Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 10 z 14]

226[O-S-W] By Maximus - Page 10 Empty Re: [O-S-W] By Maximus Pon Cze 06, 2011 12:53 pm

Ykmo

Ykmo
Sniper
Sniper
Jak tam u ciebie będę to chyba trzeba ci będzie zafundować lekcję ciniowania ;/
Włosy w stadium 2 takie bardzo sflaczałe :D A kosmyki za bardzo rozstroszone.

Reszta byłaby okey gdybyś to inaczej pocieniował. Naprawde dużo błędów tu nie ma ale cieniowanie wszystko kaszani.

227[O-S-W] By Maximus - Page 10 Empty Re: [O-S-W] By Maximus Pon Cze 06, 2011 1:24 pm

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
Poprawiłem cieniowanie na włoskach Stadium 2:
[O-S-W] By Maximus - Page 10 Wiip
Credit:
S-H
Myślę, że teraz lepiej.



Ostatnio zmieniony przez Brajan dnia Pon Cze 06, 2011 2:13 pm, w całości zmieniany 1 raz

228[O-S-W] By Maximus - Page 10 Empty Re: [O-S-W] By Maximus Pon Cze 06, 2011 1:39 pm

SmokuXD

SmokuXD
Observer
Observer
Maxiu, spróbuj zmienić paletę kolorów na nieco jaśniejsza, jak zmienisz, ocenie :>

229[O-S-W] By Maximus - Page 10 Empty Re: [O-S-W] By Maximus Pon Cze 06, 2011 2:24 pm

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
Jaśniejsza jest gorsza, włosy przesunąłem trochę w duł, bo za dużo czoła było i wygląda lepiej:
[O-S-W] By Maximus - Page 10 Wiipc

Credit:
S-H

230[O-S-W] By Maximus - Page 10 Empty Re: [O-S-W] By Maximus Wto Cze 07, 2011 11:20 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Krótko i na temat, bowiem nie mam ochoty pisać.

Cieniowanie włosów koniecznie do poprawy. Wiem że stać Cię na więcej, a jeżeli nie za bardzo to po prostu poproś kogoś o pomoc w odpowiednim ich pocieniowaniu. Klatka piersiowa wygląda nieco sztucznie, nie uważasz że powinieneś ją zmienić? To samo mięśnie i prawa ręka. Mięśnie mogłyby być wykonane trochę lepiej, a ręka nie powinna być taka sztywna w pewnym momencie. Całość wygląda nieco dziwnie.

Moja propozycja - Widziałem twoje customy, zaprojektuj własne Base i twórz je póki nie uznasz że będzie dobre. Jestem pewien że dasz radę. A kiedy przyłożysz się do projektowania Base, być może nawet taki "kox" napakowany będzie wychodził Ci 100x lepiej. Mimo to, weź u kogoś lekcję cieniowania. Naprawdę. To jest duży minus jeżeli chodzi o Twoje prace.

[O-S-W] By Maximus - Page 10 Traini

1kp

231[O-S-W] By Maximus - Page 10 Empty Re: [O-S-W] By Maximus Wto Cze 07, 2011 7:35 pm

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
NEW BASE!! By Maximus:

[O-S-W] By Maximus - Page 10 Basebymaximus

Za radą Yoha zrobiłem base, miałem jakieś wcześniejsze, ale na pewno gorsze od tego tutaj. Dałem także przykład oparka na nim.

232[O-S-W] By Maximus - Page 10 Empty Re: [O-S-W] By Maximus Czw Cze 09, 2011 10:03 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Pierwsza rada na przyszłość - nie cieniuj Base'ów. Olej cienie, ważne by całokształt prezentował się ładnie. Jeżeli chodzi o to pocieniowane Base, tu niestety zdecydowanie za dużo najciemniejszego odcienia skóry.

Jeżeli chodzi o proporcje to jest tu dosyć dużo błędów.
Głowa wygląda normalnie, tu nie mam zastrzeżeń. Ręce są zdecydowanie za długie, zmniejsz je w pionie o dwa, trzy pixele. Między spodniami, a klatką piersiową nie zostawiaj outline'u, słabo to wygląda. W barach ręce są zbyt "oklapnięte". Nie wiem jak to nazwać. Pojechałeś z tym barem po skosie, a powinien wyglądać całkiem inaczej. Spodnie wyglądają w miarę jak na pierwsze Base, ale powinieneś nieco popracować nad zmniejszeniem ciała, prezentuje się jako nieco za wysokie. Buty do poprawy.

Ogółem.. Popraw co napisałem, pobaw się z tym Base i nie rób żadnych póz póki nie będzie dobre. Na słabe base nie opłaca się marnować czasu, zwłaszcza że kiedyś zdasz sobie sprawę z tego że niepotrzebnie tyle czasu na to poświęciłeś - stwierdzisz że jest to słabe base.

[O-S-W] By Maximus - Page 10 Traini


KP: 2
/Feli

233[O-S-W] By Maximus - Page 10 Empty Re: [O-S-W] By Maximus Nie Lip 03, 2011 10:02 pm

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
A proszę bardzo:
[O-S-W] By Maximus - Page 10 Projectr

Credit:
S-H
SmokuxD

Najbardziej nakoksowany jest świeży :D

Nie musicie oceniać, dałem tak do popatrzenia :P

234[O-S-W] By Maximus - Page 10 Empty Re: [O-S-W] By Maximus Pon Lip 04, 2011 1:51 pm

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
[O-S-W] By Maximus - Page 10 Projectl
Credit:
S-H
SmokuXD

Poprawiłem wygląd God i Legendary Tytan, dodałem też dziarę dla wykoksowanego (Overcome Demon Stadium 3). Poprawiłem muskulaturę dla God'a. Myślę, że teraz lepiej wyglądają.

235[O-S-W] By Maximus - Page 10 Empty Re: [O-S-W] By Maximus Sro Lip 06, 2011 11:02 am

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
No, to daje ostatnie poprawki. Poprawiłem Legendary Tytan i dodałem Lord Of Axe Atlantis, ale poprawioną wersję:
[O-S-W] By Maximus - Page 10 Projectc

Credit:
S-H
SmokuXD

236[O-S-W] By Maximus - Page 10 Empty Re: [O-S-W] By Maximus Sro Lip 06, 2011 12:16 pm

daniel af

daniel af
Notowany
Notowany
No naprawde fajne największym plusem twoich oparków jest oryginalność
Najgorsze jest to że prawie wszystkie oparki mają włosy ssj,ssj3,ssj4 w sumie do cieniowania nie moge sie przyczepić ale u lord of axe w toporze zmienił bym te dwa odstające szpony czy co bo źle je połaczyłeś z rączką toporu mógł byś też jakieś customy porobić czekam aż wykonasz custom z chęcią go ocenie

237[O-S-W] By Maximus - Page 10 Empty Re: [O-S-W] By Maximus Sro Lip 06, 2011 1:41 pm

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
Podobne do SSJ3, po prostu wydłużone. SSJ4? Dodałem kosmyki na ramionach, bo fajnie wyglądają.
A tu daję ostatnie poprawki tych transów. Tu poprawiłem cienie dla Overcome Demon i zmieniłem włoski dla Demona:

[O-S-W] By Maximus - Page 10 Projectg
Credit:
S-H
SmokuXD


No i chyba już wszystko, mam nadzieję, że już ich nie będę poprawiać.

238[O-S-W] By Maximus - Page 10 Empty Re: [O-S-W] By Maximus Sro Lip 06, 2011 6:11 pm

Pikachu

Pikachu
Sennin
Sennin
Ocenie je ogólnie, bo długo by się nad każdym rozpisywał. Wszystkie są bardzo dobrze pocieniowane, i mają super kształty włosów najlepiej wyszedł ci kształt w stylu ssj3 , genialny!
Fajnie wyszedł ci efekt "pakera" porównując 3 i 4 oparka z pierwszego rzędu. Wszystkie dodatki do twoich oparów są przemyślane i dopracowane , duży +.
Rząd po prawej.... JEST ZAJEKURWABISTY! Wszystkie te opary wyglądają genialnie, są takie IVUL, poprostu nic dodać nic ująć. Biały, czerwony i czarny to moje ulubione kolory, a więc patrząc na te opary widzę czystą esencję zajebistości :P.
Fucking 10/10, jedne z najlepszych oparów jakie widziałem ;3


KP: 1
/Feli

239[O-S-W] By Maximus - Page 10 Empty Re: [O-S-W] By Maximus Wto Lip 19, 2011 8:02 pm

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
Postanowiłem, że jeśli ostatnia forma "Legendary Tytan" ma być kox i w ogóle to może będzie się też wyróżniał "spodniami" :) :
[O-S-W] By Maximus - Page 10 Projectic

Myślę, że teraz le... Na pewno lepiej wygląda.

240[O-S-W] By Maximus - Page 10 Empty Re: [O-S-W] By Maximus Wto Lip 19, 2011 9:22 pm

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
Usunąłem kosmyki na ramionach i dodałem taki strój:
[O-S-W] By Maximus - Page 10 Projectf
Credit to:
S-H
SmokuXD

Chyba lepiej niż post wyżej nie?



Ostatnio zmieniony przez Brajan dnia Sro Lip 20, 2011 10:22 am, w całości zmieniany 1 raz

241[O-S-W] By Maximus - Page 10 Empty Re: [O-S-W] By Maximus Wto Lip 19, 2011 9:34 pm

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
Ogólnie:
Dodałeś tylko bluzkę, której cienie nie są niesamowite. Ta najnowsza forma ma także jakiś czerwony "cośek" w pasie, bluza? wygląda średnio. Za długie rękawy?

Btw. każdy z nich wygląda jak klops głównie przez tą rękę i muły, włosy u klopsa w drugim rzędzie po prawej wyglądają słabo, popraw wygląd i cienie, jeśli ci się chce. Ten cały topór wygląda słabo, w sumie bardziej przypomina taki dziwny widelec do grilla niż topór, ale jak kto woli. Buty jakieś takie mało ciekawe.

Mógłbym się przyczepić jeszcze do czegoś, ale nie chce mi się xd trza iść spać.

KP: 1
/Feli

242[O-S-W] By Maximus - Page 10 Empty Re: [O-S-W] By Maximus Nie Lip 24, 2011 8:10 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
W sumie, dawno nic poważniej nie oceniałem - pora nadrobić stracony czas! To będzie chyba jedna z najdłuższych ocen ^^

W przypadku Maximusa w normalnej postaci, brakuje mi tu tego kosmyka opadającego na opaskę - praca z nim wyglądała ciekawiej - teraz wydaje się dosyć pusta. Chodzi mi tu oczywiście o twarz. Już dosyć długo siedzisz w LSW - myślę że pora przestawić się na nieco bardziej wymagające cieniowanie. Sama twarz pocieniowana jest dosyć dobrze, miejscami jednak przydałoby się ograniczyć średni odcień i dać gdzie, nie gdzie jeden pixel ciemnego odcienia skóry. Na uchu zamiast jasnego odcienia, daj średni. Kształt włosów dobry - ale jak wspomniałem wyżej, brakuje tu jakiegoś kosmyka. Cieniowanie można by poprawić, zwłaszcza w przypadku kosmyków na pierwszym planie. Cienie kurteczki wypadałoby poprawić - ten biały pasek jest tu mimo wszystko zbędny. Outline między podkoszulką, a kurteczką jest niepotrzebny. W przypadku podkoszulki, nie widzę sensu oddzielania jej outline'm od klatki piersiowej - nie ma to najmniejszego sensu, a psuje estetykę pracy. Cienie są do du*y, zmodyfikuj je. Mięśnie prawej ręki nie wyglądają jakoś tragicznie, ale nie widzę choćby najmniejszej potrzeby umieszczania tu jeszcze jednego odcienia, skoro mamy już trzy. Rękawiczka na chwilę obecną ujdzie. Lewą rękę zmniejsz o jeden px. Nie ładnie wygląda, jak jest równa z prawą. W przypadku spodni, podoba mi się cieniowanie prawej nogawki - lewej również nie jest złe, ale lewa powinna być zdecydowanie ciemniejsza od prawej.

PowerUp - błędy takie jak powyżej, pomijając kamizelkę. Prawa ręka jest widoczna w całości i właśnie tutaj w oczy rzucają się te słabe mięśnie - zrób coś z nimi, jestem pewien że potrafisz. Cieniowanie podkoszulki także zmodyfikuj. Zadbaj również o to by przejście między ciemnym, a średnim pixelem na niej było odrobinkę mocniejsze.

Titan Form - dużych zmian poza zdjęciem podkoszulki raczej nie ma. Błędy jak wyżej. Postaraj się zmodyfikować klatkę piersiową i mięśnie tak, by nie używać aż czterech odcieni, a tylko trzy - mięśnie być może będą wyglądały naturalniej jeżeli dobrze je zrobisz. Aktualnie klatka nie wymagałaby poprawy, ale zważając na Twój skill po prostu lepiej byłoby to zmienić.

Furious Titan - w przypadku klatki piersiowej: j/w. W przypadku rąk, mam pewne zastrzeżenia. Prawa ręka nie wygląda naturalnie, nagłe zgięcie przy dłoni utwierdza mnie w tym przekonaniu. Teraz widzę że czwarty odcień również nie jest na mięśniach Ci do niczego potrzebny. Mięśnie oraz same proporcje w tym przypadku leżą i błagają o pomstę do nieba - tu nie wolno Ci nic poprawiać. Tą część pracy musisz wykonać całkowicie od zera. Rozumiem że lubisz „nakoksowane” transformacje, ale czas chyba lekko zmienić swój styl. Lewa ręka jest przy dłoni zbyt masywna.

Demon Titan - niemalże recolor powyższego. Popracowałbym nad tym co wymieniłem wyżej. Istotna zmiana następuje w przypadku włosów. Pojawiają się dodatkowe, opadające na czoło kosmyki - w przypadku Maximusa to zdecydowanie wychodzi mu na duży plus. Za cholerę jednak nie jestem w stanie pojąć dlaczego pocieniowałeś je tutaj dwu-tonowo, a nie trzy-tonowo, jak w przypadku wcześniejszych forum. Nie jest to zmiana na lepsze, zważając na fakt, iż trzy-tonowe cieniowanie daje ciekawsze efekty. Nie mogłeś nawet przyciemnić tylnych kosmyków włosów - to minus dwu-tonowego cieniowania. Zmień je.

Overcome Demon - forma zaiste ciekawa, ale ma takie same błędy jakie pozwoliłem sobie wymienić wyżej. Mięśnie, dwu-tonowe cieniowanie włosów, klatka piersiowa i tak dalej. Wszystko masz w tym przypadku wyżej - poprawiając wcześniejsze prace dojdziesz z łatwością do tych błędów jakie ma ta praca. Same włosy nie wyglądają źle, ale nieco pobawiłbym się z niektórymi kosmykami. Lewa ręka przy dłoni jest zbyt masywna.

Overcome Demon: Stadium 2 - błędy jak wyżej. W przypadku włosów, jedynie opadający kosmyk i początek są ciekawe, dalsza część jest po całości spieprzona, nie wspominając już nic o słabym cieniowaniu. Zbyt duże kosmyki włosów, zbyt dużo odstających włosków - niepotrzebnie zresztą. Dodatkowo, dwu-tonowe cieniowanie ciemniejszej części twarzy - reasumując - porażka. Lewa ręka przy dłoni jest zbyt masywna.

Perfect Overcome Demon - mięśnie są źle wykonane, stanowczo nie jest to, to czego bym się po Tobie spodziewał. Klatka piersiowa do poprawy, to samo tyczy się rąk. Lewa ręka jak wyżej, jest zbyt masywna przy dłoni. Podoba mi się wykonanie nóg, choć jest tu jeszcze trochę błędów w proporcjach - dobrze że tak masywna postać różni się od innych form. Cieniowanie spodni dwu-tonowe? Nie kupuję tego. Postać jest pocieniowana trzy... Nie... Cztero... Nie, ku**a. Nie wiem po kiego używasz tyle odcieni na poszczególne elementy pracy, ale uwierz mi że to wygląda żałośnie. Powracając do spodni... Na prawej nogawce dodaj trzeci odcień, lewą nieco przyciemnij.

God Titan - ta forma to zdecydowanie przesada, ale w sumie nie mam zamiaru mieszać się do czyichś transformacji, skoro Yoh sam jest ekstremalną hybrydą. Cieniowanie włosów mogłoby być zdecydowanie ciekawsze, zwłaszcza że tylne kosmyki powinny być cieniowane wyłącznie ciemnym i średnim odcieniem. Zbyt słabe przejście między ciemnym, a średnim odcieniem skutkuje tym że nie widzę cieni włosów. Rogi są tu bardzo ciekawym dodatkiem - całkiem oryginalnie. Lewy róg jest jednak zbyt sztywny, zrób coś z tą sztywnością. Błędy w mięśniach jak wyżej, z tym że tu prawa ręka wygląda zdecydowanie lepiej niż wcześniej - jest po prostu niemalże idealnie wykonana. W przypadku spodni, błędy są takie same jak wyżej. Sama twarz mogłaby być nieco ciekawiej wykonana, zwłaszcza jeżeli chodzi o cieniowanie. Lewa ręka jak wcześniej, jest zbyt masywna przy dłoni.

Lord of Axe Atlantis - jak wyżej, z tym że sama broń została wykonana całkiem ciekawie. Cieniowanie broni leży i błaga o pomstę do nieba, aczkolwiek jej proporcje są dobre i wystarczyłoby zmienić jedynie cienie żeby całość nabrała innego, zdecydowanie lepszego wyglądu. Dwu-tonowe cieniowanie włosów za cholerę nie pasuje do tej postaci - zmień je.

Legendary Titan - dwu-tonowe cieniowanie włosów, nie pasuje - zmień je. Sam pomysł na włosy dosyć ciekawy. No i nie są tak chaotycznie ułożone jak w przypadku jednej z form powyżej. Sama postać bez podkoszulki wyglądała lepiej - w tym przypadku nie wiadomo nawet skąd się ona pojawiła skoro wcześniejsze formy jej nie miały. Tak masywne mięśnie nie są tu nawet potrzebne, ich wykonanie jest dosyć słabe, cieniowanie prawej dłoni również. Sama idea na taką postać zapewne powstała po przyglądnięciu się postaci Goku SSJ9, nie? Widzę po spodniach - choć nie jest to marny recolor (i dobrze) - to mimo wszystko widać że się wzorowałeś. Zdecyduj się również w końcu czy chcesz cieniować postać cztero-tonowo, trzy-tonowo czy jednak dwu-tonowo. Wyćwicz się w jakimś konkretnym cieniowaniu, a nie pierdzielisz jakąś mieszankę wedlowską, która wcale taka słodka nie jest :/

Ogółem... Ta, ja też nie za bardzo kojarzę to ostatnie zdanie, ale olać to. Same pomysły na formy i rasę są niezwykle ciekawe, ale wykonanie już zdecydowanie gorsze. Popracuj nad tym co Ci napisałem i postaraj się zacząć poprawiać te błędy.
Zrób własne Base, jak wcześniej - które bez problemu dostosujesz pod tą postać - to chyba najlepsze rozwiązanie dla Ciebie. Siedzisz w LSW już tyle czasu, a dalej polegasz na Base, nie uważasz że pora to zmienić?

[O-S-W] By Maximus - Page 10 Traini

KP: 3
/Feli

243[O-S-W] By Maximus - Page 10 Empty Re: [O-S-W] By Maximus Nie Lip 24, 2011 8:26 pm

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
U Goku SSJ4 też następuje zmiana stroju z Bóg wie skąd...

Daje nowo/stare wyglądy transów, lepsze?:

[O-S-W] By Maximus - Page 10 Newprojectfq

Credit:
SmokuXD

244[O-S-W] By Maximus - Page 10 Empty Re: [O-S-W] By Maximus Pon Lip 25, 2011 8:32 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Popracuj jeszcze trochę nad klatką piersiową w każdej z tych form oraz nad włosami w niektórych - gdzie nie gdzie nie wyglądają zbyt dobrze. Mięśnie rąk uległy natomiast znacznej poprawie - to dobrze. Samo Base nie prezentowało się tak świetnie, ale widzę że do tej postaci pasuje idealnie, imho całość wygląda całkiem fajnie. Podwyższ o dwa pixele lewą rękę w każdej z form - nie może być dłuższa od prawej. Dobrze byłoby też popracować nad dłonią prawej ręki, ale nie jest źle.

Ogólnie, widać że się poprawiłeś i idzie Ci to całkiem, całkiem. Ale pracuj dalej.

[O-S-W] By Maximus - Page 10 Traini

KP: 1
/Feli

245[O-S-W] By Maximus - Page 10 Empty Re: [O-S-W] By Maximus Pon Sie 08, 2011 12:35 pm

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
Więc... Zrobiłem nowy wygląd Maximusa, który będzie używany tylko w moim gifie w następnych seriach. Będzie to Saiyanin, od razu tu napiszę, że nie będę kontynuował serii Dragon Ball History Of the Great Warriors. Będzie zupełnie nowa. Oto WIP zrobiony na moim base:
[O-S-W] By Maximus - Page 10 Viptd

246[O-S-W] By Maximus - Page 10 Empty Re: [O-S-W] By Maximus Pon Sie 08, 2011 1:58 pm

Darkey

Darkey
Super Saiyan
Super Saiyan
Fajne Base, ale mniejsza o nie.

Podoba mi się kształt włosów, oraz strasznie to, jak są one pocieniowane, nie podoba mi się jednak ten "kolec" wystający z tyłu, może to mój gust, ale daje to wrażenie takiego retarda, albo co.

Na twarzy nie widzę nic specjalnego, tak samo z cieniowaniem, które wygląda dość "generycznie" (Własnoręczna próba przetłumaczenia słowa angielskiego, ftw. Lubie tak kaleczyć moje posty).


Ubranie dość nie oryginalne ("recolor" ubrania Goku), i na tym czarnym na klacie (Sie zapominało sie polskiego odpowiednika) ledwo widać cienie, tak samo na podkoszulku, ale jego jest generalnie mało.

Co do spodni, nic do nich nie mam, cieniowane też nawet dobre (Ale ja się nie znam), natomiast buty na "szybki" rzut oka wyglądają trochę dziwnie, ale to dlatego, że ludzie często robią tak, że spód jest biały, a tutaj, jedna strona jest biała, druga czerwona. Ale generalnie jest dobrze.


KP: 2
/Feli

247[O-S-W] By Maximus - Page 10 Empty Re: [O-S-W] By Maximus Wto Sie 09, 2011 1:13 pm

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
No i skończyłem wszystkie formy do niego, bo myślę, że SSJ5 nie jest potrzebny:
[O-S-W] By Maximus - Page 10 Vipaxo

@Edit

Zapomniałem ogonka ^^
[O-S-W] By Maximus - Page 10 Vipnj



Ostatnio zmieniony przez Brajan dnia Wto Sie 09, 2011 2:29 pm, w całości zmieniany 1 raz

248[O-S-W] By Maximus - Page 10 Empty Re: [O-S-W] By Maximus Wto Sie 09, 2011 2:25 pm

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
Fajne base, ale mniejsza o ni... A nie, czekaj, może inaczej zacznę.

Ciekawe base. Gabarytami przypomina trochę to, którym kiedyś zarzucił Ługiej, ale jest trochę lepsze. Oprócz jego lewej ręki. Nie wiem, jak tobie, ale mi wygląda, jakby wisiała pionowo wzdłuż ciała.

Włosy ci się udały na wszystkich formach, ale z Super Saiyana powinieneś wywalić ten jeden malutki kosmyk na przodzie. Na formie bazowej popraw odrobinę cienie na tym najbardziej pionowym kosmyku.

Ubranie nie powala oryginalnością, ale jest dobrze pocieniowane, ale...
No właśnie, jedno małe "ale". Rozjaśnienie ubrania to słuszne posunięcie (dla SSj można je pominąć, co oznaczałoby używanie formy Mastered SSj, ale mniejsza o to), ale oprócz najjaśniejszego odcienia powinieneś jeszcze rozjaśnić co najmniej drugi, bo teraz jest taki trochę brzydki kontrast.

I czemu czerwony podkoszulek się nie rozjaśnia?

Oczy Super Saiyana 2 oraz 3 się nie różnią. O ile ten typek nie jest pozbawiony brwi, jakaś widoczna różnica by się przydała. Taka różnica, jaka jest między Normal i SSj a SSj2 powinna być między SSj2 a SSj3. Ciekaw jestem, czemu czerwony futrzak ma takie szerzej otwarte oczy, nie powinien być albo wyluzowany, jak na normalnej formie, albo poważny, jak SSj2?

Twój WIP jest już o wiele lepszy niż mój WIP, więc tego nie spieprz xd

KP: 3
/Yoh

249[O-S-W] By Maximus - Page 10 Empty Re: [O-S-W] By Maximus Wto Sie 09, 2011 9:10 pm

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
Dodaję jeszcze Legendarnego Saiyanina, żeby był komplet:
[O-S-W] By Maximus - Page 10 Viprj

Viego, jeszcze nie poprawiałem tego co pisałeś, chcę żeby więcej osób oceniło.

@Edit

Nooo... Były skargi, że za mało stejków je:
[O-S-W] By Maximus - Page 10 Viplk

@Edit

Więc... Dalej był głodny :/ . Dorobiłem jeszcze LSSJ3 bo był taki w
Dragonball Raging Blast:
[O-S-W] By Maximus - Page 10 Vipon

Oceniajcie!

250[O-S-W] By Maximus - Page 10 Empty Re: [O-S-W] By Maximus Sro Sie 10, 2011 12:01 pm

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
Więc odświeżam, choć nie wiem po co...
Jak się pewnie domyślaliście zrobiłem LSSJ4:
[O-S-W] By Maximus - Page 10 Vipax
Nie trudźcie się ocenianiem, po prostu popatrzcie.



Ostatnio zmieniony przez Brajan dnia Sro Sie 10, 2011 5:55 pm, w całości zmieniany 1 raz

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 10 z 14]

Idź do strony : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14  Next

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.