Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 6 z 10]

126[Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 6 Empty Re: [Oo-Paa-Ryy] Royalz. Pon Cze 10, 2013 2:19 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Nie mam zielonego pojęcia co to jest, ale wiem jedno – wygląda zajebiście.
Rączki wydają się trochę za krótkie. Z drugiej strony, nie mam żadnego odniesienia do oryginału – o ile oczywiście nie jest to Twoja autorska praca.

KP: 1
\f

127[Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 6 Empty Re: [Oo-Paa-Ryy] Royalz. Pon Cze 10, 2013 9:30 pm

Jata

Jata
Moderator
Moderator
Fakt, ta przedostatnia praca jest... dziwna. Żeby nie powiedzieć słaba. Naprawdę, totalnie jakaś taka skiepszczona, zupełnie jak nie Ty.
Za to ostatnia... cóż, do LSW temu daleko, ale wygląda na prawdę porządnie. Jak się domyślam, proporcje nóg do reszty są takie celowo, a to też nadaje trochę smaczku samej postaci. W zasadzie nie mam zastrzeżeń, może jego prawa stopa wygląda ciut dziwnie i nie widzę jego twarzy xd. Mimo wszystko - great.
KP: 1
\f

128[Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 6 Empty Re: [Oo-Paa-Ryy] Royalz. Wto Cze 11, 2013 12:19 pm

Pomarancz

Pomarancz
Namekian
Namekian
Ostatnia praca kojarzy mi się trochę z gwiezdnymi wojnami, kabel wystający na prawej nodze w innym kolorze wyglądałby lepiej. Lewa strona jest wykonana dużo lepiej niż prawa, szczególnie widać to jeśli się spojrzy na rękę, jednak ja rozkminiłem to tak że tam ma się pojawić dopiero ten pancerz który już widnieje po lewej stronie(w sensie że robot jest w trakcie uzbrajania i zachodzą tam te wszystkie procesy xD)
KP: 1
\f

129[Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 6 Empty Re: [Oo-Paa-Ryy] Royalz. Wto Cze 11, 2013 9:51 pm

Royalz

Royalz
Shaman
Shaman
[Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 6 Fuckfuckfuckfuck_by_royalz_bho-d68nyfm

Nienawidzę robić mieczy, powtarzam kurwa, NIENAWIDZĘ

C:Afro

130[Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 6 Empty Re: [Oo-Paa-Ryy] Royalz. Sro Cze 12, 2013 6:51 am

Shine

Shine
Jounin
Jounin
Widać dawkę Afro choćby w tej rączce. Ogólnie postać fajnie się prezentuje, nie ma nudy. Płaszcz wygląda fajnie, cieniowanie jeszcze lepiej. W sumie nie ma większych błędów poza dwoma - czemu skóra jest dwutonowa i czemu te włosy nie są zgrabnie pocieniowanie. Wiem o jaki efekt ci chodziło(sam próbuje tak cieniować ale średnio wychodzi). Kontury włosów też nienajlepiej się prezentują.
KP: 1
\f

131[Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 6 Empty Re: [Oo-Paa-Ryy] Royalz. Sro Cze 12, 2013 5:16 pm

Royalz

Royalz
Shaman
Shaman
A co, dwutonowa nie może być ? Po co dodawać tam zbędne odcienie, skoro trzeba używać jak najwięcej najjaśniejszego odcienia ? ;p

[Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 6 Caesar_clown__lsw__by_royalz_bho-d68r2vm[Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 6 Caesar_clown__lsw__by_royalz_bho-d68r2vm

Caesar Clown z One Piece
C: Eiichiro Oda, Afro



Ostatnio zmieniony przez Royalz dnia Sro Cze 12, 2013 7:21 pm, w całości zmieniany 1 raz

132[Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 6 Empty Re: [Oo-Paa-Ryy] Royalz. Sro Cze 12, 2013 5:34 pm

Shine

Shine
Jounin
Jounin
Może dlatego, że to brzydko wygląda. xD
Zaś nowa praca to koks, japa ci dziwnie wyszła taka jakaś dziwaczna(nie wiem jak to określić). Włoski wyszły nawet zajebiście. Jedyne zastrzeżenia, że praca sprawia wrażenie, że postać ma za krótkie nogi(to pewnie dlatego, że szata się rozchodzi od tego momentu). U know what i mean.
KP: 1
\f

133[Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 6 Empty Re: [Oo-Paa-Ryy] Royalz. Czw Cze 13, 2013 12:47 pm

Michass

Michass
Lieutenant
Lieutenant
O kurde, CC wyszedł ci zajebiście, wszystko jest świetne, począwszy od proporcji kończąc na cieniowaniu. Jedynie tak jak wspomniał Shine morda ci trochę nie wyszła, reszta jest wykonana elegancko. Rób więcej postaci z OP.

134[Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 6 Empty Re: [Oo-Paa-Ryy] Royalz. Pon Cze 17, 2013 4:09 pm

Royalz

Royalz
Shaman
Shaman
Z OP ? Może w przyszłości xd

[Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 6 Lsw_hulk_____xd_by_royalz_bho-d69fbzv

Ktoś aka Hulk xDD

C: Afro

135[Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 6 Empty Re: [Oo-Paa-Ryy] Royalz. Pon Cze 24, 2013 10:01 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Zajebiście wykonana masa mięsniowa postaci. Dodatkowo, sam pomysł również nie jest najgorszy. Niestety, nie podoba mi się efekt jaki uzyskałeś przy nogach. Prawdopodobnie chciałeś, by postać wyglądała na aktualnie chodzącą – wyszło tak, jakby prawa noga była złamana, a on zwyczajnie kuleje. Coś w ten deseń.
Do poprzedniej pracy nie mam żadnych zastrzeżeń – kawał świetnie wykonanej roboty, ot co.
KP: 1
/Feli

136[Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 6 Empty Re: [Oo-Paa-Ryy] Royalz. Pon Cze 24, 2013 11:09 pm

Royalz

Royalz
Shaman
Shaman
[Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 6 Old_mage_by_royalz_bho-d6ai5y9

C: Afro, Axxon

137[Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 6 Empty Re: [Oo-Paa-Ryy] Royalz. Nie Cze 30, 2013 4:13 pm

Royalz

Royalz
Shaman
Shaman
[Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 6 Commission___firebolt_by_royalz_bho-d6b286g i [Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 6 Commission___ayaiken_by_royalz_bho-d6bc7h6

C: Ayaiken, Firebolt

138[Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 6 Empty Re: [Oo-Paa-Ryy] Royalz. Pon Lip 08, 2013 1:24 pm

Royalz

Royalz
Shaman
Shaman
[Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 6 Hercule_lsw_by_royalz_bho-d6cibby[Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 6 R4j

C: Luka

139[Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 6 Empty Re: [Oo-Paa-Ryy] Royalz. Pon Lip 08, 2013 7:25 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Herkules jest w naprawde ciekawej pozie ,także plus za to. Cieniowanie nazbyt napaćkane w niektórych miejscach jak na mój gust ( w szczególności nadgorliwośc tą widać na twarzy ). Trzeba jednak przyznać ,że rzeczywiście go przypomina. Troszkę ,te dłonie dziwnie się prezentują ,ale to szczegół.
Gotenks wygląda bardzo dobrze. Włosy nie są przesadzone ,za to twarz już tak. To samo co u Herkulesa ,tylko ze w mniejszym stopniu. Wykonanie miesni jest strasznie kwadratowe i powoduje ze postac w niektorych miejscach wygląda na płaską. Wiekszych zastrzezen tutaj rowniez nie ma.

Generalnie podoba mi sie ze te prace wreszcie wygladaja na Twoje ,nie przypominaja niczego innego ,a maja swoj wlasny charakter.

KP: 2
/Feli

140[Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 6 Empty Re: [Oo-Paa-Ryy] Royalz. Wto Lip 09, 2013 5:52 pm

Royalz

Royalz
Shaman
Shaman
[Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 6 Another_oc___maarbas_by_royalz_bho-d6cp5iv

Nowy cusiek.

C: Luka, Afro

141[Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 6 Empty Re: [Oo-Paa-Ryy] Royalz. Wto Lip 09, 2013 7:53 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Oparek jest naprawdę elegancki. Wyglądałby świetnie ,gdyby nie jeden malutki mankament ,a mianowicie widoczny brak dziewczyny. Naprawdę byłoby dobrze gdybyś zmniejszył mu ten biceps ,albo chociażby zwiększył bark ,aby nie był tak widoczny. Innym już naprawdę drobiazgiem jest średni odcień włosów ,który jest praktycznie niewidoczny. Nic nie zmienia w wyglądzie pracy ,więc możesz go albo usunąć ,albo zmienić jego parametry i dopiero wtedy nim odpowiednio się pobawić.
Bardzo podoba mi się on w wersji z płaszczem - jest naprawdę świetny.
KP: 1
/Feli

142[Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 6 Empty Re: [Oo-Paa-Ryy] Royalz. Wto Lip 09, 2013 9:06 pm

Shine

Shine
Jounin
Jounin
Podobają mi się włoski i ich cieniowanie, czuć ten Vortex. Fajne cieniowanie łap rzuca się w oczy, ale nie podoba mi się, że jego prawa ręka i noga są wydłużone o 2 px a nie o jeden(aż za bardzo to razi). W spodniach mogłeś użyć mniej tego ciemniejszego odcienia, dają efekt takiego nawalenia. Wręcz przeciwieństwo co do cieniowania włosów. Nie rób takiego cieniowania na klatce jeśli zakrywasz to jakimś elementem(ten wisiorek(?)). Wersja z płaszczem nic dodać nic ująć.
KP: 1
/Feli

143[Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 6 Empty Re: [Oo-Paa-Ryy] Royalz. Czw Lip 11, 2013 2:53 pm

Royalz

Royalz
Shaman
Shaman
[Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 6 Dota2_by_royalz_bho-d6czju5

Postać z Doty 2 zrobiona na konkurs youtubera.

144[Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 6 Empty Re: [Oo-Paa-Ryy] Royalz. Pią Lip 12, 2013 10:39 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Pierwsze wrażenie - WOW!!!
Jednak im dłużej mu się przyglądam ,tym więcej widzę błędów ,które zwyczajnie odrzucają.
Topór wykonany mimo ,że estetycznie ,to lepszego efektu -  samo 'ostrze' jest mało przejrzyste ,a rękojeść wymaga zdecydowanie ciemniejszych kolorów ... albo innego sposobu cieniowania. Widzę tutaj podobny problem jaki ja miałem z pałką Mastera Roshi ( tlyko ,że ona była na tyle mała ,że nie rzucało to się aż tak w oczy ). Prawa ( nasza ) dłoń wygląda tragicznie. Za dużo tego najciemniejszego odcienia strasznie tutaj namieszało ,na dodatek ręka nie wygląda żeby w ogóle trzymała ten topór. Naramiennik również z sekundy na sekundę coraz to mniej mi się podoba.
Sama ręka i tors wykonane dobrze ,ale jakoś nie przyciągają specjalnej uwagi. Spodnie wyglądają spoko.

Generalnie duuuuży plus za podjęcie się takiego wyzwania ,jednak sam osiągnięty efekt nie zadowala jakby mógł ( choć praca sama w sobie nie jest zła ).
KP: 2
/Feli

145[Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 6 Empty Re: [Oo-Paa-Ryy] Royalz. Sob Lip 13, 2013 2:49 pm

Royalz

Royalz
Shaman
Shaman
Prawą rękę zrobiłem STRASZNIE na odpierdol, także jej wygląd jest zrozumiały.
Naramiennik nie wiedziałem jak pocieniować, próbowałem uzyskać takie jakby wklęśnięcie, ale nie wyszło ;/

[Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 6 7bhq

Maarbas w SSJ ;p [C: Luka]

146[Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 6 Empty Re: [Oo-Paa-Ryy] Royalz. Sob Lip 20, 2013 9:43 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Biceps nadal przyduży i jak dla mnie ręka wygląda nawet gorzej ;/
Włoski zdarzało Ci się robić ładniejsze ,ale źle nie jest. Spodnie wyglądają bardzo dobrze ,a prawa ręka zrobiona na odpierdol ,co by tu dużo nie mówić ... jest zrobiona na odpierdol :O. Tors wygląda ok ,choć nie jestem pewien ,czy cyce nie są za duże. eee tam ,w sumie jest spoko.
KP: 1
/Feli

147[Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 6 Empty Re: [Oo-Paa-Ryy] Royalz. Pią Lip 26, 2013 8:53 pm

Royalz

Royalz
Shaman
Shaman
No, ręka jest zrobiona na odpierdol :D

[Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 6 Obito_rikudo_sennin_by_royalz_bho-d6f9jfg

Obito jako Mędrzec Sześciu Ścieżek ;r

Nie podoba mi się, mógłby go ktoś inny zrobić ? [ew. poprawić tego]

148[Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 6 Empty Re: [Oo-Paa-Ryy] Royalz. Sro Sie 21, 2013 11:45 am

Royalz

Royalz
Shaman
Shaman
Versil Perihelion napisał:A swoje pierwsze podejście do walki Royalz wam pokaże pewnie w swoim temacie.
Pierwsze:
[Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 6 Xr51
i drugie:
[Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 6 W0q2

149[Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 6 Empty Re: [Oo-Paa-Ryy] Royalz. Sro Sie 28, 2013 1:32 pm

Royalz

Royalz
Shaman
Shaman
[Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 6 Random_sprite_lsw_by_royalz_bho-d6k1r46

Ararar ;v

150[Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 6 Empty Re: [Oo-Paa-Ryy] Royalz. Nie Wrz 22, 2013 4:26 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Widzę ,że nikt nie przyjął wyzwania mistrza sześciu ścieżek ;p Wygląda całkiem spoko ,może jedynie jakbyś dodał 1 dodatkowy odcień i mniej korzystał z najjaśniejszego to by lepiej wyszło. Włosy są jakby troszkę niedorobione ,to bybyło chyba tyle.
Ten ostatni gość wygląda conajmniej dziwnie ,ale o ile pamiętam to wzorowałeś się na jakiejś pracy. No cóz nie jestem tego wielkim fanem ,może coś kolejnego będzie w lepszym 'stylu' ;p

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 6 z 10]

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.