Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 7 z 10]

151[Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 7 Empty Re: [Oo-Paa-Ryy] Royalz. Sob Wrz 28, 2013 2:07 pm

Royalz

Royalz
Shaman
Shaman
Nie wiedziałem gdzie to dać, a sam sprite wygląda jak przód LSW, więc daję go tutaj.

[Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 7 Bcb7

152[Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 7 Empty Re: [Oo-Paa-Ryy] Royalz. Sro Paź 02, 2013 5:44 pm

Royalz

Royalz
Shaman
Shaman
[Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 7 5bdk

Na konkursik na Vortexie. ;p

153[Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 7 Empty Re: [Oo-Paa-Ryy] Royalz. Czw Paź 03, 2013 6:47 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Oh, well... Więc to była Twoja praca. Pieprzyć.
Na chwilę zajrzałem na Vortexa, ale już nie przepadam za stylem, jaki preferuje tam - prawdopodobnie - większość użytkowników, którzy trzymają nieco wyższy poziom.
Kwestia gustu. Doszedłem też do wniosku, że nie warto poprawiać błędów, jakie wymieni Ci osoba oceniająca. Powód? Inny użytkownik ma inne spojrzenie na tworzone przez Ciebie prace - komentuje je pod kątem własnych umiejętności - w tym przypadku dochodzi również kwestia przyzwyczajenia do konkretnego stylu. Nie zwracaj więc większej uwagi na moje czepianie się do czegoś, co Ty uważasz za dobrze wykonane - mamy po prostu inne spojrzenie na konkretny styl.

1. Pod kątem proporcji, włosy prezentują się nieźle. Niestety, tego samego nie powiem o cieniowaniu, które w tym przypadku wygląda marnie - przy niektórych kosmykach można odnieść wrażenie, że wyglądają one nieco kwadratowo. Poza tym, masa mięśniowa wykonana dość przeciętnie - tak jakby, nie reprezentuje Twojego aktualnego poziomu.
Zbędne miejsce w postaci trzech pikseli, w jasnym odcieniu koloru skóry pomiędzy kosmykami włosów opadającymi na czoło - wypełnij to średnim odcieniem koloru skóry.
Buty przesuń bardziej "na zewnątrz", a nie "do środka" - mam nadzieję, że wiesz o co mi chodzi. Aktualnie, postać wydaje się stać przy dość dziwnym ułożeniu stóp.

2. Zachowałeś odpowiednie dla kobiecego ciała proporcje, nie przesadzając z uwidocznieniem odpowiednich walorów - dobrze, dobrze. Ciekawe wykonanie włosów, ale skoro zaciemniasz lewą stronę postaci, zrób to samo z tą fryzurą, która bardziej właśnie odlatuje w lewo. Poza tym, fajnie wykonana szabla. Nie mam tutaj większych zastrzeżeń - widać, że do samej pracy się przyłożyłeś. Na temat dłoni się nie wypowiadam - mogłoby być jednak nieco lepiej.

/„Oceniam Kreatywnie”
/3 KP



Ostatnio zmieniony przez Yoh dnia Pią Paź 04, 2013 6:56 pm, w całości zmieniany 1 raz

154[Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 7 Empty Re: [Oo-Paa-Ryy] Royalz. Czw Paź 03, 2013 11:19 am

Royalz

Royalz
Shaman
Shaman
Yoh napisał:
2.Ciekawe wykonanie włosów, ale skoro zaciemniasz lewą stronę postaci, zrób to samo z tą fryzurą, która bardziej właśnie odlatuje w lewo. Poza tym, fajnie wykonana szabla.
W sumie to to nie są włosy, tylko gluty (?). Gluto-podobne coś.
shaak ti:
Cd. miecza świetlnego, niby dobrze wykonany, ale zawsze można było to lepiej zrobić.

155[Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 7 Empty Re: [Oo-Paa-Ryy] Royalz. Nie Paź 06, 2013 5:17 pm

Royalz

Royalz
Shaman
Shaman
[Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 7 Cryogen_lsw_by_royalz_bho-d6pgakj

Changeling biczys !

C: Afro, Yoh i Schreckgestalt

156[Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 7 Empty Re: [Oo-Paa-Ryy] Royalz. Sro Lis 13, 2013 9:16 pm

Royalz

Royalz
Shaman
Shaman
[Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 7 Changeling_beast_by_royalz_bho-d6u4h3j
C: Zbear (głowa)

F5 ?

157[Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 7 Empty Re: [Oo-Paa-Ryy] Royalz. Czw Lis 14, 2013 5:03 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Pierwszy Changeling wygląda naprawdę zajebiście. Świetne proporcje oraz cieniowanie poszczególnych elementów - pomysłu nie będę komentował, bo jeżeli dobrze kojarzę, design został opracowany przez kogoś innego, nie? Jeżeli chodzi natomiast o drugiego Changa, to również nie mam większych zastrzeżeń. Tors wydaje się jednak trochę za wysoki w stosunku do nóżek - być może to tylko przypadkowo uzyskany efekt, ale nie zmienia faktu, iż trochę "niszczy" tą świetną pracę. Ogólnie rzecz biorąc, odwaliłeś kawał dobrej roboty, Royalz. Lubię Twój styl, dlatego z niecierpliwością oczekuję na kolejne sprity, jakie wykonasz. Na komentarz możesz liczyć.

/„Oceniam Kreatywnie”
/1 KP



Ostatnio zmieniony przez Yoh dnia Pią Lis 15, 2013 4:52 pm, w całości zmieniany 1 raz

158[Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 7 Empty Re: [Oo-Paa-Ryy] Royalz. Czw Lis 14, 2013 12:44 pm

Royalz

Royalz
Shaman
Shaman
Owszem, pierwszy changeling był wzorowany na arcie innego usera z dA, drugi natomiast to total random.
Ciało jest za długie, to fakt, bo na każdej stronie mi to wypominali, także pewnie to zmienię.

159[Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 7 Empty Re: [Oo-Paa-Ryy] Royalz. Czw Lis 14, 2013 11:06 pm

Shine

Shine
Jounin
Jounin
Tułów ma bekowy troche. xD Taki przydługawy trochę, poza tym kontrast daje ostro po oczach, tą perełkę na głowie Changelinga mogłeś pocieniować używając trochę więcej jaśniejszych barw. On nosi jakieś buty, czy co? Ogólnie jest wysoki, zobacz, że nogi ma prawie do 90 stopni rozciągnięte, a dalej mierzy tyle co przeciętny opar. Też tak robiłem jak zaczynałem customy walić. :D ale oduczyłem się  tego złego nawyku. Cieniowanie na wysokim poziomie, opar  sam też fajnie się prezentuje, to co wytyczyłem to takie błędy ogólne nie wpływające na zajebistość pracy, wiesz spinka do designu, mojego wyobrażenia jako artystycznej duszy, poryciucha itp.

/„Oceniam Kreatywnie”
/1 KP

160[Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 7 Empty Re: [Oo-Paa-Ryy] Royalz. Pią Lis 15, 2013 9:00 pm

Royalz

Royalz
Shaman
Shaman
[Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 7 Changeling_beast_by_royalz_bho-d6u4h3j [Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 7 Future_zach_by_royalz_bho-d6ucg5i

Skrócona wersja Changelinga i OPARek na walkę. ....

161[Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 7 Empty Re: [Oo-Paa-Ryy] Royalz. Wto Gru 03, 2013 12:10 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Raaaany, nie wyświetliło mi nawet nowych postów, kiedy wrzuciłeś te prace.

Jeżeli chodzi o postać na walkę, to wygląda jakby była trochę za bardzo odchylona do tyłu. Poza tym, nie przypomina bohatera posiadającego mechaniczną rękę, a raczej coś w rodzaju zbroi. Do changa nie mam zastrzeżeń - teraz prezentuje się o niebo lepiej. Good job, Royalz!

162[Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 7 Empty Re: [Oo-Paa-Ryy] Royalz. Wto Lut 04, 2014 1:07 pm

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
Masakra. Nienawidzę cię. Siedze w tym tyle czasu, a mam skilla jak gówno. ty jesteś, ze tak powiem świeżakiem, a rozpierdalasz skillem jak stary wyjadacz. Oczywiście wszystkie prace bardzo mi się podobają. Świetnie cieniujesz, no i same pomysły na prace... te kształty i wgl. Argh, oddaj mi trochę skilla xd
Czasem jedynie mógłbym się przyczepić do konturów, ale to tylko moje widzimisie, więc się nie przejmuj. A teraz wrzucaj kurde belek Natsu.


@Yoh:
„Oceniam Kreatywnie” - 1 KP

163[Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 7 Empty Re: [Oo-Paa-Ryy] Royalz. Wto Lut 04, 2014 3:45 pm

Royalz

Royalz
Shaman
Shaman
Mr.Bercikovsky napisał:Świetnie cieniujesz, no i same pomysły na prace... te kształty i wgl.

Moje cieniowanie mogłoby być dużo, dużo lepsze, gdybym robił dużą ilość prac, czego nie robię, bo nie mam zbyt dużo czasu.

Mr.Bercikovsky napisał:Czasem jedynie mógłbym się przyczepić do konturów, ale to tylko moje widzimisie, więc się nie przejmuj.

Każdy ma swoje gusta i guściki, jednej osobie pasuje dana rzecz, drugiej - wręcz przeciwnie.

Mr.Bercikovsky napisał:A teraz wrzucaj kurde belek Natsu.

Prosz:
Natsu oraz Luffy:
[Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 7 Natsu_dragneel___lsw___by_royalz_bho-d73e6o4 [Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 7 Luffy___lsw___by_royalz_bho-d6yn6dy

164[Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 7 Empty Re: [Oo-Paa-Ryy] Royalz. Sro Lut 05, 2014 9:36 pm

Royalz

Royalz
Shaman
Shaman
[Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 7 Shigeru_nakatoni_by_royalz_bho-d758i7d

W sumie to jest moje podziękowanie dla Bercika za komentarz i mam nadzieję, że jest w jakimś małym stopniu lepszy od tego Zbira ;q

C: Bercik, Tyrone

165[Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 7 Empty Re: [Oo-Paa-Ryy] Royalz. Sro Lut 05, 2014 10:17 pm

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
Lolz, lolz, lolz.
Yoh mi podziękował za komentarz rysunkiem, ty oparem. Ej, to nie tak powinno wyglądać. To forum, tu się komentuje, bo się komentuje. Ludzie powinni to robić częściej i bez wynagrodzeń. Do tego dążyłem moim "spamieniem" ostatnio. Jednak Rayem wymiękł. No nic. Koniec Offtopu i przejdę do oceny oparków.
PS. Nie przeczę jednak, że takie podziękowania za komentarze są bardzo fajne.

Jest Natsu, o którego prosiłem. Widziałem go na Vortexie, kiedy to ostatnio na niego wszedłem. Bardzo mi się podoba. Świetnie odwzorowany. Strój no i włosy, choć do tego drugiego nie mogę być całkiem pewien. Po pierwsze nigdy nie widziałem go w takiej pozie, więc nie wiem jak by się ułożyły. Po drugie w LSW ciężko jest być aż tak dokładnym. Przyjmijmy jednak, że takie powinny być, bo mnie się podobają xd Mordka też fajnie ci wyszła, zwłaszcza, że na tak małej grafice ciężko jest coś takiego umieścić - przynajmniej dla mnie :<  Pracka świetna.
Luffy też wygląda spoko. Podoba mi się cieniowanie i poza. Nie widzę błędów, no może poza twarzą. Nie wiem jednak czy to błąd, ale dla mnie z jakiegoś powodu wygląda odrobinę dziwnie. Sam nie wiem dlaczego.

Shigeru!
Wygląda na koxiarza. Choć trochę różni się od oryginału - podobnie jak ten Zbira, do którego nawiązałeś w poście - to i tak mi się podoba. Najbardziej jaram się spodniami i cieniowaniem. Poprawiłbym może nieco włosy z tyłu. Dodał dwa pixele pomiędzy tymi odstającymi kosmykami tworzącymi kąt prosty. Wiesz o czym mówię, nie? Tak czy inaczej, wielkie dzięki! Zasysam do folderu z Shigeru.

Tak, tak... jak zawsze komentarz mało ogarnięty, ale czego się spodziewać po Berciku? No i jak zawsze: Czekam na nowe prace!


@Yoh:
„Oceniam Kreatywnie” - 3 KP

166[Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 7 Empty Re: [Oo-Paa-Ryy] Royalz. Czw Lut 06, 2014 12:17 pm

Jata

Jata
Moderator
Moderator
Ha, masz bardzo charakterystyczny styl. A przynajmniej tutaj go widać. No i zważając na to, niewiele mogę tu napisać. Ładna praca, odpowiednia właśnie do Twojego stylu i tyle :PNo, ewentualnie nad włosami mógłbyś trochę popracować, bo mam wrażenie, że odrobinę ubogie są, ale to nic wielkiego.
Dobra robota.

167[Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 7 Empty Re: [Oo-Paa-Ryy] Royalz. Sob Lut 08, 2014 9:59 am

Royalz

Royalz
Shaman
Shaman
[Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 7 Woogy_roleyo___scorpio_saint___by_royalz_bho-d75kgr2

Jest komentarz, jest podziękowanie.

168[Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 7 Empty Re: [Oo-Paa-Ryy] Royalz. Sob Lut 08, 2014 11:40 am

Jata

Jata
Moderator
Moderator
Bercik napisał:Ej, to nie tak powinno wyglądać. To forum, tu się komentuje, bo się komentuje. Ludzie powinni to robić częściej i bez wynagrodzeń. Do tego dążyłem moim "spamieniem" ostatnio.
Popieram.
Bercik takżę napisał:PS. Nie przeczę jednak, że takie podziękowania za komentarze są bardzo fajne.
Ale to też ^^

Widzę, że postanowiłeś dołączyć do grona osób, których revampy mojej postaci tak mi się podobają. Miło zobaczyć wykonanie mojej postaci w Twoim stylu, a jak jest jeszcze Scorpio Saintem to już w ogóle.
Nie wiem jak to robisz, ale masz ciekawe cieniowanie. Jak sobie przybliżyłem w paintcie to mam wrażenie, że odrobinę chaotyczne. A jednocześnie pod oddaleniu daje to b. dobry efekt. Ten ogon skorpiona jest za długi, ale rozumiem, że to Twoja inwencja twórcza - podobnie jak trochę dłuższe elementy kasku i kolce na naramiennikach.
Jak dla mnie, wygląda super. Dobra robota i dzięki ;)


@Yoh:
„Oceniam Kreatywnie” - 1 KP

169[Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 7 Empty Re: [Oo-Paa-Ryy] Royalz. Sob Lut 08, 2014 3:28 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Oh? A mi także podziękujesz? Żartuję. Nie oceniam prac innych po to, żeby odwdzięczali mi się pracami – wystarczy jeden dzień w roku, podczas którego dostanę kilka prezentów od użytkowników. W każdym bądź razie… Bardzo podoba mi się twój styl cieniowania. Używając zaledwie trzech odcieni uzyskujesz naprawdę niesamowite efekty. Jeżeli chodzi o błędy… cóż, nie ukrywam, że twoje prace nie są od nich wolne. Przede wszystkim, włosy Nakatoniego wyszły przeciętnie – w tym przypadku mogę pewnym tonem stwierdzić, że stać Cię na coś znacznie ciekawszego. Podoba mi się za to wykonanie masy mięśniowej oraz ogólny dobór palety kolorów. Nogi postaci wydają się trochę za krótkie w porównaniu do tułowia. Z drugiej strony, może po prostu mi się wydaje. Cieniowanie spodni mogłoby być trochę ciekawsze – nie jest źle, ale to co tam narobiłeś prezentuje się moim skromnym zdaniem po prostu przeciętnie.
Jeżeli natomiast chodzi o twórcę babeczkowego przycisku… Nie mam większych zastrzeżeń. Zarówno pod kątem cieniowania jak i proporcji, odwaliłeś kawał naprawdę dobrej roboty. Cieniowanie zbori jest po prostu świetne – całość wyszła wręcz epicko. Coś pięknego… Oby więcej prac trzymających taki poziom, Royalku! :3

170[Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 7 Empty Re: [Oo-Paa-Ryy] Royalz. Sob Lut 08, 2014 5:29 pm

Royalz

Royalz
Shaman
Shaman
Ej, Joooooooooooooooooooooooooooh.

[Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 7 Silvia_sawako_by_royalz_bho-d75lt3u

171[Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 7 Empty Re: [Oo-Paa-Ryy] Royalz. Nie Lut 09, 2014 5:50 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Oo, Silvia!
Co prawda, nie oczekiwałem nic w zamian, ale dziękuję.
Sama postać prezentuje się naprawdę przyzwoicie – w końcu mam okazję zobaczyć, jak ta ponętna wampirzyca wygląda według innych. Co mi się nie podoba? Coś przecież musi, nie? xd
Mianowicie, spojrzenie. Ona często chodzi lekko naburmuszona, głównie ze względu na swojego partnera, ale tutaj wyszła na obojętną – jakby miała dosłownie wszystko w... gdzieś. Bardziej pasowałoby to do Kaylin, ale nie do Silvii! Wybacz, V – taka prawda… xd Ogólnie rzecz biorąc, ma dziwną mordkę. Ale to wszystko.
Poza jest naprawdę świetna – jeszcze raz dzięki!

172[Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 7 Empty Re: [Oo-Paa-Ryy] Royalz. Nie Lut 09, 2014 7:55 pm

Shine

Shine
Jounin
Jounin
Witam towarzysza Rojalza.
Towarzyszu Rojalz, na dewjantach kredity są, tutaj nie ma. Proszę to uzupełnić.
Ługiej to fajna przeróbka Ługieja Zbear'owego. Wreszcie pojawił się towarzysz, który wie jak sprawić by złote piksele przypominały 'złoto'. Zbroja kozacko pocieniowania, jednak na tułowiu jest trochę zbyt symetryczna. ;0
Poza tym K0zak.

Silvia - nie lubie tej pozy, mało na niej można przedstawić, nadaje się bardziej jako poza do jakiegoś sheeta, ale nie ukazuje zbyt wiele. Mało żeńska wydaje się Silvia, cyce fajnie pocieniowane(da się zauważyć, że to kobita).


@Yoh:
„Oceniam Kreatywnie” - 2 KP

173[Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 7 Empty Re: [Oo-Paa-Ryy] Royalz. Nie Lut 09, 2014 8:02 pm

Royalz

Royalz
Shaman
Shaman
Szajn w komentarzu, w glowie sie nie miesci, C i c na ustach w komentarzu się nie streści.

Shine napisał:Witam towarzysza Rojalza.

Hi Herr Shine !

Shine napisał:Towarzyszu Rojalz, na dewjantach kredity są, tutaj nie ma. Proszę to uzupełnić.

Pojawią się w trybie natychmiastowym !

Shine napisał:
Ługiej to fajna przeróbka Ługieja Zbear'owego.

W sumie to tylko głowa i ręce są Sonimulowe.

#
A teraz daj linka do twojego OC.  Trollface. 

174[Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 7 Empty Re: [Oo-Paa-Ryy] Royalz. Pon Lut 10, 2014 5:33 am

Shine

Shine
Jounin
Jounin
hapaj dys lub this

A na gje gje nie wchodze bo zapomnialem hasełka x0, taki ze mnie ćpun.


Andrzej i pamietaj, manipuluj tym oc'ekiem i daj troche własnego wkladzixu. :*

175[Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 7 Empty Re: [Oo-Paa-Ryy] Royalz. Pon Lut 10, 2014 7:30 pm

Royalz

Royalz
Shaman
Shaman
[Oo-Paa-Ryy] Royalz. - Page 7 Shine_by_royalz_bho-d75wwaj

Nad nim trochę posiedziałem. ^^

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 7 z 10]

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.