Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 6 z 10]

126[O-S-W] by Yoh - Page 6 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Pią Lip 04, 2014 8:23 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Nah, chodziło mi o coś zupełnie innego, pisząc słowo "pierwotny". Czepiasz się szczegółów przy poście pisanym na szybko, gdyż od razu po jego wysłaniu, ubrałem się i pomknąłem do pracy. Dobra, mniejsza o to - tak czy siak próbuję swoich sił w nieco innym stylu, rozpoczynając standardowo od "testów" na Yohu i Silvii.
[O-S-W] by Yoh - Page 6 Interdimensional_thieves___lsw_sprites_by_yoh92-d7p874i
Yoh Atsuko & Silvia Sawako

Wydaje mi się, że base spełniło swoje zadanie naprawdę fajnie - ostatecznie jednak, nie mnie to oceniać.
W końcu jestem autorem i mogę nie dostrzegać pewnych niedociągnięć ^^

127[O-S-W] by Yoh - Page 6 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Sob Lip 05, 2014 2:13 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Poprawiłem to i owo na podstawie komentarzy, z jakimi miałem okazję zapoznać się na dA.
Odnoszę wrażenie - być może i mylne - że powoli wdrażam się w nieco nowszy styl ;)
Sami to oceńcie.
[O-S-W] by Yoh - Page 6 Baseyo13
C4:
Versil Perihelion (Viego & Kaylin)

128[O-S-W] by Yoh - Page 6 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Sob Lip 05, 2014 7:04 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Zdecydowanie powiew świeżości w Twoich pracach ,jednak nie wsyzstko zmieniło się na +. Postacie przez dziwne umiejscowione oczy ( jeżeli nie całe głowy ). Jest to element ,który zdecydowanie wymaga poprawy. Zdaje mi się ,że oczy są nazbyt przesunięte w prawo i górę. Również i sama głowa mogła by być przesunięta nieco w lewo. Przez jej niefortunne ułożenie sztucznie wydłużyłeś bark ,przez co Silvia wygląda jak szkielet. Ewentualnie sam bark można nieco przesunąć. Kolejną sprawą jest ninaturalnie ( nawet jak na LSW ) cieniutka szyja. Dwa pixele wcale nie pomagają jej przytyć.
[O-S-W] by Yoh - Page 6 Yoh_Silvia
Popatrz jak dużo dają tak małe popierdółki. To właśnie detale nadają charakter całemu spritowi.

To base zdecydowanie nie służy też żeńskiej postaci wykreowanej przez naszego ukochanego Vieszaka. Szczerze powiedziawszy wygląda na nim trochę jak transwystyta.
Ten dziwie wyglądający bark jest również bolączką męskiego base ,choć tutaj nie jest to aż tak widoczne ,bo postać jest bardziej masywna.
Ogółem ciekawie patrzeć jak Twój styl ewoluuje ,ale wymaga w dalszym ciągu dopracowania.



@Yoh: „Oceniam Kreatywnie”
+2 KP

129[O-S-W] by Yoh - Page 6 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Nie Lip 06, 2014 6:41 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Zdecydowanie powiew świeżości w Twoich pracach ,jednak nie wszystko zmieniło się na +.
Czyli... nic nowego.
Postacie przez dziwne umiejscowione oczy ( jeżeli nie całe głowy ). Jest to element ,który zdecydowanie wymaga poprawy.
Głowy wolę nie ruszać - przynajmniej na razie.
W kwestii umiejscowienia oczu... Well, być może ciężko w to uwierzyć, ale starałem się wrócić "do korzeni". Otworzyłem najstarszą, niecieniowaną wersję sprita Son Goku, jaką znalazłem w sieci i na tej podstawie mniej więcej ustalałem położenie oczek. W przypadku kobiet, rzeczywiście wygląda to dziwnie - zmieniłem i zapamiętam na przyszłość. W przypadku mężczyzn, odnoszę wrażenie, że jest okej.
Przez jej niefortunne ułożenie sztucznie wydłużyłeś bark ,przez co Silvia wygląda jak szkielet. Ewentualnie sam bark można nieco przesunąć.
Nah, bez przesady.
Przy poprzednim stylu, sztucznie wydłużone barki były moją specjalnością. Nie rzucały się tak bardzo w oczy przez krótką, acz masywną szyję.
Kolejną sprawą jest ninaturalnie ( nawet jak na LSW ) cieniutka szyja. Dwa pixele wcale nie pomagają jej przytyć.
*patrzy na to, co napisał wyżej*
Well... Fuck.
Kwestię "cienkiej" szyi pozostawię raczej bez zmian. Chciałem uzyskać taki efekt, i go uzyskałem - nie zamierzam w tym przypadku dostosowywać się pod i tak potężną ewolucję stylu LSW.
Szczerze powiedziawszy wygląda na nim trochę jak transwystyta.
Cienkie łapki, stosunkowo zgrabne ciało i cycki - to jak nic jest wina tych pieprzonych oczu.
Nie moja wina, że ona ma takie dzikie spojrzenie... xd
Ten dziwie wyglądający bark jest również bolączką męskiego base ,choć tutaj nie jest to aż tak widoczne ,bo postać jest bardziej masywna.
Ogółem ciekawie patrzeć jak Twój styl ewoluuje ,ale wymaga w dalszym ciągu dopracowania.
Bark w męskim base zmniejszyłem o jeden piksel. Nie zmniejszę go jeszcze bardziej, bo... postacie wyglądają dziwnie. A mi naprawdę podoba się taki efekt, jaki uzyskuję - że sztuczny? Oj tam, oj tam.

[O-S-W] by Yoh - Page 6 Baseyo15
C4:
Versil Perihelion (Viego & Kaylin)
Wprowadziłem drobne zmiany w stosunku do grafik zamieszczonych w poprzednim poście.
Tak, idę tokiem rozumowania Viersilheliona - jestem zbyt mało doświadczonym spriterem, żeby tworzyć kolejne prace na podstawie komentarzy innych userów xd

130[O-S-W] by Yoh - Page 6 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Nie Lip 06, 2014 10:22 am

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Silvia już wygląda lepiej z tym oczkiem ,u reszty nic nie zmieniłeś z tego co widzę. Może i to dobrze ,w końcu to Twoje oaprki ,nie moje. Jeżeli chodzi o tego nowego zioma to wygląda ok ( choć jego przykład świetnie pokazuje ,że głowe przesunięta o jeden pixel w lewo ,zdecydowanie poprawi wygląda base'a. Za dużo też się dzieje na jego ręce ... w zasadzie nie wiadomo co jest co. Prócz tego całkiem schludnie pocieniowany oparek :)

PS Znowu bym zapomniał bardzo mi się podobają włosy Silvii ^^

131[O-S-W] by Yoh - Page 6 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Nie Lip 06, 2014 7:05 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Za dużo też się dzieje na jego ręce ... w zasadzie nie wiadomo co jest co.
Niestety, ale pod tym kątem lubię być dość mocno szczegółowy. Kwestia przyzwyczajenia xd
Dzięki za komentarze, Zbirku.

Kolejne poprawki - między innymi szyja przesunięta o jeden piksel w lewo u wszystkich, poza Kaylin.
[O-S-W] by Yoh - Page 6 Vx10
C4:
Versil Perihelion
W ramach trade-art z Rayemem - Nero aka. Chaos / Viper.
Rysowanie tych włosów sprawiło mi - o dziwo - naprawdę dużą frajdę... xd
[O-S-W] by Yoh - Page 6 Op12
C4:
Rayem

132[O-S-W] by Yoh - Page 6 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Pią Lip 11, 2014 1:36 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
[O-S-W] by Yoh - Page 6 Op14
Jestem świadomy tego, że cieniowanie miejscami mogłoby być lepsze.
Moje lenistwo przejęło jednak nade mną całkowitą kontrolę.

133[O-S-W] by Yoh - Page 6 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Nie Lip 20, 2014 2:04 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Dawno nic nie wrzucałem. Olać, że nikt nie komentuje - grunt, żeby mieć frajdę z tego, co się tworzy.
[O-S-W] by Yoh - Page 6 Op15
ARS PBF OC's - Gensai Primero & Sara Utsukushi

134[O-S-W] by Yoh - Page 6 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Nie Lip 20, 2014 5:05 pm

LanceMaster

LanceMaster
Namekian
Namekian
Issat a Toribot? YAY TORIBOT!

everything looks pretty darn awesome dude, the shading, the body structure, it's just...yay.
My only grip is the eye placement, it looks weird D:, it makes them look like if they only had one eye.

Asides dat, top notch work Yoh :3

135[O-S-W] by Yoh - Page 6 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Wto Lip 22, 2014 10:24 pm

Michass

Michass
Lieutenant
Lieutenant
Jak dla mnie ZAWSZE robiłeś dobre opary, więc nie ma co się dziwić że z czasem są one coraz lepsze i ja jako laik nie mam się zbytnio do czego przyczepić, więc powiem tylko, że cieniowanie jest świetne i bardzo mi się podoba, proporcje też są okej, dlatego przyczepię się do rzeczy, które mi się po prostu nie podobają. A są to włosy u Gensaia i cycki u Sary (no homo xd). Co do włosów, to wydają mi się zbyt proste, szpiczaste i za bardzo przesunięte w prawo, powinny być bardziej rozbudowane i według mnie nie powinny wychodzić tak daleko w prawą strone, jeśli wiesz o czym mówię xd. Natomiast jeśli chodzi o Sare to JEJ prawa pierś wydaję mi się zbyt duża i "zwisająca" za bardzo na jej prawą stronę, tak jakby zakrywała pół torsu xd. Może to tylko mi się wydaje, no ale jednak postanowiłem o tym wspomnieć. Mimo wszystko, dobra robota. Podziwiam cie za wytrwałość w tym xd.


@Yoh: „Oceniam Kreatywnie”
+2 KP

136[O-S-W] by Yoh - Page 6 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Sro Lip 30, 2014 3:24 pm

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
Tak jak ci wspomniałem na skype - mnie sie bardziej podobają stare wersje. No niestety jednak wszystko idzie do przodu i byłbym hipokrytą, gdybym tego nie poparł po tym, jak wczoraj płakałem, ze jesteśmy kilka lat za mudżinami. No nic, mam nadzieje, ze w końcu powstaną jakieś sprity. :D

137[O-S-W] by Yoh - Page 6 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Czw Lip 31, 2014 7:58 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
[O-S-W] by Yoh - Page 6 Op22
Yui Tsumiko, Haniko Yanagimoto i dodatek w postaci wampirzej formy Silvii.

138[O-S-W] by Yoh - Page 6 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Sob Sie 23, 2014 10:20 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Dzięki za komentarze - spróbuję się w przyszłości zastosować do waszych rad[potrzebne źródło]

[O-S-W] by Yoh - Page 6 Op38
Ayano Morioka & Gemmei Nobunaga

139[O-S-W] by Yoh - Page 6 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Sob Sie 23, 2014 2:05 pm

Jata

Jata
Moderator
Moderator
Pisałem Ci już, że podobał mi się bardziej Twój poprzedni styl. Choć klonowałeś niektóre postaci to sam sposób ich wykonania była jakby bardziej schludny. Mam wrażenie, że teraz największym problemem jest sam kontur, postacie są jakieś krzywe i po prostu dziwne xd Wewnątrz konturu już lepiej wszystko wygląda oprócz jeszcze jednej rzeczy. Oczy. Wszyscy są cyklopami!

Yui Tsumiko ma fajny szalik, ale kosmyki włosów z przodu wyglądają trochę jak ogromne ostrza piły tarczowej xd Poza tym, ubranie raczej ładnie wykonane i dobrze pocieniowane.

Haniko jest zdecydowanie najlepsza z ostatnich pięciu prac. Zarąbiaszcze skrzydła, nawet fajna fryzurka, przyjemne dla oka ubranie i chyba kontur też lepszy niż pozostałe. Ładniusia ogólnie.

Silvia w wampirzej formie wygląda grubo. Nie, serio xd Może to za sprawą tych ogromnych cycków, ale takie mam wrażenie. Włosy mają też jakieś dziwne cieniowanie wg mnie. Ogólnie dużo słabsza niż Haniko ;/

Ayano już prezentuje się trochę lepiej, ale trochę za nisko ma chyba tą czerwoną... spódniczkę? I chyba przez to wydaje się, że ma krótkie nogi, a to mi do Morioki nie pasuje. Z PBFa ją zapamiętałem jako długonogą, cycatą typiarę xd

Gemmei wygląda, jakby była w dresach. I w sumie nawet fajnie to wygląda. Plus, nie ma rogów! Ale za to koronę ma i pnącza z tych długich włosów xd Nogi znowu trochę za krótkie, ale chyba druga, po Haniko, najlepsza praca.

Ogólnie fajnie, że próbujesz czegoś nowego, ale mam wrażenie, jakbyś z odrobiną niedbalstwa robił te prace :P Dawaj następne!


@Yoh: „Oceniam Kreatywnie”
+2 KP

140[O-S-W] by Yoh - Page 6 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Sob Sie 23, 2014 4:57 pm

Safari

Safari
Mazoku
Mazoku
Jataman napisał:Yui Tsumiko ma fajny szalik, ale kosmyki włosów z przodu wyglądają trochę jak ogromne ostrza piły tarczowej xd
Ciekawe określenie dla postaci, która pierwotnie design włosów zawdzięcza mi.
Patrz http://fandragonball.deviantart.com/art/free-DB-OCs-398364373
Yoh tylko się stara to odwzorować.
Następnym razem może faktycznie będzie postać z piłą tarczową w czaszce na twe życzenie :3

YOH, ta twoja Gemmei ma korone bardziej a nie włosy.
Albo mogę porównać do tego: http://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/a/aa/Bart_Simpson_200px.png

Popracuj nad tymi kłaczkami, bo wyglądają nienaturalnie.


Yoh, masz może inne modele skrzydeł ? Pierzastych, ale innych ? Kolejna postać taka jak Haniko ma takie same skrzydła... Kopiuj-wklej

141[O-S-W] by Yoh - Page 6 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Sob Sie 23, 2014 7:55 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Yoh, masz może inne modele skrzydeł ? Pierzastych, ale innych ? Kolejna postać taka jak Haniko ma takie same skrzydła... Kopiuj-wklej
Robiłem je na podstawie starych skrzydeł, ale w dalszym ciągu od zera.
YOH, ta twoja Gemmei ma korone bardziej a nie włosy.
Albo mogę porównać do tego: http://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/a/aa/Bart_Simpson_200px.png

Popracuj nad tymi kłaczkami, bo wyglądają nienaturalnie.
Też mi porównanie... XD
Zobaczę, co da się zrobić - może wprowadzę pewne modyfikacje, ale takie miałem zamierzenie od początku - żeby ta fryzura wyglądała dziwnie i nienaturalnie xd
Ciekawe określenie dla postaci, która pierwotnie design włosów zawdzięcza mi.
Patrz http://fandragonball.deviantart.com/art/free-DB-OCs-398364373
Yoh tylko się stara to odwzorować.
Już żeśmy obgadali ten temat na Skajpaju xd

142[O-S-W] by Yoh - Page 6 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Sro Sie 27, 2014 8:17 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
[O-S-W] by Yoh - Page 6 Lsw_base_by_yoh92-d7wwlno
Do użytku ogólnego, pamiętajcie o creditach.

143[O-S-W] by Yoh - Page 6 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Czw Sie 28, 2014 6:02 pm

Jata

Jata
Moderator
Moderator
Oo, base wyglądają o niebo lepiej od poprzednich Twoich prac. W przypadku faceta zastrzeżenia mam do cieniowania ręki (przede wszystkim samego ramienia) i motylków (w sensie tej partii mięśni z boku). Choć cieniowanie nóg nie wygląda źle to szkoda, że nie widać na nich żadnych mięśni. Aaa, jeszcze ta krecha najciemniejszego tonu na szyi - co to jest xd?
Co do kobitki to cieniowanie brzucha i biustu jest brzydkie, ten najjaśniejszy ton jakoś nienaturalnie tam wygląda ;/

Ale ogólnie pracki naprawdę fajne, przy robieniu postaci na base cieniowanie i tak często się zmienia, więc to najmniejszy problem, a sylwetki są git.


@Yoh: „Oceniam Kreatywnie”
+1 KP

144[O-S-W] by Yoh - Page 6 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Sro Wrz 03, 2014 8:21 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
O, dzięki za komentarzyk.
Jeżeli chodzi o szyję, to nie chciałem zostawiać tam całkowicie pustej przestrzeni, która wyglądała po prostu dziwnie - poszedłem więc w kierunku Dragon Balla i spróbowałem zaznaczyć tętnicę szyjną(?), jak to było zwykle przy męskich postaciach w tej serii. Chyba nie wyszło, ale pieprzyć to... xd

[O-S-W] by Yoh - Page 6 Atsuko_family_by_yoh92-d7xtq7a
Rodzinka.pl
Rodzina Atsuko.
Yuki, Shinji, Hikari oraz ich rodzice, Yoh i Silvia.

145[O-S-W] by Yoh - Page 6 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Czw Wrz 04, 2014 1:17 am

LanceMaster

LanceMaster
Namekian
Namekian
welp, those are actually really cute Yoh, I feel they might be a lil to small, but that's how you roll, so yeah...

LIL BABYS FTW!

also why does that baby have brown hair?
SILVIA U CHEATER! >->

146[O-S-W] by Yoh - Page 6 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Czw Wrz 04, 2014 4:14 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
also why does that baby have brown hair?
SILVIA U CHEATER! >->
[O-S-W] by Yoh - Page 6 Dna10
Yoh mother have a brown hair... xd

Thanks for the comment, Lancey! ( 'c')

147[O-S-W] by Yoh - Page 6 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Pon Wrz 08, 2014 5:27 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
[O-S-W] by Yoh - Page 6 Fart_by_yoh92-d7yfyix
A imię jego brzmi Fart.
[O-S-W] by Yoh - Page 6 Adolfrig_by_yoh92-d7ygdnv
Adolfrig >.>

148[O-S-W] by Yoh - Page 6 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Sro Wrz 10, 2014 1:55 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
@x2

Fart Team
[O-S-W] by Yoh - Page 6 Fart_team_by_yoh92-d7ynu4j
Fart, Adolfrig, HenMan, GayMan i Toothybeer

149[O-S-W] by Yoh - Page 6 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Sro Wrz 10, 2014 2:36 pm

Jata

Jata
Moderator
Moderator
Jak dla mnie to najgorzej prezentuje się lider xd Nie znaczy to, że wygląda całkiem źle. Pisałem Ci o tej ręce, że wygląda jakby nie miała kości.
Jeśli chodzi o Adolfriga to troszeczkę proponowałbym Ci go obrócić, żeby widać było, że to sześcian, a nie płaski kwadrat, choć to raczej kwestia gustu.
HenMan wygląda fajnie tylko chyba ma troszkę za małe stópki i dłonie.
GayMan ma wyjebaną sukienkę xD Ale serio, podoba mi się jej wykonanie.
Przy Toothybeerze dużo się nie napracowałeś, ale postać już podoba mi się najbardziej!

Fajny team, zrób go w IA :D

150[O-S-W] by Yoh - Page 6 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Sro Wrz 10, 2014 3:23 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Jak dla mnie to najgorzej prezentuje się lider xd Nie znaczy to, że wygląda całkiem źle. Pisałem Ci o tej ręce, że wygląda jakby nie miała kości.
O to między innymi mi chodziło od samego początku.
Przez chwilę planowałem ogarnąć nieco inne rączki, ale doszedłem do wniosku, że ta postać powinna mieć tak samo porąbaną anatomię, jak idea jej stworzenia xD
Jeśli chodzi o Adolfriga to troszeczkę proponowałbym Ci go obrócić, żeby widać było, że to sześcian, a nie płaski kwadrat, choć to raczej kwestia gustu.
Może kiedyś go zrobię pod innym kątem, ale teraz chodziło mi o to, by stał frontowo - między innymi po to, żeby pokazać samą grupkę.
HenMan wygląda fajnie tylko chyba ma troszkę za małe stópki i dłonie.
Jak znajdę chwilę, spróbuję nad nimi nieco popracować.
GayMan ma wyjebaną sukienkę xD Ale serio, podoba mi się jej wykonanie.
Hahaha, dzięki! xD
Przy Toothybeerze dużo się nie napracowałeś, ale postać już podoba mi się najbardziej!
Niby proste, ale jakie zajebiste przy bardziej dopracowanych postaciach xD
Fajny team, zrób go w IA [O-S-W] by Yoh - Page 6 4257297559
Pewnie się pojawią - ogólnie już mam nawet pomysł na ich przygody, jako oddzielne opowiadanko. Pierw jednak rozwinę nieco ich wątek w IA, a na to jeszcze chwilę poczekamy xd

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 6 z 10]

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.