Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 10, 11, 12  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 6 z 12]

126[O-S-W]By Sameyaro - Page 6 Empty Re: [O-S-W]By Sameyaro Czw Mar 31, 2011 6:30 pm

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
Przypomina mi on Tryndamere z League of Legends, ale nie jestem pewny :P.
Hełm bardzo interesujący, jego kształt jest dobry. Rogi mogłeś trochę lepsze zrobić, a górę hełmu połączyć z dołem. Ciekawy jest ten diament? na hełmie. Jeśli chodzi o twarz to mogłeś ją zrobić, bo bez wygląda na pewno gorzej niż z. Szkoda, że nie pokazałeś mieczyka :/ Nie ma co oceniać w nim. Ręce ma fajne chociaż na taką klatę, bary powinny być większe. Cienie na nich dobre jak zwykle u Cb :D. Nie podoba mi się klatka, nie jest taka jak powinna, jeszcze nie spotkałem nikogo z tak krzywą klatą :P, cienie spoko. Mięśnie brzucha są dobre choć nie idealne (nikt nie zrobi idealnych :P). Nie wiem, może za mało cienia na nich, dlatego mi nie pasują. Sukienka ciekawa, ale wiem, że stać cie na coś lepszego. 'Kawałek' spodni, nie pasuje mi ten kolor do reszty. Cienie ok, ale nie uważasz, że tam gdzie jest koniec sukienki to powinno być więcej ciemnego cienia? Moim zdaniem tak. Buty jak to buty, fajne i cienie na nich też.
Opar jest super, ale myślę, że jakbyś nad nim jeszcze trochę popracował to był by wyjebiwykurwisty :).
Pozdro.

2kp

127[O-S-W]By Sameyaro - Page 6 Empty Re: [O-S-W]By Sameyaro Czw Mar 31, 2011 7:24 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
"Wykonanie klatki piersiowej średnio mi się podoba, ale dobrze że zastosowałeś cieniowanie dwu-tonowe, idziesz moimi śladami xd Powracając do klaty.. Za dużo na niej jak dla mnie czarnych pixeli, przecież ciekawy efekt można uzyskać nie bawiąc się w takie celowe oznaczanie mięśni. Prawa ręka OPAR'a wydaje się być zbyt sztywna, tu popracowałbym nieco nad tym by ją jakoś lekko wygiąć. Opada jak ku**s ;/ Jeżeli chodzi o kolejny błąd, to prawa nogawka. Przy tym jak zaczyna się but, jest taki odchodzący element. Dziwnie wygląda z daleka, z bliska jeszcze dziwniej, chodzi cały czas mi o nogawkę. Popraw to.
Co mi się podoba? Przede wszystkim pomysł. U mnie z takimi pomysłami jest niestety problem, bywa. Podoba mi się również wykonanie pasa i hełmu, wyszły bardzo fajnie.

Ogółem..
Nie jest źle, ale przydałoby się poprawić pewne błędy."

KP: 2
/Feli

128[O-S-W]By Sameyaro - Page 6 Empty Re: [O-S-W]By Sameyaro Pią Kwi 01, 2011 9:36 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Custom prezentuje się całkiem ciekawie ... zdecydowanie ciekawiej niż Twój ostatni popis na OADS 'ie -bądź pewien ,że nie dam Ci o nim zapomnieć ,oj nie XD.
No ,ale do rzeczy.
Chełm wygląda całkiem ciekawie ,chociaż troszkę bym się z nim pobawił ,ale to już drobnostki i poprawki wedle własnego uznania ,nie wnoszące już tak wiele. Co do torsu to zdecydowanie powienieneś poprawić rozłożenie cieni. Nie panujesz jeszzce nad cieniowaniem 3 tonowym. O ile już było coraz lepiej (już prawie bardz dobrze ) z Twoją kontrolą nad 3 tonowym cieniowaniem to zdecydowałeś się zdecydować na 2 tonowe. Szkoda ,ale to już Twój wybór. Wracając do rozłożeni cieni - chodzi mi o ich wygładzenie. W tej chwili wszystko ( a przynajmniej większość cieni ,a w szczegolności na kalcie jest dość kanciasta. Powineineś je zaokrąglić ,wystarczy pozbyć sie tam ii uwdzie kilku cieni ,nic wielkiego.
Co do rąk to lewa rączka ok ,troszkę wygląda nieokrzesanie ,ale to ze względu na brak 3 tonu ,natomiast jego prawa ręka ... zdecydowanie za duża. Łatwo i szybko można do tego wnisku dojść porównując jej grubość z wielkością spodni ... i tak nadmuchanych. Ta metalowa dłoń wygląda raczej słabo - pomysł fajny ,ale gorzej z wykonaniem. Pas także fajny pomysł ,ale mogłeś sie jakoś inaczej nim zająć ... trudno mi określić co ,ale dobrze byłoby to poprawić ( ale ja jestem pomocny XXXD ). To nie tak ,że się dopierdalam dla zasady po prostu czegoś mi tu chyba brakuje ,trdno mi określić w czym leży problem. Spodnie zdecydowanie nie pasują do reszty postaci ... warto byłoby to zmienić. Może jeszcze nogi odziać w jakąś zbroję ? Co do butów to nic specjalnego. A i pozostaje jeszcze kwestia miecza. Jest za krótki i to nie tak ,że to był zamierzony cel ,po prostu Ci się nie chciało pieprzony leniwcu ! Nie wykręcaj się bo jestem tego pewien.

KP: 3
/Yoh

129[O-S-W]By Sameyaro - Page 6 Empty Re: [O-S-W]By Sameyaro Wto Kwi 26, 2011 7:41 pm

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
Jakoś tak przeglądałem dział o-s-w i zauważyłem swój własny temat, przedtem mi się nie chciało szukać, ale teraz mam kolorowy nick więc ułatwiło mi to robotę. W związku z tym postanowiłem "coś" zrobić.
"Coś":

[O-S-W]By Sameyaro - Page 6 Takoga

Credit:
Yoh92

130[O-S-W]By Sameyaro - Page 6 Empty Re: [O-S-W]By Sameyaro Wto Kwi 26, 2011 8:05 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Widzę ,że poszedł credit dla Yoha i chyba nawet wiem za co ... ,ale o tym później. Sama postać nie wiadomo jak bardzo zmyślna i niepowtarzalna nie jest ,po prostu nudziło ci się i zrobiłeś jak to ująłeś 'coś'.
Włosy zrobione w charakterystyczny dla Ciebie sposób ... martwi mnie to ,że prawie każde twoje kłaki wyglądają niemalże tak samo. Wyglądają niby ok ,ale zdecydowanie się przejadły. Twarz raczej mało odkryta ,więc nic o niej powiedzieć nie moge. Apaszka - no właśnie
,to chyba najbardziej kreatywna część tej pracy i zdaje się ,że jedyna. Na koszulce mało widać ,zwykła biała koszulka i tyle. Rękawice są jak na mój gust zdecydowanie za duże. Co do spodni to są za bardzo nadmuchane ... i już wiadomo za co credit >.>. Buty - Jezu ,iel razy można robić to samo i to samo. Prawie każdy robi te same czarne buty z białym dodatkiem ... to jest już tak nudne ,że ... ,ah nieważne.
Ogółem niby nie jest źle ,pod względem rozłożenia cieni jest ok ,natomiast sama postać wygląda mało ciekawie z dwóch ,a raczej trzech powodów:
-Brak jakiegokolwiek pomysłu na postać - czy to jest tak trudne żeby wymyślić cokoliwek innego ? Jak nie ma weny to trzeba jej poszukać ,chociażby na takich stroanch jak Deviant Art
-Za duże spodnie i rękawice
-trzeci powod to fakt ,że po prostu nie jestem fanem 2 tonowego cieniowania -tyle

KP: 2
/Feli

131[O-S-W]By Sameyaro - Page 6 Empty Re: [O-S-W]By Sameyaro Sob Maj 07, 2011 6:46 pm

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
Zbir, racja zrobiłem prawie te same włosy w wielu OPAR'ach, teraz będę na to uważać.
A tym czasem(nieco słaby jak na mnie, tak sądzę)
Lee Sin the Blind Monk.
[O-S-W]By Sameyaro - Page 6 Leesin

132[O-S-W]By Sameyaro - Page 6 Empty Re: [O-S-W]By Sameyaro Sob Maj 07, 2011 8:23 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
[O-S-W]By Sameyaro - Page 6 89227
A więc sugerując się tym obrazem ,od razu widzę kilka różnic.
Po pierwsze na tej czerwonej opasce na oczy nie ma tego zielono złotego elementu. Ta biała szarfa ze złotym elementem powinna być umieszczona poniżej mięśni brzucha ,nie na nich. Te złota koła ... no właśnie -tutaj ich nie widać.
Spodnie wyglądają calkiem całkiem ,te bandaże powinny być jaśniejsze ,a opaska na oczy nieco lepiej wykonana ,choć źle nie jest. Jego cycki powinny być bardziej podkreślone bo nic tam nie widać. Buty ... no wiele tutaj nabroić sie nie dało >.>. Mięśnie rąk ,a raczej bark ( bo tylko jego widać ) wygląda ładnie cienie głowy są ok ... więcej tutaj się raczej skomentować nie da. Mogłes jedynie zrobić taką pozę jaka jest na obarzie ,ale jak nie to nie ... zmuszać nikogo nie będę >.>.

KP: 2
/Yoh

133[O-S-W]By Sameyaro - Page 6 Empty Re: [O-S-W]By Sameyaro Nie Maj 15, 2011 9:28 pm

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
Adon Kyazuki:
[O-S-W]By Sameyaro - Page 6 Adon2

134[O-S-W]By Sameyaro - Page 6 Empty Re: [O-S-W]By Sameyaro Wto Maj 17, 2011 11:04 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Aż dziwne że do tej pory nikt nie ocenił Ci tej pracy. Cóż, ocenka nie będzie długa bo zaraz kładę się spać.

Wkurza mnie to że znowu powtarzasz to przed czym ostrzegał Cię Zbir, mianowicie włosy cały czas robisz podobnym stylem przez co wychodzą one podobnie. Postaraj się w końcu wykonać coś innego bo dobrze wiemy że potrafisz. Cieniowanie nie jest złe, całkiem fajnie wygląda. Cieniowanie twarzy bym zmienił. Głównie ograniczyłbym tutaj najciemniejszy odcień bo nawsadzałeś go chyba na siłę. Bluza pocieniowana dosyć fajnie i dosyć ciekawie wygląda, tu nie mam większych zastrzeżeń. Spodnie wyglądają dziwnie, za cholerę nie podoba mi się to cieniowanie. No, za cholerę nie mogę się do niego przekonać. Nie wiem czy to postać z jakiegoś anime i właśnie takie tam spodnie nosi, ale ja jakoś nie mogę tego przełknąć. Stopy ogólnie wyglądają dobrze, nie ma co tu zmieniać. Jeżeli chodzi o pozę, nie jest najoryginalniejsza, ale nie jest też zła. Całkiem fajnie to wygląda, ale mam wrażenie że prawa noga, czyli ta wystająca jest przesunięta za daleko do przodu. Koleś wygląda jakby miał się przewrócić. Oczywiście, mam tylko takie wrażenie, a niekoniecznie musi być to prawdą.

KP: 3
/Feli

135[O-S-W]By Sameyaro - Page 6 Empty Re: [O-S-W]By Sameyaro Czw Maj 19, 2011 9:58 am

Ykmo

Ykmo
Sniper
Sniper
Te włosy to u ciebie taki standardzik. To ze akurat takim stylem wychodza ci dobrze nie oznacza ze masz nie probowac inngo stylu. No ale włosy sa wykonane dobrze zarowno pod wzgledem cieni jak i konturow. Twarz zdecydowanie za ciemna, ogranicz najciemniejszy odcien. Wtedy napewno bedzie lepiej. Bluza jest okey i nie mam zastrzezen. Ale spodnie to porazka cieniowanie mi sie nie podoba. A ten wystajacy kawałek prawej nogi jest krzywy i zbyt pulchny.

KP: 1
/Feli

136[O-S-W]By Sameyaro - Page 6 Empty Re: [O-S-W]By Sameyaro Pon Maj 23, 2011 1:34 pm

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
Akali, the Fist of Shadow.
[O-S-W]By Sameyaro - Page 6 Akali2

137[O-S-W]By Sameyaro - Page 6 Empty Re: [O-S-W]By Sameyaro Pon Maj 23, 2011 7:31 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Nie jest źle. W porównaniu do oryginału, mogę się przyczepić jedynie do kilku rzeczy. Po pierwsze, poza w jakiej była kiedy dałeś jej obraz w SOS Brigade.. Szkoda że skoro miałeś już jakąś podstawę do zrobienia "Custom Pose", nie wykorzystałeś jej. Po drugie, cienie na twarzy bym nieco zmodyfikował. Wcześniej były to zaledwie dwa odcienie, tym razem są trzy, ale niezbyt ciekawie ułożone. Po trzecie, prawa ręka. Coś do czego w SOS Brigade się nie czepiałem, nie chciało mi się. Tu dostanę KP za ocenkę więc od razu wspomnę o tej ręce. Jest jak na kobietę zdecydowanie za bardzo masywna, zwłaszcza dłoń jak u mężczyzny. Sama postać jest nieco za "płaska" w talii. Można to zmienić albo można zmienić Base. Twoja decyzja. Jeżeli chodzi o pomysł to nie jest najgorszy, powiem szczerze że bardzo mi się podoba. Choć wykonanie ma pewne błędy to również nie jest źle, jest stosunkowo dobrze.

KP: 2
/Feli

138[O-S-W]By Sameyaro - Page 6 Empty Re: [O-S-W]By Sameyaro Pon Maj 23, 2011 9:05 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Trzevba przyznać ,że parca dość oryginalna ,poza tym nieczęsto widuje tutaj damskie OPAR'y. Fajnei ,że zdeycdowanłeś się takowy zrobić.
Włosy są fajne kształtem ,co do cieniowania ... ,tutaj jest już neico gorzej. Tzn. gdybyś pozostawił tylną część włosów nieco ciemniejszą ,to myślę ,że efekt byłby nieco lepszy. Przód włosów jest ok,aczkowliek mógłby być wykoanny neico czyściej. Cała reszta pracy ... średnio. Największym rpoblemem tej parcy jest to ,że nie mogłeś się zdecydować ,czy pokazać więcej ciała ,czy wiecej tego ciała ukryć. Miejscami odkryłeś tylko pojedyncze małe kawałki ciała ,co daje raczej słaby efekt. Przynajmniej dla mnie nei wygląda to świetnie. Jeżeli wzorowałeś sie na jakiejś pracy ,to już zupełnie inna historia ,natomiast moja rada jest taka Jeżeli obraz jest dość dokładny ,ma wiele charakterystycznych elementów ,które trudno będzie uwydatnić na tak małej parcy ,to albo bardzo je upraszczaj albo z nich rezygnuj ... lub w ogóle się nie bierz za tego typu parce. Może brzmi to jakbym radził Ci iść na latwiznę ,ale ta już jest ... przy niektórych pracach poprostu dobrego efektu nie da się osiągnąć albo jest to cholernie ,ale to cholernie trudne.

KP: 2
/Feli

139[O-S-W]By Sameyaro - Page 6 Empty Re: [O-S-W]By Sameyaro Sro Maj 25, 2011 7:05 pm

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
Szczerze mnie urzekła. Gdyż jest w tym wojowniczym stylu, tym bardziej teraz gdzie wyszła gra Mortal Kombat, jest tam właśnie bardzo podobna postać do twojej.

Ogólny kształt jest kobiecy, dobrze że o tym pomyślałeś. Kosmyki włosów fenomenalne także te spięcie z tyłu dodaje jej charakteru wojowniczki. Zwracam na to uwagę bo to bardzo małe elementy garderoby, a ty dobrze je ująłeś w LSW.
Nie bardzo mi się widzi jej oko, jakby to powiedzieć trochę nie realne.
Strój skomplikowany, chwała Ci za te małe elementy ubrania. Od piersi do pasa wygląda to naprawdę dobrze, gdyż zachowane są proporcje i cienie.
Jednak ta szata przykrywająca krocze kompletnie mi się nie podoba, myślę że można byłoby to zrobić lepiej. Wygląda to trochę jakby było przyklejone, zjeżdżając jeszcze niżej zostały buty. Są w stylu całego oparka, podobają mi się w nich te białe pixele.

KP: 2
/Feli

140[O-S-W]By Sameyaro - Page 6 Empty Re: [O-S-W]By Sameyaro Pią Maj 27, 2011 7:31 pm

Death

Death
First Child
First Child
Grasz w Lola hum? Napisz nick to może zagramy razem.

Całkiem niezła ta twoja Akali, jednak tak jej ułożyłeś włosy, że nie widać JEJ lewego oka. Gdzie są jej Bronie? I czemu JEJ lewa ręka nie ma cieni choćby z ciemniejszymi barwami? Zrobiłeś coś takiego na bucie, więc czemu by nie spróbować na ręce? Nie wyszły ci cenie twarzy. Wygląda jakby leżała w solarium na boku. Popraw też opaskę, bo jest dosyć mierna. Mięsień na ramieniu też jest dosyć słaby. Weź zmień całą JEJ prawą rękę, bo jest taka jakby "chłopska".

To tyle, spodziewam się innych postaci, np Trundle'a.

KP: 1
/Yoh

141[O-S-W]By Sameyaro - Page 6 Empty Re: [O-S-W]By Sameyaro Nie Maj 29, 2011 5:10 pm

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
Dzięki wszystkim za wskazówki co do poprawy Akali, zapewne będę się nimi kierował przy poprawie, która będzie miała miejsce w przyszłości, a tym czasem...
Tym razem będzie SPAR, i to nie zbyt szałowy, ale zawsze coś do tematu.

Yami no Tsubasa, Haz Kouten:
[O-S-W]By Sameyaro - Page 6 Hazspar

142[O-S-W]By Sameyaro - Page 6 Empty Re: [O-S-W]By Sameyaro Nie Maj 29, 2011 10:26 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Ogólnie rzecz biorąc masz swój styl, a to bardzo się chwali w dzisiejszym LSW. No, ale przejdźmy do oceny.

Przede wszystkim, szkoda że to SPAR, a nie jakiś większy projekt. Mniejsza o to.. Włosy są ciekawą odskocznią od Twojego pierwotnego stylu, kiedy pierwszy raz zobaczyłem projekt tego SPAR'a, włosy bardzo mi się spodobały. Mimo to, nieco wkurza mnie cieniowanie i te trzy kosmyki opadające na białą opaskę, która imho nie jest pocieniowana zbyt genialnie. Chyba że tak miało to wyglądać, wtedy się nie wtrącam. W każdym razie, kosmyki mogłyby być wykonane nieco ciekawiej, a samo cieniowanie włosów również nie jest zbyt genialne. Mogło być ciekawiej, nie ma jakiegoś wielkiego "BOOM!", ale jest miłe zaskoczenie że zrobiłeś coś nieco innego niż zwykle. Twarz prezentuje się całkiem ciekawie, ale po prawej stronie twarzy tego SPAR'a zmniejszyłbym ilość najciemniejszego odcienia. Wstawienie średniego dałoby ciekawszy efekt, acz nie jest źle ^^ Na bluzie nie podoba mi się duża ilość czarnego koloru, to znaczy, wewnętrznego outline'a że tak to nazwę. Przy nieco innym cieniowaniu mógłbyś wykonać sznureczki najciemniejszym odcieniem i uzyskać ciekawszy efekt. Dolna część mi się podoba. Prowizoryczne "zagięcie" i nieprzesadzona ilość pixeli jest tym co tu daje ciekawy efekt. Ręka wyszła dosyć ciekawie, tu ogólnie nie mam większych zastrzeżeń nawet do mięśni, wszak te są dobrze widoczne. Przyczepię się jednak do bandaża. Jego cieniowanie nie jest złe, ale przez złe rozstawienie pixeli w średnim odcieniu, z daleka mam dziwne wrażenie jakby miał złamaną rękę xP Niezbyt ciekawie to wygląda, uwierz mi. Spodnie.. Cieniowanie bardzo fajne, rozumiem że takie worki planowałeś od początku xd Nie, no.. Żart. Jeżeli chodzi o cieniowanie to ogólnie jest dobrze, nie mam większych zastrzeżeń jeżeli chodzi o rozstawienie pixeli. Jedynie nie podoba mi się zbyt jasny średni odcień który nie daje jakiegoś szałowego efektu w cieniowaniu. Mógłby być nieco ciemniejszy by zaznaczyć te dolne zgięcie. Cieniowanie jego lewej nogi do poprawy. Ale tu niewielka podpowiedź, pobaw się tylko najciemniejszym odcieniem podglądając to jak pocieniowałeś prawą nogę. Buty nie są odlotowe, ale nie są też złe. Wyglądają normalnie i tu mam tylko jedno zastrzeżenie do prawego buta. Mógłby być ciemniejszy skoro nogawka i ręka są : )

Ogółem.. Źle nie jest, ale spodziewałem się po Tobie czegoś więcej. Mimo to, nie wydaje mi się żebym się zawiódł.
[O-S-W]By Sameyaro - Page 6 Traini

Byłbym wdzięczny za krótki komentarz dotyczący pracy w moim O-S-W ; )

KP: 3
/Feli

143[O-S-W]By Sameyaro - Page 6 Empty Re: [O-S-W]By Sameyaro Pią Cze 03, 2011 5:24 pm

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
przede wszystkim, szkoda że to SPAR, a nie jakiś większy projekt...
Czemu uprzedzasz fakty... hmm może powinienem powiedzieć WIP, ale nie byłem pewien, mam już więcej póz Haza... więc chyba będę go powoli robił, do czasu aż mi się znudzi, bądź będzie trzeba zrobić coś czemu nie podołam, np jakaś poza mnie przerośnie.

A teraz daję nową pracę.
Man Spider:
[O-S-W]By Sameyaro - Page 6 Manspider

144[O-S-W]By Sameyaro - Page 6 Empty Re: [O-S-W]By Sameyaro Sob Cze 04, 2011 7:24 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Już na początku w oczy rzucają się pewne nieciekawe błędy. Nie oznacza to jednak że całość jest słaba, imho wyszła naprawdę ciekawie.

Czy jego głowa jest uniesiona w górę? To znaczy, czy on zwyczajnie patrzy w górę? Mam takie wrażenie przyglądając się na postać z bliska jak i również z daleka. Można to było wykonać nieco ciekawiej, ale źle nie jest. Strój SpiderMan'a wyszedł dosyć fajnie, zwłaszcza jak jest tak porwany. Mimo to, mogłeś nie "kratkować" tak tego czerwonego koloru bo nie wygląda to zbyt imponująco, rzekłbym że w tym wypadku nawet dosyć słabo. Lewa część OPAR'a, zwłaszcza na klatce piersiowej powinna być ciemniejsza. Teraz daje to taki nijaki efekt. Najbardziej mnie tu jednak denerwują jego ręce. Tak jak mi kiedyś wyszły podobnie do gumy, tak teraz Ty popełniłeś ten sam błąd. Brak mięśni, dziwny wygląd, niczym guma. Druga para rąk wygląda już odrobinę ciekawiej ale tu niestety poza cieniowaniem nie ma różnicy między jedną i drugą ręką. Wiedząc jak trudno wykonać sześć par rąk od zera poszedłeś na łatwiznę i wkleiłeś obie takie same łapki. Te zwisające łapy mi się nie podobają. To chyba tu potrzebowałeś pomocy kogoś nieco bardziej doświadczonego, tak? Mogłeś wykonać te łapy w nieco innym stylu, mianowicie kojarzysz najprostszą pozycję bojową ze Spritów?
[O-S-W]By Sameyaro - Page 6 12312x
Thanks, PBF-sama!
Mam na myśli właśnie takie ułożenie rąk wykonane de facto w nieco innym stylu.
Stopy mogłyby wyglądać nieco lepiej, ale źle jakoś nie jest. Mam wrażenie że samą postać i tak nieco wyszczupliłeś, nie?

Ogółem.. Nie jest źle. Są błędy, ale w takiego typu pracach nie jest to czymś zaskakującym. Postaraj się poprawić to co napisałem wyżej, powinno być lepiej choć nie idealnie.

[O-S-W]By Sameyaro - Page 6 Traini

3kp

145[O-S-W]By Sameyaro - Page 6 Empty Re: [O-S-W]By Sameyaro Nie Cze 12, 2011 7:12 pm

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
Nieco znudziło mi się robienie sprita, znaczy jakoś musiałem się od tego oderwać i w między czasie zrobiłem "to" wygląda nieco jak zoombie? Więc niech to będzie,
Zoombie Fighter:
[O-S-W]By Sameyaro - Page 6 Zoombiefighter

Co prawda może wam to nie przypominać zoombie, ale najpierw robiłem prace a później się zastanawiałem co to będzie xd.

146[O-S-W]By Sameyaro - Page 6 Empty Re: [O-S-W]By Sameyaro Pon Cze 13, 2011 4:43 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Dosyć ciekawy pomysł, fajnie wykonana custom pose i wreszcie nieco inny styl włosów niż zawsze. Nieco bym porwał jego ubranie i zrobił jakieś mięso gdzie nie gdzie skoro to zombie, ale nie mieszam się - twój wymysł, twoje zasady.

Włosy wyglądają fajnie, na tylnym kosmyku mógłbyś użyć tylko dwóch odcieni, najciemniejszego i średniego. Opaska wygląda fajnie, lewe oko bym nieco zmienił, powiększył do rozmiarów prawego. Cieniowanie ubrania jest dosyć fajne, nie mam tu większych zastrzeżeń albo nie chce mi się już ich wypisywać, wybierz sam. Pomysł na strój mimo wszystko dla Zombie mógłby być nieco ciekawszy, ale ujdzie.

Ogółem.. Praca ciekawa, miejscami wymaga jednak poprawek.

[O-S-W]By Sameyaro - Page 6 Traini

KP: 1
/Feli

147[O-S-W]By Sameyaro - Page 6 Empty Re: [O-S-W]By Sameyaro Sob Cze 18, 2011 8:09 am

Ykmo

Ykmo
Sniper
Sniper
Włosy jednak przypominają mi te od Sprita, jedynie takie trochę mniejsze.
ALe tak czy siak wszystko jest fajne. Cieniowanie na nich okey. Ale skoro to Zombie to powinieneś go bardziej "strasznie" zrobić. Jakieś mięso trochę krwi, mózg w dłoni :d To by było cool. Cieniowanie twarzy bardzo dobre. Tak samo jak i rąk chociaż mógłbyś odrobinę bardziej pokazać mięśnie. Custom Pose bardzo fajne jednak obok tej ręki z tyłu na kolanie jest jakaś dziwna kreska, no nie wiem mam wrażenie że dziwnie to wygląda.

KP: 1
/Yoh

148[O-S-W]By Sameyaro - Page 6 Empty Re: [O-S-W]By Sameyaro Sro Lip 13, 2011 4:02 pm

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
Dawno niczego nie robiłem... więc nieco wyszłem z tej już i tak lichej formy... Nowy OPAR to revamp starego Sameyara na nowym base, bo stare zostawiłem w domu, a jako iż jestem u dziadków i nie mam go tutaj, tzreba było zrobić nowe.

[O-S-W]By Sameyaro - Page 6 Sameyarorevampo

149[O-S-W]By Sameyaro - Page 6 Empty Re: [O-S-W]By Sameyaro Sro Lip 13, 2011 6:15 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Wykonanie włosów ujdzie - nie są mistrzowskie - jednak takie przyzwyczajenie do włosów Sameyara zostało. To dobrze - w tym przypadku zmienił bym jedynie pojedyncze pixele. Twarz wygląda dobrze, jeżeli chodzi o cieniowanie. Proporcje już nieco gorzej.. Wydaje się ona nieco za pulchna. Nie wiem czy to wina tego jak głowa wyglądała na base czy jednak po prostu ty coś spieprzyłeś - mówiąc szczerze - nie obchodzi mnie to. Główka jednak nadaje się do poprawy - samo cieniowanie jak wspomniałem wyżej, jest dobre. Klatka piersiowa i ręce wyglądają fajnie - tu nie mam większych zastrzeżeń. W przypadku klatki dodaj tylko po lewej stronie OPAR'ka, outline - imho - na chwilę obecną wygląda to nieco dziwnie - ale nie źle. Najgorszym elementem są tutaj nogi. Lewa jest zbyt sztywna, przesuń ją o pixel w lewo. Prawa wydaje się zbyt sztywna przy bucie - przesuń samego buta w prawo o jeden pixel - powinno być lepiej. Cieniowanie? Ujdzie - każdy ma swój styl.

Ogółem... Nie jest źle, ale widać to że miałeś dłuższy zastój - w innym wypadku miałbyś lepsze pojęcie o tym jakie proporcje powinien posiadać custom.

KP: 2
/Yoh



Ostatnio zmieniony przez Yoh92 dnia Pon Lip 18, 2011 2:08 pm, w całości zmieniany 1 raz

150[O-S-W]By Sameyaro - Page 6 Empty Re: [O-S-W]By Sameyaro Czw Lip 14, 2011 12:25 am

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Co do włosów ,to jak na mój gust są za małe ,a cieniowanie średnio wygląda. Nie jest straszne ,ale szału nie ma. Drażni mnie także nieco ich dobór koloru ,najciemniejszy odcień brązu jest zdecydowanie za ciemny. Twarz ok ,tors wygląda słabo ,a w szczególności czarna koszulka. Pasek wykonany słabo.
Ręka przez brak kilku pixeli w konturach wygląda słabo ,a poza tym przeszkadza mi ość duża ilość czarnych konturów WEWNĄTRZ pracy. Spodnie są nieco za szerokie w stosunku do wielkości torsu. poza tym JEGO prawa noga jest krzywa.
Reszta wygląda w miarę dobrze ,tylko znowu ten ponury dobór kolorów ... zrób coś z tym wreszcie.

KP: 1
/Yoh

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 6 z 12]

Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 10, 11, 12  Next

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.