Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 2 z 10]

26[O-S-W] by Yoh - Page 2 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Pią Lis 29, 2013 2:55 pm

Neravi

Neravi
Notowany
Notowany
Siemano ocenię ci dziś Vuuhana i koga:
Vuuhan ma pomarańczowe spodnie co jest rzadko spotykane najczęściej są szare i niebieskie co jest dużym plusem zastosowanym przez ciebie w tym oparze :p. Włosy godne podziwu wykonanie kosmyków jest cudowne i są bardzo ładne. Cieniowanie jak zawsze na wysokim poziomie w końcu to Yoh :D. Wiesz co mnie zaciekawiło? Te białe na rękach XD to jest skill czy co? Ale wiem jedno fajnie wygląda.
Koga ma nietypowo różowo-ciemne włosy które dodają mu takiego evil'u :D. Wygląd włosów ładniejszy niż w poprzednim oparze. Cieniowanie też spoko jak zawsze. Bez kolczyka tak świetnie by nie wyglądał.
Z tych dwóch oparów jako lepszego wybieram koge ponieważ jest ogólnie lepiej wykonany.


@Yoh:
„Oceniam Kreatywnie” - 1 KP

27[O-S-W] by Yoh - Page 2 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Wto Gru 03, 2013 11:37 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
[O-S-W] by Yoh - Page 2 Gensai_primero___super_saiyan_2_by_yoh92-d6wkvsy



Ostatnio zmieniony przez Yoh dnia Wto Gru 03, 2013 1:29 pm, w całości zmieniany 3 razy

28[O-S-W] by Yoh - Page 2 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Wto Gru 03, 2013 12:52 pm

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
Nice!
Świetnie wygląda. Rozerwane ubranie na prawdę pasuje i jest odpowiednio wykonane. Jeśli chodzi cienie na ubraniu, to zależy od wyobraźni, ale jest ok, nie mam nic do zarzucenia.
Jeśli chodzi o włoski, to ich kształt jest boski :) Bardzo mi się podobają, ale nie rozumiem tych paru pixelów najciemniejszego odcienia, dwóch pionowych na czołowym kosmyku, tam gdzie się kosmyk zaczyna, na jego środku. Nie potrzebne moim zdaniem, wystarczyłby średni.
Mięśnie w porządku. Na ogonie chyba za dużo cieni dałeś.
Powodzenia przy następnych ;)



@Yoh:
„Oceniam Kreatywnie” - 1 KP

29[O-S-W] by Yoh - Page 2 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Wto Gru 03, 2013 1:29 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Dzięki za komentarz ;)

[O-S-W] by Yoh - Page 2 Sara_utsukushi___post_timeskip_by_yoh92-d6wl1fa

30[O-S-W] by Yoh - Page 2 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Czw Gru 05, 2013 6:59 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
[O-S-W] by Yoh - Page 2 Sandra_nakatoni_by_yoh92-d6wsd54

Swoją drogą... Sądzę, że ta strona będzie dla mnie naprawdę szczęśliwa xd

31[O-S-W] by Yoh - Page 2 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Pią Gru 06, 2013 9:07 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Biedy Yoszaka ,nikt mu prac nie komentuje :< Czeba to zmienić !
Gensai wygląda raczej normalnie ,niczym szczególnym się nie wyróżnia ... ma typowy dla Twoich prac ubiór i styl wykonania, Kolejna praca bez pomysłu moim zdaniem. Wykonana co prawda dobrze ,ale kiedy zrobisz coś nieco bardziej oryginalnego ?;/
Za to podobają mi się u niego włoski ,ale z solarium to trochę przesadził narcyz jeden.
Babeczka to w ogóle zero pomysłu ... człeku ,łaj ?:(
Kwadratowe ,wysokie czoło ,wąska twarz i pięść jej wielkości ... dodaj tym dziewojom trochę kobiecości ... może wciśnij tam jakąś patelnię albo coś.
Ten revampik całkiem fajnie wykonany ,co prawda poza nieco dziwna ,ale skoro miałeś taką wizję to ok :P



@Yoh:
„Oceniam Kreatywnie” - 1 KP

32[O-S-W] by Yoh - Page 2 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Pią Gru 06, 2013 11:57 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Gensai wygląda raczej normalnie ,niczym szczególnym się nie wyróżnia ... ma typowy dla Twoich prac ubiór i styl wykonania, Kolejna praca bez pomysłu moim zdaniem. Wykonana co prawda dobrze ,ale kiedy zrobisz coś nieco bardziej oryginalnego ?;/
Za to podobają mi się u niego włoski ,ale z solarium to trochę przesadził narcyz jeden.
A czym miałby się wyróżniać? Nie mam ochoty na rozgrzewanie swojego mózgu, żeby stworzyć cokolwiek bardziej oryginalnego, od tego co tworzę teraz xD


Babeczka to w ogóle zero pomysłu ... człeku ,łaj ?[O-S-W] by Yoh - Page 2 2578313619
Kwadratowe ,wysokie czoło ,wąska twarz i pięść jej wielkości ... dodaj tym dziewojom trochę kobiecości ... może wciśnij tam jakąś patelnię albo coś.
Sądzę, że moje prace wcale nie wypadają tak źle na tle niektórych, innych twórców.
Myślę, że to jest właśnie najzabawniejsze, a zarazem najlepsze w tworzeniu spritów. Każdy, bardziej doświadczony spriter próbuje rozwinąć swój własny styl. Ja na przykład preferuję taki wygląd kobiety w przypadku LSW - szansa na to że go zmienię jest bardzo mała. W grę wchodzi jedynie dokonywanie modyfikacji w kwestii cieniowania ;)

Dzięki za komentarz.

33[O-S-W] by Yoh - Page 2 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Sob Gru 07, 2013 5:13 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
[O-S-W] by Yoh - Page 2 Vamps110

34[O-S-W] by Yoh - Page 2 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Nie Gru 08, 2013 11:06 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
[O-S-W] by Yoh - Page 2 Satsu_10

[O-S-W] by Yoh - Page 2 Vamps112

35[O-S-W] by Yoh - Page 2 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Pią Gru 13, 2013 3:03 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
[O-S-W] by Yoh - Page 2 Dbz11

36[O-S-W] by Yoh - Page 2 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Pią Gru 13, 2013 5:47 pm

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
W tym podłużnym obrazku gdzie jest kilka postaci poczekam jeszcze na inne, bo pewnej oczekuję ;p

Kuririn!
Ten co lubi ginąć. Pierwszy błąd - on nie powinien mieć nosa. Strój jest fajny, widzę spodnie po staremu robisz, ja bym je trochę powiększył jeśli chodzi o grubość i dodał trochę fałd ;)

Piccolo moim zdaniem ma za duży ten rozkrok, dziwię się, że mu te spodnie nie pękły. Ogólnie poza bardzo fajna. Co do ubrania, to tak jak wyżej, pokombinowałbym ze spodniami.

Goku - uważam że na włoskach jest za duży chaos, nie miał takich na SSJ4, chyba, że to nie Goku? Poza mnie zastanawia, ponieważ nie do końca wiem co on z tymi rękoma robi, strzela kostkami? Spodnie, jak wyżej.


Widzę, że zacząłeś sobie projekt DBZ i ARS characters, good job ;)



@Yoh:
„Oceniam Kreatywnie” - 2 KP

37[O-S-W] by Yoh - Page 2 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Sob Gru 14, 2013 9:58 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Dzięki za komentarz, Maxiu ;)

[O-S-W] by Yoh - Page 2 Vamps113

Pierwszy błąd - on nie powinien mieć nosa. Strój jest fajny, widzę spodnie po staremu robisz, ja bym je trochę powiększył jeśli chodzi o grubość i dodał trochę fałd [O-S-W] by Yoh - Page 2 2879099665
Jeżeli chodzi o nos, to rzeczywiście - przeoczenie. Poprawiłem.
W kwestii dolnej części ubioru - nie chcę narysować worka, tylko luźne spodnie treningowe. Nie uważam więc, że jest to błąd.
Piccolo moim zdaniem ma za duży ten rozkrok, dziwię się, że mu te spodnie nie pękły. Ogólnie poza bardzo fajna. Co do ubrania, to tak jak wyżej, pokombinowałbym ze spodniami.
[O-S-W] by Yoh - Page 2 Dbz4-24
Dodatkowo, OPAR stoi pod lekkim kątem.
Nie uważam tego za błąd.

Goku - uważam że na włoskach jest za duży chaos, nie miał takich na SSJ4, chyba, że to nie Goku? Poza mnie zastanawia, ponieważ nie do końca wiem co on z tymi rękoma robi, strzela kostkami? Spodnie, jak wyżej.
Jeżeli się przyjrzysz pracy z bliska, zauważysz, że są to skrzyżowane ręce.
Poza tym, w kwestii włosów - zależy.
http://fc05.deviantart.net/fs71/i/2011/207/7/f/goku_ssj_4_by_maffo1989-d41p8fv.png
http://static.comicvine.com/uploads/original/10/104069/2862327-SSJ4_Goku_Full_by_IamNuthing.jpg
http://images4.fanpop.com/image/photos/14900000/ssj4-goku-dragon-ball-z-14967200-794-508.jpg
Patrząc na powyższe, sądzę, że dobrze je odwzorowałem ^^'

[O-S-W] by Yoh - Page 2 Dbz12

38[O-S-W] by Yoh - Page 2 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Sob Gru 14, 2013 8:56 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
[O-S-W] by Yoh - Page 2 Margoh10
OC by Margoh.

39[O-S-W] by Yoh - Page 2 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Sob Gru 14, 2013 10:30 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Tak, to w końcu musiało nastąpić.
69 strona tematu to nie przelewki!

[O-S-W] by Yoh - Page 2 Hellye10

No co? Praca jak każda inna XD

40[O-S-W] by Yoh - Page 2 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Nie Gru 15, 2013 9:25 am

Raixo

Raixo
Super Saiyan 2
Super Saiyan 2
Czas coś ocenić,chociaż na OPARach itd. się nie znam ale co tam ;d
Yoh'u ty na prawdę chcesz zrobić LSWH xd (LSWHentai)
To jest C18 prawda? Może wydziwiam ale mi się zdaję, że te usta takie dziwne ;p
(no chyba, że to jakiś język xd ) Ten Kuririn trochę za wysoko moim zdaniem, a jego oczy? jeden pixel w górę i drugi ;d mogłeś mu jakoś to urozmaicić xd albo po prostu jak by miał zamknięte, a takie są takie w pół (wyglądają jak by były zamknięte i otwarte jednocześnie :O ) ;d

lecz na OPAR'ach itd. się nie znam więc co ja tu powiem... ale całość ogólnie się... jak by to powiedzieć... raczej nie powiem fajnie, bo to zabrzmi trochę dziwnie.. ;d
po prostu jako praca normalna xd to prezentuje się fajnie ale normalna... xd
Może jak będę coś wiedział o OPARach itd. to bardziej się wypowiem i bardziej sensownie. btw. Pewnie zaraz ktoś będzie chciał to do komiksów, animacji itp. będą cię prosić o użycie, "prawa" xd



@Yoh:
„Oceniam Kreatywnie” - 1 KP

41[O-S-W] by Yoh - Page 2 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Wto Gru 17, 2013 11:23 am

szczepan

szczepan
Don
Don
[O-S-W] by Yoh - Page 2 Margoh10 Głowa : Cieniowanie jest na wysokim poziomie wszystko jak nalerzy (jak zwykle  xP )

sklatka piersiowa Jest troszkę za ciemna nie uważasz ? mnie sie wydaje że skóra mogła by być troche jaśniejsza.

Ciuchy : Wiem że ładnie wygląda i wg ale kurcze dlaczekoszulka jest czerwona ? mogłeś dać inny bardziej pasujący kolor niepodoba mi sie że są takiego samego koloru co włosy pasek tak samo mmogłeś lepiej wykonać prawda ?

Włosy : są zrobione dokładnie prawie co do piksela kolor czerwony ładnie pocieniowany niema sie do czego przyczepić

Oczy : KUR*a czemu też czerwone ?



@Yoh:
„Oceniam Kreatywnie” - 1 KP

42[O-S-W] by Yoh - Page 2 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Wto Gru 17, 2013 11:39 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
W ramach obrony przed "ku**a, czemu czerwone?":
To nie jest postać wymyślona przeze mnie. Stworzyłem ją dla kogoś innego, a co za tym idzie, nie miałem tak ogromnego pola do popisu, jak mogłoby ci się wydawać ;p


[O-S-W] by Yoh - Page 2 Vegess10

43[O-S-W] by Yoh - Page 2 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Czw Gru 19, 2013 11:54 am

szczepan

szczepan
Don
Don
[O-S-W] by Yoh - Page 2 Vegess10 zacznę od głowy. No więc tak cienie są dobrze dobrane ale trochę za duże czoło wygląda trochę łysawo jak na mój gust.Włosy są troszkę krótkie jak na Vegete nie sądzisz ? Ręce są zbytnio chude a rękawice mają tylko dwa odcienie przydałby się jeszcze jakiś troszkę jaśniejszy od tego ciemnego przynajmniej jeden piksel przy nadgarstku. Nogi są prawie dobrze zrobione z wyjątkiem jednego szczegółu prawa noga jest troszkę za krótka jeden piksel dłuższy i było by świetnie.Strój saiyana wykonany dobrze nawet bardzo. Chyba wszystko hmm a no tak buty niema co oceniać są wykonane dobrze cienie są minimalnie za jasne. moja ocena to 8/10



@Yoh:
„Oceniam Kreatywnie” - 1 KP

44[O-S-W] by Yoh - Page 2 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Pon Gru 30, 2013 10:56 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Lekki "spoiler" pewnego projektu, nad którym rozmyślam od jakiegoś czasu ; )

[O-S-W] by Yoh - Page 2 Hm10

45[O-S-W] by Yoh - Page 2 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Pon Gru 30, 2013 2:03 pm

Safari

Safari
Mazoku
Mazoku
Co ta Kisa tam robi ? >_>
Sorry, ale ja na nią krzywo patrze, wiesz czemu...
Nie ukrywam, że swoje OCe też chce widzieć.
Nie umiem oceniać oparów, bo sama robie jak na lekarstwo w tych pixelozach.
Wyglądają schludnie jak zawsze, ale jakoś cieniowanie troche słabo widać. Szczególnie na ubraniach.

46[O-S-W] by Yoh - Page 2 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Pon Gru 30, 2013 2:38 pm

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
A ja sie jaram. Bardzo mis ie wszystkie podobają. Cieniowanie jak zawsze git i wgl. Najbardziej podoba mi się ten w białych włosach. Ma bardzo fajne ubranko i włoski. A najbardziej ciekawi mnie kto to, bo go nie znam :<
Neya ma bardzo fajne spinki we włosach. Czekam na więcej!

47[O-S-W] by Yoh - Page 2 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Pon Gru 30, 2013 4:41 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
A najbardziej ciekawi mnie kto to, bo go nie znam :<
Nilan xd
O ile mam ku temu okazję, to staram się łączyć ze sobą kilka różnych "światów".
Czerwonowłosy "wojak" to z kolei Margoh - również użytkownik forum DBLa, a zarazem VIP, o ile dobrze kojarzę.
Nie ukrywam, że swoje OCe też chce widzieć.
Mówisz, masz.
Na razie tylko Raps-... Safari.

[O-S-W] by Yoh - Page 2 Lswall10

[O-S-W] by Yoh - Page 2 Lsw12

48[O-S-W] by Yoh - Page 2 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Pon Gru 30, 2013 4:48 pm

Royalz

Royalz
Shaman
Shaman
Yoh napisał:
A najbardziej ciekawi mnie kto to, bo go nie znam :<
Nilan xd

Ten DBL'owy Nilan ? Czego on tutaj szuka ?
Tak poza tym, on ma strasznie słabo wykonane cieniowanie na całym ciele. Wygląda, jakby jakiś newbie go cieniował. :l

49[O-S-W] by Yoh - Page 2 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Pon Gru 30, 2013 10:15 pm

Safari

Safari
Mazoku
Mazoku
Yoh, Yoh
Demonkami zarzuć xD

Safcio bez chusty
Qrde, jako opar nie wygląda aż tak jak Goku jak na moich rysach xDD

50[O-S-W] by Yoh - Page 2 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Wto Gru 31, 2013 12:32 am

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
while (( ! anythingtosay -eq 0)); do

Yohowa wersja "Robimy tłum"? Czy po prostu chcesz być konkurencją dla Zbira (patrz to, co się pojawi po naciśnięciu Home)?

Viego, Coolt i Rudolf Czerwonowłosy dziwnie wyglądają bez ust, zaś Kaylin dziwnie wygląda z nimi.
Sandra wydaje się mieć za szeroki rozstaw nóg. W sensie biodra.
Viego i Shigeru mają stać tu z założonymi rękoma? Jeśli tak, wydaje się to zbyt szeroko rozstawione - trochę jak płaskie Gendō Pose albo tuż przed strzeleniem stawami w palcach (...chyba że tylko ja wtedy wyciągam ręce przed siebie jak strzelam stawami w palcach w tej właśnie osi).
Co do włosów Kaylin, nie wydaje mi się, żeby ta część po naszej prawej stronie powinna się unosić aż tak wysoko.

done

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 2 z 10]

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.