się kolory jak i cieniowanie, lecz kształt też niczego sobie jest :)
Cienie skóry, na twarzy są bardzo ładne zaś te na ręce nie podobają mi się :/ Są tak jakby płaskie moim zdaniem.
Bluza, ładna, nie przypomina Yosh'owej posiada pixelowybrakowanie ;>
Ogółem kształtem mi się podoba, ale i cieniami nie dużo odstaje :P
Spodnie, to jest część oparka, która podoba mi się najmniej, zwłaszcza cienie na nich :/
Bez obrazy, ale wygląda to jakby dupę miał z przodu :/.
Buty i opaski na ręce, tu nie mam zastrzeżeń prócz tego, że nie lubię brązowego koloru :o.
Ale to tylko mój gust :D

Ogólnie wystawię ocenę, hmmm ... 7,791 / 10 :)

Pozdrawiam, Mimie ;*

KP: 1
/f

77Ykmowe Oparki - Page 4 Empty Re: Ykmowe Oparki Wto Lip 20, 2010 10:45 am

Ykmo

Ykmo
Sniper
Sniper
Ykmowe Oparki - Page 4 38157352404326880291
Credit: Shine, Krycha, Sasuke-Isch z ich base zrobiłem jedno


Mała poprawka nóg.

78Ykmowe Oparki - Page 4 Empty Re: Ykmowe Oparki Wto Lip 20, 2010 5:06 pm

SmokuXD

SmokuXD
Observer
Observer
Ocnieie poprawioną wersje xD
To tak Włosy b. ładne kształt mi się bardzo ale to bardzo podoba ;d Cienie są ładne zrobione. Głowa pocieniowana dobrze tylko dodałbym jeden jaśniejszy pixel na uchu, ofc. na samej górze. Koszulka z kapturem ładna, kolorystyka jest dobrze dobrana i cienie zrobione, są też dobrze. Ręce nie wiem, czy to bandaże, czy bardziej jakieś rękawice ale wygląda to dobrze.
Nogi wyglądają o wiele lepiej od poprzedniej wersji. Cienie, są wykonane ładnie, tak samo dobrze dobrane kolory. Cóż buty też lepiej są zrobione xD
Ocena +4/5


/f
KP: 1

79Ykmowe Oparki - Page 4 Empty Re: Ykmowe Oparki Pią Lip 23, 2010 12:14 pm

Kumalski

Kumalski
Third Child
Third Child
Według mnie on jest zbyt pochylony do tyłu a to mi się nie podoba. Włoski wyglądają spoko, cieniowanie na nich jest dobre. Twarz pocieniowana normalnie. To tej bluzy z kapturem mógłbyś dodać jakąś bluzkę albo podkoszulkę pod. To mógłbyś zrobić 2 wersje sprita :D. Opaski na ręce dają fajny efekt do całości :). Spodnie według mnie mają dziwne cienie. Fałdy słabo widać, przynajmniej u mnie :D. Cienie tego pomarańczowego na butach ledwo widzę ale i tak są dobre. Opar mi trochę przypomina Trunksa ale nie wiem czemu :(.

Ocena: 8,75/10

1kp

80Ykmowe Oparki - Page 4 Empty Re: Ykmowe Oparki Nie Lip 25, 2010 10:48 pm

Ykmo

Ykmo
Sniper
Sniper
Ykmowe Oparki - Page 4 15842402640099964856
Credit for Gogle :p
Mój 100% custom :p POwiedzcie mi co poprawić xD

81Ykmowe Oparki - Page 4 Empty Re: Ykmowe Oparki Nie Lip 25, 2010 11:08 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
No cóż Ta praca odbiega poziomem od poprzednich ,ale to w końcu Custom ,prawda ? Fajnie ,że zrobiłeś coś innego niż kolejnego 'zwykłego' człowieka ,no ale koniec przejdźmy do rzeczy.

Jeżeli chodzi o głowę ,to Freezer miał charakterystyczny kształt głowy ,bo od oczu w górę była nienaturalnie wielka ,a okolice ust i brody były znacznie mniejszego ... tutaj tego nie ma. Brakuje mi też tego charakterystycznego ,specyficznego ucha. Jeżeli chodzi o ten fioletowy element na głowie ,to powinien być jeszcze bardziej szklany ,niż to co tutaj pokazałeś. Nie ma tutaj także fioletowej linii idącej od dołu czaszki do końca oka ... trudno mi to opisać więc zamieszce tylko na koniec posta link do zdjęcia freezy żebyś porównał. Oczywiście jest to detal więc nie jest to aż tak potrzebne :P.

Jeżeli chodzi o tors ,to wcześniej wspomniana fioletowa część ciała freezy była nieco niżej położona niż ,tak jak to Ty zrobiłeś. 'Cyce' były całe widoczne a en 'pancerzyk' na nie ,nie nachodził ,tylko umieszczony był pod nimi. Jeżeli chodzi o barki ,to powinny one być nieco wystające ,a nie płaski ,jak to Ty zrobiłeś. Na rękach zaś nie widać mięśni ,są dobrze zakamuflowane ^^.

Nogi wyglądają krzywo ,a stopy ( a dokładnie palce od stóp ) powinny być bardziej parówkowate :P. A zapomniałbym z tyłu pleców nie ma konturów ,co wygląda dość niesmacznie ( nie wiem ,czy to byl zamierzony efekt ,ale powinieneś to poprawić ). Ogon wygląda OK ,ale w okolicach pleców daje dziwny efekt ,przez wcześniej wspomniany brak konturów.

Podsumowując OPAR nie najlepszy ,ale pierwszy Custom ( za co podwyższona ocena ) oraz za coś nowego ,zmyślnego ,trudniejszego do wykonania także ocena idzie nieco w górę.
6+/10


http://www.brandonsports.com/ver2/pic_gal/dbz-pics2/Freeza-final.jpg


/f
KP: 3



82Ykmowe Oparki - Page 4 Empty Re: Ykmowe Oparki Pon Lip 26, 2010 11:55 am

Ykmo

Ykmo
Sniper
Sniper
Ykmowe Oparki - Page 4 53403864109531762390

Poprawiłem go xD Teraz wydaję mi się o wiele lepszy

83Ykmowe Oparki - Page 4 Empty Re: Ykmowe Oparki Pon Lip 26, 2010 3:08 pm

Filike

Filike
Zbanowany
Zbanowany
Ykmo, od razu powiem że opar jest "doskonale" fajny.
Głowa, nie wiem jaki chciałeś uzyskać efekt z tym białym ale nie wygląda na błyszczącą się. Witać dwie białe kropki czy jak to nazwać. Ogólnie cienie głowy są dobre.
Od szyi po pas. Zbroja fajnie Ci wyszła. Klata jest bardzo dobrze wykonana, tylko brakuje mu tam kawałka tej fioletowej zbroi, za dużo bieli. Perwol? O.o, Cóż mięśni na rękach nie widać więc o nich nic nie napisze oprócz tego co już napisałem. Ogon, jest dobrze wykonany, lecz dziwnie ułożony, spróbuj poprowadzić go przez nogi. A właśnie, nogi. Cóż.. Pasuje mi w nich wszystko bez kłamania. A jeśli chodzi o stopy czy łapy są dziwnie ale fajnie wykonane. 2 Opar to to samo, lecz inna klata. Ten bardziej mi się podoba, lecz fantem są mięśnie, który wyglądają jak tzw. cycki. Popraw ten "kawałek" a będzie dobrze. I jeszcze podoba mi się, nawet bardzo te fioletowe na oku, tak jak Kratos z serii GoW, tylko fioletowe. Ogólna ocena za 2 opary 8/10. Popracuj jeszcze nad nim. Pzdr

KP: 2
/f

84Ykmowe Oparki - Page 4 Empty Re: Ykmowe Oparki Pon Lip 26, 2010 7:15 pm

Rayem

Rayem
KOX
KOX
No, więc Ykmo...
Changeling wyszedł ci bardzo ładnie. W porównaniu do tego, którego pokazałeś wcześniej efekt jest o wiele lepszy. Ma tutaj na myśli głównie cieniowanie i kolorystykę.
Ale po kolei...
Głowa wyszła ci świetnie. Ma ładne cienie i ten fiolet pod oczami daje ładny efekt. Jednak chociaż na tej fioletowej części głowy dodałeś te białe pixele w celu rozjaśnienia jego głowy, to nie daje to jakiegoś ładnego efektu. Jak to Filike powiedział "dwie białe kropki czy jak to nazwać" :/
Ramiona i ręce są moim zdaniem w porządku. Nie mam do nich zastrzeżeń z wyjątkiem 1. Skoro głowa miała być błyszcząca, to dlaczego ta część na ramionach nie?
Tors wyszedł ci bardzo ładnie. Mam tutaj na myśli tą wersję po prawej, bo ta z lewej nie bardzo mi pasuje do changelinga :/ Cienie są OK, ale mógłbyś mu trochę przedłużyć w dół białą część, bo ta fioletowa jest troszkę za duża.
Ta część, gdzie powinien mieć... no... gatki... Powinieneś coś zrobić, żeby nogi były bardziej oddzielone od miednicy.
Nogi... I tutaj moim zdaniem trochę przegiąłeś z fioletowym. Kiedy tak patrzę na tego changelinga, wydaje mi się jakby miał nogi demona. Serio :|
Na koniec stopy i ogon... Stopy moim zdaniem są nawet OK, ale jeszcze bym je poprawił. A co do ogona... Ładnie wygląda, ma dobry kształt, tylko moim zdaniem wydaje mi się, że powinien mieć trochę więcej cienia.

To tyle, jeśli chodzi o moją opinię. Ocenka za WIPka to 4/5.

/f
KP: 2

85Ykmowe Oparki - Page 4 Empty Re: Ykmowe Oparki Wto Sie 10, 2010 4:22 pm

Ykmo

Ykmo
Sniper
Sniper
Ykmowe Oparki - Page 4 16483181642412901212
Credit-Sezu. SmokuxD
No to mój nowy oparek głównie chodziło mi o to aby go dobrze pocieniować i właśnie chciałbym żebyście w ocenie głównie skupiali się na cieniach :p A tak nawiasem mówiąc z pierwszej wersji robię sprita i mam już dość dużo póz, ale mogę go jeszcze przerobić na wersję drugą :p a więc oceniajcie.

86Ykmowe Oparki - Page 4 Empty Re: Ykmowe Oparki Wto Sie 10, 2010 5:03 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
OPAR'ek prezentuje się całkiem fajnie. Ocenię Ci wersję drugą ,bo właśnie ta bardziej przypadła mi do gustu.
Jeżeli chodzi o włosy ,to wyglądają ok ,aczkolwiek różnica pomiędzy odcieniem najjaśniejszym a średnim jest zbyt duża ( to samo tyczy się spodni ). Twraz ładnie pocieniowana ,jest ok. Koszulka oryginalna ,podoba mi się zarówno dobór kolorów jak i cieniowanie. Ręka bez mięśni ,ale nie wygląda źle. Ta rękawiczka ,czy bandaż na dłoni także wygląda całkiem ładnie. Jeżeli chodzi o spodnie ,to na temat cieni już się wypowiedziałem. Uroku dodaje im ten łańcuch. Buty wyglądają dość nudno. Ten żółtawy kolor na nich wcale ,a wcale nie dodaje im uroku.
8/10

PS Mam nadzieję że się odwdzięczysz w moim temacie.

KP: 2
/Feli

87Ykmowe Oparki - Page 4 Empty Re: Ykmowe Oparki Czw Sie 12, 2010 11:12 am

Ykmo

Ykmo
Sniper
Sniper
Ykmowe Oparki - Page 4 01470246502753022807
Credity: SmokuxD, Sezu
Trochę poprawione cieniowanie

88Ykmowe Oparki - Page 4 Empty Re: Ykmowe Oparki Czw Sie 12, 2010 11:17 am

Cineg

Cineg
Zoan User
Zoan User
Powiem w ten sposób. Włosy mi się :cenzura: podobają. Ten kształt i cieniowanie. Niach niach ; 3. Jednak ten trzeci ton przydałby się trochę mocniejszy. Ale jest dobrze.
Pierwsza wersja jest lepsza. Nie ma co.
Tylko tą klatę bym przesunął o jeden piksel w lewo. Troszku tak dziwnie wygląda. Cienie koszulki podobne do mojego Sensaiya. No, jestem pod wrażeniem. Bardzo dobre. Trochę jeszcze bym je poprawił... Ale nie jest źle. I to, co mnie razi. Dlaczego jedna nogawka jest ciemniejsza od drugiej? To jest trochę dziwne. Bo skoro światło pada tak: [] << , to czy nasza prawa nogawka nie powinna być jaśniejsza? A poza tym, wolę zostać przy tym, że są w tych samych odcieniach. Jakoś lepiej wygląda. Przynajmniej dla mnie.

Jeszcze trochę do mięśni. Z daleka za bardzo ich nie widać. Trochę przydało by się je jakoś poprawić, pogrubić, czy coś. No, ale nieważne.
Oparek przezentuje się dobrze w cieniach i tak ma być. Kilka niedociągnięć jest, ale to już szczegóły.

//Eh, wprowadziłeś poprawkę przed moim postem. To co wyżej z wyjątkiem włosów, tamte jakby lepsze były.

1kp

89Ykmowe Oparki - Page 4 Empty Re: Ykmowe Oparki Czw Sie 12, 2010 11:54 am

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
Zatem...
Włosy mi się tam dość podobają, ułożenie dość dobre jak dla mnie... no i ogółem git.
Ich cieniowanie nie jest masakrycznie powalająco mistrzowskie, jednak może być, nie jest złe.
Cienie twarzy z daleka słabo widoczne, po przybliżeniu, najlepiej to nie wygląda jednak koszmarnie nie jest, ja bym tam dorobił kilka poprawek, ale taka jest tylko moja sugestia.
A i jeszcze nie podoba mi się ten pojedynczy czarny pixel wystający z kosmyków po mej prawej.
Następny w ocenianiu jest tułów...
Bluzka może być nieco dziwnie wygląda rękaw... ale ujdzie, cieniowanie na klacie spodobało mi się, ładnie wygląda, można by tam oczywiście dodać kilka poprawek i może wyglądały by o wiele lepiej, ale i bez nich też dobrze to wygląda. Cienie rękawa, takie sobie, może takie zostać.
Ręka chyba dość dobra, jednak umięśnienie jakieś takie... no nie najlepsze , mogło by być lepsze, cienie mogą być, złota frotka normalna mało cieniowania ale co tam ... dłoń z wyglądu standardowa, cienie raczej dobrze, ale na 100& pewnie nie jestem. A i taki drobny szczegół... na tej ręce co ją mniej widać to tam frotka ma 2 piksele wysokości a ta na bardziej widocznej ręce tylko 1, nie wiem czy to było zamierzone, ale tylko tak mówię.
Pasek, zwyczajny, mógłby być jakoś bardziej urozmaicony, ale to taki detal, a i jeżeli cienie całego sprita składały się z trzech odcieni to czemu tak nie jest w przypadku frotek, paska rękawa oraz butów...
Spodnie normalne, ten styl cieniowana a może jednak podobny widzę coraz częściej, staje się już nieco... przeżuty przez wszystkich... no ale zły to on nie jest, takie cienie mogą pozostać. Buty jak już wspomniałem wcześniej, czubek butów ma dwa odcienie, za to reszta buta już w ogóle, pocieniował byś je jakoś.

Pomijając kilka detali, OPAR zły nie jest. Daje mu 6,85/10 xd.


3kp

90Ykmowe Oparki - Page 4 Empty Re: Ykmowe Oparki Pią Sie 13, 2010 11:03 am

Brek

avatar
Super Saiyan
Super Saiyan
ok to zaczynamy.
niektórym mogą się nie podobać ale mi się podobają te włosy jak i cienie,fajnie ułożone.twarz ma fajne cienie i mi się podobają a kolor oczu szary to ostatnio dużo osób daje ale to detal.koszulka też fajna,widzę że rękaw biały daj go trochę dłuższego i będzie fajnie,widać kawałek klaty mi się podoba,cienie koszulki jak i rękawa są fajne,na ręce widać mięśnie ale nie podoba mi się da opaska na ręce popraw ją albo ją usuń jak chcesz.pas podobny do koloru skóry cienie mogą być ale kolory mi się nie podobają.spodnie fajnie ci wyszły jak i cieniowanie na nich też.buty są fajne tylko ten kolor co na pasie zmień i będzie fajnie.
moja ocena to 7,5/10

1kp

91Ykmowe Oparki - Page 4 Empty Re: Ykmowe Oparki Sob Wrz 04, 2010 7:05 pm

Ykmo

Ykmo
Sniper
Sniper
Ykmowe Oparki - Page 4 Tada
Credit:S-H
Nowa praca prosił bym o ocenki :p

92Ykmowe Oparki - Page 4 Empty Re: Ykmowe Oparki Pon Wrz 06, 2010 7:39 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Mówisz i masz ;)

Zacznę ogólnie.. Zbyt jasna paleta kolorów. Rozumiem że to forma Super Saiya'jin, jednak tak jasna paleta nawet w takim przypadku nie wygląda zbyt dobrze :|
Włosy mają ciekawy kształt. Trochę przypominają mi włosy Goku w formie SSJ w LSW. Ale myślę że to wina tych opadających na oczy kosmyków, wszak reszta jest zupełnie inna ;) Ich cieniowanie jest całkiem przyjemne dla oka, aczkolwiek wiem że gdybyś chciał zrobił byś to lepiej.
Opaska była tu zbędnym dodatkiem. Wg. mnie jedynie zepsuła OPAR'ka. Za mało miejsca zostawiłeś na cieniowanie twarzy. A że skóra jest tak jasna, to nie wyszło Ci to zbyt ciekawie. Usta niepotrzebnie dodawałeś, acz są lepiej zrobione niż jedna ciemna kreska :|
Saiyańska zbroja mi się podoba. Jest wykonana w miarę ciekawie, dobrze pocieniowana i komponuje się ładnie z niebieskim kolorem całości.
Ręce są wykonane całkiem przyzwoicie. Mięśnie mogłyby być lepiej widoczne, gdyż teraz nie zbyt je widać. Nie mówię jednak że całość jest źle wykonana, bo bym skłamał i wprowadził Cię w błąd jednocześnie. Wystarczy wprowadzić pewne drobne modyfikacje, abyś uzyskał naprawdę fajne rączki ;) No, głównie mówię tu o prawej łapce. A jeżeli chodzi o lewą, to może mi się wydaje ale chyba uciąłeś mu kawałek dłoni.
Rękawiczki ujdą. Cieniowanie na prawej mogłoby być lepsze, ale ogólnie ujdzie. Prawa jest dobra ;)
Cieniowanie spodni przyzwoite. Prawa nogawka wygląda bardzo fajnie i nie mam co do niej żadnych zastrzeżeń. Co innego lewa. Tutaj można by powiedzieć że poszedłeś na łatwiznę. Cieniowanie w porównaniu do bazowego nie wiele się zmieniło, poza dodaniem trzeciego odcienia. Obie nogi są cieniowane jakby różnie. Jedna ma więcej tego ciemnego odcienia, druga bardzo mało. Skoro dałeś na lewej nogawce go tak dużo, trzeba było darować sobie już ten najjaśniejszy kolor objawiający się w zaledwie trzech pixelach. Spróbuj zastosować podobny styl jakiego użyłeś w prawej nogawce, albo lewą zrób bez użycia najjaśniejszego koloru. Nie pomijając oczywiście tego że i w tym wypadku i w tym musisz ją zmodyfikować.
Buty Saiyańskie, w miarę przyzwoicie wykonane.

Postać ogólnie jest całkiem oryginalna. Nie wyszła źle, acz nie ukrywam że ma wiele błędów :P Postaraj się je poprawić ;)

3kp

93Ykmowe Oparki - Page 4 Empty Re: Ykmowe Oparki Nie Paź 03, 2010 11:31 am

Ykmo

Ykmo
Sniper
Sniper
Ykmowe Oparki - Page 4 Oparu
credit:Sasuke-Ish, S-H:p
Nowe pracki, mam nadzieję że się spodobają i je ocenicie. A tak pozatym zaczynam znowu bawić się w LSW.

94Ykmowe Oparki - Page 4 Empty Re: Ykmowe Oparki Nie Paź 03, 2010 2:18 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Tak więc revamp bardzo ładny , nie chce mi się na jego temat dużo pisać ,więc tylko dam ocenę końcową :
8/10
Teraz oparki pod revampem. Ogółem wyglądają bardzo ładnie ,ale jest kilka rzeczy ,które mi się nie podobają. Tradycyjnie zacznijmy od włosów. Kształt bardzo mi się podoba ,są odchylone do tyłu i wyglądają jakby rozwiewał je wiatr. Cieniowanie miejscami mógłbyś poprawić ( oczywiście moim zdaniem ). Jeżeli chodzi o wersję ssj ,to fajnie ,że nie tylko zmieniłeś kolor na złoty ,ale także je podniosłeś ... przynajmniej Ty o tym pamiętasz. Mógłbyś jeszcze cały OPAR rozjaśnić ,ale to tylko mały detal :P.
Twarz ładnie pocieniowana ,podoba mi się jego wzrok. Jeżeli chodzi o tors ,to sama klata wygląda ok ,niestety skopałeś dolne partie mięśni brzucha. Może podnieś spodnie ,no nie wiem ,zrób cokolwiek ,ażeby je poprawić. Jeżeli chodzi o koszulkę ,to nazbyt sztucznie wyglądają te zagniecenia ,mi nie pasują. Ręka natomiast ( jak i rękawiczka ) wygląda ok. Mógłbyś jedynie podnieść lewą rękę nieco do góry. Spodnie wyglądają ciekawie ,podobają mi się. Jeżeli chodzi o buty ,to mógłbyś dać coś bardziej oryginalnego.
7+/10

3kp

95Ykmowe Oparki - Page 4 Empty Re: Ykmowe Oparki Nie Paź 03, 2010 4:00 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Jeżeli chodzi o revamp to włosy wyszły średnio. Są zbyt gęste. Cieniowanie na nich ujdzie. Ogólnie natomiast patrząc na całość, wydaje mi się że cienie mogłyby być lepsze. Postaraj się stworzyć własne Base, myślę że fajniej to wszystko będzie na nim wychodziło ;)
Miejscami cieniowanie ładne.

Na drugim OPAR'ku cieniowanie włosów do poprawy. Ich kształt także wymaga drobnych poprawek, ale ujdzie jeżeli będzie dobrze pocieniowany.
Twarz wygląda przyzwoicie. Cieniowanie przyjemne dla oka. W SSJ cienie mi się bardzo podobają, jedynie ten czarny px jakby w środku był zbędny bo psuje cały tak fajny efekt. Kształt ujdzie, w każdym razie lepszy niż w normalnej formie.
Klata wyszła całkiem przyzwoicie. Miejscami wymaga niewielkich poprawek, ale myślę że nie jest źle. Idziesz w naprawdę dobrym kierunku jeżeli chodzi o LSW. Wykonanie podkoszulki średnie, by nie rzec słabe. Jak klata była dobra, tak podkoszulka jest słaba. Moim zdaniem ograniczaj średni kolor do minimum, a cieniuj przeważnie najciemniejszym i najjaśniejszym. Rób tak jakbyś cieniował dwu-tonowo, ale dodawaj do tego jeszcze trzeci odcień w bardzo małych ilościach.
Rękawice nie wyszły. Jeżeli mam być szczery to lepsze są bandaże. Albo całkowicie je popraw, albo skasuj ogólnie bo tylko psują pracę.
Cieniowanie spodni średnie. Na tym Base nie zbyt ciekawie to wygląda. Rób jak w przypadku podkoszulki. Najciemniejszy i najjaśniejszy jako kolory dominujące, a średni jako dodatek do całości w małych ilościach.
Ogólnie, teraz nie wygląda to idealnie choć nie jest też tragicznie. Po prostu.. słabo.
Buty ujdą. Podoba mi się ten styl, aczkolwiek niczym szczególnym się nie wyróżnia. Może być.


KP: 3
/Feli

96Ykmowe Oparki - Page 4 Empty Re: Ykmowe Oparki Pią Paź 29, 2010 3:04 pm

Ykmo

Ykmo
Sniper
Sniper
Strasznie się nudzę. Strasznie chcę się nauczyć 2-tonowo. XD
Strasznie chciałem sprawdzić co mi wyjdzie z "poradnika" Yoha z portalu.
No i właśnie tak powstał ten opar xd
Głównie chodzi mi o cienie ponieważ kontury to nic specjalnego.
Ykmowe Oparki - Page 4 46745635710753339283
http://iv.pl/images/46745635710753339283.png
Może ktoś oceni ;p

97Ykmowe Oparki - Page 4 Empty Re: Ykmowe Oparki Pią Paź 29, 2010 3:16 pm

SmokuXD

SmokuXD
Observer
Observer
Olej cieniowanie dwutonowe... Do rzeczy
Włosy...podobne są w poradniku cieniowanie zresztą też. Twarz cieniowanie wg mnie nie wyszło ale sama paleta kolorów pasuje do całości. Kolor oczu dałbym mniej jaskrawy. Klata, a dokłądniej dekolt zbyt wiele nie widać, ale widać że jakieś mięśnie tam są XD Dalej, koszula, ala Goku tyle że zmieniona barwa. Podkoszulek wygląda jakby to był kombinezon ^^ chodzi mi o taki sam kolor podkoszulka i spodni, ale wygląda to ładnie XD Spodnie pocieniowane dobrze, tylko szkoda że dwu tonowo...tak jak reszta pracy. Pasek tak zwykły, buty sayańskie Xd rób opary takie jak wcześniej robiłeś, taka moja rada. 2/5, bo podobna do tej pracy w poradniku....

1kp

98Ykmowe Oparki - Page 4 Empty Re: Ykmowe Oparki Pią Paź 29, 2010 3:38 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Właściwie, to całkiem fajnie Ci ta praca wyszła. Trochę za bardzo wzorowałeś się na artykułach które napisałem z pomocą reszty GTW, aczkolwiek praca nie wygląda źle i nie jest tak bardzo podobna do tej która mi wyszła xD Ale do rzeczy..

Cieniowanie dwu-tonowe wyszło bardzo fajnie. Włosy kształtem przypominają te "tutorialowe", aczkolwiek są inne. Tu musisz znaleźć swój własny styl, ja zaprezentowałem jedynie proces tworzenia włosów dla Saiyan :)
Usta na twarzy są zbędne, postaraj się też nie tworzyć dodatkowych pixeli między oczami, bowiem nie zawsze wygląda to ciekawie. Niektóre oczy mogą fajnie wychodzić z takim dodatkiem sugerującym złość, aczkolwiek uwierz mi że w oczkach typu AB nie jest to tak ciekawie wyglądający zabieg.
Koszulka i ręce ogólnie podobne do "tutorialowych", a szkoda bo jestem pewny że Ciebie będzie stać na coś więcej. Pasek pomysłowy :)
Najbardziej przypadło mi do gustu cieniowanie spodni. Z bliska wygląda ciekawie, z daleka bardzo fajnie. Skup się trochę na cieniowaniu włosów. Cienie butów wyglądają fajnie. Za słabe cienie na rękawiczkach

Ogólnie zmień styl oczu jeżeli chcesz tworzyć OPAR'ki które wyrażają złość. I wkładaj więcej swojej pracy w tworzenie OPAR'ów, a nie w 100% polegaj na artykułach z Portalu. Wszak, one mają tylko pomóc Ci na początku, żebyś wiedział co i jak.

KP: 3
/Feli

99Ykmowe Oparki - Page 4 Empty Re: Ykmowe Oparki Sob Lis 06, 2010 10:43 am

Ykmo

Ykmo
Sniper
Sniper
Ykmowe Oparki - Page 4 39717261191084345644
http://iv.pl/images/39717261191084345644.png
Wiem że krzywizna, ale staram się stworzyć własne base na którym mógł bym robić pracki. Wytykajcie błędy, przyjmę każdą krytykę ponieważ chcę aby base było jak najlepsze.

100Ykmowe Oparki - Page 4 Empty Re: Ykmowe Oparki Sob Lis 06, 2010 3:35 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Jeżeli mam być szczery to samo base wygląda dość ciekawie. I co najważniejsze, żadnych mięśni brzucha, cieni i ogólnie dodatków które tylko ułatwiają tworzenie OPAR'ów ;) No, ale do rzeczy.

Wydaje mi się że oczy są podniesione trochę za wysoko, przez co cała głowa dość dziwnie wygląda. Postaraj się je o jeden pixel obniżyć, być może wyjdzie ciekawiej. Popraw również ucho, gdyż za dużo nawaliłeś tam tych czarnych pixeli. Nie podoba mi się to ani trochę i psuje base.
Ykmowe Oparki - Page 4 Xdddf
Pixele które zaznaczyłem na czerwono skasuj. Na lewej ręce pod czerwonym pixelem dodaj tylko jeden czarny, a wydaje mi się że całe base powinno wyglądać ciekawiej niż teraz.
Ręce i klata są bardzo fajne wykonane, nie podobają mi się jedynie te opaski na rękach. Skasuj je, są zbędne.
Do spodni również nie mam zastrzeżeń, o dziwo podobają mi się tylko myślę że lepiej wyglądałyby buty bez tych złotych dodatków i gdyby były mniejsze. Pamiętaj że to ma być base, a nie OPAR'ek którego należy pokolorować i cieszyć się z nowej pracy.

Ogólnie, całość mi się wyjątkowo podoba, ale są pewne błędy które należy poprawić. A przynajmniej jeżeli chcesz korzystać z tego base, to wydaje mi się to koniecznością.

KP: 3
/Feli

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 4 z 9]

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.