Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 7 z 8]

166Polana - Page 8 Empty Re: Polana Pon Kwi 25, 2011 9:13 am

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
Maxi zrobił swoje, nie wnikał co teraz inni myśleli. Zaczął regenerować moce Demona i oglądał walki innych.
//Nie będzie mnie do wieczora, albo wogóle dziś. Jak możesz NPC to mną steruj.//

167Polana - Page 8 Empty Re: Polana Pon Kwi 25, 2011 10:52 am

SmokuXD

SmokuXD
Observer
Observer
Smoku przemienił się w demona, - Nie dam Ci tu wejść, Erebie ! Chłopak wystrzelił potężnych rozmiarów falę Ki. Wyglądało to jak 10x Ka me ha me h, tyle że z jednej ręki. Widać było jakie postępy zrobił. // Jeżeli coś przeoczyłem, coś znacznego, to srry. XD// Pojawił się przy Hoshigo -Cześć i kopnął go w głowę z całej siły. (Skumulował sporo energii w nodze i przy wykopie wyrzucił ją, coś jak Kai ho //czy jakoś tak// Goku).

168Polana - Page 8 Empty Re: Polana Pon Kwi 25, 2011 12:29 pm

Ykmo

Ykmo
Sniper
Sniper
Ale słabiak... Myślałem że się będzie bardziej starał.
Chłopak otarł twarz, a kołoniego pojawiłą się Theylin, żuciła mu sie na szyję mocno go ściskając.
-Głuptasie ! Nawet nie wiesz jak się o ciebie martwiłam kiedy umarłeś !
Chłopak osłupiał, Theylin to ostatnia osoba której by się tu spodziewał.
-Ee.. Skąd ty się tu wzięłaś...!? To niebezpie...
Dziewczyna przerwała jego przemowę o bezpieczeństwie całując go.
-Oj tam nie przesadzaj. Ustane sobie zboku i niebędę przeszkadzała.
Chłopak lekko się zarumienił a dziewczyna odleciała na bok.
(Teraz to mam przechlapane...)
Podleciał do Yoha.
-Jakieś plany ? Czy może najpierw pomóc tym którzy jeszcze walczą ?
Zapytał rozglądając się po polu walki.



Ostatnio zmieniony przez Ykmo dnia Pon Kwi 25, 2011 4:58 pm, w całości zmieniany 1 raz

169Polana - Page 8 Empty Re: Polana Pon Kwi 25, 2011 4:20 pm

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
//Jestem jak by co.//
Chłopak zregenerował już połowę energii Demona, ale to było trochę za mało. //Od ostatniego posta minęło sporo czasu.//

170Polana - Page 8 Empty Re: Polana Pon Kwi 25, 2011 4:47 pm

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
//Ykmo, przyjrzyj się. Jeśli Hoshigo się nabrał na mój trik, jestem jakieś kilkanaście metrów od Yosza. Ciekawi mnie więc, jak podleciałeś do nas obu.//

171Polana - Page 8 Empty Re: Polana Pon Kwi 25, 2011 4:57 pm

Ykmo

Ykmo
Sniper
Sniper
//Moje niedoczytanie sorka, już poprawiam, pisałem troche pośpiechu i pewnie zapomniałem.//

172Polana - Page 8 Empty Re: Polana Wto Kwi 26, 2011 8:29 am

NPC

NPC
NPC
NPC
Yoh nie mogąc dłużej zwlekać z utrzymywaniem Getsugi Tensho, wystrzelił ją w wyłaniającego się z portalu Ereba, wywołując tym samym niewiarygodnie duży wybuch. Sam Ereb się nieco wycofał, co pokazuje siłę ataku. Nic mu się jednak nie stało, bardziej można byłoby to uznać za pewnego rodzaju zaskoczenie i odruchowe wycofanie się.
Po tym ataku, Maximus jak i Hoshigo pojawili się ponownie na polu walki. Maximus jednak wyglądał na bardziej wykończonego niż sam Hoshigo z porwaną podkoszulką. Mimo to, sam Hoshigo nie wyglądał na takiego który byłby w pełni sił, atak Maximusa musiał go mocno osłabić.
Viego miał obmyślony dobry plan działania. Tworząc 'obraz' samego siebie nad Hoshigo, zamierzał wyprowadzić fałszywe cięcie. Ten planował się rzeczywiście osłonić i zareagować na "fałszywkę", jak zaplanował sobie Viego. Podlatując w Clock Up, dalej z "niewidką", wykonał cięcie na lewym ramieniu mężczyzny, lądując kilka metrów dalej stając się tym razem widocznym.. Maximus zaczął "odnawiać" swoją energię poprzez spokojne siedzenie. Smoku, rozwalając swojego przeciwnika, postanowił się przerzucić na Ereba, a następnie Hoshigo. W tego pierwszego wystrzelił z jednej ręki pokaźnych rozmiarów falę KI. Ta trafiła, ale nic nie zrobiła wyłaniającemu się potworowi. Chłopak widząc to, stwierdził że lepiej będzie przerzucić się na coś bardziej przyziemnego, coś takiego jak Hoshigo. Teleportował się, a kiedy Hoshigo miał upaść na kolana przez cięcie na ramieniu zadane przez Viega, Smoku kopnął go z niewiarygodną siłą w podbródek. Dodatkowo, w nodze była skumulowana duża ilość energii, która miała "wyjść" wraz z uderzeniem. Tak się też stało. Hoshigo niczym ptak pomknął w górę i widział piękne krajobrazy, za chwilę szybko spadając na ziemię i odbijając się od niej, dwa, trzy razy.

Mężczyzna ostatkiem sił wstał i nakierował srebrny trójkąt na Ereba. Po chwili wystrzelił z niego cienki promień, który po trafieniu giganta zaczął go jakby wchłaniać. Samego Hoshigo zaczęły pokrywać czarne smugi energii, a jego oczy powoli przybierały krwisto-czerwony kolor. Jego włosy odrobinę się wydłużyły, a rany momentalnie zaczęły regenerować. Portal się zamknął, a Hoshigo połączony z Erebem stał spokojnie.
- Wspaniała moc... Co za wspaniała moc przepływa przez moje ciało! - krzyknął i spojrzał się na Maximusa. Zaczął iść w jego kierunku nic nie robiąc.
- Błagaj o przebaczenie, nędzna kreaturo.. - powiedział spokojnie, zbliżając się do Ciebie. Te słowa już słyszałeś.

173Polana - Page 8 Empty Re: Polana Wto Kwi 26, 2011 9:09 am

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
[Zaczęło się. Mam nadzieję, że Maximus nie kłamał mówiąc, że Hoshigo naprawdę nie jest wybitnie silny, bo to osłabi Ereba. Albo moc, albo kontrola, tego kwantowo nie rozwiążesz.] //Kwantowa superpozycja - obiekt może istnieć w dwóch stanach jednocześnie dopóki się nie dokona na nim obserwacji//
Zamknął Linker i nacisnął wszystkie trzy przyciski przy nim.
- Cast Off!
CAST OFF
Linie "pęknięć" w białej zbroi zaczęły świecić i w jednym momencie fragmenty całej zbroi odleciały we wszystkie strony (nie licząc złotego wizjera). Jeśli trafią w Hoshigo, powinny go odrobinkę //patrzę realistycznie, koleś wchłonął Ereba. A tu macie prezentację// naruszyć.
Wizjer się rozsunął, wysunęły się z niego czerwone i błękitne elementy.
CHANGE SOLAR PHOENIX
Aktywował Worldwide Reading, by poszukać obecnych słabych punktów Hoshigo i był w gotowości, by jeśli będzie taka potrzeba aktywować... wiecie, co.

174Polana - Page 8 Empty Re: Polana Wto Kwi 26, 2011 9:37 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Yoh nie zamierzał nic nie robić. Dalej mając na twarzy maskę pustego, ruszył z niewiarygodną szybkością w stronę Hoshigo. Będąc przy nim, zamachnął się Zanpakuto i miał zamiar trafić mężczyznę prosto w głowę. Jeżeli ten jakoś zablokuje lub uniknie ataku, chłopak momentalnie stara się odskoczyć na bezpieczną odległość.

Ayano i Gemmei nie mieszają się do walki z Hoshigo, dalej eliminują jego przydupasów jeżeli jacyś jeszcze zostali.

175Polana - Page 8 Empty Re: Polana Wto Kwi 26, 2011 10:46 am

Rayem

Rayem
KOX
KOX
Nagle otworzyła się brama Senkai, z której nie wyszli, a raczej wyskoczyli Rayem, Silvia oraz Sameyaro, zatrzymując się parę metrów przed nią. Zaraz po tym brama się zamknęła i znikając ukazała postać Horora. Chowaniec będąc już w pełni zregenerowany, jeśli chodzi o jego ciało, podszedł do Raya.
- Jasna cholera, co wyście tam tak długo robili?! Ereb zdążył już parę razy machnąć łapą i zostać wciągniętym przez Hoshigo!
- Hoshigo? Zaraz... CO?!

Chłopak spojrzał na przeciwnika.
- Kur*a, ale sajgon... Ale spoko, biegając w kółko zdążyłem obmyślić dobry plan, jeśli będziemy dostawać wciry...
Biegając w kółko zdążyłem obmyślić dobry plan? O co mu chodzi? To wygląda jak dobry cytat do książki...

Ray przyłożył rękę do twarzy. Spod dłoni zaczęła się wylewać fala ciemnego reiatsu, a chłopak przesuwając rękę na bok, założył maskę pustego.
- Zaczynajmy zabawę... - powiedział zniekształconym przez maskę głosem. W tym momencie Yoh powinien być już pod koniec swojego ruchu.
Chłopak rzucił się w stronę Hoshigo, łapiąc miecz oburącz. Otaczając Zanpakutō dużą ilością energii i zatrzymując się kilka metrów przed przeciwnikiem, wykonał silny zamach, miotając całą nagromadzoną energią wprost w oponenta. Na szczęście podleciał z boku, by nie trafić przy tym Maximusa.
Zaraz po tym zniknął, pojawiając się gdzieś dalej i czekał na efekt swojego ataku.

176Polana - Page 8 Empty Re: Polana Wto Kwi 26, 2011 10:47 am

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
Maximus popatrzył na Hoshigo:
- No moc odnowiona :)
Maximus momentalnie wszedł na Demona.
- Teraz lepiej. Pokazałem ci część mojej mocy w kosmosie, nie chciałem narobić tu szkód, ale jeśli będzie trzeba, to planeta też ucierpi...
Maxi usiadł i zaczął skupiać energię.
Jakaś planeta na której są warunki podobne do Terry... O! Jest jakaś pusta i większa 3x! Oddalona o 500 lat świetlnych. Nazwę ją... Star Rescue! Dobra teraz będzie ciężko.
Z Maximusa zaczęła emanować taka sama energia co poprzednio, a nawet większa. Chłopaka oczy świeciły się coraz jaśniej i jaśniej. Wszystkich w okół niego odpychała energia. Nagle zaczęły się pojawiać coraz gęstsze wyładowania elektryczne, po chwili były tak gęste, że nie było nic widać.
- Ale nie ta!
Maximus razem ze wszystkimi walczącymi w okół zniknął.


//Głęboki kosmos: Star Rescue//

177Polana - Page 8 Empty Re: Polana Wto Kwi 26, 2011 11:23 am

NPC

NPC
NPC
NPC
Viego
Używając Worldwide Reading "zeskanowałeś" dokładnie Hoshigo w celu znalezienia jakichś słabych punktów na jego ciele. Punkt znalazłeś, owszem. Ale trafienie w niego może okazać się wręcz niemożliwe, zważając na to jaką moc mężczyzna posiada. Fragmenty twojej zbroi pomknęły w jego stronę, ale zaraz przy nim po prostu jakby się spaliły dotykając niewidocznej bariery czy czegoś w tym stylu. A Hoshigo nawet tego nie zauważył i szedł dalej w stronę Maximusa.
Słaby punkt jest wykryłeś w okolicach żeber, jakaś dawna blizna czy coś w ten deseń.

Yoh
Dopiero twój ruch sprawił że Hoshigo spojrzał się na coś innego niż Maximus. Twój ruch pozwolił odwrócić uwagę od młodzieńca i skupić się na Tobie. Tyle że.. Kiedy byłeś już nad Hoshigo i chciałeś wymierzyć celne cięcie w twarz mężczyzny, ten zatrzymał twój Zanpakuto jedną ręką. Jak zaplanowałeś, wyrwałeś w jakiś sposób Tensa Zangetsu z jego ręki i odskoczyłeś kilka metrów dalej zastanawiając się - "Co to ma ku**a być?!". Wiedziałeś że wymierzyłeś celne i potężne cięcie, a mimo to jedną ręką zatrzymał twojego Zanpakuto?

Rayem
Kiedy wreszcie udało Ci się wyrwać z Dangai, odetchnąłeś świeżym powietrzem. Na dole zauważyłeś Hoshigo, a zaraz po tym Horor wytłumaczył Ci wszystko. Założyłeś maskę pustego i dobrze zastanawiając się nad kolejnym posunięciem, poleciałeś na Hoshigo, zatrzymując się kilka metrów przed nim z nagromadzoną w Zanpakuto energią. "Wystrzeliłeś" całą tą energię prosto w przeciwnika opanowanego przez Boga Demonów mając ukrytą nadzieję że coś mu to zrobi.
Zmarnowana szansa.
Hoshigo miał taką moc że energię którą w niego wystrzeliłeś po prostu złapał w jedną dłoń i przechylając się lekko w bok, wyrzucił ją w górę, gdzieś w kosmos. I to właściwie cholernie Cię zdziwiło.

Maximus
Nie patrząc na innych wojowników i na to że Hoshigo idzie w Twoją stronę, wstałeś i odskoczyłeś kawałek zaczynając emanować naprawdę dużą energią. Ta dosłownie wylewała się z Ciebie oślepiając wszystkich na polu walki. Chwilę później pojawiły się wyładowania elektryczne i dźwięk który zazwyczaj jest słyszalny przy wykonywaniu techniki Błyskawicznej Transmisji. Na Terrze, w miejscu w którym walczyliście zostało tylko pokaźnych rozmiarów pole piachu. Maximus teleportował każdego na inną planetę, gdzie nie będzie trzeba się martwić o zniszczenia.

Dalsza część posta:
https://anrevosprites.forumpl.net/t3126-star-rescue

178Polana - Page 8 Empty Re: Polana Nie Lut 26, 2012 2:58 pm

NPC

NPC
NPC
NPC
Na miejscu otworzyło się przejście z którego wyszedł Alister.
Gdzieś w pobliżu zlokalizowano smoczą kulę.

179Polana - Page 8 Empty Re: Polana Nie Lut 26, 2012 3:22 pm

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
- Dobra, czas na poszukiwania. Worldwide Reading!
Było cicho, nie działo się absolutnie nic.
- Eh, pomarzyć nie można...
Nie schodząc z Tenuzar Fusion zaczął lecieć nisko nad polaną, próbując wypatrzyć jakiegoś błysku.
- Mogłem pomyśleć i wziąć od nich zapasowy radar...



Ostatnio zmieniony przez Viego dnia Nie Lut 26, 2012 4:13 pm, w całości zmieniany 1 raz

180Polana - Page 8 Empty Re: Polana Nie Lut 26, 2012 3:40 pm

NPC

NPC
NPC
NPC
Po około godzinie poszukiwań, wypatrzyłeś w jakichś krzaczkach błysk. Była to jedna z poszukiwanych smoczych kul. Na Twoje szczęście, nie działo się także absolutnie nic, co miałoby zakłócić zabranie Ci tej kuli.

181Polana - Page 8 Empty Re: Polana Nie Lut 26, 2012 4:18 pm

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
- WREEEESZCIEEEE...
Chwycił kulę oburącz i czym prędzej poleciał na Latające Miasto.

//Zajęło mu to godzinę, a będzie wyglądało, jakby dotarł na pokład jednocześnie z innymi.
Polana - Page 8 Aliens+meme

Hej, to mój 3000. post.
//

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 7 z 8]

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Similar topics

-

» Polana przy rzece

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.