Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 4 z 10]

76[Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 4 Empty Re: [Oo-Paa-Ryy] Royalz. Sro Lut 06, 2013 6:10 pm

Royalz

Royalz
Shaman
Shaman
[Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 4 New_oc___goro_kishin_by_royalz_bho-d5u11yv

C:
Samey (torso)
Sasuderuto (hands)
Zbir (shoes)

77[Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 4 Empty Re: [Oo-Paa-Ryy] Royalz. Pon Lut 11, 2013 5:58 pm

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
Jeśli miałbym wybierać, wybrałbym tego z prawej, bo bardziej podobają mi się te właśnie włoski, bo jak zauważyłem to tylko tym się różnią, chociaż nie, jeszcze ten 'łańcuch?'
To zacznijmy od włosków, kształtem są fajne, ale jeśli chodzi o cieniowanie, to nie wiem czy tu:
[Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 4 05585559747857088585
powinien być ten jasny odcień, no ale jak uważasz 4 Czerwony kosmyk bardzo pasuje, jakoś tak dodaje mu tego 'uroku'. Koszulka, bo myślę, że to jest koszulka, jest źle pocieniowana według mnie, nie powinny tak padać cienie. Ale te czarne przy ramieniu mnie zastanawia, bo to może być jakaś 'spinka' czy coś, wtedy byłby czymś owinięty, a to zmienia postać rzeczy i cieniowanie 4 Spodnie fajne, odpowiednio pocieniowane, takie cienie na spodniach właśnie lubię :) Buty jak to buty, dużo kombinować nie da rady, rękawiczki z bandażami fajne, jeśli to nie bandaże, to mnie popraw :P

Fajnie wygląda, ale jeszcze spróbuj 'uzupełnić' trochę twarz 4

2kp

78[Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 4 Empty Re: [Oo-Paa-Ryy] Royalz. Sro Lut 13, 2013 9:11 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Z całej pracy, najciekawiej wykonanym elementem są włosy. Pocieniowałeś je w taki sposób, że naprawdę przyjemnie popatrzeć na to i z daleka, i z bliska. Pomysł na postać również ciekawy – zawsze muszę się jednak do czegoś przyczepisz, nie sądzisz? No, jasne. Bo nie mogę bez tego normalnie funkcjonować w społeczeństwie! Debile tak mają, ale mniejsza o to. Zamierzałeś pocieniować podkoszulkę w taki sposób by uzyskać ciekawe efekty zagnieceń? Nie wyszło. Całość jest wykonana niezwykle chaotycznie i wymaga natychmiastowych modyfikacji. Jeżeli chodzi o spodnie, przyzwyczaiłem się już do Twojego stylu i w tej kwestii nie mam większych zastrzeżeń.

KP: 2
/Feli

79[Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 4 Empty Re: [Oo-Paa-Ryy] Royalz. Sro Lut 13, 2013 5:57 pm

Royalz

Royalz
Shaman
Shaman
[Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 4 Vegettob

80[Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 4 Empty Re: [Oo-Paa-Ryy] Royalz. Pią Lut 15, 2013 7:34 pm

DeVile

DeVile
Notowany
Notowany
Teraz wypowiem się i tu, w dziale na którym kompletnie pojęcia nie mam, a jest to dominująca profesja forum...
Cała postać no cóż, ładna ! Całość się na prawdę ładnie prezentuje, światło, cień, półtony i te sprawy. Oceniam od góry do dołu. Włosy, fajny opływowy kształt, bardzo realistyczny jak dla Dragon Ball'a, dobrane kolorki na włosach, których nie dodałeś już do bocznej palety są odpowiednio zrównoważone, ani za jasne, ani za ciemne, dobra robota. ( Ja mam z tym częsty problem ... ) Twarz, jak to twarz, ni wesoła, ni smutna, taki pokerface... Kolczyk jest, jest moc. Mimo że w edytorze jego podkoszulka wygląda jak zbiór rozstrzelonych pikseli, w oddaleniu wygląda to bardzo przystępnie i miło dla oka. Kamizelka, czy uniform jak to tam się zwie, może być toga, pocieniowana, oświetlona, fajna. Pasek, fajny. Spodnie też, buty również. Dłonie i rękawice także. Jedynie co mnie nuży to monotonia, nic w tej pracy ciekawego, świetne wykonanie, ale kompletny brak inwencji twórczej autora... Nudzi mnie, patrzenie na prace w których brak pomysłu, trochę jak poprawianie pierwotnego autora, ale no nic. Może marudzę. Cieniowanie bardzo mi odpowiada... Twórz dalej i więcej ;)

KP: 2
/Feli

81[Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 4 Empty Re: [Oo-Paa-Ryy] Royalz. Pią Lut 15, 2013 8:09 pm

Royalz

Royalz
Shaman
Shaman
DeVile napisał:Jedynie co mnie nuży to monotonia, nic w tej pracy ciekawego, świetne wykonanie, ale kompletny brak inwencji twórczej autora... Nudzi mnie, patrzenie na prace w których brak pomysłu, trochę jak poprawianie pierwotnego autora, ale no nic. Może marudzę. Cieniowanie bardzo mi odpowiada... Twórz dalej i więcej

Tobie też by się nie chciało dawać ultra mega powah dodatków o 2 w nocy.
[tak, robiłem go o 2, dodałem następnego dnia]

82[Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 4 Empty Re: [Oo-Paa-Ryy] Royalz. Sob Lut 16, 2013 10:20 pm

Royalz

Royalz
Shaman
Shaman
[Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 4 Ugi

NIE PYTAJ jak musiałem być znudzony, by coś zrobić.

C: Woogy aka Jataman

83[Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 4 Empty Re: [Oo-Paa-Ryy] Royalz. Sro Lut 27, 2013 12:52 pm

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
Yyy... Wygląda to dziwnie, to dziewczyna? Bo trochę przypomina, ale ręce ma za szeroko jeśli to na prawdę miała być dziewczyna. Nie wiem jak ocenić te włoski, nie są odpowiednie na pewno. Ta bluza, co to jest...? Dla mnie się nie podoba. Spodenki ma fajne, jedyne co w tej pracy mi się podoba 4 Buty jak buty zwykłe 9

Jakbym porównywał z poprzednią pracą, to Vegetto jest o niebo lepszy od Woogiejowej 4

Ćwicz dalej, żeby skill nie spadł 4

/V +1

84[Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 4 Empty Re: [Oo-Paa-Ryy] Royalz. Sro Lut 27, 2013 1:03 pm

Jata

Jata
Moderator
Moderator
Dlaczego ja tego nie widziałem wcześniej?
No cóż, szczerze mówiąc Vegetto prezentuje się o niebo lepiej od ostatniej pracy. Szczerze mówiąc zauważyłem, że kto by nie robił revampa mojej postaci - rzadko mnie on w pełni satysfakcjonuje xd. Generalnie gdzieniegdzie pogubiłeś proporcje (kaptur), włosy wyszły trochę za krótkie. Plusem pracy jest cieniowanie, które pomimo niedopracowania niektórych elementów głównie pod względem estetycznym, prezentuje się ładnie. No może na spodniach wkradło się trochę chaosu.
Generalnie praca niestety wyszła dużo słabiej od poprzednich. Nie wiem czym jest to spowodowane, ale nie ma się co poddawać - trzeba nabijać lvl xd.

/V +2

85[Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 4 Empty Re: [Oo-Paa-Ryy] Royalz. Sro Lut 27, 2013 2:59 pm

Royalz

Royalz
Shaman
Shaman
A djenki, djenki. :D
Teraz super, mega, powah outfity od mojego OC - Goro Kishina.

A łoto on:
[Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 4 20381922

Tak, użyłem maski pustego i swego rodzaju "płaszcz" Yoha, za co przepraszam i wstawiam credity.
C: Yoh

#bonus - mały opisik Zanpakuto.

Nazwa: Amaterasu (jap. 天照, Świecąca na niebie)
Zapieczętowana Forma: Sztylet z czarnym ostrzem ( coś aka http://images1.wikia.nocookie.net/__cb20100824164447/bleach/en/images/8/88/KenseiShikai.jpg , lecz czarne ostrze)
Komenda Uwalniająca: Aoru, Amaterasu (Rozpal się, Bogini Słońca)
Nazwa Ban-Kai: Zenchi Amaterasu (全知の天照, Wszechwiedząca Świecąca na niebie)
Właściciel: Goro Kishin

86[Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 4 Empty Re: [Oo-Paa-Ryy] Royalz. Pią Mar 01, 2013 8:58 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Woogy wygląda jak kobieta – serio. Gdyby nie to, że przyjrzałem się tej pracy z bliska, dałbym sobie rękę uciąć, że zmieniłeś płeć postaci. Jeżeli chodzi o moje zdanie, to włosy wyszły całkiem przyzwoicie – zarówno pod kątem proporcji, jak i cieniowania. Niestety, marne porównanie do oryginału. Strój przyzwoity. Podoba mi się schludne cieniowanie bezrękawnika. Tego samego nie można jednak napisać na temat spodni – cienie takie sobie, choć nie ma tutaj tragedii – na szczęście. Dodatkowo, nienawidzę kiedy obydwie ręce znajdują się na tym samym poziomie – szlag mnie trafia, kiedy widzę coś takiego. Lewą rączkę podnieś o jeden piksel w górę, a wtedy całość powinna prezentować się nieco lepiej. Nie ciekawiej. Lepiej. Nie twórz kiedy jesteś znudzony, bo jak zapewne widzisz, efekty są dość marne.
„Goro Kishin” trzyma odpowiedni poziom. Wiedziałem, że strój w dolnych pracach oraz mord-… maska w ostatniej wygląda znajomo. Smuci mnie jedynie fakt, że niewiele dodałeś w tych obydwu przypadkach tak naprawdę od siebie. Strój Shinigami nie wyszedł źle, aczkolwiek spodziewałem się czegoś… lepszego. Pod względem cieniowania oraz proporcji – nie jestem zaskoczony. A szkoda. Najważniejsze, że masz pomysł na postać – nad jej wykonaniem jeszcze można bardzo dużo popracować, a z czasem być może stwierdzisz, że przyda się zmiana „designu”.
Ogólnie rzecz biorąc, prace stoją na średnim poziomie. Po Tobie można byłoby się spodziewać czegoś bardziej ambitnego – nie jest jednak źle. Pracuj dalej, Royalz! Jest potencjał!

/V +3

87[Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 4 Empty Re: [Oo-Paa-Ryy] Royalz. Nie Mar 24, 2013 6:42 pm

Royalz

Royalz
Shaman
Shaman
[Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 4 Monster_in_flames__by_royalz_bho-d5z4b7j

"Zrevampowana" postać izometria > lsw

Credits:
Shikate
Sasuderuto

88[Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 4 Empty Re: [Oo-Paa-Ryy] Royalz. Nie Mar 24, 2013 10:44 pm

Royalz

Royalz
Shaman
Shaman
[Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 4 Some_kid_of_evil_guy_____by_royalz_bho-d5z59x5

Coś mnie wzięło dziś na robienie oparów =D

C: Sir-Afrolicious

89[Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 4 Empty Re: [Oo-Paa-Ryy] Royalz. Pią Mar 29, 2013 8:09 pm

Royalz

Royalz
Shaman
Shaman
[Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 4 Lsw_base_by_royalz_bho-d5zoowv

90[Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 4 Empty Re: [Oo-Paa-Ryy] Royalz. Pią Mar 29, 2013 8:24 pm

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
Fajny ciuszek, ale ten poprzedni o wiele lepszy :P

91[Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 4 Empty Re: [Oo-Paa-Ryy] Royalz. Pon Kwi 01, 2013 8:01 pm

Royalz

Royalz
Shaman
Shaman
[Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 4 Rhaiken_by_royalz_bho-d602i7d

Tibia/log/lsw

[Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 4 Jorgesuke_by_royalz_bho-d602pt2

LSW

Credits: MidlightDragoon, Jorgesuke, Samey

92[Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 4 Empty Re: [Oo-Paa-Ryy] Royalz. Pią Kwi 05, 2013 7:43 pm

Royalz

Royalz
Shaman
Shaman
[Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 4 Yuuki_mei___oc_by_royalz_bho-d60iksq

C: Luka

93[Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 4 Empty Re: [Oo-Paa-Ryy] Royalz. Sob Kwi 06, 2013 9:16 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Żywiołak ognia prezentuje się całkiem ciekawie. Zdaję sobie sprawę z tego, jak ciężko pocieniować płomienie w taki sposób by uzyskać ciekawy efekt, dlatego też podziwiam fakt, że chciało ci się to robić. Odpowiednie proporcje zostały zachowane. Nieznacznie zmniejszyłbym ilość ognia tworzącego głowę. W oryginale jest skierowany do góry, u ciebie natomiast, na boki.
„Evil Guy” wygląda całkiem dobrze, aczkolwiek lepiej mu z czerwonymi elementami ubioru. Podoba mi się idea oraz wykonanie włosów. Płaszczyk również nienajgorszy; narysowany z pomysłem. Ciężko przyczepić się do czegokolwiek. Zresztą, jestem śpiący i nie bardzo chce mi się szukać błędów na siłę…
„Base” jak najbardziej udane, chociaż mam pewne zastrzeżenia. Przede wszystkim, zmniejsz trochę lewą dłoń. Wersja w spodniach niekoniecznie wyszła tak jak zapewne planowałeś. Efekt uzyskany poprzez cieniowanie jest przeciętny, a i z proporcjami przydałoby się również nieco pobawić; głównie lewa nogawka.
Rhaiken… Szczerze mówiąc, bohater prezentuje się… zajebiście. Odpowiednie proporcje zostały zachowane, cieniowanie również bez zarzutów – przynajmniej w przypadku ostatniej pracy. Nie komentuję trzech pierwszych, dlatego, że bo ponieważ. Jedna z twoich najlepszych prac, Royalz!
Jorgesuke nie jest tak zajebisty jak Rhaiken. Włosy wykonane tak jakby od niechcenia, cieniowanie bardzo przeciętne. Za duże przejście pomiędzy średnim, a ciemnym odcieniem. Jeżeli to revamp jakiejś postaci, to mogłeś dać znacznie więcej od siebie w przypadku fryzury. Górna część ubioru jeszcze ujdzie – dolna jest naprawdę nieciekawa. Cienie spodni są słabe, natomiast wykonanie lewej nogawki zwyczajnie ssie. Wiem jaki efekt chciałeś uzyskać i średnio ci to niestety wyszło.
Yuuki Mei stworzona z pomysłem – postać ma potencjał, ale niewykorzystałeś go w pełni, kiedy stworzyłeś jej pierwszą wersję. O ile cieniowanie włosów jeszcze jest znośne – tak, miałbym do czego się przyczepić – tak te odstające kosmyki z tyłu w ogóle nie pasują do owej bohaterki. Ciekawa idea na strój. Zbyt duże dłonie; do zmniejszenia. Po transformacji niepotrzebnie rozrzuciłeś „materię” po całej postaci – wystarczyłaby jedynie z lewej strony. Wiem co piszę; próbowałem tego przy Yohu kiedy planowałem jego pierwsze wejścia na formę wykorzystującą moc Azaza w przypadku mojego opowiadania.
Twórz dalej, ale zwracaj większą uwagę na uzyskane efekty.

KP: 3
/Feli

94[Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 4 Empty Re: [Oo-Paa-Ryy] Royalz. Sob Kwi 13, 2013 4:02 pm

Royalz

Royalz
Shaman
Shaman
[Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 4 Bleach_oc_by_royalz_bho-d61kkln

Jakiś tam ziom. xd

95[Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 4 Empty Re: [Oo-Paa-Ryy] Royalz. Nie Kwi 14, 2013 4:41 pm

Royalz

Royalz
Shaman
Shaman
[Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 4 Mystic_gohan_by_royalz_bho-d61p7de

Kolejny ziom - Mystic Gohan.

C:
Afro
Zbir

96[Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 4 Empty Re: [Oo-Paa-Ryy] Royalz. Nie Kwi 14, 2013 6:40 pm

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
Czy ja wiem, Gohan to nie ziom, ale wygląda dobrze nie mam większych zastrzeżeń.

97[Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 4 Empty Re: [Oo-Paa-Ryy] Royalz. Wto Kwi 16, 2013 5:20 pm

Royalz

Royalz
Shaman
Shaman
Collabik z Szajnem.

[Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 4 Collab_time___all_five_kages___by_royalz_bho-d61xr8s

C: Zbir, Shine

98[Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 4 Empty Re: [Oo-Paa-Ryy] Royalz. Wto Kwi 16, 2013 6:19 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Jak już DA napisałem - najbardziej podobają mi się tutaj Hokage i Kazekage ( chociaż ten pierwszy coraz to mnie ,bo zaczął mi przypominać moją nauczycielkę od matmy jeszcze z podstawówki ).
Tsunade zdaje się być nieco za niska i posiadać za dużą głowę ,nieproporcjonalną do reszty ciała ... wygląda nieco jak karzeł.
Mizukage również jest midgetem.
Staruszek wygląda niby nienajgorzej ,ale jakoś mi tuatj mimo wszystko nie pasuje ... trudno mi niestety powiedzieć co dokłądnie mi się w nim nie podoba :/.
Raikage mógłby mieć nieco lepiej dobraną paletę kolorów skóry. Za dużo również się tam na nim dzieje ,cała postać wygląda nieco chaotycznie ... ,a w szczególności głowa.
Gaara wygląda całkiem dobrze - uchwyciłeś jego emo naturę oraz ta pelerynka ... miodzio :)

KP: 2
/Feli

99[Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 4 Empty Re: [Oo-Paa-Ryy] Royalz. Sro Kwi 17, 2013 4:01 am

Shine

Shine
Jounin
Jounin
Lolz Rojalzu dawałem ci Tsuande by ci pokazać, że wreszcie coś zacząłem robić , a nie żebyś ją skończył. :D Wkrótce powinna być poprawiona wersja tych Kage - i to co mówił Zbir, czyli Raikage i jego paleta skóry + łeb. :D Co do podobieństwa Tsunade do twojej Zbirze - nie miałem pomysłu na paletę więc krótko mówiąc zerżnąłem ją z twojej. :(

100[Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 4 Empty Re: [Oo-Paa-Ryy] Royalz. Sro Kwi 17, 2013 2:08 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
„Jakiś tam ziom” wygląda przyzwoicie. Cieniowanie poszczególnych elementów jest dobre, zaś odpowiednie proporcje postaci zostały zachowane. Oczywiście, nie ma przebacz. Chcę się przyczepić do kilku szczegółów. Po pierwsze, łapki wydają się być zbyt krótkie – może to być wina stroju jaki zaprojektowałeś dla postaci. Po drugie, cieniowanie twarzy, a opadające kosmyki. Pod konturem kosmyków padających na czoło postaci, staraj się umieszczać piksele przynajmniej w średnim odcieniu skóry. Wygląda to lepiej i z bliska, i z daleka. Po trzecie, a zarazem ostatnie… Cieniowanie dolnej części ahakamy wygląda na dość słabe – szczerze powiedziawszy, spodziewałem się czegoś bardziej efektywnego.
Son Gohan wyszedł naprawdę dobrze. Postać wydaje się nieco za szczupła w talii, ale nic poza tym. Przyjemne dla oka cieniowanie. Odpowiednie proporcje poszczególnych elementów zostały zachowane. Nie mam większych zastrzeżeń.
Poszczególni Kage wyglądają dobrze. Nie mam zamiaru się nad tym wszystkim rozpisywać tak bardzo jak do tej pory, bo nie doczytasz końca tego posta. Zastrzeżenia które zamierzałem ci przedstawić, wypisał już Zbir. Jedynie w przypadku Gaary, można byłoby nieznacznie popracować nad cieniowaniem włosków. Ogólnie rzecz biorąc… Ekstra.

KP: 3
/Feli

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 4 z 10]

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.