Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 10 z 10]

226[O-S-W] by Yoh - Page 10 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Sro Maj 10, 2017 4:31 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
[O-S-W] by Yoh - Page 10 Rei_atsuko_by_yoh92-db8r9y3

227[O-S-W] by Yoh - Page 10 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Pon Maj 22, 2017 1:09 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
[O-S-W] by Yoh - Page 10 Wohooo__by_yoh92-dba208f

228[O-S-W] by Yoh - Page 10 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Wto Mar 13, 2018 7:56 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
O, prawie rok mnie tutaj nie było...

Son Goku - Migatte no Gokui:
[O-S-W] by Yoh - Page 10 One_fckng_year__son_goku___migatte_no_gokui_by_yoh92-dc5ppmf
Jak dla mnie to widoczny jest regress ale cóż... Każdy oceni to inaczej. Myślę, że gdybym nie zaniedbał pikselowania, efekt byłby znacznie ciekawszy. Sam widzę mimo wszystko (albo chcę widzieć xd) sporo "błędów" przy tej grafice.

229[O-S-W] by Yoh - Page 10 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Sob Mar 17, 2018 11:53 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Raymond Uruka
[O-S-W] by Yoh - Page 10 Revamp___raymond_uruka_by_yoh92-dc64l1e

230[O-S-W] by Yoh - Page 10 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Sob Mar 17, 2018 1:42 pm

Rayem

Rayem
KOX
KOX
O kurczę, tego się nie spodziewałem. W ogóle to przepraszam, że tak późno zdecydowałem się na komentarz, miałem ciężkie ostatnie 2 dni, nie miałem sił ani ochoty produkować się na forum. Jednakże dałem słowo, że wystawię Ci dokładniejszą ocenę UI Goku, dlatego zacznę najpierw od niego.

[O-S-W] by Yoh - Page 10 One_fckng_year__son_goku___migatte_no_gokui_by_yoh92-dc5ppmf
Tak jak wspomniałem już na dA, jak na pracę po rocznym zastoju wyszedł naprawdę fajnie. Różniaca pomiędzy tą a twoimi ostatnimi pracami jest jednak widoczna - szczególnie w cieniowaniu postaci. Począwszy od góry; o ile ułożenie włosów mi się podoba, tak ich cienie już trochę mniej. Wiem jednak jak niewdzięczne jest używanie w tym celu jedynie 2 odcieni, dlatego choć nie jestem największym fanem efektu końcowego, szanuję. Tors oraz ręce wyszły ci super, natomiast myślę, że prawa noga postaci (lewea z naszej perspektywy) mogłaby być nieco lepiej pocieniowana. Co do samej pozy nie mam większych uwag, choć wydaje mi się, że Goku zamiast wykonywać pozę do walki, bardziej stoi w rozkroku i się garbi. Nie wiem, być może nogi mogłyby być o ciut dłuższe, a może to tylko wina cieniowania i jego wpływu na perspektywę w jakiej odbieram jego ustawienie. Aury chyba nie powinienem komentować, bo sam swoją olałem XD Zgodzę się z Tobą, że nie wygląda zbyt ultra instynktowo, ale prezentuje się spoko szczególnie, że widziałem na przybliżeniu, że naprawdę postarałeś się przy jej tworzeniu.

Ogólnie całkiem nieźle, czekam aż się nieco bardziej rozruszasz przy kolejnych pracach ;) A kolejną dostajemy niemal od razu...

[O-S-W] by Yoh - Page 10 Revamp___raymond_uruka_by_yoh92-dc64l1e
Wow! Zaskoczyłeś mnie i to szczerze. Spodziewałem się, że niedługo wrzucisz coś nowego, ale w życiu bym nie pomyślał, że to będzie mój OC :o To dlatego, że zapytałem o wzrost Atsuko? Uznałeś, że zamierzam zrobić Twoją postać i zdecydowałeś, że nie pozostaniesz dłużny mimo, że nie jestem nawet w połowie prac? XD A niech Cię, Yoh!
Ray wyszedł Ci w moim odczuciu naprawdę dobrze. (Nie ma ogonka? D:) Cieniowanie stroju bardzo zbliżone do mojego. Nie wiem, czy to przez fakt, że starałeś się upodobnić swój styl do mojego, czy może to ja się nieco wyrobiłem w kwestii cieniowania ubioru :P Ogólnie mi się podoba. Wykonanie włosów również bardzo przypadło mi do gustu. Wracając do pixelowania rozważałem, czy nie zacząć cieniować ich w podobny sposób. Dzięki Tobie mam teraz porównanie XD Zastrzeżenia miałbym jedynie do lewej ręki postaci (prawej z naszej perspektywy), cieniowanie pięści jest meh w porównaniu do całej reszty. Wydaje mi się także, że barki są zbyt "szczupłe" w proporcji do rąk.

Podsumowując, dostajesz ode mnie pizzę/10. Jest poprawa w porównaniu do wcześniejszej pracy i widać, że wraca Ci forma. Oby tak dalej :D

231[O-S-W] by Yoh - Page 10 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Nie Lip 15, 2018 2:31 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
[O-S-W] by Yoh - Page 10 Dragons_of_time_by_yoh92-dchacq0
Smoki Czasu - postacie wykreowane na potrzeby słownego RPG, w który gram ze znajomymi.

232[O-S-W] by Yoh - Page 10 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Nie Lip 15, 2018 6:04 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
[O-S-W] by Yoh - Page 10 Kainns_brothers___heru_and_sin_by_yoh92-dchawkj
Kainns Brothers - Heru & Sin

233[O-S-W] by Yoh - Page 10 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Sro Lip 18, 2018 9:14 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
[O-S-W] by Yoh - Page 10 Kazuma__ikusa_and_raba_by_yoh92-dchlwbt
Kazuma, Majin Ikusa & Majin Raba

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 10 z 10]

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.