Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 9 z 10]

201[O-S-W] by Yoh - Page 9 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Nie Paź 25, 2015 9:49 am

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Mim zdaniem revampik jak najbardziej udany. Włosy prezentują się lepiej (choć mogłyby być nieco mniejsze jak na dziecko). Ręka nie wygląda już jak bumerang. Również ubrania wyglądają o niebo lepiej. Układają się w ciekawy sposób i są ładnie pocieniowane- naprawdę fajna robota.
Co do twarzy to jest to pewnie kwestia gustu, ale mi się bardziej podoba jej nowa odsłona- ładnie pasuje do dziecięcego ciała. Jedynie czoło mógłbyś ukrócić.
PS Fajny warkocz :D

[kp]1[/kp]

202[O-S-W] by Yoh - Page 9 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Sob Gru 05, 2015 4:50 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Nako Suzuko
Spoiler:
[O-S-W] by Yoh - Page 9 Ars12



Ostatnio zmieniony przez Yoh dnia Sob Gru 05, 2015 5:23 pm, w całości zmieniany 1 raz

203[O-S-W] by Yoh - Page 9 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Sob Gru 05, 2015 4:57 pm

SmokuXD

SmokuXD
Observer
Observer
Yoh napisał:Nako Suzuko
[O-S-W] by Yoh - Page 9 Ars11
Pozwolisz, że się nie rozpiszę ;) ? Yoh, co do samego oparka, wg. mnie powinieneś zrobić włosy bardziej "puszyste" o ile jest to możliwe oraz użyć innych kolorów. Bo moim zdaniem, kolor włosów jest zbyt "żywy", zaś reszty "wyblakły" w porównaniu do górnej części :)

204[O-S-W] by Yoh - Page 9 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Sob Gru 05, 2015 5:06 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Pozwolisz, że się nie rozpiszę ;) ? Yoh, co do samego oparka, wg. mnie powinieneś zrobić włosy bardziej "puszyste" o ile jest to możliwe oraz użyć innych kolorów. Bo moim zdaniem, kolor włosów jest zbyt "żywy", zaś reszty "wyblakły" w porównaniu do górnej części :)
Krótkie komentarze też są dobre. Jeżeli chodzi o puszystość włosów, to rozważę propozycję - być może będzie wyglądała lepiej. Natomiast w kwestii kolorów, zależało mi właśnie na takim efekcie ze względu na samą historię Nako. Dzięki za komentarzyk ;)

205[O-S-W] by Yoh - Page 9 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Pon Gru 07, 2015 8:08 am

Sezu

Sezu
Shaman
Shaman
Mnie osobiście akurat taka ponura postać z odrobiną jaskrawości się podoba. Kryje się przed tym kolorem co ma na głowie przez kaptur ;) Jedynie co bym troszkę zmienił to kontury na włosach, oraz lekko cieniowanie ich. No i może jej twarz, ale to już tylko moje paranoje na temat tych nowych twarzy w lsw (Po prostu nie podobają mi się aż tak jednookie bandyty :P) A przy tych konturach to bardziej chodziłoby mi o prawą stronę gdzie ma te kosmyki tak latają w każdą stronę, może je nieco wydłużyć o pixel lub dwa i zmienić ostre kąty na bardziej takie proste. Czekam na resztę!

[kp]1[/kp]

206[O-S-W] by Yoh - Page 9 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Pon Gru 07, 2015 8:45 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
A przy tych konturach to bardziej chodziłoby mi o prawą stronę gdzie ma te kosmyki tak latają w każdą stronę, może je nieco wydłużyć o pixel lub dwa i zmienić ostre kąty na bardziej takie proste. Czekam na resztę!
W wolnej chwili postaram się jeszcze pokombinować coś z tymi włoskami. Co do "jednookich bandytów" to mam zupełnie odwrotnie xD
Dzięki za komentarzyk ;)

207[O-S-W] by Yoh - Page 9 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Pią Gru 25, 2015 10:47 pm

Jata

Jata
Moderator
Moderator
Yoh napisał:Nako Suzuko
Spoiler:
[O-S-W] by Yoh - Page 9 Ars12
Włosy lepsze przed wprowadzeniem poprawek wg mnie :P Jakaś dziwna wypukłość się na nich pojawia z tyłu.
Ogólnie całkiem przyzwoita praca jak na moje oko, choć ten kontur twarzy coś mi nie do końca pasuje - może przydałoby się dodać nos? Nie jestem pewny, ale można by coś z tym zrobić.
Kaptur wygląda trochę jak jakiś kokon, ale taki zapewne byłby efekt po upchnięciu tam tych wszystkich włosów xd

208[O-S-W] by Yoh - Page 9 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Pią Gru 25, 2015 11:15 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Dzięki za komentarz. No to dla odmiany coś, co nie jest związane z moimi OCkami!
[O-S-W] by Yoh - Page 9 One_punch_man_by_yoh92-d9lgisk



Ostatnio zmieniony przez Yoh dnia Sob Gru 26, 2015 10:17 am, w całości zmieniany 1 raz

209[O-S-W] by Yoh - Page 9 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Sob Gru 26, 2015 7:07 am

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
Ogólnie to fajnie wygląda, jedyne co mi się w nim nie podoba, to jego nogi. Oglądając anime nie odniosłem wrażenia, że miednicę miał szerokości ramion. Pelerynka super, fajne cieniowanie. 
Twarze spoko, ale brakuje tu tej jednej, takiej jak pierwsza tylko z zamkniętą buzią ;P

210[O-S-W] by Yoh - Page 9 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Nie Sty 17, 2016 10:19 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Tak jak Maximus napisał, Miednica, czy jak wolisz bioderka są za szerokie, a co za tym idzie również torsik (jego dolna część). Wygląda przez to jak grubasek. Twarz wygląda całkiem fajnie, pasuje do niego, szczególnie w pierwszej wersji prezentuje się ciekawie :).
Dobrałeś bardzo fajne barwy moim zdaniem, szczególnie żółć jest interesująca i żywiołowa. Również kolor skóry wymaga pochwały, bardzo mi się podoba.
Pelerynka jest ok, ale wygląda trochę jak nadmuchiwany balon, a nie płat materiału.
Cieniowanie nóg i torsu wymaga kilku poprawek, bo również nie poprawia jego wizerunku tłuściutkiej kluchy.
Generalnie oparek mi się podoba, szczególnie pod względem doboru odcieni :)

[kp]1[/kp]

211[O-S-W] by Yoh - Page 9 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Nie Cze 19, 2016 1:34 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Próba powrotu do korzeni? Efekt nudy? Kilka dni bez spożywania alkoholu? Nie wiem, ale zastój na pewno dał efekty... Żeby nie było pomyłki, że to jakiś nieafczący Future Yosz - ten jegomość to jego stary.
[O-S-W] by Yoh - Page 9 Ocs10

212[O-S-W] by Yoh - Page 9 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Czw Cze 23, 2016 1:27 pm

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
 Żeby nie było pomyłki, że to jakiś nieafczący Future Yosz - ten jegomość to jego stary.
Jesteś pewien, że to nie jest Yoh w piżamie i zaroście? W sumie to mnie teraz tak zastanawia, czy rodzina Yoha pochodzi z jakiejś rasy co zamieniają się w gigantyczne jeżozwierze(niczym oozaru)? Poważnie... czy cała rodzina Atsuko ma takie szpiczaste włosy? Mogli by w sumie mieć też szpiczaste wąsy i w sumie brodę też... do tego stopnia żeby używali jej jak broni : d
Tak czy siak, wykonanie w twoim stylu, czyli jest poprawnie ale dupy nie urywa.

213[O-S-W] by Yoh - Page 9 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Czw Cze 23, 2016 2:18 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Poważnie... czy cała rodzina Atsuko ma takie szpiczaste włosy? Mogli by w sumie mieć też szpiczaste wąsy i w sumie brodę też... do tego stopnia żeby używali jej jak broni : d
Jakoś tak wyszło... xD

Kiedy o tym wspomniałeś, to faktycznie coś w tym jest. Tutaj mi po prostu zależało na tym, by jednak był podobny do tego swojego głupiego synusia. Dzięki za komentarz!

214[O-S-W] by Yoh - Page 9 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Sro Cze 29, 2016 6:17 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
A więc ojciec Yoha różni się od niego tylko brodą? Naturalnie jeszcze piżamą jak zauważył Sami, ale to tylko szczegół. Z takim leniwym podejściem na spokojnie mógłbyś pisać scenariusz dla DB Super, a jednocześnie tworzyć animacje ... chociaż pewnie anime zyskało by nawet na jakości.
Ale Tors zdaje się być nieco za mały w porównaniu do jego nóg, a na dodatek malutka głowa z wielką peruką XD.Nie no, fajnie, że coś jeszcze czasem wyskrobiesz Yoszku, chociaż fajnie by było, gydby to nie były wiecznie te same postacie z identycznymi ubraniami i włosami :<
Wiemy, że stać Cię na wiele, WIELE więcej !

215[O-S-W] by Yoh - Page 9 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Nie Wrz 18, 2016 5:08 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Wiemy, że stać Cię na wiele, WIELE więcej !
Mówisz, masz. Co prawda, żeby się za to zabrać musiałem długo ładować pasek weny ale chyba było warto.

[O-S-W] by Yoh - Page 9 Oozaru_by_yoh92-dai6irc
Credit: Angryboy (wzorowałem się na jego Oozaru w kwestii lewej stopy i dłoni)

216[O-S-W] by Yoh - Page 9 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Wto Wrz 20, 2016 8:23 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
[O-S-W] by Yoh - Page 9 Kenshin_atsuko_and_ryunosuke_sawako_by_yoh92-daif3qa

Coś prostszego.
Przynajmniej zaspamuję sobie temat :3

"To co się dzieje, naprawdę nie istnieje, więc nie warto mieć niczego tylko karmić zmysły.
Będzie co ma być, już wiem, że stąd nie zwieję. Poczekam i popatrzę, nie cofnę kijem Wisły...
"

217[O-S-W] by Yoh - Page 9 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Sob Wrz 24, 2016 12:47 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
[O-S-W] by Yoh - Page 9 Sanae_atsuko_and_yoko_sawako_by_yoh92-dait3c0

218[O-S-W] by Yoh - Page 9 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Nie Gru 18, 2016 3:03 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
[O-S-W] by Yoh - Page 9 Akemi10
Akemi Sawako

219[O-S-W] by Yoh - Page 9 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Pon Gru 19, 2016 11:14 pm

Jata

Jata
Moderator
Moderator
Zmieniłeś styl o 180 stopni. Teraz Akemi wygląda jak 10-letni chłopiec (if u know what i mean) :P Jeśli chodzi o włosy to podoba mi się tylko ich kolor i kosmyk nad okiem. Ten po (naszej) prawej stronie i cały tył jakiś taki dziwny, zdeformowany jakby ciut. Outfit zwykły, prosty. No i jak kilka ostatnich Twoich prac, mam wrażenie że to cyklop :P Nie wiem, myślę że powinieneś dodać jakieś piksele sugerujące, że ma drugie oko xd
Wampirza forma ma trochę lepsze włosy z tyłu (ten jeden kosmyk wciąż meh), ale ten najdłuższy jest chyba taki sam w 90% Twoich prac z długimi włosami.

Ogólnie nie wygląda źle, ale musisz się trochę bardziej rozkręcić.

220[O-S-W] by Yoh - Page 9 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Pon Gru 19, 2016 11:18 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Miała mieć małe cycki, to jej zrobiłem małe cycki :/
Może coś w późniejszych pracach zmienię. Na razie - nie wiem czemu - ale odpowiada mi ten "cyklopowy" styl xd
Dziękować za komentarz - w końcu!

221[O-S-W] by Yoh - Page 9 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Nie Gru 25, 2016 2:39 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
[O-S-W] by Yoh - Page 9 Vamp11
Dodany Yaminoshi Sawako. Tym samym, rodzina Sawako - zakończone.

222[O-S-W] by Yoh - Page 9 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Nie Gru 25, 2016 3:19 pm

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
Nie chce mi sie rozpisywać. Ale kozak. Podoba mi się jego design. W końcu coś nowego, świeżego i z pazurem. Dobre odświeżenie. Ma teraz w sobie to coś. Wygląda na takiego kozaka. Dobry badass. Najsik. Oby tak dalej.

223[O-S-W] by Yoh - Page 9 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Sob Kwi 08, 2017 6:20 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Dwa pierwsze vampy już wrzucałem, ale nie chciało mi się edytować tego pliczku :P
[O-S-W] by Yoh - Page 9 Charizard__use_fire_blast__by_yoh92-db53d4p
===========================================
Credits: Jay Ibero, Majin Aussie, Grim, Bonzai, Son Goharotto (original LSW rippers and editors) (poza wzorowana na F. Trunksie u ostatniego ; O)

224[O-S-W] by Yoh - Page 9 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Pon Maj 01, 2017 11:51 am

Jata

Jata
Moderator
Moderator
Dobre odświeżenie postaci, szczególnie u Yaminoshiego - nareszcie ma swój unikalny design, a nie te same dzikie pnącza na głowie co większość :P
Ostatni, kimkolwiek jest, ma fajną fryzurę i plus za pozę.

O matko, jak ja dawno nie widziałem tych nicków (mówię o creditsach)... Z milion lat normalnie. Aż mam przed oczami tą ich sygnaturkę ze spritów :D
Chociaż nie jestem pewny czy powinieneś credit dawać im czy nie producentowi gry (albo obu jak już) - oni tylko zripowali sprity. Ale to tylko takie moje dywagacje.

225[O-S-W] by Yoh - Page 9 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Sro Maj 10, 2017 12:15 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
[O-S-W] by Yoh - Page 9 Shiganori_atsuko_by_yoh92-db8msem

Wrzuciłem na deva, wrzucam i tutaj. Komentarze mile widziane :D

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 9 z 10]

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.