Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 7 z 10]

151[O-S-W] by Yoh - Page 7 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Sob Wrz 13, 2014 1:56 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
[O-S-W] by Yoh - Page 7 Dragon_ball_oc_s___ars_pbf_by_yoh92-d7z07we
Gensai „Primero”, Sara Utsukushi, Rina Utsukushi & Shira
C4:
Zbir - pose idea (Rina Utsukushi)
Safari - character idea (Shira)



Ostatnio zmieniony przez Yoh dnia Nie Wrz 14, 2014 8:42 am, w całości zmieniany 1 raz

152[O-S-W] by Yoh - Page 7 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Sob Wrz 13, 2014 7:54 pm

LanceMaster

LanceMaster
Namekian
Namekian
They look nice dude, I'm really digging that orange haired girl, and the lil one is cute as hell.
The only thing that kinda irks a lil is the dude's hair bang, kinda too big in my opinion, but that might be just me and my craziness

Great job Yoh, keep it up :3

153[O-S-W] by Yoh - Page 7 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Sro Wrz 24, 2014 12:50 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Thanks, Lancey!

[O-S-W] by Yoh - Page 7 Bleach_oc_s___ars_pbf_by_yoh92-d80cc8k
Bleach OC's
Gennai „Kenpachi” Nuova & Samantha Ruby.

154[O-S-W] by Yoh - Page 7 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Nie Wrz 28, 2014 3:59 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
OCki ... znowu OCki. Czy Ty przez cale zycie bedziesz Nas torturwal Yohem i Silvia ? :<
Ziooooom dajżesz spokój.
Co do
Silvi tobym jej troszeńke chyba wydłużył nogi. Poszerzyłbym również jej twarz ( choć to może być raaaczej kwestią gustu. Dziwnie trzyma ten miecz u góry ,jakby chciała kogoś dźgnąć. Inną sprawą jest w jaki w ogóle sposób ona go trzyma - ona nie ma przy tej ręce nadgarstka ... jest ręka ,robi się coraz to bardziej wąska, aż tworzy szpikulec i znika. Potem jest tylko latająca dłoń ( chyba na odrzutowym plencaku ) w niesamowicie dziwny sposob trzymająca miecz.
Yoh ma włosy takie niejoszowate ,również do twarzy trudno mi się rpzyzwyczaić ,ale cóż zrobić ... to już Twój wybór.

155[O-S-W] by Yoh - Page 7 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Nie Wrz 28, 2014 5:02 pm

Royalz

Royalz
Shaman
Shaman
Zbir napisał:OCki ... znowu OCki. Czy Ty przez cale zycie bedziesz Nas torturwal Yohem i Silvia ? :<
Ziooooom dajżesz spokój.

Tutaj tylko OC, OC, OC, (...) i jeszcze raz OC. O tym samym pisałem na dA Yoha, ale sam argumentował to tym, że wpisał to wszystko, te wszystkie poprzednie, aktualne i następne (?) wersje Yoha i Silvii w jego opowiadanie, więc nie ma sensu nakłaniać go by zrobił coś innego. Kappa!

156[O-S-W] by Yoh - Page 7 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Nie Wrz 28, 2014 5:29 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
OCki ... znowu OCki. Czy Ty przez cale zycie bedziesz Nas torturwal Yohem i Silvia ? :<
Ziooooom dajżesz spokój.
Co do
Silvi tobym jej troszeńke chyba wydłużył nogi. Poszerzyłbym również jej twarz ( choć to może być raaaczej kwestią gustu. Dziwnie trzyma ten miecz u góry ,jakby chciała kogoś dźgnąć. Inną sprawą jest w jaki w ogóle sposób ona go trzyma - ona nie ma przy tej ręce nadgarstka ... jest ręka ,robi się coraz to bardziej wąska, aż tworzy szpikulec i znika. Potem jest tylko latająca dłoń ( chyba na odrzutowym plencaku ) w niesamowicie dziwny sposob trzymająca miecz.
Yoh ma włosy takie niejoszowate ,również do twarzy trudno mi się rpzyzwyczaić ,ale cóż zrobić ... to już Twój wybór.
Oczywiście. Może w międzyczasie zaserwuję wam jeszcze coś takiego, jak jegomość poniżej.
Głównie jednak skupiam się na OCkach.
[O-S-W] by Yoh - Page 7 Magi___sinbad_by_yoh92-d80untl
MAGI - Sinbad
Baal Djinn Equip

157[O-S-W] by Yoh - Page 7 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Nie Wrz 28, 2014 5:58 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Trzeba przyzna ,że oparek ciekawy ,choć osoby które nie miały stynczości z anime mogą mieć duże problemy w identyfikowaniu kolejnych partii ciała. Ja podobnie jak Sami (przed przeczytaniem jego wpisu) byłem pewien ,że to syrenka ... herb Warszawy, tyle ,że w bardziej współczesnej odsłonie.
Trochę patrzałem na tego oparka i prze dobre kilka minut nie mogłeś zorientować się gddzie się podziały nogi. DZiwnie również wyglądała ręka.
Kiedy jednak natrafiłem na ten filmik:
https://www.youtube.com/watch?v=ApIos-63O1E
Wszystko stało się jasne. Cholernie duża ilość detali i fakt ,że większość ciała ( wraz z nieszczęsnym syrenim ogonem ) jest niebeska wcale nie ułatwia pracy. Trudno jasno oddzielić jedno od drugiego - zdaję sobię sprawę - ,ale mogłeś troszkę pokombinować, żeby ułatwić identyfikację oparka. Pozostałbym również przy włosach ułożonych w sposób jak na filmiku, bo te jzwyczajnie średnio pasują.
Duży plus za inicjatywę, ale wybrałeś sobie trudnego przeciwnika ziom :/

[kp]2[/kp]

158[O-S-W] by Yoh - Page 7 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Nie Wrz 28, 2014 5:58 pm

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
Ok, jestem leniem i nie za bardzo chce mi się rozpisywać a więc w skrócie:

Cieniowanie na całym OPARze jest git, przyjemne dla oka, jedyna rzecz którą mógłbyś zmienić w cieniowaniu to na tym białym materiale. Na arcie z którego prawdopodobnie się wzorowałeś, ta szata(?), była jakby wypukła, a u ciebie przez ten ciemniejszy kolor tak nie wygląda. Może to moje odczucie, ale wygląda raczej na oklapnięte. Nie wiem jak to lepiej określić. 
Idąc dalej...
Ogólna kompozycja postaci... jak już wspomniałem sam art ma dziwny ogon, więc starałeś się jak mogłeś to ogona czepiać się nie będę a nawet tak dodam, że dobrze ci wyszły łuski? To chyba są łuski... tak czy siak, ja bym to zapewne spaprał po całości więc, nice there. O nodze też wspomniałem, że nie widać jej za dobrze na pierwszy rzut oka i przez to zmyliło mnie i wydawało mi się że to syrena, no ale odwzorowywałeś pozę z arta więc trudno cię tu winić.

No to to by było na tyle? Jak już to ode mnie nie jeden raz czytałeś miło widzieć coś porządnego z twojej strony :) oby częściej się tego typu pracki pokazywały.

[kp]2[/kp]

159[O-S-W] by Yoh - Page 7 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Nie Wrz 28, 2014 7:16 pm

LanceMaster

LanceMaster
Namekian
Namekian
I don't really know what the hell is that supposed to be...but it looks pretty good dude.

I love how you shaded the tail, and the hair is simply amazing.
The details also look pretty nice, those lil thunders, so good.

Amazing job Yoh :3

160[O-S-W] by Yoh - Page 7 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Sro Paź 08, 2014 12:34 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
[O-S-W] by Yoh - Page 7 Op58
Boian Stogniw
C4: Jataman

Nic nadzwyczajnego, bo nie było pomysłu. Bardziej oddałem się rysowaniu OPARka na walkę z Sołtysem, który był tworzony praktycznie jednocześnie z tym xd
Na dA nie oczekujcie - raczej nie będę tam go wrzucał bo mam zbyt potężnego lenia xD

161[O-S-W] by Yoh - Page 7 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Sro Paź 08, 2014 2:50 pm

Jata

Jata
Moderator
Moderator
Ooo, Perun! Jak dla mnie wyszedł gut, oprócz tego, że jest chyba trochę żyrafą. W sensie, ma za długą szyję. Ale włosy za to zajebiście Ci wyszły, dużo lepsze niż oryginał. W zasadzie nie wiem co napisać więcej, może dlatego, że spieszę się na trening.
Jest malina, dzięki i bless!

162[O-S-W] by Yoh - Page 7 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Wto Paź 14, 2014 12:09 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
[O-S-W] by Yoh - Page 7 Op57
Indianiec

Well... Szkoda, że walka z Sołtysem się jednak nie odbyła. Postawiłem raczej na prostotę, jeżeli chodzi o postać. Z "faceseta" nie jestem szczególnie zadowolony, ale bardzo dawno nie rysowałem ich od zera xd

163[O-S-W] by Yoh - Page 7 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Wto Paź 14, 2014 12:17 pm

Jata

Jata
Moderator
Moderator
Faceset jest mega derpiasty xD Technicznie chyba nie jest zły, sam nigdy czegoś takiego nie robiłem, więc ciężko mi ocenić. Tylko ten wyraz twarzy, no nie mogę xD

Opek za to bardzo mi się podoba, lubię taką prostotę. Są pewne detale, ale nie przesadzone. Dziwnie tylko ten łuk trzyma.
Gutdziab.

164[O-S-W] by Yoh - Page 7 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Czw Paź 16, 2014 9:29 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Ten "Boian Stogniw" to chyba był jakiś żart ..., a przynajmniej mam taką nadzieję, bo zaczynam się martwić.
Co do Indiania (ki?) ... no właśnie. To ona czy on? I czemu na facesecie ukazana jest starsza osoba, na oko pod 60 lat, a oparek przedstawia osobę zdecydowanie młodszą?
Nie podoba mi się sposób w jaki trzyma łuk. Nie wiedzieć czemu unosi go w powietrzu z wyprostowaną ręką, co wygląda strasznie nienaturalnie. Tors wyszedł przedziwacznie ..., tzn. nie jestem w stanie powiedzieć, czy to goła klatka piersiowa, czy jakieś dziwaczne ubranko.
Może i nie jesteś zadowolony z faceseta, ale mimo, że nie idealny, to tym razem prezentuje się lepiej niż sam oparek. Nie jest to Twoja najlepsza praca, ale chyba każdy ma swoje lepsze i gorsze okresy.

Koniec końców cieszę się, że wreszcie zobaczyłem coś nowego w Twoim wykonaniu. Coś co nie jest OCkiem.

[kp]1[/kp]

165[O-S-W] by Yoh - Page 7 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Pią Paź 17, 2014 12:21 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Ten "Boian Stogniw" to chyba był jakiś żart ..., a przynajmniej mam taką nadzieję, bo zaczynam się martwić.
Co konkretnie masz na myśli?
Może i nie jesteś zadowolony z faceseta, ale mimo, że nie idealny, to tym razem prezentuje się lepiej niż sam oparek. Nie jest to Twoja najlepsza praca, ale chyba każdy ma swoje lepsze i gorsze okresy.
Na to wychodzi... [O-S-W] by Yoh - Page 7 1219400558
W każdym bądź razie, dzięki za komentarz. Wezmę to wszystko pod uwagę gdy będę rysował kolejne tego typu prace.

166[O-S-W] by Yoh - Page 7 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Pon Lis 10, 2014 5:31 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
[O-S-W] by Yoh - Page 7 Op80
Halloweenowo! (> *c*)>
Jako, że nie mam teraz też czasu, chęci i kurwica mnie strzela przy Oozaru, wrzucam Kid Goku oraz Bulmę, które miałem wstawić z tym małpiszonem. Ta, miałem ruszyć z serią OPARów postaci z DB ale na razie próbuję skupić 90% swojej weny na opowiadaniu.
[O-S-W] by Yoh - Page 7 Op10

167[O-S-W] by Yoh - Page 7 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Wto Lis 11, 2014 1:00 am

LanceMaster

LanceMaster
Namekian
Namekian
so bandit Yoh and ...dracula Silvia?
I like them

as for Kid Goku and Bulma, I feel Goku's eye is kinda...huge and Bulma's head seems a bit small...
asides that, pretty nicely done Yoh :3

168[O-S-W] by Yoh - Page 7 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Pon Mar 02, 2015 11:58 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Zapewniam wszystkich niedowiarków, że jeszcze żyję! xD
Jak człowiek nie miał internetu, to ciężko było wchodzić na forum. Ale wena stwierdziła, że dorzuci trochę grosza do mojego samopoczucia D:

[O-S-W] by Yoh - Page 7 Oc10

I "mały bonusik"... XD
[O-S-W] by Yoh - Page 7 Mc10

169[O-S-W] by Yoh - Page 7 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Sro Mar 04, 2015 9:33 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
@dable post,
[O-S-W] by Yoh - Page 7 Fairy_tail_oc_s_by_yoh92-d8ke3w5
Ricky Silver, Suzy Gore & Emma Viore
Nie pamiętam czy wprowadzałem jakieś poprawki od wrzuconych ostatnio wersji, więc wrzucam "wszystkie" OCki z uni~ "Fairy Tail". Jest jeszcze jeden jegomość, ale jego chyba należy liczyć jak Alistera w drużynie Taimatsu xd

170[O-S-W] by Yoh - Page 7 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Pią Mar 06, 2015 9:03 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Serio? To nie jest Yoh i Silvia? Mój Bosz. Co za leń - zamiast stworzyć nową postać, zmienia tylko imiona starym oparom T_T. RIP kreatywność.
Tak czy siak podoba mi się Yoszaka, zdaje się mieć swój własny charakter. Głowną rolę odgrywa tutaj chyba jego nietypowy fryz i kształt głowy, które bardzo mi się podobają.
Co do Silvi to spodobało mi się ułożenie jej nóg. Nie rozkracza się jak krab podobnie jak reszta żeńskich oparków. Gdyby nie jej ubrania, to można by nawet powiedzieć, że ma klasę :P. Pozostaje jeszcze problem dziwacznie długiej twarzy ... jest chyba nawet większa od torsu. Wygląda jak brzydki stwór :<.
Jeżeli chodzi o ostatnią postać, to fajnie, że ukazana została z tej perspektywy, jednak szkoda, że  nie jest lepiej wykonana. Włosy były chyba malowane na ostatnią chwilę, bo wyglądają conajmniej mało estetycznie xD

Tak czy siak czekam na więcej prac, mam nadzieję, że nieco bardziej oryginalnych :P

PS Minecraft? Serio ? T-T

[kp]1[/kp]

[y]A czemu nie? xd[/y]

171[O-S-W] by Yoh - Page 7 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Sob Kwi 04, 2015 4:17 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Hao Yamashino
[O-S-W] by Yoh - Page 7 Oc10

172[O-S-W] by Yoh - Page 7 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Pon Kwi 27, 2015 9:27 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
[O-S-W] by Yoh - Page 7 Oc11
Poprawiony Hao Yamashino, plus Kōn.
Dobranoc.

173[O-S-W] by Yoh - Page 7 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Wto Kwi 28, 2015 1:43 pm

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
Yoh napisał:Tak jak napisał Samey, z Twoim skillem liczyłbym na coś z większym pierdolnięciem.

Zostawię to tutaj, może skłoni cię to do jakiś refleksji.

174[O-S-W] by Yoh - Page 7 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Wto Kwi 28, 2015 3:02 pm

Raixo

Raixo
Super Saiyan 2
Super Saiyan 2
Bardzo dobre opary (?) a te włosy są idealne! Prawie... Ten "kosmyk" u brązowo-włosej postaci wydaje mi się jakiś taki... Nienaturalny. Dziwnie dłuższy od reszty i nie podoba mi się jego "zgięcie". Albo może tylko mi się tak wydaje... W każdym bądź razie świetne postacie poza tym małym szczególikiem, który zapewne został zrobiony specjalnie.

175[O-S-W] by Yoh - Page 7 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Wto Kwi 28, 2015 4:42 pm

Royalz

Royalz
Shaman
Shaman
Samey napisał:
Yoh napisał:Tak jak napisał Samey, z Twoim skillem liczyłbym na coś z większym pierdolnięciem.

Zostawię to tutaj, może skłoni cię to do jakiś refleksji.

+ masz raczej dogłębny komentarz na DBLu

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 7 z 10]

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.